باربری تاکستان قزوین به سایر شهرها

حمل بار از تاکستان به سایر شهرها

 

باربری تاکستان به معنی ارائه حمل بار از تاکستان به تمام شهرها و شهرستان ها  می باشد. در خدمات باربری تاکستان می توانید انواع بار و کالا را با کمترین هزینه برای تاکستان ارسال نمایید.

خدمات باربری تاکستان معمولا با خودروهای باربری به صورت دربستی انجام میشود که به معنی در اختیار قرار دادن یک خودروی باربری به صورت دربستی و شخصی به شما عزیزان ارائه می باشد.

در مجموعه آنی بار خدمات باربری تاکستان برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی و حمل و نقل محموله های حساس و فوق سنگین در اختیار شما قرار میگیرد که با انواع خودروهای باربری بر اساس نیاز شما می باشد. بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز برای امنیت محموله های شما توسط انی بار برای خدمات باربری تاکستان به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد و این مزیت آنی بار همراه با بارنامه ی معتبر دولتی همراه خواهد بود. 

باربری از تاکستان
باربری از تاکستان

حمل انواع بار و کالا از تاکستان به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری تاکستان را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری تاکستان طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند : 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

باربری قزوین به تهران با انواع خودرو های باربری

 

باربری با انواع تریلی از تاکستان به شهرستان

 

در باربری تاکستان به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. تریلی ها می حمل  24 تن را تحمل کنند .

 

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری تاکستان به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

 

باربری تاکستان با تریلی کفی

 

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری تاکستان استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

باربری تاکستان با تریلی ترانزیت چادری

 

در باربری تاکستان به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند.  باربری تاکستان با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام میشود.

 

باربری تریلی تاکستان
باربری تریلی تاکستان

 

باربری از تاکستان به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری تاکستان به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری تاکستان با کامیون تک (۱۰ تنی )

 

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری تاکستان ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از تاکستان با کامیون جفت ( 15 تنی )

 

برای باربری تاکستان ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

 

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری تاکستان با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری تاکستان مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است .

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار امکان حمل بار از باربری تهران به تاکستان می باشد

حمل بار با انواع کامیون از تاکستان
حمل بار با انواع کامیون از تاکستان

علاوه بر باربری تاکستان ، خدمات باربری آبیک نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و امکان انتقال محموله ها با کمترین هزینه فراهم است . 

 

باربری با انواع کامیونت از تاکستان 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری تاکستان به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری تاکستان مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری تاکستان با کامیونت روزباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

 

خدمات باربری تاکستان با کامیونت و خاور بصورت همه روزه در اسرع وقت همراه با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما در کمترین زمان محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود. برای انتخاب خودرو باربری و دریافت خدمات کارشناسی با شماره باربری تاکستان تماس بگیرید.

علاوه بر باربری تاکستان به شهرستان ، به صورت همه روزه باربری قزوین به شهرستان نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد . 

 

باربری تاکستان همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری تاکستان به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری تاکستان به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری تاکستان با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری تاکستان ارائه 200 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری مش شود.

حمل بار از تاکستان با 100 میلیون بیمه رایگان
حمل بار از تاکستان با 100 میلیون بیمه رایگان

علاوه بر باربری تاکستان ، باربری الوند و باربری محمدیه از دیگر خدمات آنی بار می باشند که همراه با بیمه نامه معتبر به شما ارائه می شود. 

شماره باربری تاکستان برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری تاکستان امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری آنلاین در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویزگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص انی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری تاکستان = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

لیست باربری های تاکستان

 

اگر به دنبال باربری خوب برای حمل اثاثیه و حمل بارهای تجاری و صنعتی از تاکستان به تهران و سایر شهرها هستید ؛ ما لیست تعدادی از بهترین باربری های تاکستان را برای شما تهیه کرده ایم : 

 

باربری آنی بار تاکستان

آنی بار ارائه دهنده خدمات باربری تاکستان به سراسر کشور می باشد ، شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا از خدمات باربری تاکستان  آنی بار استفاده کنید ؛ خدمات باربری تاکستان همراه با بیمه و بارنامه معتبر به شما ارائه می شود. 

 

باربری خرمدشت تاکستان

چنانچه قصد حمل خرده بار به صورت درون شهری و بین شهری را دارید و می خواهید با کمترین قیمت بارتان را ارسال کنید ، می توانید با باربری خرمدشت تاکستان تماس بگیرید و سفارش ارسال بار کنید . البته توجه داشته باشید اکثر ماشین های باربری خرمدشت تاکستان نیسان خاور و کامیونت مسقف می باشد.

 

باربری قزوین به رشت یکی از خدمات تخصصی حمل و نقل بین شهری آنی بار می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع