anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری بلوار خلیج فارس + بیمه رایگان

حمل بار از بلوار خلیج فارس

 

بلوار خلیج فارس یکی از مناطق جنوب غربی استان تهران است که حد فاصل بزرگراه فتح و بزرگراه آزادگان قرار گرفته است . 

 

 

این منطقه از قدیم یکی از مناطق صنعتی تهران بوده است و تعداد زیادی کارگاه و تولیدی و کارخانه در این محدوده درحال فعالیت هستند . مجموعه آنی بار برای خدمات رسانی به این عزیزان ، همه روزه انواع خدمات باربری را در این محدوده به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

شما می توانید از انواع خودرو های باربری جهت حمل بار از باربری خلیج فارس استفاده کنید .

 

حمل بار و کالا از بلوار خلیج فارس با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه  به صورت دربستی ، حمل خرده باری یا کنار باری در حیطه کاری شرکت آنی بار نمی باشد .

 

باربری غرب تهران مناسب حمل و نقل در تمامی مناطق ۹ ، ۲۱ ، ۲۲ ، ۱۸ ، ۵ و . . .می باشد .  

 

باربری با کامیون از محدوده خلیج فارس

 

حمل و نقل انواع محموله و بار با استفاده از کامیون ها به سرعت و سریع انجام میشود . مخصوصا در محدوده بلوار خلیج فارس که آنی بار تعداد زیادی انواع کامیون را آماده ارائه خدمات دارد.

 

آنی بار در محدوده خاورشهر کامیون ۱۰ تن ،  کامیون ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ را با نازلترین نرخ کرایه برای حمل و نقل انواع بار و کالای شما در اختیارتان قرار میدهد و امکان ارسال همه نوع بار را برای شما فراهم میکند . 

 

باربری با کامیون در محدوده بلوار خلیج فارس  یکی از تخصص های آنی بار است که همه روزه به همراه بیمه نامه رایگان در اختیار شما قرار میگیرد . بیمه نامه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بصورت رایگان است . 

 

 

>> باربری تهرانسر بصورت تخصصی و سریع با کمترین هزینه 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری
  باربری

  باربری وردآورد از دیگر خدمات تخصصی آنی بار در حاشیه تهران می باشد.

  باربری با تریلی در بلوار خلج فارس

   

  برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای سنگین و بزرگ در باربری خلیج فارس از انواع تریلی ها استفاده می شود . بسته به نوع محموله شما ، ما مناسب ترین نوع تریلی را در اختیارتان قرار می دهیم تا در کمترین زمان ممکن با ارزانترین نرخ کرایه و مناسب ترین خودروی باربری امکان حمل و نقل ۲۳-۲۴ تن بار را داشته باشید . 

   

  حمل و نقل همه نوع بار و کالا از بلوار خلیج فارس با استفاده از تریلی انجام می شود . 

  • تریلی کفی 
  • تریلی بغلدار 
  • تریلی ترانزیت چادری 
  • تریلی کمرشکن و کشویی 

   

  این تریلی ها هر یک دارای اتاقی مشخص و ابعادی متفاوت هستند که بر اساس نیاز شما و توان مورد نیاز از آنها می توانید سفارش دهید . در محدوده خلیج فارس همه نوع تریلی برای حمل بارهای شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت . 

   

   

  >> باربری محدوده جاده فتح بصورت تخصصی و ارزان قیمت با انواع خودروی باربری 

   

   

  حمل بار با کامیونت از خلیج فارس

   

  کامیونت ها بهترین خودروهای باربری برای حمل و نقل محموله های با تناژ حدود ۴ تن هستند . این خودروها که به خاور یا ایسوزو معروف هستند برای حمل و نقل انواع بار مناسب هستند اما دارای ۲ نوع کلی نیز هستند . 

  1. خاور یا کامیونت مسقف
  2. خاور و کامیونت روباز

   

  کامیون های مسقف به دلیل سنگین بودن اتاق توان حمل بار کمتری دارند حدود ۳ تن اما کامیونت های روباز اتاق بار سبک تری دارند و امکان حمل بار تا ۴ تن را نیز دارند . 

   

   

  حمل و نقل همه نوع بار و کالا مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از کامیونت و خاور در باربری بلوار خلیج فارس انجام می پذیرد . 

   

   

  >>> باربری شادآباد در اسرع وقت و با نازلترین نرخ کرایه 

  حمل بار با کامیون از بلوار خلیج فارس
  حمل بار با کامیون از بلوار خلیج فارس

   

  شهرستان چهاردانگه در جنوب غرب تهران واقع شده است ، شما می توانید به راحتی برای خرید مبلمان ، سرویس چوب و . . . از خدمات باربری چهاردانگه با انواع خودرو های باربری استفاده کنید .

   

  بیمه نامه باربری بلوار خلیج فارس

   

  آنی بار برای حمل و نقل محموله و کالای شما از از محدوده بلوار خلیج فارس بصورت درون شهری یا بین شهری از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده مینماید . بیمه نامه آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار تا سقف ارزش آن محموله مورد محاسبه میباشد . 

   

   

  بیمه آنی بار خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و  . . . که حین باربری از خلیج فارس رخ دهد را بصورت کامل تحت پوشش قرار داده و در صورت وقوع ، هرگونه خسارتی را تمام و کمال پرداخت خواهد نمود . 

   

   

  آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات باربری بلوار خلیج فارس را با ۱۰۰میلیون تومان پوشش رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید . 

   

  باربری گرمدره تهران همراه با بیمه نامه ۱۰۰میلیون تومانی رایگان

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  مشاوره برای باربری در بلوار خلیج فارس

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از محدوده خلیج فارس ، قطعا داشتن مشاوری متخصص و با تجربه سبب کاهش هزینه ها و همچنین بهبود خدمات خواهد شد .  حمل و نقل بار های شما در باربری خلیج فارس نیاز به خودرویی مناسب با نوع و شرایط محوله دارد که بر اساس نیاز شما باید در اختیارتان قرار گیرد .

   

   

  مشاوره با متخصصین آنی بار در کاهش هزینه های شما ، میزان پوشش بیمه نامه برای حفاظت از محموله و . . . کاملا موثر است . شما می توانید بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن در محدوده خلیج فارس یا سایر مناطق تهران از آنی بار استعلام و درخواست کنید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع