بنر آنی بار

باربری سنندج به اردبیل

ارسال بار برای تمام نقاط شهر اردبیل و استان اردبیل

 

 

حمل و نقل بار و کالا از سنندج با نازلترین نرخ کرایه برای اردبیل و سایر شهر های استان اردبیل با نازلترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می گردد . شما می توانید از هر نقطه ای از شهرستان سنندج با کمترین هزینه اقدام به ارسال بار و کالا به اردبیل نمایید و بدون هزینه های اضافی با خودروی حمل بار مناسب در ایمنی کامل محموله خود را جابجا نمایید . 

 

 

ما برای حمل بار از سنندج ، کامیون و تریلی و خاور را در اختیار شما قرار میدهیم . 

  

 

زمانی که قصد دارید بار و کالا و محموله های خود را به استان اردبیل ارسال کنید ، آنی بار نه تنها برای شهر اردبیل بلکه برای سایر شهرستان ها و نقاط اطراف اردبیل نیز خدمات باربری را در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

شما می توانید از طریق خدمات آنی بار از سنندج برای اردبیل ، سرعین ، پارس آباد ، نمین ، نیر  و . . . . . . کالا و محموله ارسال کنید . 

 

 

حمل بار با تریلی از سنندج

 

 

برای حمل و نقل بارهای سنگین و زن و حجیم شما ، آنی بار انواع تریلی را در اختیارتان قرار میدهد و شما می توانید با تریلی های آنی بار تا تناژ حدود 23-24 تن بار را با نازلترین نرخ کرایه به هر نقطه ای از اردبیل ارسال نمایید . 

محموله هایی که با تریلی ها حمل میشوند معمولا دارای وزن بالا هستند و بصورت آهن آلات ، دستگاه های صنعتی ، دستگاه های راهسازی ، قطعات و سازه های فلزی و کالای تجاری بسته بندی شده روی پالت یا جعبه ای است . 

 

 

آنی بار برای حمل بار به اردبیل ، انواع تریلی های زیر در اختیار شما قرار میگیرد : 

 

  • تریلی کفی 
  • تریلی بغلدار
  • تریلی ترانزیت چادری 
  • تریلی کمرشکن 

 

باربری با تریلی کفی
باربری با تریلی کفی

 

حمل بار با کمرشکن معمولا برای انتقال محموله های سنگین یا حجیم انجام میشود . محموله های ترافیکی که دارای شرایط غیر استاندارد هستند با کمرشکن بارگیری و منتقل خواهند شد .

باربری با کامیون از سنندج برای اردبیل

 

 

برای حمل و نقل بارهای شما که دارای وزن یا ابعادی کمتر هستند ، کامیون ها گزینه مناسبی هستند و امکان جابجایی بار تا تناژ 10 تن و 15 تن را برای شما فراهم می کنند . مجموعه آنی بار در شهرستان سنندج انواع کامیون را برای مقاصد مختلف در کشور مخصوصا برای اردبیل در اختیار شما قرار میدهد تا بصورت حرفه ای امکان حمل و نقل سریع بار را داشته باشید.

 

 

کامیون های آنی بار عبارتند :

 

 

  • کامیون 10 تن یا تک 
  • کامیون 15 تن یا جفت 
  • کامیون 911 ( 5/5 تن) 

 

 

هر یک از این کامیون ها دارای ابعاد و توان خاصی برای حمل و نقل بارهای شما هستند و بر همین اساس باید کامیون مورد نظر را انتخاب نمایید . 

 

باربری سنندج به تهران بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه 

 

انواع کامیونت و خاور از سنندج

 

 

برای حمل و نقل بارهایی که وزن آنها کمتر از 4 تن باشد ، کامیونت و خاور را از هر نقطه ای از سنندج در اختیار شما قرار میدهیم تا با ارزانترین نرخ کرایه امکان ارسال بار به اردبیل را داشته باشید. 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، همه روزه خاور روباز و مسقف ، ایسوزو روباز و مسقف را در کمترین زمان ممکن از تمام نقاط استان کردستان در اختیار شما قرار میدهد . همانطور که قبلا گفته شده است ، خاور و کامیونت توان حمل بار 4 تنی را دارند که در صورت استفاده از کامیونت و خاور مسقف ، این عدد به 2/5 تن تا 3 تن نیز کاهش خواهد یافت. 

 

 

آنی بار خاور به اردبیل را بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میدهد. 

 

باربری تهران به اردبیل با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه از خدمات تخصصی و پرکاربرد آنی بار است.

 

باربری با کامیونت ایسوزو
باربری با کامیونت ایسوزو

 

باربری سنندج به ارومیه بصورت همه روزه و تخصصی با کمترین هزینه 

ارسال اثاثیه منزل از سنندج به اردبیل

 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل از سنندج برای اردبیل بصورت همه روزه و تخصصی توسط آنی بار انجام میشود . شما می توانید اثاثیه و لوازم خود را با کمترین هزینه بصورت حرفه ای و ارزان با بهره مندی از کامیونت مسقف یا کامیونت روباز به اردبیل ،نجف آباد ، گلپایگان ، شاهین شهر ، خمینی شهر ، کاشان  و . . . ارسال کنید . 

 

 

اثاث کشی از سنندج به اردبیل با کمترین هزینه و با استفاده از کارگران متخصص و حرفه ای انجام میشود . 

 

 

باربری سنندج بصورت همه روزه اثاث کشی تخصصی را انجام میدهد و در اسرع وقت لوازم خانه شما را به اردبیل ارسال میکند . 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل
حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل

بیمه نامه کامل برای باربری سنندج به اردبیل

 

 

برای حمل و نقل بارهای مختلف ، آنی بار بصورت کامل از بیمه نامه استفاده می کند تا در صورت بروز حادثه و خسارتی برای محموله ، امکان جبران هزینه ها وراده فراهم گردد . 

 

 

 

حمل و نقل محموله های شما با کامیونت ، تریلی ، کامیون با بیمه کامل و تا پوشش 100 میلیون تومان بصورت رایگان انجام میشود و در صورتی که ارزش محموله شما بیش از این باشد ، به راحتی آنی بار با افزایش پوشش سطح بیمه شما ، محموله را در امنیت کامل به اردبیل ارسال می کند . 

 

 

حمل و نقل بار و کالا از سنندج یا هر نقطه ای از کشور برای اردبیل را می توانید با متخصصین این امر انجام دهید و با نازلترین نرخ کرایه اقدام به حمل و نقل بار و کالای خود نمایید . برای ارسال کالا و بار به اردبیل از سنندج ، ما انواع خودروی باربری را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهیم .

 

باربری اردبیل از دیگر خدمات آنی بار می باشد که همه روزه با انواع خودرو های باربری همراه با بیمه کامل در اختیارتان قرار می گیرد. 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری سنندج به زابل بصورت همه روزه و ارزان با کمترین نرخ کرایه 

 

 

مشاوره تخصصی باربری سنندج برای اردبیل

 

 

 

برای ارسال بار و کالا از سنندج به اردبیل ، مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه های باربری و حمل و نقل شما خواهد شد . علاوه بر این ، با بررسی تخصصی محموله ، نوع خودروی مورد نیاز نیز مشخص میشود که این موضوع سبب کاهش ریسک خسارت به محموله میگردد . 

 

 

باربری از سنندج برای اردبیل با مشاوره دقیق همراه با کاملترین بیمه نامه توسط آنی بار به شما ارائه میشود . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع