ارسال بار از سوئد به ایران

باربری انتقال کالا از سوئد به ایران

سوئد یکی از مهمترین مقاصد گردشگری و مهاجرت ایرانیان است که هموطنان زیادی در این کشور در حال زندگی هستند. همین موضوع سبب شده است که انتقال کالا از سوئد به ایران و بالعکس به صورت روزانه در حجم زیادی انجام شود.

 

محموله ها و کالاهای مختلف که از نظر گمرک ایران و سوئد ممنوعیتی برای جابجایی و انتقال ندارند از طریق آنی بار به صورت تخصصی بارگیری و منتقل میشوند. روش های مختلفی برای انتقال کالا از سوئد به ایران وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود.

 

ارسال بار از سوئد به ایران به صورت تخصصی انجام میشود و محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی قابل ارسال هستند . برای انتقال همه محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

 

مشاوره تخصصی برای باربری از سوئد به ایران و ارسال کالا و محموله از ایران به سوئد از طریق شماره 57669-021 به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

 

روش های حمل کالا از سوئد

 

ارسال بار از سوئد به ایران به دو صورت هوایی و دریایی ( ترکیبی ) انجام می شود.

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار از سوئد به ایران یکی از مهم ترین موارد برای ارسال هر کالایی می باشد ، برای انتخاب روش مناسب باید در ابتدا به نوع بارتان توجه کنید ، سپس با توجه به زمان بندی و هزینه مورد نظرتان می توانید یکی از روش های حمل بار را انتخاب کنید.

 

ارسال بار از سوئد به ایران بصورت هوایی از فرودگاه استکهلم و روش دریایی از یکی از بنادر سوئد به یکی از بنادر ایران انجام می‌شود. هر یک از روش های ارسال بار از سوئد به ایران مزایا و معایبی دارند که در ادامه توضیح می دهیم.

 

علاوه بر ارسال بار به از سوئد به ایران ، همه روزه برای باربری از فنلاند به ایران نیز می توانید از خدمات تخصصی مجموعه انی بار بهره مند شوید.

 

ارسال بار دریایی از سوئد به ایران

حمل و نقل دریایی با کشتی های باربری ، یکی از روش های ارسال بار از سوئد به ایران می باشد ؛ خلیج فارس مرز آبی بین ایران و سوئد می باشد .

ارسال بار از سوئد به ایران بصورت دریایی دارای مزایا و معایبی می باشد که شما با در نظر گرفتن شرایط بارتان انتخاب میکنید که از این روش برای حمل بارتان استفاده بکنید یا نکنید .

از جمله مزایای ارسال بار از سوئد به ایران بصورت دریایی می توان به هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر این روش نسبت به حمل و نقل دریایی اشاره کرد ، علاوه بر این شما می توانید در این روش حجم بار بالایی را با کانتینر های 20 و 40 فوت به بنادر جنوبی ایران ارسال کنید.

حمل بار دریایی با لنج انجام می گیرد و شامل حمل کالاهایی چون خوراک، پوشاک و لباس،تجهیزات دیجیتالی، لوازم آرایشی و بهداشتی و . . . می شود.

اما از معایب روش ارسال بار از سوئد به ایران بصورت دریایی می توان به طولانی شدن مدت زمان باربری نسبت به روش هوایی اشاره کرد و از طرفی دیگر امکان آسیب دیدن بار تحت تاثیر شرایط نامساعد جوی می باشد ، که البته جای نگرانی نیست چون شما با بیمه کردن بارتان می توانید از خسارت دیدن جلوگیری کنید .

ارسال دریایی از سوئد به ایران
ارسال دریایی از سوئد به ایران

علاوه بر ارسال بار از سوئد به ایران ، همه روزه برای حمل بار از روسیه به ایران نیز بهترین خدمات را از ما بخواهید.

مدارک لازم برای حمل دریایی از سوئد

 

 1. بارنامه دریایی (Ocean Bill of Lading): این مدرک توسط حامل بار (معمولاً شرکت حمل و نقل دریایی) صادر می‌شود و شامل جزئیات بار (مثل نوع و تعداد بسته‌ها، وزن و ابعاد)، مسیر حمل و نقل، شرایط قرارداد و اطلاعات حمل و نقل است.
 2. فاکتور صادرکننده: یک فاکتور از صادرکننده کالا که شامل جزئیات کالا، قیمت و محل تولید است.
 3. گواهی مبدأ: این مدرک توسط مقامات سوئد صادر می‌شود و تأیید می‌کند که کالا اصلی و در سوئد تولید شده است. این گواهی می‌تواند برای کالاهایی که موجودیت مبدأ سوئد دارند، لازم باشد.
 4. گواهی ارزش: این مدرک شامل ارزش تقریبی کالا است و ممکن است توسط صادرکننده کالا تهیه شود. این مدرک می‌تواند برای گمرکسازی و تعیین ارزش گمرکی کالا در ایران استفاده شود.
 5. اظهارنامه صادرات: این مدرک توسط صادرکننده کالا صادر می‌شود و شامل اطلاعاتی مانند نام و آدرس صادرکننده، مشخصات کالا، قیمت و کشور مقصد است. این مدرک ممکن است توسط مقامات محلی سوئد تأیید شود (مانند دفتر مالیاتی).
 6. مدارک و مجوزهای ویژه: برای برخی کالاها، مانند محصولات غذایی، محصولات دارویی، مواد شیمیایی، مواد خطرناک و … ممکن است نیاز به مدارک و مجوزهای ویژه داشته باشید. این مدارک می‌توانند شامل گواهی بهداشت، مجوزهای واردات و غیره باشند.

 

علاوه بر سوئد ، باربری از دانمارک به ایران نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام می شود.

حمل هوایی بار از سوئد به تهران

 

ارسال بار از سوئد به ایران بصورت هوایی ، سریع ترین و مطمئن ترین روش های برای حمل و نقل و صادرات و واردات کالا می باشد. باربری هوایی معمولا از فرودگاه بین المللی سوئد به فرودگاه امام تهران انجام می شود و امکان ارسال بار مسافری به تخصصی توسط آنی بار فراهم خواهد شد.

باربری هوایی دارای مزیت هایی می باشد که مهم ترین آن ارسال سریع بار می باشد ، ارسال بار از سوئد به ایران با هواپیما تنها در یک با دو روز انجام می شود و برای افرادی که برای ارسال بار عجله دارند و یا برای بارهایی که امکان فاسد شدن دارند بسیار مناسب است.

و اما مزیت دیگر باربری هوایی ایمن بودن آن است بسته بندی بار در این روش به صورت کاملا اصولی و استاندارد انجام می شود. و اما از معایب ارسال بار از سوئد به ایران بصورت هوایی می توان به هزینه های بالای باربری نسبت به روش دریایی اشاره کرد ، و همچنین شما در روش هوایی امکان ارسال بار با وزن بیش از 500 کیلو گرم را ندارید.

حمل بار مسافری از سوئد توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال کالاهای مختلف شما با پوشش کامل بیمه نامه انجام میشود. بار مسافری از طریق هواپیماهای مسافربری منتقل می شود که با توجه به تعدد پرواز ها از ایران به سوئد و برعکس ، انتقال محموله ها در مدت 1-2 روز کاری محموله ها انجام میشود.

 

برای حمل بار هوایی از سوئد به ایران عمدتا محموله ها به فرودگاه DXB آورده شده و از آنجا به ایران ارسال می گردد در برخی موارد ممکن است به دلیل پرواز مستقیم ، محموله ها مستقیما به ایران منتقل شوند . بیشتر سرویس ها به فرودگاه امام خمینی است و‌ اکثر خطوط هوایی مثل ایران ایر، ماهان، قشم ایر و خود سوئد از سوئد به ایران حمل مستقیم بار دارند.

ارسال هوایی از سوئد به ایران
ارسال هوایی از سوئد به ایران

 

ممنوعیات و محدودیت های حمل هوایی از سوئد

 

برای حمل هوایی از سوئد به ایران باید اطلاع کاملی از قوانین و ممنوعیات گمرک سوئد داشته باشیم تا امکان انتقال محموله ها با بهترین کیفیت فراهم شود . در صورتی که برخی محموله های ممنوعه یا دارای محدودیت در لوازم همراه شما باشد ، در زمان حمل بار هوایی از سوئد ممکن است مشکلات حقوقی زیادی برای شما فراهم گردد.

 

 • 20 کیلوگرم برای عسل و محصولات قندی
 • 25 کیلوگرم کنسرو
 • 500 گرم زعفران
 • 500 گرم خاویار
 • 11 کیلوگرم تخم مرغ
 • 20 کیلوگرم ماست
 • 50 لیتر روغن (با احتساب روغن زیتون)
 • 10 کیلوگرم انواع سبزیجات و میوه جات
 • 100 کیلو خرما
 • 10 کیلو شیرینی و نان
 • 30 کیلوگرم غلات، غلات و گوشت قرمز
 • 10 کیلوگرم ماهی و غذاهای دریایی
 • 5 کیلوگرم برای گیاهان و ادویه جات از جمله سرکه و گلاب
 • 10 کیلوگرم غذای خاص مانند غذای کودکان مجاز است
 • 20 لیتر نوشیدنی و شربت شامل آب
 • 5 کیلوگرم کنسانتره آبمیوه

با اینکه ارسال کالا از سوئد به ایران بسیار راحت و رایج است، با این حال ممنوعیت‌هایی نیز برای برخی کالاها وجود دارد و شما امکان حمل و نقل بعضی از گروه‌های کالایی از سوئد به ایران را ندارید. برخی از مهم‌ترین این کالاهای ممنوعه در زیر ذکر شده‌اند:

 

 • مواد اشتعال زا و منفجره
 • مواد مخدر
 • انواع مشروبات الکلی
 • ارز و پول نقد
 • آیتم‌های مورد استفاده در جادوگری
 • مجله‌ها و آثار هنری که با ارزش‌های اسلامی در تضاد هستند
 • ابزارآلات قمار
 • سنگ‌های قیمتی
 • جواهرات و الماس و برلیان
 • انواع اسلحه‌های سرد و گرم

علاوه بر حمل هوایی از حمل زمینی نیز می توان برای ارسال بار از سوئد به ایران استفاده نمود. علاوه بر سوئد ، حمل بار به ترکیه نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال بسته پستی از سوئد به ایران

یکی از خدماتی که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بسته از سوئد به ایران است. هموطنان گرامی که در سوئد زندگی یا تجارت میکنند می توانند از طریق خدمات انی بار بسته های خود را با کمترین هزینه به ایران ارسال نمایند. بر اساس نوع محموله شما ، وزن و ابعاد آن هزینه هایی به عنوان هزینه حمل و همچنین هزینه گمرکی دریافت میگردد.

منظور از بسته بستی بسته های با ابعاد کوچک و با وزن کم است که توسط شرکت پست قابل حمل هستند. ارسال برخی از مدارک و اسناد نیز توسط پست به سوئد انجام میشود.بسته های پستی تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

 

برای اطلاع از شرایط و قوانین ارسال بسته پستی به سوئد می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

بسته پستی
بسته پستی

ارسال لوازم منزل از سوئد به ایران

 

اگر ساکن سوئد هستید و قصد دارید اثاثیه خود را به ایران ارسال کنید می توانید از طریق خدمات آنی بار بهترین تجربه باربری بین المللی را داشته باشد. مراحل خدمات حمل اثاثیه از سوئد به ایران به صورت زیر می باشد :

 

 • بسته بندی اثاثیه : قبل از ارسال اثاثیه و لوازم خانه باید به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی آنها انجام شود. در صورتی که قصد انتقال لوازم خانه به ایران را دارید بسته بندی و تهیه پکینگ لیست توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد.
 • انتخاب روش حمل : روش حمل اثاثیه برای انتقال آنها بسیار مهم است و بر اساس میزان حجم و وزن آن انجام میشود. حمل دریایی و حمل هوایی برای انتقال اثاثیه منزل مورد استفاده قرار میگیرد.
 • تشریفات گمرکی : انتقال اثاثیه از سوئد به ایران دارای تشریفات گمرکی خاصی است. این تشریفات در گمرک سوئد و گمرک ایران توسط کارشناسان آنی بار انجام خواهد شد تا محموله به راحتی در اختیار شما قرار گیرد.

 

 

 

ارسال لوازم خانه از سوئد به ایران
ارسال لوازم خانه از سوئد به ایران

 

چه کالاهایی از سوئد به ایران وارد می شوند ؟

 

سوئد یکی از اصلی ترین تامین کنندگان بازار ایران است و بخش زیادی از انواع محموله های وارداتی از این طریق به ایران وارد می شوند. در لیست زیر ، برخی از محموله هایی که نسبت به بقیه کالاها بیشتر به ایران وارد می شوند وجود دارد:

 • قطعات یدکی اصلی خودرو
 • واردات قطعات الکترونیک
 • ابزار یراق
 • قطعات کامپیوتری
 • ابزار قطعات مختلف مورد استفاده در کشاورزی
 • دستگاه‌ها و ماشین‌های مورد استفاده در کشاورزی
 • اجزا و قطعات مورد نیاز برای تولید توربین‌های بخار
 • واردات لوازم جانبی موبایل و…

مجموعه آنی بار برای ارسال بار از سوئد به ایران به صورت تخصصی و همه روزه آماده همکاری می باشد و کالاهای نامبرده شده و یا سایر محموله ها را با بهترین قیمت بارگیری و به ایران وارد خواهد نمود . با مشاوران ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید.

ارائه بیمه نامه معتبر برای باربری سوئد به ایران

باربری بین المللی که ارسال بار از سوئد به ایران را به آن محول می کنید موظف است بار شما را نسبت به ارزش آن تحت پوشش بیمه قرار دهد.

بیمه آنی بار کاملترین و معتبرترین بیمه در سطح بین الملل می باشد .

بیمه آنی بار شامل ارسال تمامی بارهای تجاری ، صنعتی ، صادراتی ، مسافری و . . . از سوئد به ایران می شود .

باربری آنی بار ، کالاهای شمار ا در هر نوع ، اندازه و با هر ارزش مالی که باشد ، تحت پوشش خدمات بیمه ای خود قرار می دهد تا در صورت بروز هر گونه حادثه ناگهانی حین ارسال بار از سوئد به ایران تمام خسارت و ضرر و زیان وارد شده به بار شما از نطر مالی جبران شود.

بیمه نامه معادل با ارزش بارتان مشخص می شود و هزینه آن همراه با دیگر هزینه های ارسال بار از سوئد به ایران به شما اعلام می شود.

 

هزینه ارسال بار و کالا از سوئد به ایران چقدر است ؟

 

یکی از مهم ترین موارد برای تجار و مسافران برای ارسال بار از سوئد به ایران هزینه های باربری می باشد ؛ از آنجایی که فاصله سوئد تا ایران کم است ، هزینه های حمل و نقل بین المللی نیز خیلی زیاد نمی باشد و بسیار مقرون به صرفه می باشد ، اما با توجه به این موارد نمی توان هزینه دقیقی را برای ارسال بار از سوئد به ایران اعلام کرد.

 

اما بصورت کلی هزینه ارسال بار از سوئد به ایران با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

 • روش حمل بار
 • وزن بار
 • ابعاد بار
 • ارزش بار
 • هزینه بسته بندی کالا در سوئد
 • هزینه حمل بار تا فرودگاه یا بندر جبل علی
 • هزینه بیمه نامه
 • هزینه بارگیری و انبارداری کالا در مرزهای تجاری و در مبادی و مقاصد بار
 • هزینه‌های مالیاتی که مصوبه دولت‌هاست
 • هزینه‌های ترخیص و امور اداری و تشریفات گمرکی
 • هزینه‌های مربوط به تعرفه‌های گمرکی در مبدا و مقصد
 • عوارض ورودی کالا به ایران و یا مقاصد دیگر در کشورهای مختلف جهان

علاوه بر این موارد توجه داشته باشید هزینه ترخیص کالا در گمرک سوئد و ایران نیز به هزینه های شما اضافه می شود.

شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه دقیق ارسال بار از سوئد به ایران با شرکت آنی بار تماس گرفته و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار از سوئد به ایران چقدر طول می کشد ؟

 

برای ارسال بار از سوئد به ایران بر اساس نوع و روش انتقال محموله ها مدت زمان آنها متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، حمل هوایی از سوئد به ایران به دلیل استفاده از هواپیما سرعت بالایی برای انتقال دارد و معمولا 1-2 روزه محموله ها منتقل میشوند.

اما برای حمل دریایی باید زمان بیشتری را در نظر گرفت. حدودا 10-15 روز زمان برای انتقال دریایی به همراه انجام تشریفات و فرایند های گمرکی زمان نیاز است. از همین جهت ، بر همین اساس باید روش مناسب را با توجه به شرایط محموله ها انتخاب نماییم تا ارسال بار از سوئد به ایران با بهترین کیفیت انجام شود.

 

مشاوره و کارشناسی جهت باربری از سوئد به ایران

تیم مشاوره و کارشناسی آنی بار بصورت تمام وقت و همه روزه آماده ارائه خدمات در زمینه باربری و ارسال بار از سوئد به ایران و بالعکس می باشد .

کارشناسان آنی بار با استفاده از تجربه خود می توانند بهترین راهنمایی ها را به شما صاحبین بار ارائه دهند و شما را برای ارسال بار از سوئد به ایران راهنمایی کنند ، کارشناسی و مشاوره آنی بار کاملا رایگان می باشد .

شما می توانید جهت ثبت درخواست ارسال بار از سوئد به هر یک از شهرهای ایران و همچنین استعلام هزینه های باربری سوئد به ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوئد یا سویدن کشوری نوردیک در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی است. از غرب با کشور نروژ، از شمال‌شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب‌شرقی با دریای بالتیک و از جنوب‌غربی با کشور دانمارک همسایه است. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور استکهلم است. درازای کشور سوئد در بیشترین حالت ممکن بر مبنای داده‌های جغرافیایی تقریباً ۱۵۷۴ کیلومتر است.

 

نام این کشور در سوئدی، سوَریه/به سوئدی[Sverige] است ولی در فارسی ایران از نامش در فرانسوی (Suède، سوئِد)، در فارسی افغانستان از نامش در انگلیسی (Sweden، سوِدِن) و در فارسی تاجیکستان از نامش در روسی (Швеция، شوِتسیَه) گرفته شده‌است.

 

سوئد با مساحت ۴۵۰٬۲۹۵ کیلومتر مربع، کمابیش اندازهٔ عراق و چهارمین کشور بزرگ اروپا (پنجمین کشور بزرگ اروپا با احتساب بخش اروپایی روسیه) از نظر مساحت است. جمعیت سوئد بیش از ۱۰ میلیون نفر است که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را افرادی که در کشور سوئد به دنیا آمده‌اند تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۱ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم جمعیت پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع