anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری از ایران به تفلیس

تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر در کشور گرجستان است که بیشترین میزان تجارت نیز از طریق این کشور انجام میشود . تجار ایرانی زیادی خدمات خود را از طریق تاجران این شهر به نقاط مختلف گرجستان ارائه می نمایند . از همین جهت برای حمل و نقل بارهای خود به تفلیس معمولا از طریق آنی بار بهترین و ارزان ترین خدمات باربری را دریافت میکنند . 

 

ارسال کالا به تفلیس 

تجار گرامی و افرادی که قصد ارسال انواع کالا و محموله های تجاری و صنعتی از ایران برای تفلیس را دارند ، در صورتی که محموله انها شامل قوانین و مقررات ممنوعیت ارسال نگردد می توانند از طریق آنی بار برای تفلیس یا سایر شهرهای کشور گرجستان ارسال بار و کالا را در کمترین زمان ممکن انجام دهند . 

 

آنی بار توانایی و قابلیت ارسال انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی ( اثاثیه و لوازم منزل ) از هر نقطه ای از ایران برای تفلیس را دارد و شما می توانید از طریق روش حمل و نقل زمینی و هوایی محموله های خود را به این شهر ارسال کنید . 

 

 

 

تذکر : ارسال بار به گرجستان یک فرایند تخصصی است . لطفا با همکاری با شرکت های غیر معتبر سرمایه و محموله خود را به خطر نیاندازید 

 

 

حمل و نقل زمینی به تفلیس 

یکی از مقرون به صرفه ترین روش های حمل و نقل بار و کالا بین ایران و گرجستان ( تفلیس) حمل زمینی بار و کالا میباشد . در حمل و نقل زمینی بار امکان ارسال انواع کالا و محموله های شما با استفاده از تریلی چادری یا تریلی ترانزیت فراهم می باشد و این فرایند از طریق مرزهای زمینی انجام میگیرد . 

 

برای حمل و نقل زمینی ، هزینه های حمل و نقل نسبت به وزن باری که قابل انتقال است ( ۲۴ تن ) بسیار مقرون به صرفه است . در روش حمل و نقل زمینی به تفلیس می توانید انواع کالای تجاری و صنعتی و شخصی خود را در حدود ۱۰ روز به تفلیس ارسال کنید . 

 

خدمات آنی بار تنها محدود به شهر تفلیس یا کشور گرجستان نمی باشد ؛ شما می توانید برای حمل بار به باکو و نخجوان در آذربایجان ، ارسال بار به ارمنستان یا ارسال بار به ترکیه و . . . با آنی بار تماس بگیرید. 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار به گرجستان
  حمل بار به گرجستان

   

  ارسال هوایی بار به تفلیس

   

   

  برای حمل و نقل هوایی بار و کالا نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . این روش برای ارسال محموله های با وزن مشخص و نسبتا کم استفاده میشود زیرا برای جابجایی محموله های سنگین از طریق خطوط هوایی ، هزینه های باربری بسیار زیاد خواهد بود . 

   

  ارسال سمپل یا نمونه ها ، لوازم منزل در حجم کم ، قطعات دستگاه های صنعتی و . . . . از طریق این روش بسیار مورد استفاده است و از نطر زمانی نیز به سرعت در اختیار شما قرار میگیرد. 

   

  خدمات باربری و حمل و نقل هوایی و زمینی از ایران به سراسر جهان انجام می شود؛ شما می توانید برای ارسال بار به اروپا ، ارسال بار به کشور های آسیایی ، ارسال بار به آفریقا و . . . از آنی بار کمک بگیرید. 

   

   

  ارسال اثاث منزل به تفلیس

   

  در آنی بار شما می توانید انواع بار را به تفلیس ارسال کنید.

   

  از جمله اثاث منزل  لوازم ادری خود را نیز می توانید به صورت امن و مطمئن به تفلیس  ارسال کنید.

   

   

  شرکت با بیمه نامه معتبر سلامت اسباب و اثاثیه شما را تضمین خواهد کرد.

   

   

  در حمل اثاث به خارج از کشور قانون و قواعدی وجود دارد که با رعایت آن می توانید به سرعت بار خود را از مرز و گمرک عبور داده و در زمان بندی مناسب در مقصد تخلیه کنید.

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  مشاوره تخصصی برای حمل بار به تفلیس

   

  برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای گرجستان و شهر تفلیس یا هر نقطه دیگری از جهان ، قبل از درخواست خدمات باربری بهتر است با مشاوران و کارسناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید . 

   

   

  این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت حمل و نقل شما خواهد بود . 

   

   

  به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است . اما امکان ارسال آن از طریق روش حمل زمینی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل تا تفلیس را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع