باربری شاتره | باربری محدوده شاتره چهاردانگه

ارسال بار از شاتره به شهرستان 

 

 

حمل و نقل بار و کالا با کمترین هزینه از شاتره و مناطق محدوده آن بصورت تخصصی و ارزان قیمت به همراه بهترین بیمه نامه ؛ ارسال بار و کالای شما از شاتره با کمترین هزینه با استفاده از انواع کامیون ، تریلی ، خاور و نیسان وانت به همه شهر ها و شهرستان های کشور 

 

حمل و نقل کالا و اثاثیه از شاتره به تهران با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

آنی بار علاوه بر ارائه خدمات باربری و حمل و نقل در استان تهران ، خدمات ارسال و حمل و نقل کالا  برای نقاط دیگر را نیز در دستور کار خود دارد . شما می توانید از محدوده شاتره و خدمات باربری نزدیک جاده ساوه آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا به سایر نقاط کشور بهره مند شوید . 

 

 

آنی بار در کمترین زمان ممکن به همه شهر ها و شهرستان ها از جمله مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قزوین ، تبریز ، بندرعباس و . . . . خدمات باربری را بصورت دربستی ارائه می نماید . 

 

روستای شاتره واقع در استان تهران ، بزرگراه آیت الله سعیدی نرسیده به اسلامشهر و تقریبا در ۸کیلومتری تهران می باشد .

 

هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود
هزینه های حمل و نقل بار و کالا با استفاده از کامیون به شهرستان لنگرود

 

باربری در شاتره با کامیون

 

یکی از خودروهای باربری پر استفاده ، کامیون است . کامیون ها برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و امکنا تردد ساده تر آنها در معابر شهری از ویژگی های آنها می باشد که سبب شده است برای حمل بارهای سنگین گزینه مناسبی باشند . 

 

کامیون های آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا بصورت شهری ( به مقصد تهران یا شهرستان های استان تهران ) و بصورت بین شهری ( برای سایر شهر های کشور ) در اختیار شما قرار میگیرند . 

 

حمل و نقل بار با انواع کامیون 10 تن یا تک ، 15 تن یا جفت و 911 از ناحیه شاتره با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود .

 

حمل و نقل بار و کالا از باربری شادآباد با انواع کامیون و تریلی  

 

 

باربری تریلی شاتره

 

 

در محدوده شاتره استان تهران ، با استفاده از تریلی های آنی بار متوانید انواع محموله های سنگین و فوق سنگین را به نقاط مختلف کشور ارسال کنید . تریلی ها خودروهای باربری هستند که برای حمل بارهای متنوع طراحی شده اند و بر اساس نوع بار و ابعاد و شرایط ان باید از تریلی خاصی استفاده کرد . 

 

آنی بار در ناحیه شاتره انواع تریلی را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

تریلی کفی ، تریلی ترانزیت چادری و تریلی بغلدار و کمرشکن از انواع تریلی های آنی بار هستند . این تریلی ها ( بجز کمرشکن ) بصورت استاندارد امکان حمل بار تا تناز 23-24 تن را دارند . 

 

 

شاتره یکی از مناطق صنعتی و مسکونی جنوب تهران است که در مجاورت شهرک صنعتی چهاردانگه واقع شده است . این ناحیه دارای کارگاه های صنعتی بسیار زیادی است که تولیدات زیادی را به نقاط مختلف کشور ارسال می نمایند .

 

 

آنی بار خدمات باربری و حمل و نقل انواع بار و کالا را در این ناحیه بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار میدهد . 

 

حمل بار با انواع خودرو های باربری در باربری احمدآباد مستوفی با کمترین نرخ کرایه 

 

 

باربری و حمل و نقل بار با تریلی

 

باربری با خاور و کامیونت در شاتره

 

 

برای حمل و نقل انواع بار و محموله های سبک تر ، استفاده از کامیونت و خاور گزینه مناسبی است . کامیونت و خاور توان حمل بار تا تناز 3-4 تن را دارند و به دلیل ابعاد مناسب برای تردد در شهر بسیار مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

خاور و کامیونت در محدوده شاتره و باربری نزدیک چهاردانگه به 2 صورت مسقف و روباز به شما عزیزان ارائه میگردد که برای حمل انواع بار مناسب هستند . مخصوصا برای حمل بارهای تجاری و صنعتی که تخصص آنی بار است . 

 

کامیونت ایسوزو و خاور برای حمل مصالح ساختمانی ، اثاثیه ، کالاهای صنعتی و تجاری و شخصی ، ضایعات و آهن آلات مورد استفاده قرار میگیرند و نرخ کرایه آن نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب است . 

 

باربری نیسان وانت از شاتره 

 

یکی از خدمات آنی بار برای باربری شاتره ، حمل و نقل محموله ها با استفاده از نیسان وانت می باشد. این خدمات از آنی بار فقط برای انتقال بار و کالا از شاتره به سایر شهرستان ها قابل ارائه است و خدمات حمل داخل تهران انجام نمی شود. 

 

در باربری نیسان وانت شاتره محموله های با وزن حدود 2 تن قابلیت بارگیری و انتقال دارند. تخصصی ترین خدمات نیسان وانت شاتره با کاملترین بیمه نامه به شما عزیزان ارائه میشود. 

در مجموعه آنی بار علاوه بر باربری شاتره ، باربری فیروزبهرام نیز با بهترین قیمت و با کمترین هزینه انجام میشود. 

 

حمل انواع کالا و محموله از شاتره

 

 

مجموعه آنی بار با استفاده از انواع خودروهای باربری امکان جابجایی انواع بار و کالا را برای شما عزیزان فراهم می نماید . شما می توانید بر اساس نوع بار و محموله و ابعاد و وزن آن مناسب ترین خودروی حمل بار را ثبت سفارش کنید . 

 

آنی بار برای حمل آهن آلات ، کانکس ، مواد اولیه کارخانجات ، اثاثیه و لوازم منزل ، مواد غذایی ، مبلمان و میز و صندلی ، حمل خودرو  و . . . . خودروی باربری را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

هر نوع بار و کالایی که دارای منع قانونی برای حمل و نقل و جایبجایی نباشد از شاتره به هر نقطه ای از تهران و کشور به سرعت ارسال میشود . 

 

علاوه بر باربری شاتره ، حمل انواع بار و کالا از باربری اسلامشهر با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام خواهد شد.

 

حمل و نقل آهن آلات از شاتره 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار در محدوده شاتره ، حمل و نقل آهن آلات است که در اسرع وقت انجام خواهد شد . ما در کمترین زمان ممکن با استفاده از خودروی باربری مناسب اقدام به انتقال آهن آلات شما خواهیم نمود.

 

برای ارسال آهن از شاتره به سایر نقاط کشور باید بر اساس ابعاد ، وزن و شرایط محموله از بین تریلی ، خاور و کامیون یک گزینه انتخاب شود. 

 

در باربری شاتره ، آهن آلات نیز به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل می شوند.

 

باربری شورآباد نیز به صورت همه روزه و با کمترین قیمت توسط تیم آنی بار انجام میشود . یک تماس با شماره های ما کافیست .

باربری از شاتره تحت پوشش بیمه 

 

از مهم ترین موارد هنگام باربری به ویژه حمل و نقل بین شهری که باید به آن توجه کنید ، حفظ سلامت بار و حفظ سرمایه صاحب بار می باشد .

 

به همین منظور شرکت آنی بار خدمات خود را همراه با بیمه نامه معتبر و کامل در اختیار صاحب بار قرار می دهد.

 

سطح پوشش بیمه معادل با ارزش بارتان مشخص می شود و تمامی بارها به صورت کامل تحت پوشش قرر می گیرند.

 

مبلغ 100 میلیون بیمه رایگان تخفیف ویژه آنی بار می باشد.  

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه را نیز میتوانید با خدمات تخصصی آنی بار تجربه کنید . حمل و نقل سریع و ارزان و حرفه ای توسط تیم آنی بار در اسرع وقت انجام میشود.

 

 

مشاوره تخصصی حمل بار از شاتره

 

اگر قصد دارید بار و کالا از شاتره به سایر نقاط ارسال کنید ، مشاوران و کارشناسان آنی بار برای ارائه بهترین خدمات اماده هستند . با تماس با کارشناسان مجموعه ، علاوه بر استعلام دقیق ترین و ارزانترین نرخ کرایه می توانید در خصوص خودروی مناسب برای محموله خود ، شرایط حمل و نقل ، میزان بیمه نامه مناسب و . . . .نیز از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید . 

 

مشاوران آنی بار برای کاهش هزینه های حمل و نقل بهترین و کاملترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نمایند . علاوه بر شاتره ، باربری گلدسته نیز بصورت کامل تحت پوشش آنی بار است و خدمات باربری در این ناحیه نیز توسط ما با انواع خودروی باربری به شما ارائه می شود . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع