باربری مرودشت به شهرستان ها

باربری مرودشت امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف از این شهر برای همه نقاط ایران را فراهم می نماید. آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات باربری نه تنها از مرودشت بلکه از همه شهر های فارس آماده ارائه خدمات باربری با بهترین کیفیت می باشد.

باربری مرودشت آنی بار امکان ارسال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید و محموله های مختلف شما را با کمترین هزینه به همه نقاط کشور خصوصا به تهران ارسال می نماید.

 

در خدمات باربری مرودشت از بهترین بیمه نامه استفاده می شود انواع محموله های شما با خودروهای باربری متناسب آنها منتقل خواهند شد.

 

هزینه باربری از مرودشت به شهرهای دیگر

 

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص خدمات باربری مرودشت به صورت همه روزه بهترین و ارزانترین قیمت های باربری مرودشت به شهرستان را به شما عزیزان ارائه می نماید. اما عواملی که در هزینه های باربری مرودشت موثر هستند به صورت زیر می باشند : 

 

 • مسافت بین مبدا و مقصد باربری 
 • روش باربری و نوع خودرو باربری 
 • ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز
 • زمان و مکان بارگیری و تخلیه
 • شرایط آب و هوایی
 • و . . . 

 

برای اطلاع از نرخ دقیق کرایه باربری مرودشت به مقصد مورد نظرتان باید با شماره 57669-021 تماس حاصل نمایید و به روز ترین قیمت ها را استعلام نمایید. جدول زیر نرخ کرایه تقریبی برای حمل بار از مرودشت به شهرهای مختلف با انواع خودرو باربری می باشد .

مسیر حمل بارکرایه خاور کرایه کامیون
از مرودشت به تهران3,000,0005,000,000
از مرودشت به اهواز4,000,0006,000,000
از مرودشت به کرمان5,000,0007,000,000
از مرودشت به یزد2,000,0004,000,000
از مرودشت به رشت4,500,0006,000,000
از مرودشت به همدان3,000,0005,000,000
از مرودشت به قزوین5,190,9007,000,000
از مرودشت به اصفهان1,000,0003,000,000
از مرودشت به یزد1,800,0003,000,000
از مرودشت به سنندج5,500,0007,000,000
از مرودشت به کرمانشاه5,500,0007,000,000
از مرودشت به اراک4,000,0006,000,000
از مرودشت به شیراز5,500,0007,000,000
از مرودشت به مشهد7,000,0009,000,000
از مرودشت به کیش6,000,0008,000,000
از مرودشت به بندرعباس6,000,0008,000,000
از مرودشت به تبریز5,000,0007,000,000

 

این جدول در بهار سال 1402 در این مقاله قرار داده شده است و در حال حاضر ممکن است کرایه باربری مرودشت دچار تغییراتی شده باشد . علاوه بر باربری مرودشت ، برای باربری اقلید نیز می توانید از طریق شماره های مثبت سفارش خود را انجام دهید.

 

تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه برای باربری مرودشت به تهران آماده همکاری با شما عزیزان است و انتقال محموله های شما را با بهترین کیفیت انجام خواهد داد. علاوه بر خدمات باربری از مقصد مرودشت به تهران می توانید برای باربری تهران به مرودشت نیز بهترین خدمات را از ما بخواهید.

 

 

باربری مرودشت با انواع تریلی 

 

 

باربری مرودشت با استفاده از تریلی ها برای انتقال همه روزه محموله های حجیم و سنگین آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. تریلی ها دارای چند مدل می باشند که هر یک برای حمل بارهای خاصی مناسب می باشد.

 

ماکسیمم باری که می توانید با تریلی ها حمل کنید 24 تن است اما برای حمل بارهای سنگین تر می توانید از کمرشکن ها استفاده کنید.

 

انواع تریلی های آنی بار جهت باربری مرودشت به تهران و سایر شهرها عبارتند از :

 

 • حمل بار با تریلی کفی از مرودشت
 • حمل بار با تریلی بغلدار از مرودشت
 • باربری با تریلی ترانزیت از مرودشت
 • باربری با تریلی کمرشکن از مرودشت 

 

آنی بار برای باربری مرودشت ، همه نوع محموله های شما را با کمترین هزینه به نقاط مختلف کشور با انواع تریلی ارسال می نماید . خدمات باربری مرودشت به تهران و سایر شهرها علاوه بر تریلی ها با سایر خودروهای باربری نیز انجام خواهد شد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

برای باربری در مرودشت با انواع تریلی ها ، شرکت آنی بار همه روزه همه مقاصد در کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است . برای تخصصی ترین خدمات باربری تریلی با شماره باربری مرودشت ( 57669-021 ) در تماس باشید . 

باربری با تریلی از مرودشت شیراز
باربری با تریلی از مرودشت شیراز

علاوه بر باربری مرودشت ، باربری شیراز به تهران و تمامی شهر ها و شهرستان ها و روستاها نیز با تریلی انجام میشود.

 

حمل بار از مرودشت با انواع کامیون

 

باربری مرودشت به سایر نقاط کشور با استفاده از کامیون های مختلفی انجام میشود که همین موضوع سبب شده است همه روزه تعداد زیادی افراد به آنی بار برای انتقال محموله های خود مراجعه نمایند. ما در خدمات باربری مرودشت به تهران با کامیون ، امکان بار و کالا تا 15 تن را برای شما فراهم نموده ایم .

 

برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری مرودشت می توانید از خدمات مشاوره ای و کارشناسی آنی بار استفاده نمایید. 

 

انواع کامیون ها آنی بار جهت حمل بار از مرودشت به سایر شهرستان ها :

 

 • باربری در مرودشت با کامیون تک 
 • باربری در مرودشت با کامیون جفت 
 • باربری در مرودشت با کامیون ۹۱۱

 

شما می توانید انواع بارهای 5 الی 15 تن را با انواع کامیون از مرودشت ارسال کنید. شرکت ما همه روزه بهترین کامیون ها را برای باربری مرودشت به سایر شهر های اطرافش در اختیار شما قرار می دهد.

حمل بار با انواع کامیون از مرودشت
حمل بار با انواع کامیون از مرودشت

علاوه بر باربری مرودشت ، باربری نی ریز و باربری فسا نیز به صورت همه روزه و تخصصی توسط آنی بار انجام میشود.

 

باربری خاور از مرودشت

 

باربری در مرودشت برای ارسال محموله های با تناژ زیر 4 تن از انواع خاور استفاده می نماید. شما می توانید با خاور و کامیونت های آنی بار از هر نقطه ای از استان فارس و باربری مرودشت انواع کالا و محموله را به سایر نقاط کشور مخصوصا به تهران ارسال کنید.

 

خاور و کامیونت به دو صورت مسقف و روباز برای باربری در مرودشت اختیارتان قرار می گیرند. خاور مسقف که به دلیل فنر بندی نرم و اتاقک جادار از تکان ها شدید و آسیب رسیدن به بار جلوگیری می کند مناسب ترین گزینه برای حمل اثاثیه و بارهای بسته بندی شده به مرودشت می باشد.

 

از خاور روباز هم می توانید برای حمل بارهایی همچون آهن آلات ، مصالح ساختمانی و . . .در باربری مرودشت به تهران استفاده کنید. باربری مرودشت با خاور و کامیون ایسوزو انجام می شود و به همه نقاط کشور امکان ارسال محموله ها فراهم میباشد .

 

ثبت درخواست باربری در مرودشت با انواع خودروهای حمل بار از طریق شماره باربری مرودشت = 57669-021

باربری با خاور از مرودشت
باربری با خاور از مرودشت

لیست باربری های مرودشت

 

آنی بار خدمات باربری مرودشت به سایر شهرها و شهرستان ها را در اختیارتان قرار می دهد ، برای دریافت خدمات باربری در شهر مرودشت یا باربری از مرودشت به سایر شهرهای استان می توانید با باربری های زیر تماس بگیرید.

خدمات آنی بار شامل باربری مرودشت به تهران و سایر شهرهای کشور ، بنادر تجاری ، .پایانه های مرزی و …. می شود ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره باربری مرودشت 57669-021 تماس بگیرید

 

نام باربری آدرس باربری
حمل و نقل کامیون دارانش مرودشت خ اسراسیاب
حمل و نقل اتحادش مرودشت جاده تخت جمشید
تخلیه بار وطن بارخیابان قدس اول خیابان 17 شهریور
سریع بار پیماجاده شیراز مرودشت
سنگین بار نیمروزمحور شیراز مرودشت جاده متل دنا
غلامی بار فارسکیلومتر ۳۰ جاده شیراز-مرودشت. پالایشگاه شیراز

باربری اثاثیه منزل برای مرودشت

 

 

شما می توانید اثاثیه و لوازم منزل خود را با کمترین هزینه از باربری مرودشت به سایر شهرستان ها ارسال نمایید.  باربری اثاثیه مرودشت تحت پوشش بیمه کامل و با کارگران حرفه ای و متخصص انجام می شود. برای حمل و نقل اثاثیه آنی بار از خاور اتاق بزرگ ( طول 5 متر با ارتفاع 2 و نیم ) استفاده می کند.

 

در صورت نیاز خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه توسط کارگران آنی بار ارائه می شود.  حمل و نقل اثاثیه منزل در باربری مرودشت به تهران همراه با 100 میلیون بیمه نامه رایگان تخفیف ویژه آنی بار می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری لامرد به سایر شهرها از دیگر خدمات آنی بار در استان فارس می باشد . 

 

باربری از مرودشت همراه با بیمه نامه معتبر

 

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت مخصوص و ویژه ای می دهد و از اولویت های شرکت در باربری مرودشت به تهران و سایر شهرستان ها می باشد ارائه بیمه نامه می باشد.

 

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند باربری انواع کالا ، محموله و اثاث منزل را تهدید کند را شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

 

بیمه نامه جهت حمل و نقل و باربری در مرودشت شامل موارد زیر می شود :

 

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود اشاره کرد.

 

شرکت برای حمل تمامی بارها از باربری مرودشت به تهران و سایر شهرستان ها بیمه ی رایگان 100 میلیونی در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

شماره باربری مرودشت = 57669-021

باربری کازرون و باربری جهرم از دیگر خدمات آنی بار در استان فارس می باشند ، 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع