شماره باربری بندر امیرآباد | حمل بار از امیرآباد

باربری بندر امیرآباد

 

بندر امیرآباد ساری یکی از مهمترین بنادر کشور است که حجم زیادی از انواع کالاهای صادراتی و وارداتی به کشورهای حاشیه دریای خزر از طریق این بندر تجاری جابجا می شوند. آنی بار به عنوان متخصص حمل و نقل بار و کالا از استان مازندران ، همه روزه باربری بندر امیرآباد را با ارزانترین نرخ کرایه به شما ارائه می نماید. در این مقاله به خدمات آنی بار در این بندر استراتژیک می پردازیم. 

 

 

حمل و نقل و باربری بندر امیرآباد در استان مازندران و شهرستان ساری بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه برای همه نقاط کشور تحت پوشش بهترین بیمه نامه.

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین و تخصصی و حرفه ای بارهای تجاری صادراتی و وارداتی با کمترین هزینه به همه نقاط کشور انجام می شود و شما می توانید با خیال آسوده خدمات باربری مورد نیاز را درخواست نمایید .

 

 

حمل و نقل بار و کالا از باربری بندر امیرآباد بصورت حرفه ای و ارزان قیمت با نازلترین نرخ کرایه به همراه تخصصی ترین خودروهای باربری 

 

 

با شماره تلفن باربری بندر امیرآباد در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم .

 

 

منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد ، در شرق استان مازندران و فاصله ۵۱ کیلومتری مرکز استان قراردارد.  این منطقه با دارا بودن اراضی پشتیبانی وسیع برخورداری از زیر ساخت حمل و نقل مدرن چند وجهی ، اسکله رو – روریلی و کامیون جهت ترانزیت و حمل یکسره کالا و همچنین دسترسی آسان به بازار مصرف کشورهای CIS با جمعیت بالغ بر ۳۰۰ میلیون نفر توانسته نقش مهمی را در ابعاد ملی و منطقه ای ایفا نماید.

 

باربری بندر امیر آباد
باربری بندر امیر آباد

باربری ساری بصورت حرفه ای و تخصصی برای حمل همه نوع بار سبک و سنگین و فوق سنگین توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود . 

باربری بندر امیرآباد با تریلی و کامیون

 

 

برای حمل بار از امیرآباد کامیون و تریلی ها مورد استفاده قرار میگیرند که هریک دارای توان ، ابعاد و  شرایط اتاق مشخصی هستند . این خودروهای باربری امکان حمل بار در تناژ بالا را دارند . 

 

مجموعه آنی بار برای باربری در استان مازندران و باربری بندر امیرآباد ، کامیون 10 تن ، کامیون 15 تن ، تریلی کفی ، تریلی ترانزیت ، تریلی بغلدار ، تریلی کمرشکن و بوژی را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

با این حساب ، هیچ محدودیتی برای حمل و نقل و باربری بندر امیرآباد به سایر نقاط کشور وجود نخواهد داشت .  کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین خودرو را برای باربری بندر امیرآباد در اختیارتان قرار می دهند. 

 

برای حمل بار سنگین و فوق سنگین می توانید به صورت تخصصی با کارشناسان آنی بار مشاوره نمایید تا حمل تخصصی و متناسب محموله را تجربه کنید.

 

باربری بندر امیرآباد به تمامی نقاط کشور با کمترین کرایه

 

 

 

آنی بار کلیه خدمات خود را به طور یکسان در باربری بندر امیرآباد ساری و سایر شهرستان ها ارائه می دهد.

 

 

 

با امتیازاتی که آنی بار برای تمام مشتریان قائل است سبب حمل بار ایمن از باربری بندر امیرآباد به سایر شهرستان ها شده است.

 

 

حمل بار از امیرآباد به سایر شهرستان ها با رانندگان ماهر و حرفه ای 

 

 

تمامی رانندگان دارای کارت سلامت و کارت هوشمند می باشند و شما می توانید بار خود را در سلامت کامل و با اطمینان کامل در باربری بندر امیرآباد حمل کنید .

 

 

باربری مازندران بصورت تخصصی و با کمترین نرخ کرایه 

 

 

هزینه های حمل و نقل بار با انواع کامیون
هزینه های حمل و نقل بار با انواع کامیون

 

باربری از امیرآباد ساری با بارنامه قانونی و دولتی

 

 

اصلی ترین دغدغه آنی بار ایجاد اطمینان خاطر به مشتری در امر حفظ امنیت و امانت بار در باربری بندر امیرآباد می باشد.

 

 

به همین دلیل با تنظیم بارنامه دولتی و قانونی برای باربری بندر امیرآباد تمامی اطلاعات مالی ، راننده ، فرستنده ، گیرنده و ماشین را دریافت کرده و به طور قانونی در سایت  وزارت راه ثبت می کند.

 

 

تمامی اطلاعات راننده شامل مشخصات کارت ملی ،کارت هوشمند ، کارت سلامت ، آدرس و شماره تلفن منزل و محل کار در بارنامه باربری بندر امیرآباد ثبت می شود.

 

 

مشخصات مالی شامل پیش کرایه،مقدار کرایه باقی مانده،هزینه بیمه در آن قید می شود و این امر مانع از تغییر در مفاد قرار داد باربری بندر امیرآباد می شود.

 

 

با بارنامه دولتی و قانونی آنی بار حمل بار از امیرآباد به سایر شهرستان را طبق ضوابط قانونی و دولتی انجام دهید.

 

حمل بار به ساری با ارزانترین نرخ کرایه همراه با بارنامه معتبر دولتی 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

باربری بندر امیرآباد بصورت تخصصی و حرفه ای با پوشش کامل بیمه نامه 

 

 

باربری بندر امیرآباد همراه با بیمه نامه معتبر

 

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت بخصوص و ویژه می دهد و از اولویت های شرکت در حمل بار از امیرآباد به سایر شهرستان ها می باشد.

 

 

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند حمل انواع کالا ،محموله و اثاث منزل را حین باربری بندر امیرآباد تهدید کند ، شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

 

 

در این بیمه نامه تمامی حوادث خطرناک حین باربری بندر امیرآباد گنجانده شده و از آن موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

تصادف ، آتش سوزی ، آب خوردگی ، شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود ، اشاره کرد.

 

حمل بار به شمال با انواع خودرو های باربری تحت پوشش بیمه نامه معتبر آنی بار  

 

 

 

شماره تلفن مشاوره خدمات باربری بندر امیرآباد

 

 

برای مشاوره تخصصی باربری و حمل بار از امیرآباد با کارشناسان و متخصصان ما ، بهترین راه تماس با شماره 57669-021 میباشد.

 

 

شما می توانید در تمام طول روز های هفته ، برای حمل و نقل بارهای سبک و سنگین از باربری بندر امیرآباد درخواست خود را از طریق آنی بار ثبت کنید تا علاوه بر اعلام کرایه ، خدماتی مانند انتخاب خودرو باربری و بیمه نامه نیز همراه شما باشند .

 

https://anibar.net

لیست باربری های بندر امیرآباد

 

بندر امیرآباد یا منطقه ویژه اقتصادی بندر اَمیرآباد،  بندری تجاری صنعتی در شمال شهرستان بهشهر در استان مازندران و تنها بندر شمالی متصل به شبکه ریلی ایران است. این بندر براساس میزان تخلیه و بارگیری کلا در سال ۱۴۰۱ به عنوان بزرگترین بندر شمال کشور و ششمین بندر بزرگ ایران بشمار می رود.

 

شرکت های باربری بسیاری خدمات باربری از بندر امیرآباد را در این منطقه ویژه ارائه میدهند. در ادامه شما را با بهترین شرکت های بندر امیرآباد آشنا میکنیم :

 

شرکت خزر ترابر امیرآباد

یکی از شرکت های باربری فعال در شهرستان بهشهر می باشد که خدمات باربری بندر امیرآباد به شهرستان های اطراف را در اختیارتان قرار می دهد ، خدمات این باربری بصورت درون شهر داخل استان می باشد .

شرکت صداقت بار متین بندر امیرآباد

 

باربری دیگری که خدمات حمل و نقل امیرآباد را در اختیارتان قرار می دهد ، صداقت بار متین بندر امیرآباد می باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع