باربری زنجان به شهرستان|لیست باربری های زنجان

باربری از زنجان به سایر شهرها

 

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری زنجان را ارائه می دهد . خدمات باربری در زنجان شامل حمل بار از زنجان به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از زنجان به سایر شهرهای استان زنجان ( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در زنجان می باشد که خدمات حمل بار بین شهری در باربری زنجان را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در زنجان شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل 
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری زنجان را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت ما از زنجان به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و… با شماره باربری زنجان تماس بگیرید.

باربری از تمام شهرهای زنجان
باربری از تمام شهرهای زنجان

حمل انواع بار و کالا از زنجان به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری زنجان را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری زنجان طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند: 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل و نقل انواع بارهای سبک و سنگین در باربری اراک با مناسب ترین و ارزانترین هزینه

 

حمل اثاثیه منزل زنجان به شهرستان 

 

یکی دیگر از خدمات تخصصی تیم آنی بار در خدمات باربری زنجان، ارسال اثاثیه و لوازم منزل از زنجان به همه شهر های کشور است . باربری زنجان به شهرستان به صورت همه روزه با استفاده از کامیونت های مخصوص اثاث کشی و با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارگران آموزش دیده آماده انتقال محموله های شما می باشد.

 

باربری زنجان با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری زنجان به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری کرج را می توانید با ارزانترین نرخ کرایه از کارشناسان و متخصصین آنی بار استعلام نمایید .

 

حمل اثاثیه منزل از زنجان به سایر شهرها
حمل اثاثیه منزل از زنجان به سایر شهرها

حمل بار و کالا از زنجان با انواع خودرو های باربری

باربری زنجان به شهرستان ها با انواع ماشین ها و کامیون ها

این ماشین ها متناسب با وزن،حجم و مشخصات ظاهری بار مشخص می شود.

کارشناسان ما با آگاهی از موارد فوق بهترین ماشین متناسب با بار شما را برای باربری زنجان به مقصد مورد نظرتان هماهنگ خواهند کرد.  با این روش کمترین هزینه را مشتری متقبل می شود.

برای باربری زنجان ماشین های زیر در نظر گرفته می شود.

 1. کامیون تک
 2. کامیون جفت
 3. خاور
 4. ترانزیت
 5. 18 چرخ کفی
 6. 18 چرخ بغلدار
 7. کمرشکن
 8. کامیونت بادسان و ایسوزو

حمل بار با نیسان از زنجان به سایر شهرستان ها امکان پذیر نمی باشد ؛ اگر قصد حمل بار با نیسان دارید این سرویس فقط از مبدا تهران امکان پذیر است. برای باربری زنجان ، بدون محدودیت می توانید درخواست خودروی باربری مورد نظر خود را ثبت نمایید.

 

باربری قزوین و باربری همدان از دیگر خدمات بین شهری آنی بار هستند. 

باربری از زنجان به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری زنجان به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری زنجان با کامیون تک (۱۰ تنی )

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری زنجان ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از زنجان با کامیون جفت ( 15 تنی )

برای باربری زنجان ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری زنجان با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری زنجان مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است.

حمل بار با انواع کامیون از زنجان
حمل بار با انواع کامیون از زنجان

باربری اصفهان به سایر شهرها با انواع کامیون و تریلی ها

 

باربری با انواع تریلی از زنجان به شهرستان

 

در باربری زنجان به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. حمل بار با تریلی تا وزن  24 تن انجام می شود .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری زنجان به سایر شهرستان ها ارسال کنید. 

 

باربری زنجان با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری زنجان استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند.

 

باربری زنجان با تریلی ترانزیت چادری

در باربری زنجان به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند . باربری زنجان با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام می شود .

 

حمل محموله ویژه و ترافیکی از زنجان

 

محموله ویژه نام دیگر محموله های بزرگ و سنگین میباشد که برای حمل و نقل آنها نیاز به تخصص ویژه ای است . باربری زنجان آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم وارداتی از نقاط مختلف کشور به هرمزگان و زنجان بصورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه خدمات باربری میباشد.

از آنجایی که زنجان مهمترین مرکز ورود بار و کالا به ایران است ، محموله های مختلفی از این طریق وارد ایران میشوند . ورود قطعات صنعتی و نیروگاهی ، لوکوموتیو ، دستگاه های بزرگ و . . . همگی از طریق زنجان انجام میشود . از همین جهت ، باربری زنجان بصورت همه روزه امکان انتقال این موارد به نقاط مختلف کشور را برای شما فراهم مینمایند.

حمل و نقل ویژه در باربری زنجان با استفاده از بوژی و کمرشکن انجام میشود و امکان انتقال محموله های فوق سنگین فراهم خواهد بود.

حمل محموله های سنگین در زنجان
حمل محموله های سنگین در زنجان

ارسال بار با انواع خودروهای حمل و نقل از باربری قم با مناسب ترین هزینه

 

باربری با انواع کامیونت از زنجان 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری زنجان به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری زنجان مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری زنجان با کامیونت روباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.
باربری با انواع کامیونت از زنجان
باربری با انواع کامیونت از زنجان

علاوه بر باربری زنجان ، به صورت همه روزه خدمات حمل و نقل در باربری رشت توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد .

 

لیست باربری های زنجان 

 

باربری های بسیاری در زنجان فعال هستند اما خدمات اکثر آن ها تنها بصورت درون شهری داخل زنجان یا نهایتا باربری برای سایر شهرهای استان می باشد .

در لیست زیر تعدادی از باربری هایی را مشاهده می کنید که خدمات حمل و نقل و باربری زنجان را در اختیارتان قرار می دهند.

نام باربریآدرس باربری
اطمینان بار زنجانزنجان، بی سیم، خیابان شهید کلانتری
میهن بار زنجانخیابان خرمشهر ده متری اول
غزال بار زنجانشهرک صنعتی شماره ۱ جاده علی آباد
آزاد بار زنجانخیابان خیام روبروی نمایندگی ایران خودرو
شاهین بار زنجانسایت کارگاهی، خیابان دانش ۳
زنجان باراسلام آباد، خیابان دستغیب
شهریار بار زنجانزنجان خیابان شهرآرا
آسیا بار زنجانکوی شهدا، بلوار مجتهد زنجانی
آسان بار زنجانحسینیه بزرگ زنجان ، گاراژ فلاح
سرچشمه بار زنجانبازار بالا ، خیابان انقلاب

 

باربری زنجان همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری زنجان به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری زنجان به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری زنجان با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری زنجان ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری می شود .

 

بیمه کامیون بین شهری
بیمه کامیون بین شهری

صدور بارنامه رسمی و دولتی جهت باربری از زنجان

 

باربری زنجان همراه با بارنامه دولتی در شرکت حمل و نقل آنی بار

آنی بار برای تمام سرویس های خود بارنامه دولتی و معتبر تنظیم و صادر می کند.

با بارنامه نگران اتفاقاتی همچون سرقت و یا مفقود شدن بار نباشید ، زیرا در هنگام صدور بارنامه تمامی اطلاعات راننده و ماشین در سیستم ثبت می شود.

تمامی اطلاعات فرستنده و گیرنده ، نوع خودرو باربری و اطلاعات راننده ، کرایه باربری زنجان بار ، مقدار بیمه و . . . در بارنامه ثبت می شود . 

حمل بار ایمن از زنجان به تمامی شهر ها با بارنامه دولتی و معتبر

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری زنجان برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری زنجان امکان باربری ارزان به شهرستان بصورت سریع و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری اینترنتی در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت حمل بار به شهرستان را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص آنی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری زنجان = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع