بنر آنی بار

باربری خاور ابهر ( مسقف و روباز ) با بیمه رایگان

حمل بار با خاور به ابهر بصورت همه روزه و ارزان

 

باربری خاور ابهر بصورت همه روزه از همه نقاط کشور برای انتقال انواع بار و کالا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد . حمل و نقل انواع بارهای تجاری و صنعتی شما با خاور به ابهر در اسرع وقت و از همه شهر های و استان های کشور انجام میشود . 

 

 

باربری خاور ابهر برای همه نوع بار و کالا سرویس های جابجایی برای شما در نظر گرفته است و با بیمه نامه کامل برای حفاظت از محموله های شما اقدام به انتقال بار و کالاها مینماید.

 

 

حمل بار با خاور به ابهر به صورت همه روزه با از تمام نقاط تهران و تمام نقاط کشور. 

 

 

آنی بار برای باربری تهران به ابهر انواع خاور روباز و مسقف را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

خدمات باربری خاور ابهر شامل موارد زیر می شود : 

 

 

 • باربری با خاور مسقف به ابهر
 • باربری با کامیونت مسقف به ابهر
 • باربری با خاور روباز به ابهر
 • باربری با کامیونت روباز به ابهر

باربری با خاور و کامیونت برای ابهر
باربری با خاور و کامیونت برای ابهر

 

ارزان ترین خدمات حمل و نقل به ابهر با خاور 

 

اگر به دنبال باربری ارزان قیمت و با کیفیت برای حمل بار به ابهر هستند می توانید با آنی بار تماس حاصل نمایید. خدمات باربری خاور ابهر از جمله خدمات پرکاربرد و تخصصی می باشد که می توانید تنها با یک تماس با پایین ترین نرخ کرایه باربری خاور ابهر را از شرکت آنی بار دریافت کنید.

 

 

متاسفانه نرخ حمل و نقل ( در این مورد باربری خاور ابهر ) در کشور ما نرخ ثابت و مشخصی ندارد و شرکت های فعال در این زمینه با توجه به خدماتی که ارائه می دهند قیمتی را به عنوان کرایه به مشتریان اعلام می کنند.

 

 

نرخ کرایه باربری خاور ابهر در شرکت آنی بار با توجه به مواردی همچون ؛ مسافت بین مبدا و مقصد ؛ نوع خاور ؛ ارزش بار و بیمه مورد نیاز برای محافظت از آن ، شرایط آب و هوایی ، استفاده از کارگر حمل بار و . . . مشخص می شود.

 

 

با توجه به موارد ذکر شده نمی توانیم نرخ مشخص و ثابتی را برای کرایه باربری خاور ابهر اعلام کنیم اما شما می توانید همه روزه با کارشناسان تماس بگیرید و با مشخص کردن مبدا باربری و مقدار بار و . . . از نرخ کرایه باربری خاور ابهر مطلع شوید.

 

باربری با انواع خاور
باربری با انواع خاور

 

علاوه بر باربری خاور ابهر، در استان زنجان ، خدمات حمل و نقل و باربری تریلی زنجان نیز بصورت همه روزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت . تنها یک تماس با کارشناسان ما کافیست . 

 

 

خاور ابهر همراه با بیمه رایگان

 

 

از مهم ترین مواردی که هنگام باربری بین شهری و حمل بار در مسافت زیاد ( مانند باربری خاور ابهر ) باید به آن توجه کنید ، بیمه نامه و محافظت از بار می باشد.

 

 

 

قطعا باری که در باربری خاور ابهر حمل می شود ارزش بالایی دارد و در صورتی که حوادثی ناگهانی ، مانند تصادف ، آتش سوزی ، سرقت و . . . پیش آید ممکن است خسارات سنگی به آن وارد شود .

 

 

آنی بار برای اینکه در صورت پیش آمد هر گونه حادثه صاحب بار متضرر نشود بیمه نامه باربری خاور ابهر را ارائه می دهد که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات باربری خاور ابهر را سفارش دهید.

 

 

 

مبلغ 100 میلیون بیمه به صورت کاملا رایگان به تمامی خدمات حمل بار با خاور به ابهر تعلق می گیرد و در صورتی که ارزش بارتان بیشتر از این مبلغ باشد می توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی سطح پوشش بیمه باربری خاور ابهر را معادل با ارزش بارتان افزایش دهید .( به ازای هر 10 میلیون پوشش بیمه مبلغ 3هزار و 500 تومان اخذ می شود.

 

 

باربری خاور ابهر بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . تنها یک تماس با کارشناسان و متخصصین آنی بار کافیست.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

کرایه خاور 1402 را از طریق شماره های آنی بار استعلام کنید و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

 

باربری به ابهر با خاور مسقف

 

در حالت کلی سه نوع کامیونت برای حمل و نقل بار در باربری خاور ابهر طراحی شده است ؛ 

 

 • کامیونت مسقف
 • کامیونت روباز
 • کامیونت بغل بازشو

 

کامیونت ها برند های مختلفی دارند که معروف ترین آن ها در کشور ما ؛ ایسوزو ، خاور بنز ، کاویان ، بادسان و . . . می باشد.

 

 

 خاور مسقف دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4/5 متر می باشد که توان حمل انواع بار تا وزن 3/5 تن را در باربری خاور ابهر دارد.

 

 

خاور مسقف به دلیل داشتن اتاقک سرپوشیده گزینه بسیار مناسبی برای حمل بار های حساس و آسیب پذیر می باشد زیرا می تواند از بار در برابر فشار باد ، آبخوردگی ، برخورد شی خارجی ، تابش نور آفتاب و . . . محافظت کند.

 

 

 • حمل مواد غذایی در باربری خاور ابهر 
 • حمل اثاث منزل و محل کار در باربری خاور ابهر 
 • حمل کالاهای بسته بندی شده در باربری خاور ابهر

 

 

اگر نمی دانید برای حمل بارتان به ابهر از کدام یک از خاور ها استفاده کنید ؛ می توانید از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید.

 

کامیونت و خاور مسقف
کامیونت و خاور مسقف

 

حمل بار به قیدار بصورت حرفه ای و ارزان با آنی بار 

حمل بار با خاور روباز و بغل بازشو به ابهر

 

 

نوع دیگر خاور ها در باربری خاور ابهر ، خاور روباز می باشد که دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد و توان حمل حداکثر 4 تن بار را دارد .

 

 

شما می توانید انواع بارهای صنعتی و تجاری ، آهن آلات ، دستگاه های صنعتی ، بارهای کشاورزی ، میوه و سبزیجات ، بار های ساختمانی ، گچ و سیمان ، کاشی و سرامیک و . . . را با خاور روباز در باربری خاور ابهر حمل کنید.

 

 

باربری خاور ابهر با خاور روباز نیز دارای ویژگی های مشترکی است تنها با این تفاوت که به دلیل داشتن درب در کنارها امکان بارگیری و تخلیه از بغل را نیز دارد.

 

 

از باربری خاور ابهر می توانید برای حمل انواع بار و کالا به ویژه بارهای پالتی که با لیفتراک بارگیری می شوند استفاده کنید.

 

 

تمامی بارهایی که با خاور مسقف ، روباز ، بغل بازشو در باربری خاور ابهر حمل شوند تحت پوشش بیمه آنی بار می باشند. 

 

حمل بار با خاور روباز
حمل بار با خاور روباز

باربری خاور زنجان بصورت همه روزه و ارزان با آنی بار 

 

حمل انواع بار و کالا با خاور برای ابهر 

 

 

تمامی بارهایی که به صورت کامل در اتاق بار خاور جا شوند و وزن آن ها نیز متناسب با توان خاور باشد را می توانید در باربری خاور ابهر حمل کنید ؛ البته توجه داشته باشید بارهایی که مشکل قانونی نداشته باشند.

 

از جمله بارهایی که می توانید در باربری خاور ابهر ارسال کنید شامل :

 

 • ارسال کالا های تجاری و فروشگاهی 
 • حمل دستگاه های صنعتی و مواد اولیه صنایع
 • حمل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی 
 • حمل محصولات کشاورزی و میوه و تره بار
 • حمل مصالح ساختمان سازی
 • حمل مواد غذایی
 • و . . . 

 

برای حمل بار های سبک تر می توانید از خدمات باربری نیسان به ابهر استفاده کنید .

 

حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری با خاور ابهر

 

یکی دیگر از بارهایی که می توانید در باربری خاور ابهر ارسال کنید اثاثیه منزل ، محل کار ، شرکت ، اداره ها ، مدارس ، بیمارستان ها می باشد . 

 

برای حمل اثاثیه و لوازم اداری بهترین انتخاب باربری خاور ابهر با خاور مسقف می باشد زیرا فاصله بین مبدا و مقصد باربری زیاد است و امکان آسیب دیدن ، آب خوردگی و . . . افزایش می یابد.

 

خاور مسقف را می توانید همراه با کارگر ماهر از باربری خاور ابهر دریافت کنید.

 

خاور ها مجهز به پتو می باشند که در بین بارها قرار می دهند تا آسیب نبیند ، در صورتی که بارتان شکستنی و حساس است آن را به صورت جداگانه بسته بندی کنید.

 

حمل اثاثیه به ابهر با خاور مسقف
حمل اثاثیه به ابهر با خاور مسقف

 

مشاوره و کارشناسی رایگان جهت باربری خاور ابهر

 

 

مشاوران و کارشناسان شرکت آنی بار همه روزه و در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات باربری خاور ابهر و مشاوره در زمینه های زیر به شما عزیزان می باشند :

 

 

 • هزینه باربری خاور ابهر ، باربری تهران به ابهر با خاور روباز و مسقف 
 • سایر خودرو های باربری ، هزینه بیمه ، مفاد بارنامه و هزینه آن ، حمل اثاثیه در باربری خاور ابهر و . . . 

 

 

باربری تهران به زنجان بصورت همه روزه توسط تیم حرفه ای و ناوگان گسترده آنی بار انجام میشود و خدماتی متمایز را در اختیار شما قرار میدهد .  جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست باربری خاور ابهر تنها کافیست با کارشناسان ما از طریق شماره 57669-021 تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع