باربری ایسوزو لاهیجان ( مسقف و روباز )

حمل بار با انواع کامیونت ایسوزو به لاهیجان 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا را می توانید با باربری ایسوزو لاهیجان انجام دهید. کامیونت های ایسوزو در دو نوع مسقف و روباز گزینه بسیار مناسبی برای حمل انواع بار و کالا همچون اثاث منزل ، بارهای بسته بندی شده ، مصالح ساختمانی و . . . هستند.

 

 

باربری ایسوزو لاهیجان را همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر از آنی بار دریافت کنید ، باربری همراه با بیمه و بارنامه نشان از اعتبار آنی بار دارد. 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار یکی از معتبرترین شرکت های باربری در کشور می باشد ، خدمات آنی بار به صورت سراسری در کل کشور در اختیار شما می باشد.

 

 

باربری ایسوزو لاهیجان یکی از خدمات آنی بار در استان گیلان می باشد.

 

 

کامیونت های ایسوزو یکی از انواع خودرو های باربری هستند ، شما می توانید علاوه بر خدمات باربری ایسوزو لاهیجان خدمات حمل بار با انواع خودرو های باربری را از آنی بار دریافت کنید.

 

 

باربری ایسوزو لاهیجان با کمترین و پایین ترین نرخ کرایه حمل بار.

 

 

کامیونت های ایسوزو دارای انواع مختلفی هستند :

 

  • کامیونت مسقف
  • کامیونت روباز 
  • کامیونت بغل بازشو 

 

نوع کامیونت مورد نیازتان برای باربری به لاهیجان انتخاب می شود. ایسوزو ، بادسان ، بنز ، کاویان و . . . انواع کامیونت های موجود در شرکت آنی بار می باشند.

 

 

شما می توانید با توجه به مقدار بار و وزن آن ، شرایط حمل بار ، تمایل صاحب بار و . . .  خدمات باربری ایسوزو لاهیجان را از سراسر کشور تنها با یک تماس سفارش دهید.

 

علاوه بر باربری ایسوزو لاهیجان، باربری تریلی لاهیجان از دیگر خدمات آنی بار برای شهر لاهیجان می باشد. 

 

کامیونت ایسوزو
کامیونت ایسوزو

 

ثبت سفارش باربری ایسوزو می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ایسوزو لاهیجان همراه با بیمه معتبر با تخفیف ویژه 

 

تمام خدمات حمل و نقل و باربری بین شهری در شرکت آنی بار همراه با بیمه نامه معتبر و کامل به صاحبین بار ارائه می دهد.  باربری ایسوزو لاهیجان یکی از خدمات آنی بار می باشد که تحت پوشش بهترین بیمه نامه باربری به شما ارائه می شود.

 

 

 بیمه ایران پوشش دهنده خدمات باربری ایسوزو لاهیجان می باشد ، بیمه نامه در صورت بروز هر گونه حادثه همچون : آتش سوزی ، تصادف ، سرقت ، آب خوردگی و . . . تمامی خسارات کلی و جزئی شما را پرداخت می کند.

 

 

اما تخفیف ویژه ای که آنی بار برای حمل و نقل و باربری ایسوزو لاهیجان برای شما در نظر گرفته است ، ارائه 100 میلیون بیمه به صورت رایگان می باشد.

 

ارزانترین خدمات باربری ایسوزو لاهیجان با آنی بار

 

متاسفانه نرخ کرایه های باربری در کشور ما هزینه ثابت و یکسانی ندارد و هر یک از شرکت های حمل و نقل با توجه به خدماتی که ارائه می دهند ، قیمتی را اعلام می کنند. مواردی مشخص و محاسبه شده است ، برای باربری ایسوزو لاهیجان هم به همین صورت می باشد ، اگر قصد ارسال بار به استان گیلان و شهر لاهیجان با کامیونت ایسوزو می توانید با تماس با کارشناسان ما و دادن اطلاعات لازم هزینه باربری بین شهری را استعلام کنید.

 

 

اما می توانیم به شما بگویم هزینه باربری ایسوزو لاهیجان با توجه به چه مواردی محاسبه و مشخص می شود :

 

  • شهر مبدا و مقصد باربری و فاصله بین آن ها 
  • نوع کامیونت ایسوزو ( هزینه باربری ایسوزو مسقف بیشتر از ایسوزو روباز می باشد )
  • زمان و محل بارگیری ( تردد کامیونت ها در برخی معابر امکان پذیر نمی باشد ) 
  • شرایط آب و هوایی 
  • نوع بار و ارزش /ان برای محاسبه هزینه بیمه نامه

 

شما با تماس با کارشناسان ما و دادن اطلاعات بارتان می توانید هزینه باربری ایسوزو لاهیجان را استعلام کنید.

 

باربری تهران به لاهیجان با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه   

حمل اثاث از سراسر کشور
حمل اثاث از سراسر کشور

باربری اثاثیه با کامیونت ایسوزو مسقف

 

شما می توانید انواع بار و کالا هایی را که در اتاق بار ایسوزو جا شوند و از نظر وزنی نیز با توان کامیونت متناسب باشند را با ایسوزو به لاهیجان ارسال کنید.

 

خدمات باربری ایسوزو لاهیجان مناسب ترین خودرو برای حمل اثاثیه و لوازم منزل می باشد.

 

کامیونت ایسوزو مسقف با داشتن اتاقک مسقف می تواند به خوبی از بارتان در برابرتان در برابر فشار باد ، تابش آفتاب ، آبخوردگی و . . . محافظت کند.

 

اتاق بار کامیونت ایسوزو مسقف 2 متر در 5 متر می باشد و توان حمل انواع بار تا حداکثر 3/5 تن را دارد.

 

حمل انواع بار و کالا ، اثاثیه ، لوازم اداری و . . . با استفاده از خدمات باربری ایسوزو لاهیجان تحت پوشش بیمه و همراه با کمترین هزینه .

 

نکته ؛ هزینه باربری ایسوزو لاهیجان با توجه به مواردی از جمله نوع کامیونت ایسوزو متغیر می باشد ، هزینه باربری با ایسوزو سقف بیشتر از ایسوزو روباز می باشد . 

 

علاوه بر خدمات باربری با ایسوزو در لاهیجان، همه روزه برای نیسان بار لاهیجان نیز تیم آنی بار بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

  باربری به لاهیجان با ایسوزو روباز

 

یکی از انواع کامیونت ها ، ایسوزو روباز است که برای باربری ایسوزو لاهیجان نیز با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود. 

 

ایسوزو روباز دارای کفی در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد و توان حمل 4 تن بار را دارد. ایسوزو روباز در دو حالت کفی و لبه دار در اختیار شما قرار می گیرد.

 

نوع دیگر ایسوزو ها بغل بازشو می باشند که با داشتن درب در کنارها امکان بارگیری و تخلیه از بغل را نیز دارد.

 

شما می توانید برای حمل بارهای صنعتی ، تجاری ، حمل آهن آلات ، حمل بار های کشاورزی ، حمل مصالح ساختمانی و . . . از خدمات باربری ایسوزو لاهیجان استفاده کنید.

 

کارشناسان ما با بررسی و اطلاع از نوع بارتان ، مناسب ترین خدمات باربری ایسوزو لاهیجان را در اختیارتان قرار می دهند. 

باربری با کامیونت ایسوزو
باربری با کامیونت ایسوزو

سایر مطالب مرتبط در استان گیلان :

 

حمل بار به لنگرود

باربری لوازم برقی و حساس با ایسوزو به لاهیجان 

 

یکی از ویژگی های باربری ایسوزو لاهیجان ، خصوصا کامیونت مسقف فنربندی نرم و محافظت از محموله در برابر شرایط محیطی است. برای حمل و نقل محموله هایی مانند لوازم منزل و کالاهای از این دست ، باربری ایسوزو لاهیجان بهترین و مناسب ترین گزینه است.

 

کامیونت مسقف به خوبی در برابر آب ، گرما و فشار باد مقاومت خواهد کرد و لوازم از هرگونه گزندی به دور خواهند بود. 

 

باربری ایسوزو لاهیجان همه روزه آماده انتقال محموله های برقی و تجاری شما عزیزان می باشد . تنها کافیست با کارشناسان آنی بار در تماس باشید . 

باربری با کامیونت ایسوزو مسقف
باربری با کامیونت ایسوزو مسقف

 

مجموعه آنی بار علاوه بر باربری ایسوزو لاهیجان،به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت خدمات باربری رشت به شهرستان و باربری از انزلی را نیز ارائه می نماید و امکان انتقال محموله های مختلف را فراهم می نماید.

مشاوره و کارشناسی جهت سفارش باربری ایسوزو لاهیجان

 

 

کارشناسان شرکت آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه پاسخ گویی و ارائه خدمات باربری ایسوزو لاهیجان به شما می باشند.

 

 

شما می توانید برای استعلام نرخ کرایه باربری ایسوزو لاهیجان ، دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات باربری آنی بار در شهر لاهیجان و همچنین ثبت درخواست ایسوزو مورد نظر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

همچنین می توانید با دانلود اپلیکیشن آنی بار از کافه بازار و مایکت خدمات باربری ایسوزو لاهیجان را ثبت کنید. 

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری ایسوزو لاهیجان را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از طریق خدمات آنی بار در اختیار داشته باشید . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با ارزانترین تعرفه ها همراه است که از همه شهر های کشور در اختیار شما قرار می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع