anibar-header-new

باربری رشت به سایر شهرستان ها

باربری در رشت با ارزانترین نرخ کرایه

 

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده کلیه خدمات باربری رشت و استان گیلان می باشد , حمل بار از رشت به سراسر کشور ، به تمامی شهرها و شهرستان ها پذیرفته می شود. 

 

آنی بار با بیش از سی سال سابقه در زمینه باربری رشت به تمام نقاط ایران و جهان دارای تخصص و مهارت کافی می باشد.

 

مجموعه آنی بار خدمات خاصی را برای باربری رشت برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است از این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

 • ارائه بیمه نامه رایگان با سطح پوشش 100 میلیون تومان
 • صدور بارنامه رسمی و دولتی با هزینه بسیار اندک
 • مجهز بودن به انواع ماشین های مسقف و روباز برای حمل انواع بار از رشت به سایر شهرستان ها
 • تعرفه ارزان و به صرفه باربری آنی بار در حمل بار از رشت به سایر شهرستان ها
 • ارسال اثاث منزل و لوازم اداری توسط کارگران خبره و با تجربه همراه با خدمات بسته بندی

 

شما می توانید با توجه به نوع بارتان ، زمان و محل بارگیری و . . . انواع کامیون ، تریلی و خاور را از شرکت آنی بار دریافت کنید.باربری رشت با ارزانترین نرخ کرایه اماده ارائه خدمات برای همه شهر های کشور میباشد . 

 

برای باربری رشت ، شماره 5 رقمی آنی بار بصورت همه روزه آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی به شما عزیزان است.

 

باربری رشت به سایر شهرستان های کشور 

 

 

آنی بار تمام خدمات و امتیازات خود را در سراسر کشور گسترش داده است و در ارائه خدمات باربری رشت با بالاترین کیفیت هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد .

 

آنی بار با ارسال بار از رشت به سایر شهرستان ها فرآیند حمل بار از رشت و شهرهای اطراف به کلیه شهرستان ها را آسان نموده است ، در زیر نمونه ای از این شهرها آورده شده است ؛

 

 • باربری رشت به تهران
 • باربری رشت به مشهد
 • باربری رشت به اصفهان
 • باربری رشت به یزد
 • باربری رشت به تبریز و . . .   

 

برای باربری رشت به تمامی شهر ها و استان ها بیمه نامه و بارنامه دولتی و قانونی آنی بار در کمترین زمان تنظیم می شود.

برای باربری رشت ، آنی بار همه نوع خودروی باربری را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد.

 

باربری از رشت
باربری از رشت

علاوه بر باربری رشت ، باربری آستارا به شهرستان ها را با ارزان ترین قیمت به آنی بار بسپارید. 

 

باربری رشت با انواع خودروی باری

 

آنی بار برای باربری رشت به سایر شهرستان ها انواع تریلی و کامیون را در اختیار مشتریان قرار داده است. با توجه به نوع بار و جنس و مشخصات ظاهری آن انواع ماشین در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

 

خودروهای مختلفی که باربری رشت آنی بار در اختیار شما قرار میدهد هریک دارای ابعاد و شرایط و توان حمل متفاوتی هستند . در ادامه به بررسی آنها پرداخته میشود.

 

 • کامیون ( تک ، جفت ، 911 )
 • تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن )
 • نیسان بار و وانت
 • خاور و کامیونت

 

باربری رشت بصورت تخصصی و با کمترین هزینه توسط تیم آنی بار با انواع خودروهای باری برای همه نقاط کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  برای باربری رشت ، همه روزه می توانید از طریق شماره پنج رقمی آنی بار می توانید بهترین و تخصصی ترین خدمات را برای همه نقاط کشور از ما بخواهید. 

 

باربری رشت با کامیونت و خاور

 

یکی از خودرو های باربری رشت که توان حمل بارهای سبک و نیمه سنگین را دارد ، کامیونت ها می باشند ؛ این خودرو های باربری دارای نوع مسقف و روباز می باشند که هر یک به ترتیب توان حمل 3 و 4 تن بار را دارند .

 

کامیون مسقف با داشتن اتاق بار 2 در 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر برای حمل بارهای حساس و بسته بندی شده و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی مانند اثاثیه و لوازم منزل و . . . مناسب می باشد و کامیونت روباز با داشتن اتاق بار حدوداََ 2 در 4 متری برای حمل انواع بار و کالا را دارد. 

 

باربری رشت با کامیونت و خاور بصورت همه روزه و ارزان قیمت اماده ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان است . باربری رشت با استفاده از خاور برای همه شهر ها و نقاط محتلف کشور انجام میشود و ثبت درخواست در هر ساعت از شبانه روز امکان در اختیار داشتن خودروی باری ر ا فراهم می نماید.

 

حمل بار با کامیونت در رشت
حمل بار با کامیونت در رشت

 

باربری رشت با انواع کامیون  

 

برای باربری رشت ،  در صورتی که بار شما بیش از ظرفیت کامیونت ها باشد می توانید آن را با کامیون های تک و جفت و 911 ارسال کنید ؛ کامیون ها نیز دارای سه مدل می باشند که در توان باربری و ابعاد اتاق بار آنها با هم متفاوت می باشند.

 

کامیون جفت بزرگترین کامیون می باشد که دارای اتاق باربری در ابعاد 6.80 در 2.30 متر با توان حمل 15 تن بار می باشد و پس از آن کامیون تک با داشتن اتاق بار 5.80 در 2.20 متر توان حمل 10 تن بار را دارد.

 

اما کامیون 911 توان حمل کمتری دارد و نسبت به کامیون تک و جفت کمیاب تر می باشد ، این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 5 متر در 2 متر می باشد که توان حمل حداکثر 5.5 تن بار را دارد.

 

باربری رشت با کامیون برای همه نقاط کشور در اسرع وقت آماده حمل و نقل محموله های شما میباشد . 

 

 

برای باربری رشت با کامیون باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان انتقال محموله ها بدون بیمه فراهم نیست و آنی بار برای محموله های شما بصورت رایگان 100 میلیون بیمه در نظر گرفته است.

 

علاوه بر باربری رشت ، باربری مازندران نیز از خدمات حرفه ای و همه روزه آنی بار است.

 

باربری رشت با استفاده از انواع تریلی

 

خدمات تخصصی باربری رشت با استفاده از تریلی بصورت همه روزه اماده ارائه بهترین و ارزانترین خدمات باربری رشت به شما میباشد. 

 

برای حمل بارهای فوق سنگین می توانید از تریلی های کفی،کمرشکن،لبه دار و چادری (ترانزیت) استفاده کنید ، به طور کلی تریلی ها توان حمل 24 تن بار را دارند .

 

تریلی مورد نیاز را می توانید با توجه به نوع بارتان و نوع کفی تریلی ها انتخاب کنید و باربری رشت آنی بار در کمترین زمان ممکن آن خودرو را در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای حمل بارهای بیش از 24 تن تا 60 تن می توانید از تریلی کمرشکن استفاده کنید. 

 

 

کارشناسان باربری رشت آنی بار بنابر نیاز مشتری و درخواست آن ها و همچنین با توجه به وزن و حجم بار نوع ماشین را مشخص کرده و در کمترین زمان به محل بارگیری ارسال می کنند.

 

اپلیکیشن آنی بار
اپلیکیشن آنی بار

باربری رشت در کمترین زمان

 

برای باربری رشت به سایر شهرستان ها در کمترین زمان با آنی بار همراه باشید. آنی بار با پوشش سراسری تمامی رانندگان و ماشین های حمل بار تمامی بارها را در کمترین زمان ممکن از رشت به سایر شهرستان ها ارسال می کند.

 

آنی بار در کمترین زمان هماهنگی های لازم را با صاحب بار انجام داده و بار مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن بارگیری و به مقصد ارسال می کند.

 

برای ثبت سریع درخواست باربری رشت ، شماره پنج رقمی آنی بار آماده پاسخگویی به شما عزیزان است . 

 

برای ثبت سریع درخواست باربری رشت می توانید از اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار نیز استفاده نمایید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری اردبیل با کمترین هزینه و بصورت تخصصی با  آنی بار 

 

 

باربری رشت همراه با بیمه نامه معتبر

 

 

باربری رشت همراه با بیمه رایگان 100 میلیون تومانی

 

آنی بار در باربری رشت به سایر شهرستان ها با تنظیم بیمه نامه معتبر تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد.

 

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمامی مواردی که امنیت و سلامت بار را در فرآیند باربری رشت یا سایر شهرها تهدید می کند را شناخته و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ کرده است.

 

از جمله این حوادث می توان به مواردی همچون آتش سوزی ، تصادف ،  آب خوردگی، شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

 

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود. باربری رشت را می توانید با 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار داشته باشید . ما حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

بیمه نامه باربری از رشت
بیمه نامه باربری از رشت

باربری ارزان با بهترین خدمات در تمام استان گیلان بصورت همه روزه 

 

حمل و نقل اثاثیه در باربری رشت آنی بار

 

 

یکی از مهمترین خدمات باربری رشت آنی بار ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است که بصورت تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد . برای بارگیری اثاثیه و لوازم از رشت به سایر شهر ها و شهرستان های کشور ، همه روزه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . 

باربری رشت آنی بار با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین کارگران جهت بارگیری اثاثیه شما ، همه روزه خدماتی تخصصی و ارزان قیمت را در اختیارتان قرار میدهد . ما با کمترین تعرفه های باربری رشت آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان هستیم . 

 

حمل بار در رشت همراه با صدور بارنامه رسمی

 

باربری رشت همراه با بارنامه دولتی و قانونی در آنی بار انجام میشود که معتبر ترین بارنامه است.

 

شرکت باربری رشت آنی بار در تنظیم بارنامه دقت و حساسیت خاصی دارد ، زیرا بارنامه برای حفظ امنیت و امانت بار مشتری می باشد. اطلاعاتی همچون مشخصات فرستنده و گیرنده خودرو در بارنامه ثبت می شود.

 

علاوه بر آن تمامی اطلاعات راننده و ماشین در این بارنامه ثبت خواهد شد تا در صورت بروز هر گونه مشکل از طریق بارنامه قابل پیگیری باشد و همچنین اطلاعات مالی،بار و زمان و مکان بارگیری در آن ثبت خواهد شد. 

 

برای باربری رشت ، مشاوران ما هرگونه سوال شما را در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

 

بارنامه حمل بار از رشت
بارنامه حمل بار از رشت

 

باربری تهران به شهرستان ها نیز از خدمات سریع و ارزان آنی بار است . تنها یک تماس با آنی بار کافیست 

 

 

ارزانترین نرخ کرایه جهت باربری از رشت 

 

باربری رشت را با کمترین و ارزان ترین تعرفه باربری در آنی بار تجربه کنید.

 

ارسال تمامی بارها با مناسب ترین و بهینه ترین نرخ کرایه حمل بار 

 

کارشناسان مجموعه باربری رشت آنی بار با در نظر گرفتن تمامی عوامل تاثیر گذار بر هزینه نرخ نهایی را به مشتری اعلام می کنند. مسافت و فاصله بین دو شهر از مهم ترین عواملی است که بر این هزینه تاثیرگذار است.

 

 

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر این هزینه می توان به نوع ماشین درخواست شده از طرف مشتری اشاره کرد و همچنین میزان پوشش بیمه و زمان و مکان باربری بر این هزینه به طور مستقیم تاثیر می گذارند.

 

 

به دلیل هزینه اندک بیمه، مشتریان بار خود را معادل ارزش بار بیمه می کنند.  باربری رشت با بالاترین ایمنی بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه می شود. خدماتی تخصصی و همه روزه در اسرع وقت آماده بارگیری و حمل و نقل محموله ها میباشد. 

 

باربری رشت اهواز

 

ارسال بار از رشت به سایر شهر ها و شهرستان ها با مشاوره تخصصی و جامع کارشناسان آنی بار

 

برای باربری رشت با کارشناسان خبره و زبده آنی بار همراه باشید

 

کارشناسان آنی بار با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان در تمام ساعات روز آماده خدمت رسانی و هماهنگی برای باربری رشت به سار شهرها می باشد

 

برای ارتباط با شرکت می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و اپلیکیشن آنی بار برای رزرو و ثبت نام اقدام نمایید 

 

برای باربری قزوین نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار درخواست خود را ثبت نموده و محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید . 

 

خدمات آنی بار در باربری از رشت

 

 

اگر در باربری رشت نگران امنیت و حفظ امانت بار خود هستید. آنی بار ثبت بارنامه قانونی و دولتی در سایت وزارت راه این نگرانی را به آرامش تبدیل کرده است.

 

آنی بار با تنظیم بیمه نامه معتبر در پی جبران خسارت های احتمالی ناشی از حوادث غیر قابل پیش بینی شده است . شرکت با پوشش سراسری و همه جانبه تمام شهرها و استان ها تمامی انواع بار را در کمترین زمان از رشت ارسال خواهد کرد.

 

 

تمامی کامیون ها و تریلی ها در ارائه سرویس باربری رشت آنی بار مدرن و به روز می باشند.  تا تمامی انواع بار بدون کوچک ترین آسیب و بدون اتلاف وقت به مقصد ارسال شود.

 

 

ضمانت حمل بار ایمن آنی بار با انتخاب رانندگان خبره و حرفه ای و دارای کارت سلامت و هوشمند. بهترین خدمات باربری رشت را از طریق شماره های زیر تجربه کنید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای دریافت کرایه کامیون و کرایه تریلی ، با کارشناسان و متخصصان حمل و نقل آنی بار در تماس باشید.

 

کانال ارتباطی آنی بار جهت خدمات باربری رشت

 

برای باربری رشت ، ساده ترین و سریع ترین راه جهت برقراری ارتباط با کارشناسان آنی بار با تماس مستقیم با شماره پنج رقمی 57669-021 می باشد.

 

اما شما می توانید از روش های دیگری همچون : پیام در شبکه مجازی واتساپ ، دانلود اپلیکیشن آنی بار و ثبت خدمات مورد نظر در آن سفارش خود را ثبت کنید.

 

کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات کاری آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان برای باربری رشت به شما می باشند.

 

شما می توانید جهت استعلام هزینه باربری رشت ، انتخاب خودرو باربری ، مشخص کردن مقدار پوشش بیمه مورد نیاز و . . . از خدمات مشاوره آنی بار استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع