باربری محمدشهر کرج | 45% تخفیف + جدول قیمت

حمل و نقل و باربری تخصصی محمدشهر با ارزان ترین نرخ کرایه

 

باربری محمدشهر کرج با کمترین هزینه بصورت همه روزه و تخصصی با استفاده از انواع کامیون و تریلی تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه در صنعت حمل و نقل ایران

 

 

آنی بار در استان البرز و باربری محمدشهر خدماتی از قبیل بسته‌بندی اثاثیه منزل و ادارات ، حمل بار شرکت‌ها ، حمل اثاثیه و لوازم منزل ، حمل بار‌های جزئی مانند یخچال و گاوصندوق ، همکاری با واحدهای تولیدی و صنعتی، ارائه خودروهای مختلف برای باربری محمدشهر مانند خاور و نیسان و وانت‌بار، بیمه باربری، بارنامه و قیمت های رقابتی طبق تعرفه های اتحادیه ارائه می‌نماید.

 

 

آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در حوزه حمل و نقل و اسباب‌کشی و بسته بندی ، آماده ارائه بهترین و ارزانترین خدمات باربری محمدشهر می باشد .

 

 

آنی بار مجهز به پرسنل مجرب و آموزش دیده و خوش اخلاق می‌باشد که دارای سابقه های چندین ساله در باربری محمدشهر می باشند.

 

 

باربری محمدشهر را با انواع خودرو های باربری ( کامیون ، تریلی ، نیسان ، خاور ) به آنی بار بسپارید.

 

 

ارسال بار از کرج به شهرستان بصورت همه روزه از باربری محمدشهر ، باربری فردیس ، باربری مارلیک ، باربری مهرشهر و . . . با کمترین تعرفه و کرایه حمل بار انجام خواهد شد .

 

باربری از محمدشهر برای شهرستان

 

 

ارسال بار و کالا از باربری محمدشهر بصورت همه روزه به همه شهر ها و شهرستان های کشور انجام می شود و شما عزیزان می توانید بدون مشکل و با کمترین هزینه خدمات باربری محمدشهر کالای خود را حمل کنید . 

 

 

ارسال کالاهای تجاری و صنعتی با انواع خودروی باربری برای همه شهر ها و شهرستان های کشور انجام  می شود و محدودیتی در ارائه خدمات باربری محمدشهر وجود ندارد .

 

 

باربری محمدشهر به شهر کرج ،  تهران ، مشهد ، قزوین ،  تبریز ، ارومیه و . . . . همه روزه انجام می شود و تنها کافیست با مشاوران و کارشناسان ما در تماس یاشید . 

 

باربری از محمدشهر به شهرستان ها
باربری از محمدشهر به شهرستان ها

 

حمل انواع بار و کالا از مبداء محمدشهر

 

برای ارسال بار و کالا از باربری محمدشهر کرج ، آنی بار بدون محدودیت قابلیت جابجایی انواع بار و کالا را دارد . حتی محموله های بزرگ و سنگین نیز توسط آنی بار بصورت تخصصی در باربری محمدشهر حمل خواهند شد . 

 

 • انواع لوازم اداری و لوازم منزل 
 • میز و مبلمان و سرویس خواب 
 • کالاهای تجاری و صنعتی 
 • دستگاه های راهسازی
 • دستگاه های کارگاهی و کارخانجات 
 • مواد اولیه و نهایی تولیدی ها 
 • و . . . . . 

 

انواع کالاهای بالا را می توانید از باربری محمدشهر به راحتی توسط آنی بار به سایر نقاط کشور ارسال خواهند شد . هرنوع محموله و کالایی که امکان جابجایی بدون موانق قانونی را داشته باشد توسط آنی بار بارگیری و از محمدشهر ارسال می شود .

 

باربری محمدشهر کجاست ؟

 

محمدشهر در قسمت جنوبی کرج، در بین راه کرج و ماهدشت تشکیل شده و با فاصلهٔ ۱۵ دقیقه‌ای با کرج و ایستگاه مترو محمدشهر، واقع است. این شهر از شمال با کرج ، از شرق با مشکین‌دشت و شهرستان فردیس از جنوب با ماهدشت و از غرب با مهرشهر همسایه است. 

 

 

mohammad shahr karaj
mohammad shahr karaj

 

باربری با کامیون از محمدشهر کرج

 

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیون می باشد که برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا در باربری محمدشهر مورد استفاده قرار می گیرد . کامیون ها دارای توان حمل متفاوتی هستند .

 

 

کامیون های آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا از باربری محمدشهر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند . 

 

 

باربری محمدشهر به سراسر کشور با انواع کامیون های زیر انجام می شود :

 

 • باربری محمدشهر با کامیون تک : این نوع کامیون دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر در 2 متر 20 سانتی متر می باشد ؛ توان حمل این خودرو باربری تا حداکثر 10 تن می باشد ؛ کامیون تک به کامیون 10 تن و کامیون 6 چرخ نیز شناخته می شود. 
 • باربری محمدشهر با کامیون 15 تن : کامیون جفت دارای اتاق باری حدوداََ 7 متری می باشد و توان حمل 15 تن بار را دارد ؛ این کامیون به کامیون 15 تن و کامیون 10 چرخ نیز شناخته می شود . 
 • باربری محمدشهر با کامیون 911 : این نوع کامیون نسبت به دو کامیون قبلی کوچک تر و کمیاب تر است ، اتاق بار کامیون 911 حدوداََ 5 متر می باشد و توان حمل 5/5 تن بار را دارد .

 

حمل و نقل بارهای مختلف در باربری محمدشهر با استفاده از کامیون ها بصورت همه روزه انجام می شود و خدمات حمل و نقل از کرج را می توانید از ما بخواهید . 

 

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

 

علاوه بر باربری محمدشهر ، باربری مهرشهر بصورت همه روزه با کمترین هزینه برای همه نقاط کشور توسط آنی بار انجام خواهد شد.

 

باربری تریلی از محمدشهر

 

برای حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم و محموله های بزرگ در باربری محمدشهر باید از انواع تریلی استفاده کرد . تریلی ها خودروهای باربری  هستند که برای حمل بارهای مختلف در باربری محمدشهر در تناژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند و بر اساس نوع محموله باید تریلی متناسب با آن را انتخاب نماییم . 

 

 

تریلی ها همه روزه از باربری محمدشهر کرج برای همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات باربری هستند و با کمترین هزینه تخصصی ترین خدمات به شما ارائه می شود .

 

حمل و نقل و باربری محمدشهر به سایر نقاط کشور با انواع تریلی های زیر انجام می شود .  

 

 

 • باربری محمدشهر با تریلی کفی : تریلی کفی دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2 متر و نیم می باشد ، این تریلی توان حمل 24 تن بار را دارد و برای حمل دستگاه های صنعتی ، حمل سنگ ، حمل خودرو های سنگیم ، حمل کانکس و . . . مناسب می باشد.
 • باربری محمدشهر با تریلی بغلدار : این نوع تریلی دارای کفی 13 در 2 و نیم می باشد همراه با دیواره های حدوداََ یک متری می باشد ، این تریلی برای حمل بارهای فله ای و پالتی مناسب می باشد. 
 • باربری محمدشهر با تریلی ترانزیت : تریلی ترانزیت دارای اتاقکی مسقف می باشد که قابلیت حفاظت از بار را در برابر فشار باد ، آخوردگی و . . . را فراهم می کند ، علاوه بر این امکان پلمپ بار نیز دارد.

 

این تریلی ها بصورت استاندارد توان حمل 24-23 تن بار را دارند اما تریلی کمرشکن برای حمل بارهای سنگین تر طراحی شده است و توان حمل 60 تن بار در باربری محمدشهر دارد و دارای انواع مختلفی است . 

 

 

آنی بار در باربری محمدشهر کرج انواع تریلی را در کمترین زمان ممکن با بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار می دهد . 

 

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی
باربری ارزان قیمت با تریلی کفی

 

حمل اثاث منزل به هشتگرد با انواع کامیون های مسقف و روباز با بهترین تجهیزات

 

باربری خاور و کامیونت محمدشهر

 

حمل و نقل بارهای مختلف با استفاده از کامیونت و خاور از باربری محمدشهر بصورت همه روزه با کمترین هزینه برای محموله و کالاهای با وزن زیر 3-4 تن مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از ویژگی های باربری محمدشهر با خاور و کامیونت ، امکان تردد در معابر شهری بدون محدودیت است که امکان حمل و تحویل بار در مناطق مختلف را برای شما فراهم می نماید .

 

 

 

کامیونت و خاور برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا از باربری محمدشهر مورد استفاده قرار می گیرند و به 2 صورت زیر هست : 

 

 • خاور روباز : اتاق بار این نوع خاورها دارای طول 4 متر و عرض 2 متر می باشد ؛ برای حمل انواع بار و کالا با حداکثر وزن 4 تن در باربری محمدشهر می توانید از این خاور ها استفاده کنید.
 • خاور مسقف : این نوع خاور اتاق بزرگ تری دارد ( 5 متر در 2 متر ) اما به دلیل وزن اتاق بارش توان حمل کمتری دارد ( 3 تن ) ؛ برای حمل بارهای حساس و آسیب پذیر گزینه مناسبی است زیرا به دلیل مسقف بودن از آب خوردگی ، سرقت ، فشار باد و . . .هنگام حمل و بار از باربری محمدشهر جلوگیری می کند.

 

 

یکی از مهمترین استفاده های کامیونت و خاور ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل در باربری محمدشهر می باشد . برای اثاث کشی از خاور مسقف استفاده می شود که امکان چیدمان بار را فراهم می نماید و به دلیل مسقف بودن از محموله بخوبی محافظت می نماید .

 

ارزانترین باربری خاور تهران
ارزانترین باربری خاور تهران

نیسان از محمدشهر به شهرستان 

 

برای حمل و نقل محموله های شما از باربری محمدشهر کرج ، آنی بار همه روزه خدمات باربری را با استفاده از نیسان وانت نیز به شما ارائه می نماید . نیسان بار برای ارسال بار و کالا به سایر شهرها و شهرستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و بصورت درون شهری ( داخل کرج ) یا از کرج به تهران خدمات باربری محمدشهر ارائه نمی شود . 

 

باربری محمدشهر با نیسان برای همه شهر ها و شهرستان های کشور خدمات حمل و نقل بار و کالا را ارائه می نماید. 

 

ارسال بارهای سبک و کم حجم با استفاده از خدمات باربری محمدشهر با نیسان از نظر هزینه ای کاملا بصرفه و مناسب است .

 

باربری مارلیک را با کمترین نرخ کرایه با انواع خودرو های باربری تماس بگیرید.  

 

حمل و نقل بار با نیسان وانت
حمل و نقل بار با نیسان وانت

 

باربری فوق سنگین از محمدشهر 

 

یکی از مهمترین خدمات باربری محمدشهر آنی بار ، امکان بارگیری و انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین می باشد. در این خدمات امکان انتقال دستگاه های صنعتی بزرگ و سنگین ، قطعات نیروگاهی و . . . که دارای وزن و ابعاد بزرگی هستند فراهم خواهد شد.

 

باربری فوق سنگین محمدشهر محموله هایی با این شرایط را با پوشش کامل بیمه نامه انجام خواهد داد و با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه ها انتقال آنها انجام خواهد شد. 

 

استفاده از کمرشکن برای انتقال های سنگین و فوق سنگین راهکار مناسبی است که توسط آنی بار در نظر گرفته می شود. علاوه بر باربری محمد شهر ، برای باربری اسلامشهر نیز می توانید از خدمات تخصصی ما با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

باربری فوق سنگین برای محمدشهر کرج
باربری فوق سنگین برای محمدشهر کرج

هزینه های باربری محمدشهر چقدر است ؟ 

یکی از سوالات پرتکرار مشتریان آنی بار ، میزان هزینه و قیمت نهایی خدمات باربری محمدشهر است . باید گفت که هزینه های باربری محمدشهر بر اساس موارد زیادی مشخص می شوند و تمامی این موارد در کنار یکدیگر هزینه نهایی باربری محمدشهر را مشخص می نماید . 

 

 

برای باربری محمدشهر ، علاوه بر فاصله مبداء و مقصد که عامل اصلی نرخ کرایه است ، نوع خودروی مورد استفاده نیز در هزینه های موثر است . به عنوان مثال ، هزینه ارسال بار از محمدشهر به اصفهان با نیسان وانت 1000 تومان است اما برای ارسال محموله با خاور می بایست 1200 تومان پرداخت کرد.

 

 

علاوه بر این ، برای باربری محمدشهر نوع محموله نیز بسیار مهم است . محموله های عادی دارای هزینه های کمتری هستند اما محموله های ترافیکی دارای نرخ کرایه بالاتری هستند.

علاوه بر محمدشهر ، برای باربری هشتگرد نیز این موارد صادق است . 

 

بیمه نامه کامل برای باربری محمدشهر

 

برای حمل و نقل بار و کالا از باربری محمدشهر کرج ، آنی بار کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است . بیمه نامه آنی بار در صورت بروز هرگونه حادثه که بصورت طبیعی ( بلایای طبیعی ) و غیر طبیعی ( سرقت ، تصادفات ، آتش سوزی و . . . ) بوجود می آید امکان جبران خسارات را فراهم می نماید . 

 

 

مجموعه آنی بار بدون محدودیت بر اساس میزان ارزش بار محموله شما و خدمات باربری محمدشهر را تحت پوشش کاملترین بیمه قرار می دهد . 

 

 

ما تا سقف 100 میلیون تومان بصورت رایگان خدمات باربری محمدشهر را تحت پوشش قرار می دهیم . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری فردیس با کمترین تعرفه کرایه با آنی بار 

 

مشاوره تخصصی باربری محمدشهر

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا حتما نیاز به مشاور و کارشناسان حرفه دارید تا با ارزانترین نرخ کرایه و مناسب ترین خودروی باربری محموله خود را حمل کنید . مشاوره سبب بهبود و تسریع خدمات باربری می شود و باربری محمدشهر به همه نقاط کشور را در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد . 

 

 

با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا ارزانترین نرخ کرایه برای باربری محمدشهر کرج را در اختیار شما قرار دهیم . 

 

 

علاوه بر باربری محمدشهر ، خدمات باربری اشتهارد نیز بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار به شما ارائه خواهد شد . 

 

 

استعلام ارزانترین نرخ کرایه باربری از محمدشهر

 

 

نرخ کرایه باربری محمدشهر به مقصد مورد نظرتان را می توانید همه روزه به صورت آنلاین از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

 

نرخ کرایه های باربری محمدشهر دارای نرخ ثابت و مشخصی نمی باشد و با توجه به مواردی دچار تغییر می شود .

 

 

هزینه حمل انواع بار از باربری محمدشهر با توجه به نوع بار ، ارزش آن ، نوع خودرو باربری مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی ، زمان و مکان و شرایط باربری و . . . مشخص می شود .

 

 

جهت استعلام نرخ کرایه باربری محمدشهر و همچنین ثبت درخواست کامیون می توانید همه روزه با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع