باربری فومن به سایر شهرستان ها

باربری از فومن به سایر شهرها

 

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری فومن را ارائه می دهد . خدمات باربری در فومن شامل حمل بار از فومن به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از فومن به سایر شهرهای استان خراسان رضوی( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در فومن می باشد که خدمات حمل بار بین شهری در باربری فومن را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در فومن شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل 
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری فومن را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت ما از فومن به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و… با شماره باربری فومن تماس بگیرید.

 

حمل بار و کالا به فومن
حمل بار و کالا به فومن

حمل انواع بار و کالا از فومن به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری فومن را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری فومن طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند: 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل و نقل انواع بارهای سبک و سنگین در باربری آستارا با مناسب ترین و ارزانترین هزینه

 

حمل اثاثیه منزل فومن به شهرستان 

 

یکی دیگر از خدمات تخصصی تیم آنی بار در خدمات باربری فومن، ارسال اثاثیه و لوازم منزل از فومن به همه شهر های کشور است . باربری فومن به شهرستان به صورت همه روزه با استفاده از کامیونت های مخصوص اثاث کشی و با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارگران آموزش دیده آماده انتقال محموله های شما می باشد.

 

باربری فومن با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری فومن به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری رشت را می توانید با ارزانترین نرخ کرایه از کارشناسان و متخصصین آنی بار استعلام نمایید .

باربری از شهر فومن برای تمام نقاط کشور
باربری از شهر فومن برای تمام نقاط کشور

باربری از فومن به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری فومن به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری فومن با کامیون تک (۱۰ تنی )

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری فومن ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از فومن با کامیون جفت ( 15 تنی )

برای باربری فومن ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری فومن با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری فومن مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است.

 

باربری با انواع کامیون از فومن
باربری با انواع کامیون از فومن

 

باربری با انواع تریلی از فومن به شهرستان

 

در باربری فومن به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. حمل بار با تریلی تا وزن  24 تن انجام می شود .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری فومن به سایر شهرستان ها ارسال کنید. 

 

باربری فومن با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری فومن استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند.

 

باربری فومن با تریلی ترانزیت چادری

در باربری فومن به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند . باربری فومن با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام می شود .

 

ارسال بار با انواع خودروهای حمل و نقل از باربری تهران به فومن با مناسب ترین هزینه

 

باربری با انواع کامیونت از فومن 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری فومن به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری فومن مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری فومن با کامیونت روباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

علاوه بر باربری فومن ، به صورت همه روزه باربری صومعه سرا و باربری انزلی نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد .

حمل بار با کامیونت در فومن
حمل بار با کامیونت در فومن

لیست باربری های فومن 

 

باربری های بسیاری در فومن فعال هستند اما خدمات اکثر آن ها تنها بصورت درون شهری داخل فومن یا نهایتا باربری برای سایر شهرهای استان می باشد .

در لیست زیر دو عدد از باربری هایی را مشاهده می کنید که خدمات حمل و نقل و باربری فومن را در اختیارتان قرار می دهند :

 

نام باربریآدرس باربری
باربری سیادت فومنفومن _ میدان شیون فومنی _ خیابان 4 دی
اتوبار نگین فومنفومن _ بلوار کاشانی _ خیابان اکبر روحی
اتوبار کاکتوس فومنفومن _ خیابان بسیج _  خیابان شهید مصطفی خمینی
کیهان بارفومن _میدان شیون فومنی _ خیابان 4 دی
باربری سپیدرود فومنفومن _ بلوار کاشانی _ خیابان اکبر روحی
باربری همشهری فومنفومن _ خیابان یاد آوران _ میدان ولایت فقیه
اتوبار لاکانی فومنفومن _ میدان چهار دختران _ بلوار ابوذر
حمل اثاث و مبلمان منظریهفومن _  خیابان امام خمینی _ خیابان شورا
موسسه حمل بار گیلفومن _ خیابان امام خمینی

 

باربری فومن همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری فومن به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری فومن به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری فومن با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری فومن ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری می شود .

 

حمل بار با نیسان به فومن را می توانید از طریق شماره زیر استعلام بگیرید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری فومن برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری فومن امکان باربری ارزان به شهرستان بصورت سریع و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری اینترنتی در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص آنی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری فومن = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

 

حمل و نقل بین شهری نیاز به تخصص و تجهیزات بالایی دارد که آنی بار در اختیارتان قرار می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع