anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری محدوده خارج از شهر

حمل و نقل و باربری از محدوده های خارج از شهر تهران را نیز می توانید از طریق خدمات آنی بار انجام دهید . آنی بار متخصص ارسال بارهای سبک و سنگین بصورت همه روزه و با کمترین هزینه می باشد . 

 

 

محدوده خارج شهر دارای طیف گسترده ای هستند و بسیاری از مناطق صنعتی در این محدوده قرار میگیرند که بسیاری از شرکت های حمل و نقل امکان بارگیری از این نقاط را ندارند . اما خوشبختانه آنی بار به دلیل گستردگی ناوگان و خدمات خود امکان حمل بار از هر نقطه ای از استان تهران را دارد .

 

 

برخی از مناطق خارج شهر تهران عبارتند از : شهرک صنعتی ها ، نواحی صنعتی ، محدوده های اطراف جاده های معروف و پر تردد  و . . . . . 

 

 

باربری تریلی از خارج شهر

 

 

برای حمل و نقل انواع محموله های سنگین و حجیم ، تریلی ها مورد استفاده قرار میگیرند . تریلی ها خودروهای باربری بزرگی هستند که امکان حمل ۲۳-۲۴ تن بار را دارند و برای حمل و نقل محموله های متفاوت انواع مختلفی دارند . 

 

برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای شما از نواحی خارج از شهر تهران ، آنی بار همه روزه بهترین و سریعترین خدمات را با تریلی کفی ، تریلی چادری، تریلی بغلدار و تریلی کمرشکن در اختیارتان قرار میدهد . 

 

رانندگان در زمان تخلیه و بارگیری در مناطق خارج شهر در صورتی که جاده خاکی و مسیرهای دسترسی نامناسب داشته باشند هزینه های بیشتری نیز دریافت میکنند .

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری بین شهری آنی بار
  باربری بین شهری آنی بار

   

  باربری کامیون خارج شهری بصورت همه روزه

   

   

  برای حمل و نقل محموله هایی که تناژ کمتری نسبت به محموله های تریلی دارند از کامیون ها استفاده میشود . کامیون های توان حمل  حدود ۱۵ تن بار را دارند و بر اساس نوع اتاق و نوع بار را دارند . حمل و نقل همه نوع بار و کالا با استفاده از کامیون ها صورت میگیرد . 

   

   

  کامیون های آنی بار برای باربری برون شهری بصورت همه کامیون تک یا ۱۰ تن ؛ کامیون جفت یا ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ میباشد . 

   

   

  هر کدام از این کامیون ها دارای ابعاد و توان مختلفی هستند که می توانید با مراجعه به مقاله     > انواع کامیون < با توان و تناژ قابل حمل انها آشنا شوید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  بیمه نامه برای بازبری خارج شهر 

  برای حمل و نقل بار از خارج شهر یا تخلیه در خارج شهر نیز مجموعه آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است . شما می توانید خدمات تخصصی و حرفه ای حمل و نقل بار را با کمترین هزینه به همراه بیمه رایگان ۳۰ میلیون تومانی از آنی بار در اختیار داشته باشید .

   

  بیمه نامه باربری در زمان حمل و نقل بارهای مختلف نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید و در صورت بروز  حادثه ای سبب ایجاد خسارت گردد، جبران خسارات را بصورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد . 

   

   

  خسارات مانند شکستگی محموله ، تصادف خودروی حامل ، آب خوردگی و . . . . همگی تحت پوشش بیمه خواهند بود .

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد