باربری تویسرکان به شهرستان

باربری تویسرکان به تمام شهرستان ها

 

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری تویسرکان را ارائه می دهد . خدمات باربری در تویسرکان شامل حمل بار از تویسرکان به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از تویسرکان به سایر شهرهای استان همدان ( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در تویسرکان می باشد که خدمات حمل و نقل بین شهری در باربری تویسرکان را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در تویسرکان شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل 
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری تویسرکان را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

آنی بار یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های باربری در ایران می باشد که حدود 35 سال است ،خدمات باربری بین شهری در تمام استان ها و شهرها را به مردم عزیز ارائه می دهد.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت ما از شهر تویسرکان به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و…. با شماره باربری تویسرکان تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان خودرو باربری مناسب را دریافت کنید.

حمل اثاثیه منزل در تویسرکان

 

باربری تویسرکان همدان علاوه بر خصوصیات و ویژگی های فوق، خدمات حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری را به مشتریان خود عرضه می نماید.

آنی بار از بهترین کامیون های مسقف و استاندارد با عایق بندی کامل برای حمل اثاث از تویسرکان استفاده می کند. دیوارهای کامیونت های اسباب کشی با موکت و مقوا عایق بندی شده و برای جلوگیری از آسیب دیدن و ضربه خوردن وسایل ، میان کلیه وسایل از پوشش های محافظتی مانند پتو، موکت، پلاستیک های حباب دار استفاده می شود.

رانندگان خودروهای باربری تویسرکان اکثراََ ساکن تویسرکان هستند و آشنایی کامل با مسیر های ایمن و کم خطر دارند، علاوه بر این تمامی رانندگان دارای کارت سلامت بوده و با سرعت مطمئنه حرکت می نمایند. برخی از خدمات تخصصی آنی بار در زمینه باربری تویسرکان به شرح ذیل می باشد:

 • حمل وسایل و اثاثیه سنگین وزن مانند یخچال ساید، بوفه، کمد و لباسشویی
 • حمل وسایل و اشیا قیمتی و لوکس مانند تابلو فرش های نفیس
 • خدمات بسته بندی انواع وسایل منزل و ادارات
 • حمل اشیا بزرگ و سنگین وزن مانند گاو صندوق، ترد میل، پیانو
 • حمل اشیا شکستنی و حساس مانند میزها و وسایل شیشه ای و کریستالی

تمام وسایل و اثاثیه مشتریان در باربری تویسرکان تحت پوشش بیمه نامه معتبر حمل می شود و بطور صحیح و سالم تحویل مشتری خواهد شد.

 

باربری نهاوند و باربری ملایر از دیگر خدمات آنی بار در استان همدان می باشد . 

لیست باربری های درون شهری و برون شهری در تویسرکان

 

شرکت ما ( آنی بار ) ، باربری بین شهری می باشد که حمل بار از باربری تویسرکان یکی از خدمات آن می باشد ، اما علاوه بر شرکت ما ، باربری های بسیاری در زمینه حمل بار از تویسرکان و باربری در تویسرکان فعالیت می کنند ، ما در این قسمت سعی کردیم شما را با تعدادی از باربری های فعال در تویسرکان آشنا کنیم ؛ اما به این نکته توجه کنید که ما اطلاعات کامل در مورد هیچ یک از باربری های زیر نداریم و هیچ کدام را تایید نمی کنیم ، اگر قصد دریافت خدمات از هریک از باربری های لیست زیر را دارید ، از قابل اعتماد بودن و معتبر بودن آن ها مطمئن شوید.

 

نام باربری آدرس 
پیک پرواز تویسرکان بلوار شهید اشرفی اصفهانی
پیک سحر تویسرکان جاده کرمانشاه

هزینه باربری تویسرکان به تهران چقدر است ؟

 

هزینه حمل اثاثیه در باربری تویسرکان شامل ؛ هزینه کامیونت اثاث کشی + هزینه کارگر با توجه به تعداد آن ها + هزینه بیمه نامه + هزینه خدمات بسته بندی ( در صورت استفاده ) + هزینه صدور بارنامه می باشد . به عنوان مثال هزینه حمل اثاثیه از باربری تویسرکان به تهران به صورت زیر محاسبه می شود : 

هزینه کامیونت که حدود 2 الی 2.5 میلیون تومان می باشد . ( با توجه به مسافت هزینه کامیونت متغییر است .)

هزینه کارگر که معمولا 3 کارگر برای حمل اثاثیه نیاز است و هزینه کارگر حدوداََ نفری 250 هزار تومتن می باشد .

هزینه بیمه که به ازای هر 10 میلیون 15 هزار تومان می باشد .

هزینه خدمات بسته بندی به عوامل بسیاری بستگی دارد که باید از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

هزینه باربری تهران به تویسرکان را می توانید از طریق شماره باربری تویسرکان ( 57669-021 ) استعلام بگیرید.

 

جدول نرخ کرایه باربری از تویسرکان به شهرهای دیگر

 

نرخ کرایه و تعرفه باربری تویسرکان بر اساس عوامل مختلفی، از جمله نوع بار و وزن و حجم آن ، مسافت بین مبدا و مقصد و نوع خودرو باربری مورد نیاز شما تعیین می شود. ما برای مشتریان خود قیمت های رقابتی ارائه می دهیم و همچنین تخفیفات ویژه برای مشتریان ثابت در نظر می گیریم.

برای استعلام هزینه باربری به مقصد مورد نیازتان باید از طریق شماره باربری تویسرکان ( 57669-021) با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید . جدول زیر نرخ کرایه حدودی باربری تویسرکان به شهرهای مختلف با کامیون و تریلی می باشد.

حمل بار به تویسرکان زیر مجموعه ای از خدمات باربری همدان است که به شما عزیزان ارائه می شود ، شما می توانید برای حمل انواع بار و کالا از تمام نقاط کشور به شهر تویسرکان در استان همدان با آنی بار تماس بگیرید . شماره باربری تویسرکان عبارت است از : 57669-021

 

باربری از تویسرکان به شهرستان ها با خودرو مناسب 

 

آنی بار مجهز به بزرگترین و کاملترین ناوگان باربری در کشور می باشد ، کارشناسان ما پس از اطلاع از نوع بارتان ، مناسب ترین خودرو باربی را برای حمل بار از تویسرکان در اختیارتان قرار می دهند.

خودرو هایی که می توانید برای باربری در تویسرکان استفاده کنید ، شامل :

باربری با انواع تریلی

انواع تریلی شامل ترانزیت یا چادری ، کفی ، بغلدار ، کمپرسی ، یخچالدار و کانتینری می باشد ، شما می توانید برایحمل بارهای حجیم یا سنگین با حداکثر وزن 24 تن ارز تریلی ها استفاده کنید .

اگر ابعاد یا وزن بارتان از حد مجازی که برای آن تصویب شده است تجاوز کند ، به عنوان بار ترافیکی شناخته می شود و شامل قوانین خاصی می شود و برای حمل آن نیاز به مجوز و هماهنگی می باشد .

باربری با کامیون 

کامیون تک و کامیون جفت هر یک توان حمل 10 تن و 15 تن بار را دارند ، علاوه بر این کامیون 911 با توان باربری حداکثر 6 تن از دیگر کامیون هایی است که آنی بار برای باربری تویسرکان در اختیارتان قرار می دهد.

کامیونت ها با توان باربری کمتر ( حداکثر 4 تن ) و با کفی کوچک تر برای حمل بارهای سبک تر در اختیارتان قرار می گیرند. 

 

رانندگان محترمی که دارای کارت سلامت هستند ، می توانند با در کانال اعلام بار آنی بار عضو شده و بار دریافت کنند.

خدمات آنی بار برای باربری تویسرکان چست؟

 

شرکت ما خدمات گسترده ای را در زمینه حمل و نقل و باربری به شما ارائه می دهد که باربری تویسرکان یکی از آن ها می باشد ؛ در ادامه شما را با چند مورد از خدمات آنی بار برای باربری در تویسرکان آشنا می کنیم . 

 • باربری در سریع ترین زمان ممکن

همه ما دوست داریم با یک باربری خوش قول ، منظم و وقت شناس کار کنیم . آنی بار این موضوع را در اولویت قرار داده و دقیقا در زمان و تایم هماهنگ شده خدمات باربری تویسرکان را به شما ارائه می دهد. علاوه براین مورد ، شما می توانید در همان روزی که قصد باربری دارید با آنی بار تماس گرفته و خودرو باربری را دریافت کنید .

 • استفاده از انواع خودرو های باربری

آنی بار مجهز به بزرگترین و کاملترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد . باربری تویسرکان با انواع تریلی ، کامیون و کامیونت انجام می شود . کارشناسان ما در انتخاب خودرو باربری مناسب شما را راهنمایی می کنند.

 • استفاده از کارشناسان متخصص و پرسنل ماهر

در مجموعه ما افراد متخص با اطلاعات کامل آماده ارائه مشاوره پیش از دریافت خدمات باربری تویسرکان به شما هستند، علاوه بر این تمامی پرسنل و کارگران آنی بار که برای خدمات بسته بندی و حمل بار به مبدا مورد نظر شما فرستاده می شوند ، همگی آموزش دیده و افراد با تجربه و قابل اعتمادی هستند و جای هیچ گونه نگرانی برای آسیب دیدن بارتان نیست.

 • ارائه بارنامه و بیمه نامه 

ارائه بارنامه به منظور شفافیت مالی و بیان واضح خدمات ما صورت می گیرد و بیمه نامه برای حفاظت از بار شما به تمامی خدمات باربری تویسرکان تعلق می گیرد ، هزینه بیمه نامه مبلغ ناچیزی است که که البته شامل 100 میلیون پوشش بیمه رایگان نیز می شود .

شماره تماس آنی بار

شماره تلفن باربری تویسرکان برای مشاوره و ثبت درخواست

 

شماره تلفن باربری تویسرکان 57669-021 می باشد ، برای دریافت مشاوره ، استعلام هزینه باربری تویسرکان و ثبت درخواست حمل بار از تویسرکان به شهر مورد نظرتان می توانید با این شماره تماس بگیرید .

مشاوره تلفنی به صورت کاملا رایگان و در تمام ساعات کاری ارائه می شود. 

همکاران ما در تمامی روزهای سال در خدمت شما هستند. پس بدون توجه به روز های تعطیل با ما تماس حاصل فرمایید. بدون فوت وقت حتی در روزهای تعطیل خدمات باربری تویسرکان به شما ارائه می شود . مجموعه آنی بار در ساعات غیر اداری نیز خدمات باربری را به شما ارائه می دهد.

 

سایر مطالب مرتبط :

باربری کرمانشاه 

باربری سنندج 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع