anibar-header-new

باربری بندرعباس به شهرستان | باربری بندرعباس به تهران

باربری ارزان از بندرعباس به سراسر کشور

باربری بندرعباس توسط آنی بار با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت برای انتقال محموله های شما به همه نقاط کشور آماده همکاری با شما عزیزان است . ما برای باربری بندرعباس در اسرع وقت مناسب ترین خودروی باربری را در اختیار شما قرار میدهیم. 

 

باربری بندرعباس به شهرستان آنی بار به صورت همه روزه برای جابجایی و انتقال محموله های سبک و سنگین در خدمت شما عزیزان است و امکان انتقال فوری را برای شما فراهم می نماید. 

 

 

باربری بندرعباس با استفاده از انواع کامیون و تریلی در کمترین زمان ممکن محموله های کوچک و بزرک ، محموله های سبک و سنگین و . . را بارگیری و منتقل خواهد نمود. 

 

آنی بار برای باربری بندرعباس به شهرستان از بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله های شما در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شوند.

 

برای استعلام نرخ کرایه باربری بندرعباس فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

باربری در بندر عباس
باربری در بندرعباس

ارسال انواع کالا از بندرعباس

 

 

 آنی بار همه روزه خدمات باربری را با نازلترین نرخ کرایه از بندرعباس برای تمام نقاط کشور به ویژه تهران در اختیار شما قرار می دهد. برای باربری بندرعباس ، شرکت آنی بار از بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر استفاده می نماید تا با محموله های شما به تهران و سایر شهر های کشور ارسال شوند.

 

برای باربری بندرعباس ، انواع کالا و محموله ها قابل ارسال خواهند بود : 

 

 • حمل انواع آهن آلات 
 • ارسال مواد غذایی 
 • حمل اثاث منزل و لوازم اداری 
 • حمل مبلمان و سرویس خواب 
 • ارسال محموله های تجاری و صنعتی 
 • حمل انواع مواد اولیه کارخانجات 
 • حمل لوازم کارگاهی و کارخانجات ( دستگاه ها و لوازمات ) 
 • و . . . . . . . .

 

باربری بندرعباس انواع کالاها و محموله های شما را به سراسر کشور ارسال خواهد نمود و با ارزانترین تعرفه ها بهترین و تخصصی ترین خدمات را فراهم نموده است. برای باربری بندرعباس ، چه ارسال بار به بندرعباس و چه ارسال بار از بندرعباس به سایر نقاط کشور بصورت کامل تحت پوشش بیمه انجام خواهد شد.

 

 

حمل اثاث و لوازم منزل از بندرعباس

 

حمل اثاث منزل و لوازم اداری از بندرعباس به سایر شهرستان ها بصورت همه روزه برای همه نقاط کشور خصوصا برای تهران 

 

 

در صورت درخواست مشتری برای اثاث کشی منزل انواع کامیون ها می توانند مسقف و یا روباز باشند. حمل اثاث منزل با رانندگان حرفه ای و زبده در باربری بندرعباس انجام می شود و در کمترین زمان ممکن محموله و اثاثیه شما منتقل خواهد شد. 

 

شرکت باربری بندرعباس آنی بار برای حمل اثاث منزل خدمات و کادری ویژه و متخصص در نظر گرفته است. به دلیل حساسیت و ظرافت بار اثاث منزل دقت ویژه در بارگیری و تخلیه این نوع بار ها می شود.

 

در صورتی که بار شما سبک باشد می توانید آن را با کامیونت های مسقف به مقصد ارسال کنید و در صورتی که بار شما با ظرفیت و گنجایش کامیونت هماهنگ نباشد می توانید از کامیون های جفت و تک و یا 2 کامیونت استفاده کنید.

 

برای باربری بندرعباس با همه نوع خودروی باربری ، فقط کافیست با شماره های باربری آنی بار در تماس باشید. 

 

 

علاوه بر باربری بندرعباس ، باربری اصفهان نیز یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی بار است. در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالاهای شما منتقل خواهند شد. 

 

 

باربری با تریلی از بندرعباس

 

برای حمل و نقل بار و کالاهای مختلفی که وارد بندرعباس شده اند ، تریلی ها پر استفاده ترین خودروهای باربری هستند. خصوصا تریلی کفی که برای حمل کانتینر های 20 و 40 فوت مناسب است . باربری بندرعباس برای محموله های مختلف با تریلی های مختلفی انجام می شود و آنی بار در استان هرمزگان و خصوصا بندرعباس آماده ارائه خدمات باربری تریلی خواهد بود.

 

 

تریلی های ما برای باربری بندرعباس بصورت زیر می باشند : 

 

 • تریلی کفی  : در خدمات باربری بندرعباس تریلی کفی یکی از مهمترین خودروهای باربری است و برای انتقال کانتنر ها مورد استفاده قرار میگیرد . مجموعه آنی بار برای خدمات باربری بندرعباس با تریلی کفی در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان است.
 • تریلی بغلدار
 • تریلی ترانزیت چادری : تریلی چادری از پر استفاده ترین خودروها برای حمل محموله های تجاری و صنعتی در تناژ زیاد است . ما برای باربری بندرعباس ، محموله های شما را با تریلی چادری در اسرع وقت منتقل می نماییم .
 • تریلی کمرشکن و بوژی 

 

در باربری بندرعباس از تریلی کمرشکن و بوژی برای حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین مورد استفاده قرار می گیرند و امکان انتقال انواع محموله های بزرگ و سنگین را برای شما فراهم می نمایند. سایر تریلی ها برای حمل محموله های تجاری و صنعتی تا وزن 24 تن مناسب هستند.

 

باربری بندرعباس با تریلی ها نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه و با ارزانترین تعرفه ارائه میشوند.

 

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی
باربری ارزان قیمت با تریلی کفی

حمل بار به بندرعباس نیز از همه نقاط کشور با کمترین هزینه انجام میشود که بخشی از خدمات حمل و نقل آنی بار است.

باربری کامیون از بندرعباس

 

حمل و نقل محموله های با وزن و ابعاد کمتر و کوچکتر معمولا با استفاده از کامیون ها انجام می شود. کامیون ها امکان حمل بارهای با تناژ حدود 10 الی 15 تن را دارند و بر اساس نوع بار و محموله شما برای باربری بندرعباس مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

به عنوان مثال ، برای باربری بندرعباس به تهران در صورتی که محموله بین 10 تا 15 تن وزن داشته باشد  از کامیون جفت استفاده می شود . در صورتی که زیر 10 تن باشد می توان از کامیون تک نیز استفاده نمود.

 

 • کامیون 10 تن یا تک
 • کامیون 15 تن یا جفت 
 • کامیون 911

 

حمل و نقل بارهای کمتر از 6 تن با کامیون 911 انجام می شود. بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری بندرعباس با کمترین تعرفه های باربری خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

برای باربری بندرعباس ، هر نوع کامیون که مورد نیاز شما باشد برای انتقال محموله ها با بیمه کامل در اختیارتان قرار میگیرد . با ما در تماس باشید.

 

باربری کامیون
باربری کامیون

 

علاوه بر باربری بندرعباس ، باربری شیراز بصورت تخصصی و ارزان با انواع خودروهای باربری توسط تیم آنی بار بصورت همه روزه انجام و محموله و های شما منتقل خواهند شد . 

 

حمل بار با خاور و کامیونت از بندرعباس

 

 

یکی از خودروهای مورد استفاده برای حمل و نقل و باربری بندرعباس ، خاور و کامیونت می باشد . این خودرو برای حمل محموله های نیمه سنگین  تا تناژ حدود 3 تا 4 تن مورد استفاده قرار می گیرد. خاور و کامیونت بصورت مسقف ، روباز و بغل بازشو برای حمل و نقل محموله های متفاوت مورد استفاده خواهند بود. 

 

 

برای باربری بندرعباس با خاور ، مجموعه آنی بار همه روزه انواع خاور مسقف و روباز را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

باربری بندرعباس با کامیونت ایسوزو مسقف ، روباز و بغل بازشو انجام میشود و محموله های شما در اسرع وقت و با ارزانترین تعرفه منتقل میشوند . با شرکت آنی بار تماس بگیرید.  

باربری خاور
باربری خاور

 

باربری بندرعباس با نیسان از تهران

 

برای خدمات باربری بندرعباس ، مجموعه آنی بار نیسان وانت را نیز در اختیار شما قرار میدهد . نیسان وانت یک خودروی باری سبک وزن است که برای انتقال محموله های کم وزن و کم حجم مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

برای خدمات باربری بندرعباس ، انتقال بار با نیسان تنها از تهران انجام میشود و اگر قصد دارید محموله های زیر 2 تن را بارگیری کنید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

آنی بار برای ارائه خدمات باربری بندرعباس با نیسان وانت از بهترین و کامل ترین بیمه نیز استفاده می نماید. 

 

باربری نیسان تهران به بندرعباس
باربری نیسان تهران به بندرعباس

باربری بندرعباس برای محموله ویژه

 

محموله ویژه نام دیگر محموله های بزرگ و سنگین میباشد که برای حمل و نقل آنها نیاز به تخصص ویژه ای است . باربری بندرعباس آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم وارداتی از نقاط مختلف کشور به هرمزگان و بندرعباس بصورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه خدمات باربری میباشد.

 

از آنجایی که بندرعباس مهمترین مرکز ورود بار و کالا به ایران است ، محموله های مختلفی از این طریق وارد ایران میشوند . ورود قطعات صنعتی و نیروگاهی ، لوکوموتیو ، دستگاه های بزرگ و . . . همگی از طریق بندرعباس انجام میشود . از همین جهت ، باربری بندرعباس بصورت همه روزه امکان انتقال این موارد به نقاط مختلف کشور را برای شما فراهم مینمایند.

 

 

حمل و نقل ویژه در باربری بندرعباس با استفاده از بوژی و کمرشکن انجام میشود و امکان انتقال محموله های فوق سنگین فراهم خواهد بود.

حمل و نقل محموله ویژه
حمل و نقل محموله ویژه

 

 

باربری از بندرعباس تحت پوشش بهترین بیمه باربری

 

 

از مهم تین مواردی که هنگام باربری بندرعباس باید به آن توجه کنید ؛ حفاظت از بار و سرمایتان می باشد ؛ شرکت آنی بار اهمیت ویژه ای به این مورد دارد و به همین منظور تمامی خدمات باربری بندرعباس را تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه باربری ارائه می کند. 

 

در این بیمه نامه تمامی حوادث گنجانده شده و از آن موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود،اشاره کرد.  در زمان ارائه خدمات باربری بندرعباس ، به هر دلیلی محموله شما دچار خسارت شود بیمه ایران بصورت تخصصی جبران خسارات را در اسرع وقت انجام خواهد داد.

 

 

شرکت برای حمل تمامی بارها در باربری بندرعباس 100 میلیون بیمه رایگان در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

 

حمل بار از مشهد به بندر عباس با کمترین نرخ کرایه 
حمل بار از مشهد به بندرعباس با کمترین نرخ کرایه

 

 

علاوه بر باربری بندرعباس ،باربری کرمان بصورت تخصصی و ارزان از همه این استان برای همه نقاط کشور انجام میشود . تنها یک تماس با کارشناسان ما کافیست.

 

 

استعلام کرایه باربری بندرعباس

 

همانطور که گفته شد ، برای باربری بندرعباس نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . از همین جهت ، باید با مواردی که در نرخ کرایه باربری بندرعباس تاثیرگذار هستند آشنایی داشت. 

 

برای باربری بندرعباس ، مجموعه آنی بار مواردی که بصورت کلی و جزئی در هزینه های حمل موثر هستند در ذیل به شما ارائه می نماید: 

 

مهمترین موضوع ، فاصله محل بارگیری و تخلیه است که در کرایه بصورت مستقیم موثر است . علاوه بر این ، نوع خودروی مورد استفاده نیز در هزینه های باربری کاملا تاثیرگذار است. به عنوان مثال ، برای باربری بندرعباس ، نرخ کرایه کامیون ها از تریلی ها کمتر است . البته انواع مختلف کامیون ها دارای کرایه های متفاوتی هستند .

 

برای باربری بندرعباس ، شرایط محموله نیز در هزینه های باربری موثر است . اگر محموله ای دارای شرایط ترافیکی باشد هزینه های حمل و نقل آن متفاوت خواهد بود.

 

علاوه بر باربری بندرعباس ، برای استعلام کرایه باربری اهواز نیز با شماره های ما در تماس باشید . 

 

باربری بندرعباس همراه مشاوره رایگان و تخصصی

 

 

باربری بندرعباس به سایر شهرستان ها همراه با مشاوره رایگان و بهینه آماده پاسخگویی 24 ساعته به شما عزیزان میباشد.  کارشناسان ما در هر زمینه ای که فرآیند باربری بندرعباس را برای مشتری آسان و ارزان کند .

 

 

شما می توانید هر گونه سوال و ابهامی در زمینه باربری از بندرعباس به شهر مورد نظرتان را دارید از کارشناسان ما بخواهید.

 

 

پرسنل آنی بار فارغ از اینکه شما قصد ارسال بار از آنی بار و یا سایر شرکت را دارید تمام موارد را برای شما ذکر و توضیح خواهند داد. با کادر زبده و خبره آنی بار فرآیند باربری بندرعباس  را با اطلاعات کامل و دقیقی انجام دهید.

 

 

برنامه ریزی دقیق و منظم آنی بار بارگیری و تخلیه طبق زمان خواسته شده  مشتری را بدنبال خواهد داشت.

 

 

برای رزرو و یا ثبت سفارش خدمات باربری بندرعباس می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و سامانه سفارش خود را ثبت کنید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری زاهدان در اسرع وقت بصورت دربستی از همه نقاط کشور با ارزانترین نرخ کرایه . 

 باربری بندرعباس به سراسر کشور با ارزانترین نرخ کرایه 

 

ارزانترین خدمات باربری بندرعباس را می توانید در آنی بار تجربه کنید. امروز بسیاری از شرکت های باربری به صورت واسطه ای و دلالی کار می کنند به همین دلیل باعث نوسان در بازار شده و نرخ کرایه ها را افزایش می دهند تا خودشان سود بیشتری داشته باشند.

 

 

اما شرکت آنی بار به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای کار می کند و کمترین کرایه ها را به شما اعلام می کند.

 

 

برای استعلام هزینه باربری بندرعباس به هر یک از شهر های کشور می توانید با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

 

 

نرخ کرایه باربری بندرعباس با توجه به مواردی از جمله مقدار بار ، نوع خودرو باربری ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، خدمات ویژه حمل و بسته بندی و . . . مشخص می شود.

 

 

استعلام تعرفه باربری بندرعباس با شماره گیری 57669-021

10 دیدگاه دربارهٔ «باربری بندرعباس به شهرستان | باربری بندرعباس به تهران»

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام دوست عزیز . نرخ کرایه بر اساس نوع خودروی باربری و شرایط محموله مشخص میشود . برای اطلاع دقیق از نرخ کرایه ، با مشاوران تماس بگیرید و با اعلام خودروی باربری مناسب ، نرخ کرایه دقیق را استعلام کنید .

 1. سلام و خسته نباشید
  نرخ حدودی ارسال 20 عدد کولر گازی اسپلیت (2 تکه ) خریداری شده از فروشگاه های بندرعباس به مقصد مشهد چطور محاسبه میشه ؟
  و ضمنا از زمان تحویل به انبار بندرعباس تا تحویل در مشهد چقدر زمان بر خواهد بود

  متشکرم

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام . روز بخیر .
   نرخ کرایه بر اساس نوع خودروی مورد استفاده مشخص میشود . کامیونت یا کامیون برای حمل محموله های شما مناسب هستند که هریک دارای کرایه ای متفاوت هستند . علاوه بر این ، هزینه های حمل و نقل بصورت روزانه مشخص میشود . بهترین راه برای اطلاع از کرایه دقیق ، تماس با کارشناسان در روز بارگیری است . برای تحویل در مشهد ، حدود 48 ساعت تا 72 ساعت زمان خواهد برد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع