anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۱ ( لیست قیمت + بیمه رایگان )

برای ارسال بار به به شهرستان ها ، نرخ کرایه نهایی بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . باربری بین شهری یکی از تخصص ها آنی بار است که برای حمل و نقل همه نوع کالا و بار از نقاط مختلف کشور هدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهد . اما نرخ کرایه و تعرفه حمل و نقل از هر نقطه با سایر نقاط متفاوت است . 

 

به عنوان مثال ، برای مشهد ، هزینه انواع کامیون با تبریز متفاوت است . در طول هفته در روزهای مختلف نیز تعرفه باربری بین شهری دوچار نوساناتی میشود . 

 

 

چه عواملی در تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۱  موثر هستند ؟ 

عوامل و موارد زیادی در هزینه های و تعرفه باربری موثر هستند . اما برخی موارد بصورت غیر مستقیم و برخی هم مستقیما سبب افزایش یا کاهش هزینه های شما خواهند شد . نرخ کرایه باربری به شدت به ۲ عامل بستگی دارد . افزایش نرخ سوخت و افزایش هزینه های رانندگان . 

 

به عنوان مثال ، در زمانی که قیمت لاستیک کامیون ها افزایش می یابد ، نرخ و تعرفه حمل و نقل یبین شهری نیز با افزایش مواجه میشود . علاوه بر لاستیک ، عواملی مانند لوازم یدکی ، روغن و . . . نیز در این موضوع دخیل هستند . 

 

در مجموع ، هزینه باربری بین شهری بر اساس تجمیع این موارد مشخص میشود و ممکن است بر اثر عواملی بصورت غیر مستقیم نیز افزایش یا کاهش داشته باشند . 

 

به عنوان مثال ، وضعیت آب و هوایی در هزینه های و تعرفه باربری بین شهری در سال ۱۴۰۱ موثر است . در شرایطی که در تابستان به دلیل گرمای طاقت فرسا میزان استهلاک خودروها افزایش خواهد داشت هزینه و تعرفه باربری برای مناطق جنوب کشور و استان زاهدان افزایش خواهد داشت . اما در زمستان ها که بارش های جوی سبب بروز مشکلاتی در جاده های کوهستانی میشود ، مسیرهای منتهی به غرب کشور دوچار افزایش تعرفه کرایه میشوند . 

 

 

با تمام این موارد ، هزینه های باربری در سال ۱۴۰۱ را می بایست بصورت روزانه یا نهایتا ۲۴ ساعت قبل از بارگیری استعلام نمود تا نرخ کرایه مشخصی به شما اعلام شود . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  انواع کامیون و تریلی
  انواع کامیون و تریلی

   

   

  آیا تعرفه باربری ۱۴۰۱ برای همه نقاط یکسان است ؟ 

   

   

  همانطور که گفته شد ، برای شهر های مختلف بنا بر شرایط مختلف متفاوت میباشد . به عنوان مثال ، برای ارسال بار از بندرعباس به تهران معمولا کرایه های باربری بالاتر است تا از تهران به بندرعباس . این موضوع برای بسیاری از شهرهای دیگر نیز صدق میکند .

   

   

  میزان فراوانی بار برای رانندگان در این مورد موثر است و سبب افزایش یا کاهش هزینه ها خواهد شد . 

   

   

   

  تعرفه انواع خودروی باربری در سال ۱۴۰۱ 

   

   

  برای حمل و نقل محموله های مختلف نیاز به خودروهای باربری متفاوتی است . تریلی ، کامیون ، خاور و نیسان وانت برای حمل و نفا انواع مختلفی از محجموله و کالا در تناژ و ابعاد متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند که هریک دارای نرخ کرایه و تعرفه مختلفی برای سال ۱۴۰۱ هستند . 

   

  عواملی مانند نوع بار نیز در کرایه موثر خواهد بود . معمولا برای محموله های با شرایط ویژه و یا مسئولیت بالا ، رانندگان طلب هزینه ای بیشتر می کنند . شرایط محل بار و تخلیه آن نیز در هزینه های باربری بین شهری موثر است . به عنوان مثال ، برای تخلیه بار در مناطقی که تردد کامیون تا ۱۰ شب در آن ممنوع است ، رانندگان باید شب به محل تخلیه اعزام شوند و اگر تا صبح تخلیه صورت نپذیرد ، ناچار به توقف تا روز بعد خواهند بود که هزینه خواب کامیون یا تریلی نیز به هزینه باربری بین شهری اضافه میشود . 

   

   

  نوع خودروهای باربری در هزینه های و نقل بسیار موثر هستند . برای یک مسیر مشخص ، کرایه ها به نسبت زیر افزایش پیدا خواهند کرد . 

   

   

  نیسان 

  خاور روباز 

  خاور مسقف 

  کامیون ۹۱۱ 

  کامیون تک 

  کامیون جفت 

  تریلی کفی 

  تریلی بغلدار 

  تریلی چادری 

  تریلی کمرشکن 

   

   

  در لیست بالا کمترین تعرفه بین شهری برای نیسان وانت و بیشترین برای تریلی کمرشکن میباشد .

   

  باربری با انواع تریلی ها
  باربری با انواع تریلی ها

  جدول نرخ کرایه بین شهری ۱۴۰۱

   

   

   

  در جدول زیر نرخ کرایه و تعرفه باربری مربوط به سال ۱۴۰۱ قرار گرفته است . اما این نرخ کرایه دقیق نیست و در موارد و شرایط مختلف دوچار افزایش یا کاهش خواهد شد . به همین جهت ، لطفا نرخ کرایه دفیق و هزینه باربری اصلی را از طریق تماس با کارشناسان ما استعلام کنید . 

   

   

   

  ردیف  نیسان  خاور روباز / مسقف  کامیون ۱۰ تن   کامیون ۱۵ تن تریلی 
  اصفهان  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  تبریز  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  شیراز  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  قزوین  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  یزد  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  ارومیه   تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  کرمان  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  بندرعباس  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 
  بوشهر 

   

  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید  تماس بگیرید 

   

   

  تذکر: متاسفانه به دلیل نوسانات قیمتی امکان ارائه نرخ کرایه وجود ندارد . لطفا نرخ کرایه دقیق را از طریق تماس با کارشناسان استعلام کنید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  چطور تعرفه ۱۴۰۱ را استعلام کنیم ؟

  برای استعلام نرخ کرایه دقیق باربری در سال ۱۴۰۱ ، بهتر است ابتدا با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید . مشاوره تلفنی این امکان را به شما می دهد که با ارائه اطلاعات دقیق و کافی در خصوص نوع بار ، شرایط محموله ، وضعیت و تعداد محل های بارگیری و تخلیه ، هزینه نهایی و نرخ کرایه دقیق را برایی خودروی باربری مورد نظر شما دریافت کنید . 

   

  هزینه اعلامی توسط کارشناسان ما کمترین و مناسب ترین نرخ کرایه سال ۱۴۰۱ خواهد بود . نرخ کرایه کامیون ۱۴۰۰ و نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۰ در مجموعه آنی بار از همه شرکت های حمل و نقل کمتر می باشد . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  2 دیدگاه دربارهٔ «تعرفه باربری بین شهری ۱۴۰۱ ( لیست قیمت + بیمه رایگان )»

  1. با سلام بنده خاور شش تن مسقف دارم اگه بار از مشهد به تهران و بلعکس ویا به جای دیگه داشتید تماس بگیرید ممنون

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع