anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری خاور بین شهری + بیمه رایگان !

باربری با خاور بین شهری

 

اگر قصد ارسال بار به صورت بین شهری را دارید ، ما خدمات باربری با خاور بین شهری را در اختیار شما قرار میدهیم . خاور برای حمل و نقل بارهای شما تا وزن حدود ۳-۴ تن مناسب می باشند که دارای انواع مختلف روباز و مسقف می باشند.

 

 

حمل بار با خاور بین شهری به صورت همه روزه از تمامی نقاط کشور با کمترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

باربری بین شهری با انواع کامیون و تریلی و خاور را می توانید از کارشناسان حرفه ای آنی بار بخواهید .

 

 

اگر برای حمل و نقل بار به خاور اتاق بزرگ نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید .

 

 

باربری خاور بین شهری از تهران

 

 

 

ما برای حمل و نقل بارهای شما از تهران به سایر شهرستان ها علاوه بر خدمات نظیر باربری تریلی و کامیون تک و جفت ؛ انواع خاور روباز و مسقف را نیز در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمترین نرخ کرایه امکان حمل و نقل بارهای سبک را نیز در اختیار داشته باشید.

 

 

ما از تمامی نقاط شهر تهران و مناطق صنعتی اطراف تهران و همچنین شهرک های مسکونی نظری پرند و پردیس و رودهن و ورامین آمادگی ارائه خدمات خاور بین شهری به شما را داریم.

 

 

همه روزه انواع خاور بین شهری را برای حمل و نقل بار و کالا به صورت دربستی از ما بخواهید. 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری خاور بین شهری
  باربری خاور بین شهری

   

  خاور بار از تمام ایران

   

   

  حمل و نقل بار و کالا از تمام نقاط ایران با خاور بین شهری بصورت همه روزه و تخصصی 

   

   

  ارسال بار توسط مجموعه آنی بار از هر نقطه ای از کشور انجام میشود و شما میتوانید از همه شهر ها و شهرستان ها بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

   

   

  خاور بین شهری آنی بار ، با کمترین هزینه از اصفهان ، شیراز ، مشهد ، ارومیه ، تبریز ، یزد ، کرمان و . . . . بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

   

   

  چه نوع کالاهایی با خاور بصورت بین شهری حمل میشوند  ؟ 

  برای حمل و نقل بین شهری بار و کالا ، ابتدا باید نوع بار و نحوه بارگیری و تخلیه و محل مورد نظر از نظر امکان تردد خودروی باربری مورد بررسی قرار گیرد . در صورتی که شرایط برای تردد کامیونت و خاور مناسب باشد ، خدمات باربری بین شهری پس از بارگیری در مبداء آغاز میشود .

   

   

  خاور قابلیت حمل انواع بار و کالا را دارا میباشد اما با توجه به نوع محموله باید خاور مناسب با آن انتخاب شود . اما در این بین حمل و نقل بار نیز دارای شرایط خاصی است . مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، خاور بین شهری را تنها برای باربری محموله های مجاز و محموله هایی که ممنوعیت باربری ندارند در اختیارتان قرار میدهد . 

   

  بسیاری از انواع محموله ها به دلیل خطرناک بودن ، ممنوعیت ها جلوگیری از قاچاق و . . . . قابل حمل نمیباشند اما در صورتی که محموله شما جزو این دسته از کالاها نباشند بصورت همه روزه می توانید خاور بار بین شهری را از طریق تماس با کارشناسان ما درخواست نمایید . 

  باربری خاور مسقف و روباز برون شهری

   

   

  ما برای حمل و نقل بارهای شما به صورت بین شهری ، انواع کامیونت و خاور را در اختیارتان قرار می دهیم.

   

   

  کامیونت و خاور بین شهری دارای ۲ نوع روباز و مسقف می باشد که برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

   

   

  کامیونت و خاور روباز محدودیتی برای حمل بار ندارد و انواع بارهای سبک و سنگین قابلیت ارسال بار این نوع خاور را دارند .

   

   

  خاور یا کامیونت مسقف معمولا برای حمل و نقل بارهای تجاری و حساس و بسته بندی شده مورد استفاده قرار می گیرد .

   

   

  به عنوان مثال برای حمل اثاثیه منزل به صورت داخل شهری و بین شهری ، از کامیونت مسقف استفاده می شود اما برای حمل بارهایی نظیر آهن آلات از کامیونت روباز استفاده می شود .

  خاور روباز بین شهری
  خاور روباز بین شهری

  خاور بین شهری با بیمه نامه کامل

   

   

  ما برای حمل و نقل بارهای شما به صورت بین شهری برای انواع خودروهای باربری نظیر کامیون و تریلی و خاور و کامیونت بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهیم تا به صورت حرفه ای و تحت پوشش بیمه ، هم بار شما حمل شود هم سلامت بار تضمین گردد.

   

   

  در صورت بروز هرگونه حادثه نظیر تصادفات ، آتش سوزی ، سرقت و آب خوردگی و شکستگی تمامی خسارات وارده توسط شرکت بیمه به صاحبین گرامی بار پرداخت خواهد شد. 

   

   

  آنی بار برای جلب رضایت شما ، خدمات باربری خاور بین شهری را تا ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه رایگان قرار می دهد.

   

   

  حمل اثاث با خاور بین شهری

   

   

  شما می توانید انواع بار و کالا های تجاری و صنعتی را با خاور بین شهری به سراسر کشور ارسال کنید. حمل اثاثیه منزل نیز یکی از خدمات آنی بار با کامیونت و خاور می باشد. خاور بین شهری به دلیل عدم ممنوعیت برای تردد درون شهری بهترین انتخاب برای حمل اثاثیه و لوازم منزل و انتقال آن به سایر شهر ها است.

   

   

  خاور مسقف مناسب ترین خودرو برای حمل اثاث منزل می باشد که به دلیل فنربندی نرم و مسقف بودن به خوبی از محموله شما محافظت می نماید . 

   

   

  خاور های مسقف با فنر بندی نرمی که دارند مانع از تکان های شدید و صدمه دید بار می شوند و همچنین با داشتن اتاقک چادری یا فلزی از آب خوردگی و . . . جلوگیری می شود.  

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  باربری خاور از تمام نقاط تهران به سراسر ایران  

   

   

  استعلام نرخ کرایه خاور بین شهری

   

   

  برای استعلام نرخ کرایه خاور بین شهری ، بهترین و سریعترین راه تماس با کارشناسان ما می باشد . کارشناسان ما تمامی موارد و عوامل تاثیرگذار در هزینه های حمل و نقل را مورد بررسی قرار میدهند و کمترین نرخ کرایه را بر همین اساس به شما اعلام می نمایند .

   

   

  علاوه بر این ، مشاوران و کارشناسان ما با بررسی نوع بار و شرایط بار شما بهترین خودروی حمل بار را برای شما در نظر گرفته و میزان بیمه نامه متناسب با بار شما را ثبت می نمایند .

   

   

  با مشاوره و استعلام  کرایه خاور بین شهری از طریق کارشناسان ما ، با کمترین هزینه و در اسرع وقت امکان باربری را برای شما فراهم می نماییم .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع