anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری شهرک صنعتی زاویه ( کامیون ، تریلی ، خاور )

شهرک صنعتی زاویه یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تولیدی در جنوب غرب استان تهران است که تعداد زیادی واحد صنعتی در آن مشغول به فعالیت هستند . 

 

 

آنی بار به عنوان متخصص ارائه خدمات باربری ، همه روزه تامین بخش زیادی از نیاز های حمل و نقل و باربری در شهرک صنعتی زاویه را بر عهده دارد و انواع خودروهای باربری را در اختیار واحد های صنعتی قرار میدهد . 

 

باربری زاویه به سایر نقاط کشور 

 

محدوده صنعتی زاویه یک شهرک بسیار فعال است که انواع تولیدات صنعتی و شیمیایی را برای سایر نقاط کشور تامین می نماید . حمل و نقل انواع محموله های با استفاده از خدمات باربری آنی بار برای سایر نقاط کشور بصورت همه روزه و تخصصی به شما عزیزان ارائه میشود . 

 

تخصصی ترین خدمات باربری از زاویه به سایر شهر ها و شهرستان ها را می توانید تنها با تماس با شماره تلفن آنی بار در اختیار داشته باشید . 

 

باربری جاده ساوه بصورت تخصصی با کمترین هزینه توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری و حمل و نقل بار با تریلی

  باربری شهرک صنعتی زاویه با تریلی

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل بارهای با وزن زیاد و حجم و ابعاد زیاد مورد استفاده قرار میگیرد تریلی است . تریلی ها بهترین خودروهای باربری هسستند که امکان حجمل ۲۳-۲۴ تن بار را برای شما فراهم می نمایند . 

   

   

  تریلی های آنی بار برای حمل انواع بارهای روی پالت ، اهن الات ، کانکس ، کیسه جامبو و . . . . مورد استفاده قرار میگیرند . 

   

  تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا بر نوع محموله نیاز به استفاده از آن مشخص میشود . 

   

  تریلی کفی ، تریلی بغلدار 

  تریلی چادری و تریلی کمرشکن 

   

  این تریلی ها دارای اتاق بار متفاوتی هستند که هریک توان حمل نوع خاصی از بار و کالا را دارند . 

   

  به عنوان مثال ، تریلی کمرشکن برای باربری سنگین و جابجایی محموله های عظیم مورد استفاده قرار میگیرد . تریلی ترانزیت برای محموله های تجاری و کالاهای صادراتی و . . .. 

   

   

   

  حمل و نقل بار از زاویه با کامیون

   

  علاوه بر تریلی ها ، کامیون ها نیز برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند . کامیون ها دارای اتاق بار کوچک تری هستند و توان حمل بار انها نیز به مراتب کمتر است . 

   

   

  کامیون های آنی بار برای حمل و نقل بارهای ۱۰ تا ۱۵ تن مورد استفاده قرار میگیرند و امکان حمل همه نوع بار که از نظر قانونی حمل انها منعی نداشته باشد را دارند . 

   

   

  کامیون های آنی بار بصورت کامیون ۱۰ تن ، کامیون ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ برای حمل بارهای تجاری و صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار میگیرند .

  باربری و حمل و نقل با کامیون
  باربری و حمل و نقل با کامیون

   

  حمل بار با خاور از شهرک صنعتی زاویه

   

   

  واحد های صنعتی در شهرک صنعتی زاویه برای حمل و نقل  بار نیاز به خودروهای باربری کوچکتر نیز دارند . کامیونت و خاور برای حمل و نقل انواع بارهای با وزن حدود ۳-۴ تن مناسب هستند و از این مزیت برخوردارند که امکان تردد در معابر شهری را نیز دارند . 

   

   

  از همین جهت تقاضا برای این خودروی باربری بسیار زیاد است . آنی بار در محدوده شهرک صنعتی زاویه ، انواع خاور و کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار میدهد تا با نازلترین نرخ کرایه امکان  حمل و نقل بار و کالای خود را داشته باشید . 

   

   

  باربری با خاور روباز ، مسقف و بغل بازشو بصورت تخصصی و ارزان توسط آنی بار انجام میشود . 

   

   

  علاوه بر زاویه ، باربری مامونیه نیز بصورت همه روزه با استفاده از انواع خاور و کامیونت های انی بار انجام خواهد شد . 

  باربری با خاور مسقف
  باربری با خاور مسقف

  ارسال انواع کانکس از زاویه به شهرستان ها

   

   

  بسیاری از کارخانجات و مراکز تولیدی دارای تعداد زیادی از انواع کانکس های از جمله سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، کانکس انبار و . . . هستند که در بسیاری از موارد نیاز به جابجایی انها دارند . 

   

  اگر قصد دارید از زاویه به سایر شهر ها و شهرستان های کشور انواع کانکس خود را ارسال کنید ، مجموعه آنی بار خدمات باربری را با مناسب ترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهد . 

   

  حمل و نقل کانکس های بزرگ ، کوچک و . . .  با کمترین هزینه بصورت همه روز انجام میشود . 

  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور
  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور

   

  بیمه نامه برای باربری از زاویه

   

  یکی از ویژگی های انی بار ، استفاده از بیمه نامه ای کامل و تخصصی است . بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بصورت کامل پوشش جبران خسارت را فراهم می نماید . 

   

   

  هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل بار شما به محموله وارد شود بصورت کامل تحت پوشش قرار میگیرد . خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . همگی تحت پوشش بیمه خواهند بود . 

   

  باربری شهرک صنعتی زاویه تا سقف ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان را برای محموله شما در نظر گرفته است که در صورت افزایش میزان ارزش محموله  ، امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه نیز فراهم می باشد . 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  مشاوره تخصصی برای باربری زاویه

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از شهرک صنعتی زاویه ، بهترین و سریعترین خدمات را با بالاترین ایمنی می توانید از مشاوران ما درخواست کنید . مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری و بهبود فرایند و خدمات رسانی میشود. 

  حمل و نقل بار و کالا از شهرک صنعتی زاویه بصورت همه روزه و با انواع خودروهای باربری با کمترین هزینه انجام میشود . مشاوران انی بار تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات ، افزایش سرعت باربری و همچنین کاهش هزینه های شما به کار می بندند . 

   

  باربری پرند بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد