anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری به جوانرود با کمترین هزینه

ارزانترین خدمات باربری به جوانرود با آنی بار 

 

ارسال بار و کالا از تهران و شهرستانها به جوانرود در استان کرمانشاه از طریق خدمات آنی بار با ارزانترین نرخ کرایه و با انواع خودروهای باربری انجام میشود . آنی بار در کمترین زمان ممکن خدمات حمل بار به جوانرود را در اختیار شما قرار می دهد و با بیمه نامه کامل ، سرمایه شما را تضمین خواهد نمود. 

 

 

 

حمل بار به جوانرود در استان کرمان از تهران و همه شهر ها انجام میشود و هیچگونه محدودیتی در ارائه خدمات وجود نخواهد داشت . با ارزانترین نرخ کرایه ، محموله های شما منتقل خواهد شد . 

 

 

 

باربری از تهران به جوانرود

 

تهران به عنوان بزرگترین و اصلی ترین بار انداز کشور ، همه روزه حجم بالایی از بار و کالا را برای مناطق و استان های دیگر کشور ارسال می نماید . این به دلیل تمرکز بزرگترین و اصلی ترین شهرک صنعتی ها و کارخانجات کشور در این استان می باشند.

حمل و نقل بین شهری تهران به جوانرود با آنی بار

ما همه روزه از تمامی نقاط تهران ، آمادگی ارسال بار و کالا به صورت دربستی و با کمترین کرایه به جوانرود را داریم که می توانیم انواع بار و کالای شما را با کمترین تعرفه به کرمانشاه ارسال کنیم.

 

ما برای حمل و نقل بارهای شما از تهران ، از تمامی شهرها و شهرستان های استان تهران به جوانرود در کرمانشاه در خدمت شما هستیم . ارسال بار تمامی شهرک صنعتی ها ، شهرهای پرند و پردیس ، احمد آباد مستوفی و چهاردانگه و . . . در خدمت شما هستیم.

 

 

باربری تهران به کرمانشاه به صورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه به شما ارائه می گردد.

 

حمل بار با کامیون به جوانرود

 

کامیون ها اصلی ترین خودروی باربری هستند که حجم بالایی از بارهای جاده ای توسط این خودروها حمل می گردد . کامیون ها دارای توان حمل مشخص و ابعاد خاصی می باشند که بر همین اساس نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

حمل بار به جوانرود با انواع کامیون ها بر اساس نوع بار و شرایط آن انجام میشود و با انتخاب کامیون مناسب میتوانید علاوه بر کاهش هزینه های باربری ، در بالاترین ایمنی محموله های خود را به کرمانشاه ارسال کنید . 

 • کامیون تک = توان حمل ۱۰ تن ، طول بار حدود ۶ تن
 • کامیون جفت  = توان حمل ۱۵ تن ، طول بار حدود ۷ متر
 • کامیون ۹۱۱  = توان حمل ۵/۵ تن 

 

 

این کامیون ها برای ارسال انواع بارهای تجاری و صنعتی به جوانرود مورد استفاده قرار میگیرند . برای انتخاب کامیون مناسب ، می بایست ابعاد و وزن بار را به صورت کامل در اختیار کارشناسان آنی بر قرار دهید.

 

 

حمل بار با کامیون ۱۰ تن ( تک )

 

حمل بار با کامیون به جوانرود بصورت تخصصی و ارزان قیمت انجام میشود و انواع کالا و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی با استفاده از کامیون ۱۰ تن یا تک بصورت همه روزه به نقاط مختلف این استان خصوصا برای شهر جوانرود ارسال میشوند. 

ارسال بار به جوانرود با کامیون ۱۰ تن علاوه بر تهران ، از همه شهر ها و شهرستان های کشور نیز  انجام میشود. 

 

 

کامیون ۱۰ تن به کامیون ۶ چرخ نیز معروف است.

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با کامیون تک _ 10تن
  باربری با کامیون تک _ ۱۰تن

  حمل بار به مرز خسروی بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

   

   

   

  حمل بار با کامیون ۱۵ تن ( جفت )

   

  باربری و حمل بار به استان کرمانشاه با کامیون ۱۵ تن بصورت همه روزه انجام میشود و این کامیون قابلیت حمل و نقل محموله های سنگین و نیمه سنگین تا تناژ ۱۵ را دارد . این کامیون برای حمل و نقل انواع لوله ، پروفیل و قوطی و . . . نیز مورد استفاده قرار میگیرد. 

  کامیون های جفت محور از تهران و همه شهر های کشور برای حمل و نقل محموله های سنگین شما در اختیارتان قرار میگیرند. 

  کامیون ۱۵ تن به کامیون ۱۰ چرخ نیز معروف است. 

   

   

  حمل بار با تریلی به کرمانشاه

   

   

  تریلی ها به صورت همه روزه برای حمل بارهای سنگین و و فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرند . تریلی های مورد استفاده در آنی بار توان حمل حدود ۲۳ تن با را دارند و بر اساس نوع بار شما گزینه مناسب در اختیارتان قرار میگیرد.

  تریلی ها به صورت مختلفی می باشند که با توجه به نحوه بارگیری و نوع بار شما میتوان از آن استفاده کرد.

   

  • تریلی کفی
  • تریلی بغلدار
  • تریلی ترانزیت چادری
  • تریلی کمرشکن 

   

   

  برای حمل بار  به کرمانشاه ، آنی بار همه روزه باربری تریلی را در اختیار شما قرار میدهد . 

   

   

  حمل بار با تریلی بغلدار و کفی

   

  تریلی کفی و بغلدار ، برای حمل بارهای متنوعی برای کرمانشاه مورد استفاده قرار میگیرند. این تریلی ها پر استفاده ترین و مناسب ترین نوع تریلی ها هستند که برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند. 

  تریلی کفی و بغلدار برای باربری تا تناژ حدود ۲۳-۲۴ تن مناسب هستند. این تریلی ها برای حمل و نقل آهن آلات ، لوله و پلیکا ، کیسه مواد ، محموله های تجاری و صنعتی و کانکس و . . . مورد استفاده قرار میگیرند.

   

  حمل بار با تریلی ترانزیت یا چادری

   

  حمل و نقل محموله های تجاری با انواع تریلی ها بصورت تخصصی و انجام میشود که مهمترین خودروی باربری در این خصوص ، تریلی ترانزیت یا تریلی چادری است . تریلی ترانزیت به دلیل مسقف بودن و قابلیت پلمپ بار ، همه روزه برای حمل محموله های نیازمند به مرک نیز مورد استفاده قرار میگیرد. 

  برای باربری به جوانرود ، آنی بار همه روزه از همه نقاط کشور بهترین و مناسب ترین تریلی های ترانزیت را در اختیار شما قرار میدهد. 

   

   

  تریلی ترانزیت چادری
  تریلی ترانزیت چادری

   

  ارسال بار با نیسان وانت به جوانرود 

   

   

  یکی از خودروهایی که برای حمل و نقل بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد ، نیسان وانت است . این خودرو علاوه بر اینکه قابلیت حمل بارهای مختلف را دارد، برای تردد در معابر و خیابان های شهری نیز مناسب است . از همین جهت ، برای حمل و نقل بسیاری از انواع بار و کالا از نیسان وانت استفاده میشود. 

   

  این خودروی باربری توان حمل بار تا نهایتا ۲ تن را دارد . طول اتاق بار آن حدود ۲ متر و عرض آن نیز ۱ متر و ۳۰ سانت است. 

   

  برای حمل بار به جوانرود ، آنی بار خدمات نیسان بار را تنها از تهران به شما عزیزان ارائه می نماید . با کارشناسان ما در تماس باشید. 

   

   

  باربری با نیسان وانت آبی
  باربری با نیسان وانت آبی

   

   

  <–> حمل خودرو به سرپل ذهاب توسط آنی بار بصورت همه روزه و سریع و ارزان 

   

   

  بهترین و کاملترین بیمه نامه باربری

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به هر نقطه ای از استان کرمانشاه یا سایر شهر های کشور ، استفاده از بیمه نامه باربری از مهمترین ضروریات خدمات باربری است . بیمه نامه در زمان بروز حوادث در حمل و نقل جاده ای سبب جبران خسارات و هزینه های تحمیل شده به صاحبین بار میگردد . از همین جهت ، بسیاری از شرکت های حمل و نقل درون شهری و برون شهری برای کاهش هزینه های باربری با آگاهی از ریسک نداشتن بیمه ، اقدام به انتقال محموله های باربری می نمایند. 

   

  آنی بار از بهترین و کاملترین بیمه نامه برای حمل بار به جوانرود در کرمانشاه بهره مند میباشد و محموله شما را کاملا تحت پوشش خود قرار میدهد . تا سقف ۵۰ میلیون تومان نیز بصورت رایگان بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد. 

   

  خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . همگی توسط بیمه پرداخت میشوند. 

   

  بیمه ایران
  بیمه ایران

   

  <–> حمل بار به قصرشیرین بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

  مشاوره تخصصی برای باربری جوانرود

   

   

  برای ارسال بار و کالای شما به جوانرود ، انی بار بهترین تیم تخصصی باربری را در اختیار شما قرار میدهد تا با ارائه مشاوره های تخصصی امکان حمل سریع و ارزان و حرفه ای را برای شما فراهم نمایند.

   

   

  تیم مشاوره حرفه ای آنی بار برای حمل بار به جوانرود در انتخاب خودروی باربری ، بیمه نامه ، شرایط باربری و کاهش هزینه های حمل و نقل در کنار شما هستند و بهترین و کاملترین خدمات را به شما ارائه می نمایند .

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع