باربری رشت| شماره باربری رشت

حمل بار از رشت به سراسر ایران

 آنی بار به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های مختلف از باربری رشت به سایر شهرها می باشد . شما می توانید از طریق خدمات حمل و نقل و باربری رشت محموله های مختلفی از جمله انواع کالاهای تجاری و صنعتی ، انواع لوازم و وسایل شخصی و . . . را بارگیری و منتقل کنید .

باربری رشت به صورت همه روزه انجام می شود و بدون محدودیت می توانید محموله های خود را به شهر های دیگر کشور ارسال نمایید. شرکت آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای حمل بار از باربری رشت به سایر شهر استفاده می کند.

 ما برای حمل بار و کالاهای شما از باربری رشت انواع کامیون ، تریلی و خاور را در اختیار شما قرار می دهیم، برای انتخاب خودرو مناسب می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان آنی بار بهره مند شوید .

ارزانترین و مناسب ترین خدمات باربری رشت به مقصد مورد نظرتان را از آنی بار دریافت کنید و از بیمه رایگان 100 میلیونی بهره مند شوید . برای مشاوره تخصصی در خصوص خدمات باربری رشت فقط کافیست با شماره باربری رشت 57669-021 در تماس باشید.

باربری از رشت
باربری از رشت

علاوه بر باربری رشت ، باربری آستارا به شهرستان ها را با ارزان ترین قیمت به آنی بار بسپارید. 

باربری رشت با انواع خودروی باری

آنی بار برای باربری رشت به سایر شهرستان ها انواع تریلی و کامیون را در اختیار مشتریان قرار داده است. با توجه به نوع بار و جنس و مشخصات ظاهری آن انواع ماشین در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

خودروهای مختلفی که باربری رشت آنی بار در اختیار شما قرار میدهد هریک دارای ابعاد و شرایط و توان حمل متفاوتی هستند . در ادامه به بررسی آنها پرداخته میشود.

  • کامیون ( تک ، جفت ، 911 )
  • تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن )
  • نیسان بار و وانت
  • خاور و کامیونت

باربری رشت بصورت تخصصی و با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار با انواع خودروهای باری برای همه نقاط کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  برای باربری رشت ، همه روزه می توانید از طریق شماره باربری رشت (57669-021 ) می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را برای همه نقاط کشور از ما بخواهید. 

باربری رشت با کامیونت و خاور

یکی از خودرو های باربری رشت که توان حمل بارهای سبک و نیمه سنگین را دارد ، کامیونت ها می باشند ؛ این خودرو های باربری دارای نوع مسقف و روباز می باشند که هر یک به ترتیب توان حمل 3 و 4 تن بار را دارند .

کامیون مسقف با داشتن اتاق بار 2 در 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر برای حمل بارهای حساس و بسته بندی شده و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی مانند اثاثیه و لوازم منزل و . . . مناسب می باشد که به صورت همه روزه برای باربری رشت به شهرستان در اختیار شما قرار میگیرد . 

 کامیونت روباز با داشتن اتاق بار حدوداََ 2 در 4 متری برای حمل انواع بار و کالا را دارد و امکان بارگیری محموله های صنعتی نیز با این کامیونت فراهم است .

باربری رشت با کامیونت و خاور بصورت همه روزه و ارزان قیمت اماده ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان است . باربری رشت با استفاده از خاور برای همه شهر ها و نقاط محتلف کشور انجام میشود و ثبت درخواست در هر ساعت از شبانه روز امکان در اختیار داشتن خودروی باری ر ا فراهم می نماید.

حمل بار با کامیونت در رشت
حمل بار با کامیونت در رشت

شماره باربری رشت (57669-021 ) می باشد.

باربری رشت با انواع کامیون  

برای باربری رشت ،  در صورتی که بار شما بیش از ظرفیت کامیونت ها باشد می توانید آن را با کامیون های تک و جفت و 911 ارسال کنید ؛ کامیون ها نیز دارای سه مدل می باشند که در توان باربری و ابعاد اتاق بار آنها با هم متفاوت می باشند.

کامیون جفت بزرگترین کامیون می باشد که دارای اتاق باربری در ابعاد 6.80 در 2.30 متر با توان حمل 15 تن بار می باشد و پس از آن کامیون تک با داشتن اتاق بار 5.80 در 2.20 متر توان حمل 10 تن بار را دارد.

اما کامیون 911 توان حمل کمتری دارد و نسبت به کامیون تک و جفت کمیاب تر می باشد ، این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 5 متر در 2 متر می باشد که توان حمل حداکثر 5.5 تن بار را دارد.

باربری رشت با کامیون برای همه نقاط کشور در اسرع وقت آماده حمل و نقل محموله های شما میباشد . 

برای باربری رشت با کامیون باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان انتقال محموله ها بدون بیمه فراهم نیست و آنی بار برای محموله های شما بصورت رایگان 100 میلیون بیمه در نظر گرفته است.

علاوه بر باربری رشت ، باربری مازندران نیز از خدمات حرفه ای و همه روزه آنی بار است.

باربری رشت با استفاده از انواع تریلی

خدمات تخصصی باربری رشت با استفاده از تریلی بصورت همه روزه اماده ارائه بهترین و ارزانترین خدمات باربری رشت به شما میباشد. 

 

برای حمل بارهای فوق سنگین می توانید از تریلی های کفی،کمرشکن،لبه دار و چادری (ترانزیت) استفاده کنید ، به طور کلی تریلی ها توان حمل 24 تن بار را دارند .

تریلی مورد نیاز را می توانید با توجه به نوع بارتان و نوع کفی تریلی ها انتخاب کنید و باربری رشت آنی بار در کمترین زمان ممکن آن خودرو را در اختیار شما قرار میدهد.

برای حمل بارهای بیش از 24 تن تا 60 تن می توانید از تریلی کمرشکن استفاده کنید. 

کارشناسان باربری رشت آنی بار بنابر نیاز مشتری و درخواست آن ها و همچنین با توجه به وزن و حجم بار نوع ماشین را مشخص کرده و در کمترین زمان به محل بارگیری ارسال می کنند.

ثبت درخواست از طریق تماس با شماره باربری رشت (57669-021 ) 

اپلیکیشن آنی بار
اپلیکیشن آنی بار
شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر باربری رشت ، همه روزه باربری اردبیل با کمترین هزینه و بصورت تخصصی توسط  آنی بار انجام خواهد شد.

باربری رشت همراه با بیمه نامه معتبر

یکی از مهمترین مواردی که برای باربری رشت باید مد نظر قرار گیرد ، استفاده از بیمه نامه متناسب با ارزش محموله است. از همین جهت ، شرکت حمل و نقل آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای باربری رشت به شهرستان استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات فراهم باشد. 

از جمله این حوادث می توان به مواردی همچون آتش سوزی ، تصادف ،  آب خوردگی ، شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود. باربری رشت را می توانید با 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار داشته باشید . ما حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم.

استعلام هزینه بیمه نامه از طریق شماره باربری رشت (57669-021 ) 

بیمه نامه باربری از رشت
بیمه نامه باربری از رشت

باربری ارزان با بهترین خدمات در تمام استان گیلان بصورت همه روزه 

حمل و نقل اثاثیه در باربری رشت آنی بار

یکی از مهمترین خدمات باربری رشت آنی بار ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است که بصورت تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد . برای بارگیری اثاثیه و لوازم از رشت به سایر شهر ها و شهرستان های کشور ، همه روزه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . 

باربری رشت آنی بار با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین کارگران جهت بارگیری اثاثیه شما ، همه روزه خدماتی تخصصی و ارزان قیمت را در اختیارتان قرار میدهد . ما با کمترین تعرفه های باربری رشت آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان هستیم . 

حمل و نقل لوازم منزل از رشت
حمل و نقل لوازم منزل از رشت

حمل و نقل فوق سنگین از رشت 

 

در خدمات باربری رشت آنی بار امکان انتقال محموله های فوق سنگین و خاص از رشت به سایر شهر ها و استان های کشور فراهم می باشد. محموله های فوق سنگین و اصطلاحا ترافیکی در واقع محموله هایی هستند که دارای وزن زیاد ، ابعاد بزرگ و به صورت کلی دارای شرایط غیر استاندارد حمل جاده ای هستند.

از همین جهت ، برای خدمات باربری رشت و انتقال اینگونه محموله ها می توانید از آنی بار بهترین مشاوره به صورت تخصصی و رایگان را دریافت و محموله های خود را منتقل کنید. برای خدمات باربری فوق سنگین رشت از انواع کمرشکن و همچنین بوژی استفاده می شود که بسیار تخصصی هستند و نیاز به تجربه و تخصص دارند. 

برخی از محموله هایی که توسط باربری رشت آنی بار منتقل می شوند به صورت زیر می باشند : 

  • انواع دستگاه های صنعتی 
  • ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
  • انتقال قطعات نیروگاهی
  • انتقال ژنراتور های سنگین 
  • انتقال خانه های پیش ساخته 

خدمات باربری رشت که توسط آنی بار ارائه می شود امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. اگر قصد مشاوره تخصصی و رایگان را دارید می توانید با شماره باربری رشت 57669-021 در تماس باشید.

باربری فوق سنگین رشت
باربری فوق سنگین رشت

 

 ارسال برنج از رشت به سایر شهرستان ها 

همانطور که میدانید ، استان گیلان و خصوصا رشت و توابع آن از تولیدکنندگان برتر برنج در کشور هستند . از همین جهت ، همه روزه حجم زیادی از انواع برنج از این شهر به نقاط مختلف کشور ارسال می شود . 

باربری رشت آنی بار نیز در همین راستا بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را به سادگی و به سرعت به همه نقاط کشور ارسال کنید. 

باربری رشت به شهرستان برای ارسال برنج انواع کامیونت ، کامیون و تریلی را در اختیار شما قرار میدهد .

علاوه بر باربری رشت ، تیم متخصص آنی بار برای باربری ارومیه و باربری تبریز نیز به صورت همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . 

حمل بار در رشت همراه با صدور بارنامه رسمی

باربری رشت همراه با بارنامه دولتی و قانونی در آنی بار انجام میشود که معتبر ترین بارنامه است.

شرکت باربری رشت آنی بار در تنظیم بارنامه دقت و حساسیت خاصی دارد ، زیرا بارنامه برای حفظ امنیت و امانت بار مشتری می باشد. اطلاعاتی همچون مشخصات فرستنده و گیرنده خودرو در بارنامه ثبت می شود.

علاوه بر آن تمامی اطلاعات راننده و ماشین در این بارنامه ثبت خواهد شد تا در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بارنامه قابل پیگیری باشد و همچنین اطلاعات مالی،بار و زمان و مکان بارگیری در آن ثبت خواهد شد. 

برای باربری رشت ، مشاوران ما هرگونه سوال شما را در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

بارنامه حمل بار از رشت
بارنامه حمل بار از رشت

باربری تهران به شهرستان ها نیز از خدمات سریع و ارزان آنی بار است . تنها یک تماس با آنی بار کافیست 

ارزانترین نرخ کرایه جهت باربری از رشت 

باربری رشت را با کمترین و ارزان ترین تعرفه باربری در آنی بار تجربه کنید.

کارشناسان مجموعه باربری رشت آنی بار با در نظر گرفتن تمامی عوامل تاثیر گذار بر هزینه نرخ نهایی را به مشتری اعلام می کنند. مسافت و فاصله بین دو شهر از مهم ترین عواملی است که بر این هزینه تاثیرگذار است.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری رشت می توان به نوع ماشین درخواست شده از طرف مشتری اشاره کرد و همچنین میزان پوشش بیمه و زمان و مکان باربری بر این هزینه به طور مستقیم تاثیر می گذارند.

به دلیل هزینه اندک بیمه، مشتریان بار خود را معادل ارزش بار بیمه می کنند.  باربری رشت با بالاترین ایمنی بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می شود. خدماتی تخصصی و همه روزه در اسرع وقت آماده بارگیری و حمل و نقل محموله ها میباشد.

باربری از رشت به چه شهرهایی انجام می شود ؟

باربری رشت به تمام شهر ها و شهرستان های کشور انجام می شود .

با مشاوره تخصصی و جامع کارشناسان آنی بار می توانید بهترین خدمات باربری را برای ارسال بار به شهر مورد نظرتان دریافت کنید .

برای باربری رشت با کارشناسان خبره و زبده آنی بار همراه باشید.

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز جهت ثبت درخواست باربری رشت به تهران ، مشهد ، اصفهان ، یزد ، کرمان ، بندرعباس ، سمنان و . . . با شماره باربری رشت تماس بگیرید.

برای ارتباط با شرکت می توانید با شماره باربری رشت 57669-021 تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و اپلیکیشن آنی بار برای رزرو و ثبت نام اقدام نمایید.

برای باربری قزوین نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار درخواست خود را ثبت نموده و محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای دریافت کرایه کامیون و کرایه تریلی ، از طریق شماره باربری رشت با کارشناسان و متخصصان حمل و نقل آنی بار در تماس باشید.

 

لیست باربری های رشت 

 

یکی از سازمان هایی که وظیفه کنترل و نظارت بر فعالیت شرکت های باربری رشت را بر عهده دارد، اتحادیه باربری رشت است. هدف اصلی این اتحادیه ، نظارت بر فعالیت باربری ها و کاهش مشکلات در حوزه حمل و نقل در رشت می باشد . تمامی شرکت هایی که در شهر رشت فعالیت مجاز دارند، عضو حقیقی یا حقوقی این اتحادیه هستند، لیست زیر نام تعدادی از باربری های رشت می باشد .

جاوید بار رشت ، علی آباد، خیابان ولیعصر شرقی
اتحاد بار رشت – کوی امام رضا
وحدت بار کوچصفهان – خ شهید عسگری
توحید بار جاده لاهیجان نم نم آباد 
سلمان بار جاده لاهیجان داروسازی
سعید بار رشت – باقرآباد – خیابان باقرآباد
سرعت بار پیله داربن، خیابان جاده منگوده
گلسار بار رشت، پستک، خیابان استاد معین
سینا بار جاده اصلی لچه گوراب
زحمتکشان رشت – بل امام رضا
اتوبار شهرباران رشت – بلوار شهید محمدحسین

 

کانال ارتباطی آنی بار جهت خدمات باربری رشت

برای باربری رشت ، ساده ترین و سریع ترین راه جهت برقراری ارتباط با کارشناسان آنی بار با تماس مستقیم با شماره باربری رشت 57669-021 می باشد.

اما شما می توانید از روش های دیگری همچون : پیام در شبکه مجازی واتساپ ، دانلود اپلیکیشن آنی بار و ثبت خدمات مورد نظر در آن سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای باربری رشت به شما می باشند.

شما می توانید جهت استعلام هزینه باربری رشت ، انتخاب خودرو باربری ، مشخص کردن مقدار پوشش بیمه مورد نیاز و . . . از خدمات مشاوره آنی بار استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع