anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری با خاور به سنندج ( مسقف / روباز )

حمل و نقل بار و کالا از تهران به سنندج یا از سایر شهر های کشور برای سنندج نیاز به خودروی متناسب با نوع بار دارد . خاور یا کامیونت بهترین خودرویی هستند که برای حمل و نقل بارهای با وزن زیر ۳-۴ تن مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

 

برای حمل و نقل محموله و کالا از تهران به سنندج با خاور ، ما در محموله آنی بار انواع روباز و مسقف آن را در اختیارتان قرار میدهیم . 

 

خاور تهران سنندج

 

شاید مهمترین و اصلی ترین خدمات آنی بار برای باربری بین شهری برای سنندج ، ارائه خدمات حمل بار با خاور میباشد . آنی بار حمل و نقل بارهای شما را با استفاده از کامیونت خاور بصورت همه روزه انجام میدهد و شما می توانید از هر نقطه ای از تهران اقدام به ارسال بار نمایید . 

 

خاور های آنی بار در نقاط مختلف استان تهران در اختیار شما قرار می گیرند و شما امکان بارگیری از مناطق شهری ، مناطق و نواحی صنعتی و بیرون شهری را نیز خواهید داشت . 

 

باربری خاور تهران بصورت همه روزه نه تنها برای سنندج بلکه برای همه نقاط استان کردستان به شما عزیزان ارائه می گردد . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  خاور سنندج
  خاور سنندج

   

  انواع خاور و کامیونت های سنندج

   

  برای حمل و نقل بارهای شما به سنندج ، آنی بار انواع خاور را در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت همه روزه اقدام به حمل و نقل کالا و محموله نمایید . خاور ها بصورت استاندارد توان حمل بارهای تا تناز ۴ تن را دارند . اما در مدل مسقف ، به دلیل سنگین تر بودن اتاق ، امکان حمل بار بین ۲/۵ تا ۳ تن وجود دارد . 

   

   

  طول اتاق خاور معمولا توسط صاحبین آنها افزایش می یابند تا امکان حمل بار بیشتر را داشته باشند . خاور های آنی بار همگی دارای طول حدود ۵/۵ متر هستند و برای باربری اثاثیه و کالا بسیار مناسب هستند . ارتفاع اتاق بار خاور مسقف نیز حدود ۱/۵ متر است . 

   

   

  با توجه به این مشخصات ، می توانید مناسب ترین نوع خاور را برای سنندج انتخاب کنید . 

   

  عوامل موثر در نرخ کرایه خاور تهران سنندج

   

  برای حمل و نقل بار و کالا ، نرخ کرایه خاور بر اساس موارد بسیار زیادی تغییراتی را تجربه میکند . این تغییرات کرایه نه تنها برای سنندج بلکه برای سایر شهر ها و شهرستان های کشور نیز و جود دارد . به همین دلیل ، می بایست برای اطلاع از نرخ کرایه دقیق و بروز ، نهایتا ۲۴ ساعت قبل از بارگیری اقدام به استعلام نرخ کرایه نمایید تا دقیق ترین هزینه را در اختیار شما قرار دهیم . 

   

   

  • نوع خاور مورد استفاده : خاوری که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . خاور مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به خاور روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

   

  • شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با خاور به سنندج ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

   

   

  به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

   

   

  • محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا سنندج ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

   

   

  به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش هزینه های کرایه کامیون به سنندج خواهد شد . 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  آیا خاور سنندج شامل بیمه است ؟

   

  بله ، برای حمل و نقل بار به سنندج مجموعه آنی بار از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید . بیمه نامه برای حمل بار با خاور مسقف و روباز مورد استفاده قرار میگیرد و محموله شما بر اساس ارزش آن بصورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود . 

   

   

  بیمه نامه آنی بار تمامی خساراتی که در اثر تصادفات ، آتش سوزی، سرقت و . . . . . بوجود می آید را بصورت کامل و بدون کسری پرداخت خواهد نمود و این فرایند در اسرع وقت صورت میگیرد . 

   

  برای رفاه حال شما عزیزان ، مجموعه آنی بار تا ۳۰ میلیون تومان بیمه بصورت رایگان به شما ارائه می نماید .

   

   

  نرخ کرایه و هزینه خاور بین شهری را از طریق مشاوره تخصصی با آنی بار استعلام کنید و هزینه های پوشش بیمه را مطلع شوید . 

   

  چطور کرایه خاور به سنندج را استعلام کنیم ؟

   

  برای استعلام نرخ کرایه حمل بار به سنندج ، از آنجا که هزینه های حمل و نقل همیشه درحال تغییر هستند ، میبایست نرخ کرایه بصورت روزانه و بر اساس نوع محموله و شرایط محل بارگیری و تخلیه استعلام نمود . هزینه های حمل و نقل هر نوع بار بر اساس مواردی که در بالا گفته شد متغییر هستند و همین امر اعلام نرخ کرایه دقیق را برای شرکت باربری دشوار نموده است . 

   

   

  در زمان نگارش این مقاله ، نرخ کرایه برای خاور از تهران به سنندج حدود ۶۵۰ هزار تومان میباشد اما بسته به شرایط این نرخ کرایه دوچار تغییرات احتمالی خواهد شد و بهترین راه برای استعلام دقیق ترین نرخ کرایه ، استعلام کرایه نهایتا ۲۴ ساعت قبل از درخواست خدمات حمل و نقل میباشد . 

   

   

  برای ارسال بار و کالا با کمترین نرخ نرخ و تعرفه کرایه برای سنندج یا سایر شهر های استان کردستان ، تماس با مشاوران و کارشناسان ما از طریق سامانه ۵۷۶۶۹-۰۲۱ سریعترین راه حل است.

  حمل و نقل بارهای سنگین با خدمات باربری کامیون سنندج 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع