باربری نهاوند به شهرستان ها

باربری نهاوند امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف از این شهر برای همه نقاط ایران را فراهم می نماید. آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات باربری همدان نه تنها از نهاوند بلکه از همه شهر های مازندران آماده ارائه خدمات باربری با بهترین کیفیت می باشد.

باربری نهاوند آنی بار امکان ارسال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید و محموله های مختلف شما را با کمترین هزینه به همه نقاط کشور خصوصا به تهران ارسال می نماید.

در خدمات باربری نهاوند از بهترین بیمه نامه استفاده می شود انواع محموله های شما با خودروهای باربری متناسب آنها منتقل خواهند شد.

 

تعرفه و قیمت باربری نهاوند 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص خدمات باربری نهاوند به صورت همه روزه بهترین و ارزانترین قیمت های باربری نهاوند به شهرستان را به شما عزیزان ارائه می نماید. اما عواملی که در هزینه های باربری نهاوند موثر هستند به صورت زیر می باشند : 

 

 • مسافت بین مبدا و مقصد باربری 
 • روش باربری و نوع خودرو باربری 
 • ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز
 • زمان و مکان بارگیری و تخلیه
 • شرایط آب و هوایی
 • و . . . 

برای اطلاع از نرخ دقیق کرایه باربری نهاوند به مقصد مورد نظرتان باید با شماره 57669-021 تماس حاصل نمایید و به روز ترین قیمت ها را استعلام نمایید. جدول زیر نرخ کرایه تقریبی برای حمل بار از نهاوند به شهرهای مختلف با انواع خودرو باربری می باشد .

 

این جدول در بهار سال 1402 در این مقاله قرار داده شده است و در حال حاضر ممکن است کرایه باربری نهاوند دچار تغییراتی شده باشد . علاوه بر باربری نهاوند ، برای باربری کرمانشاه نیز می توانید از طریق شماره های مثبت سفارش خود را انجام دهید.

 

شماره تلفن باربری نهاوند 57669-021 می باشد .

 

لیست باربری های نهاوند  

 

شرکت ما ( آنی بار ) ، باربری بین شهری می باشد که حمل بار از نهاوند یکی از خدمات آن می باشد ، اما علاوه بر شرکت ما ، باربری های بسیاری در زمینه حمل بار از نهاوند و باربری در نهاوند فعالیت می کنند ، ما در این قسمت سعی کردیم شما را با تعدادی از باربری های فعال در نهاوند آشنا کنیم ؛ اما به این نکته توجه کنید که ما اطلاعات کامل در مورد هیچ یک از باربری های زیر نداریم و هیچ کدام را تایید نمی کنیم ، اگر قصد دریافت خدمات از هریک از باربری های لیست زیر را دارید ، از قابل اعتماد بودن و معتبر بودن آن ها مطمئن شوید.

 

نام باربری آدرس باربری
امید بار نهاوند میدان علیمرادیان
توشه بار جاده بروجرد نهاوند 
راه نورد نهاوند جاده بروجرد نهاوند 
احسان بار  کیلومتر 7 جاده بروجرد نهاوند

باربری نهاوند با انواع تریلی 

باربری نهاوند با استفاده از تریلی ها برای انتقال همه روزه محموله های حجیم و سنگین آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. تریلی ها دارای چند مدل می باشند که هر یک برای حمل بارهای خاصی مناسب می باشد.

ماکسیمم باری که می توانید با تریلی ها حمل کنید 24 تن است اما برای حمل بارهای سنگین تر می توانید از کمرشکن ها استفاده کنید.

انواع تریلی های آنی بار جهت باربری نهاوند به تهران و سایر شهرها عبارتند از :

 • حمل بار با تریلی کفی از نهاوند
 • حمل بار با تریلی بغلدار از نهاوند
 • باربری با تریلی ترانزیت از نهاوند
 • باربری با تریلی کمرشکن از نهاوند 

آنی بار برای باربری نهاوند ، همه نوع محموله های شما را با کمترین هزینه به نقاط مختلف کشور با انواع تریلی ارسال می نماید . خدمات باربری نهاوند به تهران و سایر شهرها علاوه بر تریلی ها با سایر خودروهای باربری نیز انجام خواهد شد که در ادامه به آن می پردازیم.

برای باربری در نهاوند با انواع تریلی ها ، شرکت آنی بار همه روزه همه مقاصد در کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است . برای تخصصی ترین خدمات باربری تریلی با شماره باربری نهاوند ( 57669-021 ) در تماس باشید . 

باربری نهاوند با تریلی
باربری نهاوند با تریلی

 

حمل بار از نهاوند با انواع کامیون

باربری نهاوند به سایر نقاط کشور با استفاده از کامیون های مختلفی انجام میشود که همین موضوع سبب شده است همه روزه تعداد زیادی افراد به آنی بار برای انتقال محموله های خود مراجعه نمایند. ما در خدمات باربری نهاوند به تهران با کامیون ، امکان بار و کالا تا 15 تن را برای شما فراهم نموده ایم .

برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری نهاوند می توانید از خدمات مشاوره ای و کارشناسی آنی بار استفاده نمایید. 

انواع کامیون ها آنی بار جهت حمل بار از نهاوند به سایر شهرستان ها :

 

 • باربری در نهاوند با کامیون تک 
 • باربری در نهاوند با کامیون جفت 
 • باربری در نهاوند با کامیون ۹۱۱

شما می توانید انواع بارهای 5 الی 15 تن را با انواع کامیون از نهاوند ارسال کنید. شرکت ما همه روزه بهترین کامیون ها را برای باربری نهاوند به سایر شهر های اطرافش در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر باربری نهاوند ، باربری ملایر و باربری تویسرکان نیز به صورت همه روزه و تخصصی توسط آنی بار انجام میشود.

باربری خاور از نهاوند

باربری در نهاوند برای ارسال محموله های با تناژ زیر 4 تن از انواع خاور استفاده می نماید. شما می توانید با خاور و کامیونت های آنی بار از هر نقطه ای از استان مازندران و باربری نهاوند انواع کالا و محموله را به سایر نقاط کشور مخصوصا به تهران ارسال کنید.

خاور و کامیونت به دو صورت مسقف و روباز برای باربری در نهاوند اختیارتان قرار می گیرند. خاور مسقف که به دلیل فنر بندی نرم و اتاقک جادار از تکان ها شدید و آسیب رسیدن به بار جلوگیری می کند مناسب ترین گزینه برای حمل اثاثیه و بارهای بسته بندی شده به نهاوند می باشد.

از خاور روباز هم می توانید برای حمل بارهایی همچون آهن آلات ، مصالح ساختمانی و . . .در باربری نهاوند به تهران استفاده کنید. باربری نهاوند با خاور و کامیون ایسوزو انجام می شود و به همه نقاط کشور امکان ارسال محموله ها فراهم میباشد .

ثبت درخواست باربری در نهاوند با انواع خودروهای حمل بار از طریق شماره باربری نهاوند = 57669-021 

باربری با خاور از نهاوند
باربری با خاور از نهاوند

باربری اثاثیه منزل برای نهاوند

شما می توانید اثاثیه و لوازم منزل خود را با کمترین هزینه از باربری نهاوند به سایر شهرستان ها ارسال نمایید.  باربری اثاثیه نهاوند تحت پوشش بیمه کامل و با کارگران حرفه ای و متخصص انجام می شود. برای حمل و نقل اثاثیه آنی بار از خاور اتاق بزرگ ( طول 5 متر با ارتفاع 2 و نیم ) استفاده می کند.

در صورت نیاز خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه توسط کارگران آنی بار ارائه می شود. حمل و نقل اثاثیه منزل در باربری نهاوند به تهران همراه با 100 میلیون بیمه نامه رایگان تخفیف ویژه آنی بار می باشد.

باربری از نهاوند همراه با بیمه نامه معتبر

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت مخصوص و ویژه ای می دهد و از اولویت های شرکت در باربری نهاوند به تهران و سایر شهرستان ها می باشد ارائه بیمه نامه می باشد.

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند باربری انواع کالا ، محموله و اثاث منزل را تهدید کند را شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

بیمه نامه جهت حمل و نقل و باربری در نهاوند شامل موارد زیر می شود :

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود اشاره کرد.

شرکت برای حمل تمامی بارها از باربری نهاوند به تهران و سایر شهرستان ها بیمه ی رایگان 100 میلیونی در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

بیمه باربری بین شهری
بیمه باربری بین شهری

مشاوره و ثبت درخواست از طریق شماره باربری نهاوند 

کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات باربری نهاوند به سایر شهرستان ها می باشند .

شما می توانید جهت دریافت خدمات کارشناسی و مشاوره ای در زمینه انتخاب خودرو باربری ، مقدار بیمه مورد نیاز و کاهش هزینه های باربری ، ثبت درخواست باربری نهاوند و . . . با شرکت آنی بار تماس حاصل نمایید.

تماس مستقیم با شماره باربری نهاوند 57669-021 یکی از روش های ثبت سفارش باربری نهاوند می باشد .

همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن آنی بار در هر ساعت از شبانه روز خدمات باربری نهاوند را سفارش دهید ؛ اپلیکیشن آنی بار را می توانید از کافه بازار و مایکت دانلود کنید .

در صورت تمایل می توانید در شبکه واتساپ نیز با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید . 

شماره باربری نهاوند = 57669-021

سایر مطالب مرتبط :

حمل بار به همدان

باربری نیسان نهاوند

باربری تهران به نهاوند 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع