باربری بناب به ارومیه با پایین ترین نرخ قیمت

حمل بار و کالا از بناب به ارومیه

 

باربری بناب به ارومیه توسط مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه امکان انتقال کالاهای مختلف را با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم می نماید. خدمات باربری از بناب برای تمامی نقاط استان آذربایجان غربی انجام می شود و انواع خودروهای باربری برای انتقال کالاها در اختیارتان قرار می گیرد.

باربری از بناب به ارومیه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام می شود و انواع کالا و محموله در تناژ و ارزش های مختلف به صورت کامل با بیمه نامه آنی بار منتقل می شوند. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های شما از بناب به ارومیه یا سایر شهر های آذربایجان غربی از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه خدمات مشاوره به صورت رایگان می باشد.

 

ویژگی های باربری آنی بار :

 • باربری بناب به ارومیه با تیم خبره و مشتری مدار آنی بار
 • شرکت تمام خدمات و سرویس های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان عرضه می دارد.
 • ارسال انواع بار با ماشین های سنگین و نیمه سنگین
 • کمترین کرایه و تعرفه ارسال بار از بناب به ارومیه را از ما بخواهید .
 • تنظیم بیمه نامه معتبر و بار نامه دولتی
 • ارائه بیمه رایگان تا سقف 100 میلیون تومان

 

تیم متخصص آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در حمل و نقل انواع محموله ها از نقاط مختلف کشور و خصوصا از شهر بناب بهترین خدمات را با تجربه بالا در اختیار شما قرار میدهد.

 

باربری بناب به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های سبک و سنگین برای همه نقاط کشور و خصوصا برای ارسال بار و کالا به ارومیه می باشد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما بار شماره 57669-021 در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار

انتقال انواع کالا و محموله از بناب به ارومیه

 

یکی از بهترین ویژگی های باربری بناب آنی بار ، امکان بارگیری و انتقال انواع محموله و کالا می باشد . در باربری بناب آنی بار ، محموله های تجاری و صنعتی که نیاز به مجوز های خاص نداشته باشند و یا ممنوعیتی برای انتقال آنها وجود نداشته باشد تنها با یک تماس تلفنی بارگیری می شوند .

آنی بار به صورت روزانه حجم زیادی از انواع کالا و محموله ها را از بناب به مقصد ارومیه ارسال می نماید که برخی از این اقلام به صورت زیر می باشند :

 

 • باربری انواع سنگ
 • ارسال دستگاه های صنعتی
 • حمل دستگاه های راهسازی
 • حمل و نقل مواد غذایی و خوراکی
 • باربری کالاهای تجاری
 • ارسال انواع آهن آلات و کانکس

 

خدمات باربری بناب به ارومیه که توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود از بهترین و تخصصی ترین خدمات می باشد که با بیمه رایگان همراه است. مشاوره تخصصی و رایگان آنی بار از طریق شماره 57669-021 به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری معتبر ارومیه را می توانید از طریق آنی بار با یک تماس تلفنی تجربه کنید و محموله های خود را از ارومیه به همه نقاط کشور ارسال کنید.

 

حمل بار از بناب به ارومیه با انواع خودرو

 

باربری آنی بار ارئه دهنده انواع خودرو برای باربری بناب به ارومیه میباشد . باربری با انواع خودرو را از مبدا بناب به ارومیه را از باربری آنی بار دریافت کنید و محموله های خود را در اسرع وقت به ارومیه ارسال کنید. تیم متخصص انی بار با انواع خودرهای زیر آماده انتقال محموله های شما می باشد :

 

 • باربری ارومیه به بناب با تریلی
 • باربری بناب به ارومیه با کامیون
 • باربری ارومیه به بناب با کامیونت

برای مشاهده لیست باربری تبریز کلیک کنید .

 

ارسال بار از ارومیه به بناب با انواع کامیون

 

یکی از مهمترین خودروهای باربری که برای حمل و نقل انواع محموله و کالا در باربری بناب به ارومیه مورد استفاده قرار می گیرد ، کامیون است . کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس نوع بار و شرایط و وزن آنها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

کامیون های آنی بار از مبداء ارومیه برای مقصد بناب و از مبدا بناب برای مقصد ارومیه ،همه روزه انواع کالا و محموله های تجاری و صنعتی و صادراتی شما را از هر نقطه ای با کمترین هزینه حمل می نمایند.

ارسال محموله های مختلف تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه باربری ارومیه به بناب انجام میشود.

 • کامیون تک یا 10 تن که همانطور که از نامش مشخص است توان حمل حداکثر 10 تن بار را دارد و اتاق بار آن 5/80 در 2/30 می باشد.
 • کامیون جفت توان حمل حداکثر 15 تن بار را دارد و اتاق بار آن 6/80 در 2/30 می باشد.
 • کامیون 911 با توان باربری حداکثر 5تن دیگر کامیون آنی بار است که دارای اتاق باری به طول 4/70 در 2/20 می باشد.

 

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار برای انتقال محموله های مختلف با انواع کامیون از بهترین بیمه نامه نیز استفاده می نماید. بیمه نامه از زمان بارگیری تا لحظه تحویل محموله ها حافظ سرمایه و کالای شما می باشد و در صورت بروز خسارت تمامی هزینه را پرداخت می نماید.

 

حمل محموله ترافیکی از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد که برای حمل بار های سبک و کم حجم مورد استفاده قرار می گیرد .

 

باربری با تریلی از بناب به ارومیه

 

برای حمل و نقل محموله های سنگین تر ، معمولا از تریلی ها استفاده میشود . تریلی های آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و شما می توانید در اسرع وقت با کمترین هزینه انواع محموله خود را با تریلی ها جابجا کنید.

حمل بار با تریلی در باربری ارومیه به بناب نیز تحت پوشش کامل بیمه نامه میباشد و با کمترین هزینه به شما ارائه میشود. باربری تریلی بناب را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از کارشناسان و متخصصین ما درخواست نمایید.

 

 • باربری ارومیه به بناب با تریلی کفی
 • باربری بناب به ارومیه با تریلی بغلدار
 • باربری ارومیه به بناب با تریلی ترانزیت چادری
 • باربری بناب به ارومیه با تریلی کمرشکن

 

باربری تریلی امکان انتقال محموله های مختلف در ابعاد و وزن بالا را برای شما فراهم می نماید . مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین ارائه دهنده خدمات باربری در آذربایجان شرقی و باربری بناب با انواع تریلی است و به همه نقاط ارومیه آماده ارائه خدمات می باشد.

 

نرخ کرایه حمل بار بین شهری از بناب به ارومیه را می توانید از طریق شماره 57669-021 استعلام بگیرید.

 

باربری بناب به ارومیه با انواع خاور

 

یکی از خودروهای بسیار پرکاربرد در حمل و نقل بین شهری محموله ها خاور است. این خودروی باری برای انتقال محموله تا وزن 4 تن مورد استفاده قرار میگیرد و امکان انتقال انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را دارد.

از مهمترین کاربرد های خاور در خدمات باربری بناب به ارومیه می توان به انتقال اثاثیه و لوازم خانه اشاره نمود. این خودروی باری به دلیل ابعاد مناسب برای تردد درون شهری از مهمترین خودروهای باری کشور به حساب می آید.

 

برای باربری بناب به ارومیه با خاور می توانید از خاور مسقف و خاور روباز برای انتقال محموله ها استفاده نمایید که مجموعه آنی بار بهترین نوع آن را در اختیارتان قرار میدهد.

برای ثبت سفارش باربری خاور از بناب به ارومیه می توانید با شماره های مجموعه آنی بار در تماس باشید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

 

شماره تماس آنی بار

 

 

 

شماره تماس آنی بار

بیمه نامه باربری بناب به ارومیه

بیمه نامه باربری آنی بار از معتبر ترین و جامع ترین بیمه نامه های کشور می باشد که برای باربری ارومیه به بناب در اختیارتان قرار می گیرد. باربری آنی بار برای تضمین ضمانت بار شما از مبدا تا مقصد بار شما را با بیمه نامه حمل می نماید و از بروز هرگونه حوادث احتمالی جلوگیری می نماید.

یکی از محاسن وجود بیمه نامه در باربری بناب این میباشد که شما صاحبین بار متحمل خسارات مالی سنگین نخواهید شد.

باربری آنی بار ، بار شما را تحت پوشش بیمه ایران قرار می دهد بیمه ایران این امکان را به مشتریان خود داده تا در صورت درخواست با پرداخت هزینه های مازاد بر بیمه نامه پوشش دهی بار خود را در سامانه هوشمند باربری آنی بار افزایش دهید.

باربری آنی بار در راستای اصل مشتری مداری بار خدمات باربری ارومیه به بناب را تا سقف 100 تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه نامه قرار میدهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه از بناب به ارومیه

 

حمل اثاث منزل و لوازم اداری از بناب به ارومیه بصورت همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و لوازم خانه شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به ارومیه منتقل میشود.

 

در صورت درخواست مشتری برای اثاث کشی منزل انواع کامیون ها می توانند مسقف و یا روباز باشند. حمل اثاث منزل با رانندگان حرفه ای و زبده در باربری لنگرود انجام می شود و در کمترین زمان ممکن محموله و اثاثیه شما منتقل خواهد شد.

 

خدمات ارسال اثاثیه از بناب به ارومیه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و برای انتقال محموله های شما از خاور مسقف یا روباز و نیسان وانت استفاده میشود. تیم متخصص انی بار برای ارسال اثاثیه به ارومیه بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

علاوه بر باربری بناب به ارومیه ، بهترین باربری در شهریار را نیز می توانید با آنی بار در اسرع وقت ارسال می شود و امکان انتقال محموله ها به همه نقاط کشور را فراهم می نماید. با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع