بنر آنی بار

باربری حصارک کرج با ارزانترین قیمت

باربری از حصارک چگونه انجام می شود ؟ 

یکی از خدماتی که آنی بار در محدوده استان البرز به شما عزیزان ارائه می نماید ، باربری حصارک است که با کمترین هزینه انجام می شود . برای انجام خدمات باربری حصارک ، خدمات حمل دربستی توسط آنی بار برای همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با شماره 5 رقمی 57669-021 ثبت سفارش باربری از حصارک را انجام دهید.

 

پس از ثبت سفارش شما ، کارشناسان ما با بررسی نیاز شما و نوع محموله خودروی باربری مناسب را در اختیارتان قرار میدهند و فرایند انتقال بار انجام می شود. 

در باربری حصارک آنی بار ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه بارگیری و ارسال می شوند . مشاوره رایگان ما نیز به صورت تلفنی آماده همکاری با شما عزیزان است . 

خدمات آنی بار در محدوده کرج تنها محدود به باربری حصارک نیست شما می تواند جهت باربری هشتگرد ، باربری مهرشهر ، باربری فردیس و . . . از خدمات ما استفاده کنید. 

 

حصارک کرج
حصارک کرج

ویژگی های باربری حصارک آنی بار

 

مجموعه آنی بار یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری است که خدمات باربری حصارک را نیز با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . ما برای انتقال محموله های شما همه روزه آماده همکاری هستیم و از ویزگی های خدمات ما می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

 

 • آنی بار دارای مجوز رسمی باربری حصارک کرج و سایر نقاط کشور می باشد.
 • باربری آنی بار دارای پرسنل مجرب و کارآزموده جهت حمل صحیح بار در کرج و حومه می باشد
 • شرکت حمل و نقل آنی بار مجهز به انواع خودرو های باربری جهت حمل بار در باربری حصارک کرج می باشد.
 • حمل بار از باربری حصارک همراه با بسته بندی صحیح و اصولی بار و اثاثیه انجام خواهد شد.
 • آنی بار به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری در حصارک می باشد.
 • باربری حصارک به تمامی شهرستان ها با کمترین هزینه
 • حمل اثاثیه و اسباب کشی در سریعترین زمان ممکن در باربری حصارک می باشد.
 • ارائه بیمه نامه معتبر معادل با ارزش بارتان برای حمل بار از باربری حصارک به سایر نقاط کشور .

 

علاوه بر خدمات باربری حصارک کرج ،  باربری کمالشهر را با بهترین و ایمن ترین خودرو های باربری آنی بار تجربه کنید.

 

 

هزینه حمل و نقل و باربری از حصارک چقدر است ؟ 

 

 

برای اطلاع از تعرفه و نرخ حمل بار در باربری حصارک کرج به مقصد مورد نظرتان کافیست با شرکت آنی بار تماس بگیرید .

 

باربری آنی بار سریع ترین ، کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین خدمات باربری حصارک را به شما ارائه می دهد ؛ هزینه باربری با توجه به مواردی مشخص می شود که در ادامه عنوان می کنیم :  

 

 • یکی از عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری و حمل اثاثیه در باربری حصارک نوع وسیله نقلیه ای است که مورد استفاده قرار می گیرد. خودرو های موجود جهت باربری حصارک عبارتند از : انواع تریلی های کفی ، بغلدار و ترانزیت ؛ کامیون تک و جفت و 911 ؛ کامیونت ایسوزو و خاور ؛ نیسان وانت
 • هزینه حمل برخی وسایل سنگین که دارای ابعاد بزرگ هستند هزینه متفاوتی دارند برای مثال هزینه حمل لوازمی از جمله : یخچال ساید بای ساید ؛ پیانو ؛ گاوصندوق ؛ شیشه میز نهارخوری سنگین ؛ یخچال فریزر بالای 18 فوت  کمدهای سنگین و شیشه ایو غیره بر حسب طبقات محاسبه می گردد.
 • از دیگر موارد تاثیر گذار بر هزینه باربری حصارک زمان است. مدت زمان استاندارد برای در اختیار داشتن کامیون 3 ساعت و برای نیسان 2 است که این زمان از موقع رسیدن وسیله نقلیه به مبدا بارگیری محاسبه می شود و در صورتی که مدت زمان بیشتر شود ممکن است هزینه باربری حصارم کمی بیشتر می شود.
 • هزینه بسته بندی و هزینه کارگر از دیگر موارد موثر بر نرخ کرایه باربری حصارک می باشد.

 

مجموعه تمامی موارد ذکر شده هزینه نهایی باربری حصارک را مشخص می نماید . 

باربری در سراسر کشور
باربری در سراسر کشور

 

باربری نظرآباد در کوتاه ترین زمان و با به صرفه ترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

حمل بار با انواع خودرو های باربری در حصارک کرج

 

برای حمل و نقل بار و کالا در باربری حصارک کرج ، همه روزه آنی بار خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن با استفاده از خودرو های باربری متفاوت که طبق درخواست شما و نوع محموله باشد در اختیارتان قرار می دهد.

 

ناوگان بزرگ حمل و نقل آنی بار شامل انواع کامیون و تریلی برای حمل محموله های مختلف از باربری حصارک کرج می باشد و تنها کافیست شما نسبت به نوع محموله ، خودروی باربری موردنظر را انتخاب نمایید. 

 

علاوه بر باربری حصارک ، همه روزه تیم متخصص آنی بار برای باربری گوهردشت نیز بهترین و ارزانترین تعرفه های خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد .

 

حمل بار های سنگین با تریلی از حصارک

 

 

تریلی ها برای حمل و نقل محموله های سنگین و بزرگ به نقاط مختلف کشور مخصوصا برای باربری حصارک مورد استفاده قرار می گیرند . این خودروهای باربری توان حمل بار تا 23-24 تن را دارند و انواع مختلف آن ها برای جابجایی انواع کالا و محموله های مورد استفاده قرار می گیرند.

ما برای باربری حصارک به شهرستان ها ، همه روزه آماده ارائه خدمات به شما می باشیم.

 • تریلی کفی 
 • تریلی بغلدار 
 • تریلی کمپرسی 
 • تریلی ترانزیت چادری 
 • تریلی کمرشکن 

باربری حصارک همه روزه با انواع تریلی های تحت پوشش بیمه معتبر همراه با بارنامه انجام می شود. تریلی ها برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی سنگین وزن بسیار مناسب هستند . خدمات باربری حصارک آنی بار با استفاده از انواع تریلی برای همه نقاط کشور انجام خواهد شد . 

 

علاوه بر حصارک ، برای باربری فردیس نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید. 

 

باربری با تریلی
باربری با تریلی

حمل بار از حصارک با انواع کامیون ها

 

کامیون ها با توجه به نوع اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هریک برای حمل بارهای خاصی در باربری حصارک مورد استفاده قرار می گیرند .

 

در صورتی که نمی داند از یک از کامیون ها برای باربری حصارک به مقصد مورد نظرتان استفاده کنید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید.

 • باربری حصارک با کامیون تک ( 10 تن )
 • باربری حصارک با کامیون جفت ( 15 تن )
 • باربری حصارک با کامیون 911 ( 5/5 تن )

 

باربری کامیون حصارک از خدمات حرفه ای و تخصصی آنی بار است و برای انجام آن علاوه بر رانندگان حرفه ای و کامیون های بروز از بیمه نامه کامل نیز استفاده می شود .

باربری گلشهر از خدمات ویژه آنی بار در باربری کرج می باشد که همه روزه با انواع خودرو های باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان به شما مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

باربری حصارک با کامیونت و خاور

 

برای ارسال بار های سبک تر و کمتر از 4 تن می توانید از خدمات باربری حصارک با انواع کامیونت و خاور استفاده کنید. کامیونت و خاور به دو صورت مسقف و روباز برای حمل انواع بار و کالا در باربری حصارک اختیارتان قرار می گیرند.

 

 

 • کامیونت مسقف توان حمل 3تن بار را از حصارک به تمام نقاط کشور دارد .
 • کامیونت روباز توان حمل 4 تن بار را دارد.

 

در صورتی که نمی دانید برای حمل بارتان از کدام یک از خودرو های باربری استفاده کنید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان باربری حصارک استفاده کنید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ثبت درخواست باربری از حصارک به شهرستان ها

 

آنی بار با در اختیار داشتن برترین و مجرب ترین کارشناسان حمل و نقل بین شهری ، بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره ای را به شما ارائه می نماید. ارائه خدمات باربری حصارک به همراه مشاوره ، سبب حفظ سلامت بار در خصوص انتخاب کامیون مناسب و همچنین کاهش هزینه باربری حصارک خواهد بود.

 

اگر می‌خواهید از خدمات ما برای حمل و نقل و باربری حصارک استفاده کنید، باید سفارش خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید به سه صورت زیر اقدام کنید:

 

 1. سفارش از طریق وب سایت ( فرم تماس بالای صفحه ) شرکت باربری آنی بار
 2. ثبت سفارش باربری حصارک از طریق تماس با شماره تلفن دفتر مرکزی آنی بار 
 3. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن آنی بار

 

اپلیکیشن آنی بار را می توانید به صورت کاملا رایگان از کافه بازار و مایکت دانلود کنید و درخواست باربری حصارک را در هر ساعت از شبانه روز ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع