anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری از ایران به خارج با کمترین هزینه

ارسال بار از ایران به خارج

 

باربری و حمل و نقل انواع کالا از ایران به خارج از کشور بصورت تخصصی با کمترین هزینه ؛ ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، ارسال کالا و لوازم شخصی از ایران به خارج از کشور.

 

 

خدمات آنی بار بصورت تخصصی از تمام نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد و شمال می توانید انواع کالاهایی که مجاز به صادرات هستند را به تمام نقاط جهان ( اروپا ، آسیا ، امریکا ، استرالیا و آفریقا ) ارسال کنید.

 

 

ارزانترین خدمات باربری به خارج از کشور را میتوانید با آنی بار تجربه کتید و در اسرع وقت همه نوع خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل 

ارسال کالاهای صادراتی 

حمل و نقل کالاهای خاص 

ارسال لوازم و مبلمان اداری 

 

روش های باربری به خارج از کشور 

 

 

برای ارسال بار و کالا به خارج از ایران ، آنی بار روش های متعددی را پیش پای شما قرار میدهد. این روش ها بصورت حمل خرده بار یا حمل بار دربستی میباشند.

 

 

حمل و نقل بار و باربری برای خارج از کشور بصورت زمینی ، دریایی و هوایی انجام میگیرد که بر اساس نیاز شما و نوع بار و کالا نوع و روش خاص باربری بین المللی برای شما در اختیارتان قرار میگیرد.

 

 

 

ارسال همه نوع کالا و بار و اثاثیه بصورت تخصصی توسط آنی بار به خارج از کشور ارسال میشوند.

 

 

 

باربری از ایران به خارج از کشور به صورت هوایی

 

یکی از روش های باربری به خارج از ایران ارسال بار هوایی می باشد. باربری هوایی به خارج از کشور به صورت خدمات کارگو و فریت بار به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

 

کارگو خدمات باربری هوایی برای بارهای تجاری تجار و بازرگانان به خارج از کشور می باشد. فریت بار ، ارسال اضافه بار مسافری و ارسال لوازم شخصی به خارج از کشور می باشد.

 

 

باربری هوایی به خارج از کشور محبوب ترین و سریع ترین روش بابری می باشد. 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری هوایی به خارج از کشور
  باربری هوایی به خارج از کشور

   

  باربری زمینی از ایران به خارج

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا بصورت زمینی به کشور های دیگر ، لازم است که حجم بار شما در حدود یک تریلی باشد . تریلی ها قابلیت پلمپ در گمرک را دارند و برای حمل و نقل بار شما در حجم بالا مورد استفاده قرار میگیرند.

   

   

  تریلی مورد استفاده برای حمل و نقل زمینی بار از ایران به خارج از کشور ، تریلی ترانزیت چادری است که توان حمل بار تا ۲۴ تن را دارد.

   

   

  حمل زمینی بار از طریق جاده ها به خارج از کشور ، با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود.

   

   

  متخصص باربری به خارج بصورت تخصصی و حرفه ای 

   

  باربری به خارج از کشور
  باربری به خارج از کشور

   

  باربری اثاثیه منزل به خارج از کشور 

   

  بجز محموله های تجاری و صنعتی ، آنی بار خدمات حمل و نقل بار و کالا به خارج از کشور را نیز به شما ارائه می کند . شما می توانید از هر نقطه ای از کشور ، در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالای شخصی مانند اثاثیه و لوازم منزل را نیز به خارج از کشور ارسال کنید.

   

   

  حمل و نقل اثاثیه و اسباب کشی توسط آنی بار بصورت کلی و خرده بار انجام میگیرد . حمل و نقل اثاثیه و لوازم ر تعداد کم بصورت هوایی و از طریق خطوط هواپیمایی بین المللی انجام خواهد شد.

   

   

  برای ارسال اثاثیه به ترکیه ، گرجستان ، آذربایجان و ارمنستان ، عراق و . . . که در نزدیکی ایران قرار دارند ف حمل اثاثیه با کامیونت مسقف و به صورت درب به درب یا در گمرک به شما ارائه می گردد.

   

   

  باربری اثاثیه منزل همراه با بیمه نامه بصورت همه روزه و تخصصی

   

   

  شرایط ارسال اثاثیه منزل به خارج
  شرایط ارسال اثاثیه منزل به خارج

   

   

  حمل کالای تجاری و صنعتی برای خارج

   

  یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار و کالاهای تجاری و صنعتی از ایران به خارج از کشور است . حمل و نقل محموله های تجاری بصورت زمینی با تریلی ترانزیت انجام میشود . برای ارسال حجم زیاد بار ، روش دریایی نیز از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه است اما در صورتی که نیاز به سرعت عمل بالایی دارید ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است. 

   

   

  انواع کالاهای تجاری و صادراتی که ممنوعیت حمل ندارند و ارسال آنها به کشور های دیگر نیازی به بروکراسی خاص ندارد توسط آنی بار در اسرع وقت جابجا میشوند. 

   

  محموله های تجاری و صنعتی که معمولا صادراتی حساب میشوند ، باید از طرف مبداء و مقصد برای ارسال تایید شده باشند . به عنوان مثال ، ممکن است ارسال کالای x ار ایران به سایر کشور ها منعی نداشته باشد اما واردات این کالا به برخی کشور ها دارای محدودیت هایی باشد. 

   

  به دلیل همین موشوع ، باید ابتدا از قابلیت ارسال محموله اطمینان حاصل نمایید.

   

  هزینه های باربری ایران به خارج از کشور

   

  برای ارسال بار از ایران به خارج از کشور ، همواره نرخ کرایه و هزینه های باربری بسیار مورد توجه بوده است.

   

   

  هموطنانی که قصد مهاجرت دارند و نیاز به ارسال اثاثیه و لوازم منرل خود به خارج را دارند و تجاری که قصد صادرات و ارسال کالاهای تجاری به نقاط مختلف اروپا و آسیا و حضور در بازارهای بین المللی دارند ، نرخ کرایه دقیق و صحیح را نیاز دارند.

   

   

  نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار بو کالا از ایران به خارج را می توان بر اساس موارد زیر مشخص کرد : 

   

   

   

  • شهر و قطه محل بارگیری و تخلیه 
  • نوع و روش حمل و نقل بار ( زمینی ، هوایی ، دریایی ( خرده بار یا باربری دربستی ) ) 
  • میزان ارزش بار برای بیمه نامه 
  • میزان نرخ ارز و دلار 

   

   

  حمل و نقل و باربری تخصصی به سایر نقاط کشور را می توانید با آنی بار تجربه کنید . حمل و نقل بین شهری و درون شهری و باربری بین الملل نیز تحت پوشش خدمات آنی بار هستند.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  مشاوره تخصصی باربری از ایران به خارج

   

   

  برای ارسال بار و کالا به خارج ، ما بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای ارائه راهکارها و راهنمایی های لازم برای جابجایی بار و کالای شما به خارج از ایران در اختیارتان قرار میدهیم. 

   

   

  مشاوران و کارشناسان و متخصصین ما پس از بررسی موارد موثر در هزینه های شما ، بهترین و کاملترین خدمات باربری به خارج از ایران را در اختیارتان قرار میدهند .

   

   

  حمل و نقل بار و کالا به خارج از ایران بصورت همه روزه انجام میشود و مشاوران ما برای حمل و نقل بار شما در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهند .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع