anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری چابهار به سایر شهرستان ها

ارسال بار از چابهار به تهران و سایر شهرهای کشور

 

ارسال انواع بار و کالا از باربری چابهار بصورت همه روزه برای همه نقاط کشور با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام خواهد شد. آنی بار انواع کالا و محموله های تجاری و صنعتی را با کمترین هزینه تحت پوشش بهترین بیمه نامه از چابهار برای تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و . . . ارسال خواهد کرد.

 

 

ارسال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما از باربری چابهار با انواع کامیون ، تریلی ، خاور انجام میشود و تمام خدمات بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه خواهد بود. ارسال تخصصی محموله های گران قیمت نیز از جمله خدمات مجموعه می باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید از طریق تماس با شماره های آنی بار اقدام نمایید.

 

باربری در شهر چابهار

 

اگر قصد باربری در چابهار با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را دارید با آنی بار تماس بگیرید. آنی بار امکان باربری چابهار به تمامی شهرستان های اطراف را برای ساکنین چابهار و اطراف آن فراهم نموده است.

 

 

 ارسال انواع بارهای تجاری و غیر تجاری، اثاث منزل و لوازم اداری از چابهار به تمامی شهرستان ها 

 

 

بیمه نامه رایگان ۱۰۰ میلیون تومانی برای حمل انواع بار ها از باربری چابهار به سایر شهرستان ها

 

 

با بارنامه دولتی و قانونی آنی بار نگران مفقود و یا سرقت بار خود نباشید.

 

 

آنی بار با تنظیم بارنامه قانونی در وزارت راه کشور بار شما را در امنیت کامل از باربری چابهار به سایر شهرستان ها ارسال می کند.

 

 

حمل بار در آنی بار دربستی می باشد و خرده باری پذیرفته نیست

 

همچنین بارهایی همچون فرش،شیشه،برنج قابل حمل نمی باشند

 

 

و همچنین باربری چابهار به سایر شهرستان ها با نیسان امکان پذیر نمی باشد و بارگیری با نیسان تنها از مبدا تهران امکان پذیر است

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری چابهار با تریلی
  باربری چابهار با تریلی

  باربری چابهار به سایر شهرستان ها

   

  اگر قصد باربری چابهار به سایر شهرستان ها رادارید با آنی بار همراه باشید.

   

  کمترین و به صرفه ترین هزینه ها را از ما بخواهید.

   

  کارشناسان متخصص آنی بار تمامی اطلاعات لازم برای انجام یک فرآیند باربری مطمئن و در ایمنی کامل را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

   

   

  با آنی بار در سریع ترین زمان ممکن و در اسرع وقت بار خود را به مقصد ارسال کنید. در زیر نمونه ای از شهرهایی که آنی بار خدمات خود را در آن ارائه داده است در زیر آورده شده است.

   

   

  تمامی خدمات آنی بار در کلیه شهرها یکسان می باشد و مکان و یا زمان بارگیری خللی در ارائه خدمات ایجاد نمی کند.

   

   

  اصفهان ، شیراز ، تهران ، کرمان ، قزوین ، تبریز ، ارومیه ، اردبیل ، گیلان ، مازندران ، کرمانشاه و .و . . . . . همگی تحت پوشش خدمات باربری آنی بار در استان سیستان و خصوصا در چابهار هستند . 

   

  باربری چابهار همه روزه و به تمامی شهرهای کشور پذیرفته می شود. 

   

   

  حمل بار از چابهار به تهران

   

  تهران به عنوان پایتخت ایران و بزرگترین بار انداز کشور ، مقصد بسیاری از محموله های تجاری و صنعتی وارداتی از طریق بنادری مانند چابهار است . 

   

   

  مجموعه آنی بار در استان سیستان و بلوچستان خدمات باربری چابهار برای شهر تهران ، اسلامشهر ، ورامین  ، رودهن و بومهن و . . . با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . حمل و نقل سنگین و سبک با کمترین کرایه انجام می شود و انواع بار و کالاهای مجاز قابل ارسال هستند . 

   

  برای ارسال بار از باربری چابهار به تهران یا سایر شهرهای کشور ، آنی بار انواع کامیون ( ۱۰ تن ، ۱۵ تن ) ؛ انواع تریلی ( کفی ، بغلدار ، ترانزیت و کمرشکن ) و انواع خاور ( مسقف و روباز ) را در اختیار شما قرار میدهد .

  باربری در چابهار
  باربری در چابهار

  باربری از چابهار با انواع کامیون

   

  یکی از خدماتی که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال تخصصی بار و کالا از باربری چابهار با استفاده از انواع کامیون ها می باشد . مجموعه آنی بار با انواع کامیون ها آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان می باشد و در اسرع وقت می توانید بهترین و سریعترین خدمات را از طریق ما در اختیار داشته باشید. 

   

  ارسال محموله های تجاری و صنعتی از باربری چابهار با کامیون ها یک راه حل سریع ، ارزان و ایمن می باشد . انواع کامیون ها و مشخصات انها بصورت زیر می باشد : 

   

  • کامیون ۱۰ تن 
  • کامیون ۱۵ تن 
  • کامیون ۹۱۱ 

   

   

  حمل بار با کامیون ۱۰ تن ( تک / ۶ چرخ )

   

   

  حمل بار با کامیون ۱۰ تن یا تک بصورت همه روزه با کمترین هزینه توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود . باربری کامیون تک از تمام نقاط استان سیستان انجام میشود و باربری چابهار نیز یکی از این مناطق است که تقاضای زیادی برای حمل و نقل بار در ان وجود دارد. 

   

  آنی بار برای حمل بار با کامیون تک ، همه روزه سرویس های باربری چابهار را تحت پوشش بیمه برای حمل انواع محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماید. ابعاد و مشخصات کامیون تک عبارت است از : 

   

   

  • طول اتاق بار = حدود ۵ متر و ۸۰ 
  • عرض اتاق بار = حدود ۲ متر و ۱۰ 
  • توان حمل بار = ۱۰ تن 

   

  حمل بار با کامیون ۱۵ تن ( جفت / ۱۰ چرخ ) 

   

   

  برای حمل و نقل انواع محموله ها در باربری چابهار می توانید از طریق کامیون ۱۵ تن  اقدام نمایید . این کامیون برای حمل و نقل بارهایی تا تناژ ۱۵ تن مناسب است و امکان انتقال انواع بار را برای شما فراهم مینماید.

   

   

  کامیون جفت برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا از باربری چابهار به تهران و سایر شهر های کشور مناسب است . مشخصات و ابعاد این کامیون بصورت زیر است : 

   

  • وزن قابل حمل = ۱۵ تن 
  • طول اتاق بار = ۶ متر و ۸۰ سانتی متر 
  • عرض اتاق بار = ۲ متر و ۳۰ سانت

   

  برای حمل بار از باربری چابهار به تهران با کامیون ۱۵ تن ، آنی بار همه روزه امکان ارائه خدمات باربری را برای شما فراهم می نماید . تنها یک تماس با کارشناسان و متخصصین مجموعه کافیست. 

   

  باربری با کامیون
  باربری با کامیون

   

   

  باربری با تریلی از چابهار برای تهران و شهرستان

   

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل و باربری چابهار نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع تریلی است که برای حمل و نقل محموله هایی با وزن بالا مورد استفاده است . تریلی ها توان حمل بالایی دارند اما بصورت استاندار امکان حمل ۲۳-۲۴ تن بار برای انها فراهم است . آنی بار برای انتقال محموله های شما انواع تریلی را در اختیارتان قرار میدهد که عبارتند از : 

   

  • تریلی کفی 
  • تریلی بغلدار یا لبه دار 
  • تریلی چادری یا ترانزیت 
  • تریلی کمپرسی 
  • تریلی کمرشکن 

   

  باربری چابهار با تریلی کمرشکن

   

  این تریلی برای جابجایی و حمل و نقل محموله های سنگین ( بار ترافیکی ) مورد استفاده قرار می گیرد که دارای وزن و ابعاد و شرایط خاصی هستند . تریلی کمرشکن توان حمل بالایی دارد که بر اساس نوع محموله باید از نوع خاصی از تریلی کمرشکن نیز استفاده نمود . کمرشکن ها بر اساس تعداد محورهای آنها دسته بندی می شود . از ۵ محور تا ۱۱ محور ( بصورت فرد ) . 

   

   

  باربری چابهار با استفاده از تریلی کمرشکن یکی از تخصصی ترین خدمات آنی بار است که همراه با مجوز مخصوص وزارت و بیمه نامه کامل به شما عزیزان ارائه می شود.

   

   

  باربری با کمرشکن های قوی و مجهز
  باربری با کمرشکن های قوی و مجهز

   

  حمل بار با تریلی کفی و بغلدار

   

   

  تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل و نقل انواع مختلفی از بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند . بخش زیادی از خدمات باربری چابهار به تهران یا سایر شهر ها با تریلی کفی انجام میشود . این تریلی دارای ابعاد و شرایط زیر میباشد : 

   

   

  • طول اتاق بار = ۱۲ متر تا ۱۳ متر و ۶۰ سانتی متر 
  • عرض اتاق بار ۲/۵ متر 
  • توان حمل بار حدود ۲۳-۲۴ تن 

   

  باربری چابهار به تهران و سایر شهر های کشور با تریلی کفی بصورت همه روزه و سریع توسط آنی بار انجام میشود که تخصص مجموعه ما میباشد.

   

  باربری و حمل و نقل با تریلی کفی-min
  باربری و حمل و نقل با تریلی کفی-min

   

  حمل بار با خاور از چابهار به سراسر کشور 

   

   

  حمل و نقل بار و کالاهایی با تناژ کمتر در باربری چابهار توسط انواع خاور و کامیونت انجام می شود . کامیونت و خاور برای حمل و نقل محموله های با وزن حدود ۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به ۲ صورت مسقف و روباز می باشد . 

   

   

  از خاور روباز برای حمل همه نوع بار و کالا استفاده می شود  ولی کامیونت مسقف یا خاور مسقف بیشتر برای حمل و نقل اثاثیه و کالاهای تجاری حساس مورد استفاده قرار می گیرد . 

   

   

  آنی بار انواع خاور را در باربری چابهار برای حمل و نقل محموله های شما در اختیارتان قرار می دهد تا با کمترین هزینه امکان حمل انواع بار را داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل از چابهار 

   

   

  آنی بار برای ارائه خدمات اسباب کشی از رانندگان خوش برخورد و ماهر استفاده می کند.

   

  حمل اثاثیه منزل از چابهار یکی از خدمات تخصصی در باربری چابهار می باشد .

   

  حمل اثاث کار معمولی می باشد اما سالم و بدون مشکل رسیدن اثاث مرحله مهم آن است که شرکت باربری آنی بار به بهترین شکل برای شما انجام می دهد .

   

  خودرو های حمل اثاثیه به صورت مسقف ، چادر دار و مجهز به پتو و ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدن و شکستن اثاثیه هستند .

   

  در صورتی که مقدار اثاث زیاد باشد می توانید از خاور اتاق بزرگ استفاده کنید.  

   

  حمل تخصصی انواع بارهای سنگین در آنی بار از جمله گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ساید بای ساید ، انواع مبل ، حمل انواع بار سبک و اسباب منزل و شرکت ها و . . . به صورت تخصصی توسط آنی بار در باربری چابهار. 

  اثاث کشی از چابهار
  اثاث کشی از چابهار

   

  باربری چابهار به کرمان

   

  ارسال بار از چابهار به کرمان همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان ۵۰ میلیون تومانی انجام میشود و اگر نگران خسارت ناشی از حوادث غیر قابل پیش بینی را دارید با بهترین خدمات که توسط آنی بار ارائه میشود باربری چابهار را تجربه کنید.

  .

   

  این بیمه نامه تمامی حوادثی که می تواند خسارت کم و یا هنگفتی را هنگام باربری چابهار به مقصد مورد نظرتان به بار آورد مورد پوشش خود قرار داده است.

   

   

  از این قبیل موارد می توان به حوادثی همچون تصادف،آتش سوزی،شکستگی،آب خوردگی و حوادثی که در پی شرایط جوی و آب و هوایی رخ می دهد ، اشاره کرد.

   

   

  به دلیل اهمیت این موضوع و حمل ایمن بار مشتریان به مقصد مورد نظر شرکت معادل ۱۰۰ میلیون تومان بیمه رایگان برای تمامی انواع بار در نظر گرفته است.

   

   

  مشتریان می توانند این میزان بیمه را معادل با ارزش بارشان برای باربری چابهار افزایش دهند.

   

   

  در صورت هر گونه سوال و ابهام در حمل بار به شهرستان ها از چابهار با بیمه نامه معتبر با کارشناسان ما در تماس باشید.

   

   

  بیمه نامه باربری از چابهار به سایر شهرستان ها
  بیمه نامه باربری از چابهار به سایر شهرستان ها

  حمل بار به چابهار نیز از همه شهر ها و استان های کشور بصورت تخصصی و ارزان انجام میشود . شما می توانید از هر استانی با کارشناسان ما در تماس باشید. 

  باربری چابهار به بندر امام

   

  باربری چابهار به بندر امام با کمترین تعرفه و نرخ کرایه در آنی بار

   

   

  شرکت با کاهش هزینه ها به حداقل مقدار ممکن ،کرایه حمل بار از چابهار به سایر شهرستان ها را به مقدار چشم گیری کاهش داده است.

   

   

  یکی از آن موارد هزینه بیمه باربری چابهار می باشد .

   

   

  آنی بار هزینه بیمه برای حمل بار از چابهار به کرمان و سایر شهرستان ها را به حداقل خود رسانده و تمامی مشتریان می توانند با اختصاص کمترین هزینه به بیمه میلیون ها تومان بار خود را بیمه کنند.

   

   

  کرایه باربری چابهار و . . . در تمامی شرکت هایی که در زمینه حمل و ارسال بار فعالیت دارند  با تلرانس ده درصد اعلام می شود ، اما می توانید به صورت تخمینی این هزینه را از کارشناسان ما دریافت کنید.

   

   

  کارشناسان با در نظر گرفتن عواملی همچون نوع ماشین متناسب با بار،مسافت بین شهر مبدا و مقصد و همچنین زمان و مکان بارگیری و میزان بیمه نرخ کرایه تقریبی برای باربری چابهار به شهر مورد نظرتان را اعلام خواهند کرد.

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  >>> باربری زابل بصورت همه روزه و تخصصی

   

  باربری چابهار به یزد

   

  آنی بار برای ارسال تمامی انواع بار با هر وزن و حجمی که باشند بارنامه دولتی و معتبر ارائه می دهد.

   

  باربری چابهار به یزد همراه با بارنامه دولتی و معتبر 

   

  آنی بار با صدور بارنامه دولتی و قانونی حافظ امنیت و امانت بار می باشد

   

  شرکت هایی که بارنامه صادر نمی کنند هزینه کمتری نسبت به شرکت های باربری که این امر را در اولویت وظایف خود قرار داده اند ، اعلام و دریافت می کنند.

   

   

  باربری چابهار با بارنامه برای مصون ماندن بار از حوادثی همچون سرقت و یا مفقود شدن بار می باشد.

   

   

  در بارنامه کلیه اطلاعات راننده از جمله مشخصات کارت ملی،کارت هوشمند،اطلاعات شخصی از جمله آدرس و تلفن منزل و محل کار در سایت وزارت راه ثبت می شود و به همین دلیل تمامی رانندگان قابل اعتماد شرکت می باشند و پرسنل آنی بار با اطمینان کامل بار مشتریان را به رانندگان می سپارند.

   

   

  از دیگر اطلاعات می توان به مشخصات مالی،ماشین و فرستنده و گیرنده با اطلاعات جزئی آن ثبت می شد.

   

   

  با آنی بار کالا و محموله خود را در امنیت کامل از باربری چابهار به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

   

   

  باربری چابهار به اصفهان

   

  اگر در تعیین نوع ماشین در ارسال بار از چابهار به سایر شهرستان ها از جمله اصفهان دچار تردید و شک شده اید با کارشناسان متخصص ما در ارتباط باشید.

   

   

  آنی بار برای باربری چابهار به یزد و دیگر شهرستان ها کارشناسان خبره و زبده استخدام نموده است.

   

   

  تمامی کارشناسان با شناسایی نوع و جنس بار و مشخصات ظاهری آن و همچنین با سنجیدن مسافت بین شهر مبدا و مقصد نوع ماشین را به شما پیشنهاد خواهند داد.

   

   

  همچنین با دریافت اطلاعات فوق هزینه  کرایه باربری چابهار به طور تقریبی محاسبه می شود و به مشتری اعلام می شود.

   

   

  با کارشناسان زبده و متخصص آنی بار نگران حمل بار در زمان مقر شده نباشید.

   

   

  پرسنل شرکت با دریافت زمان بارگیری و تخلیه برنامه ریزی دقیق طبق خواسته مشتری انجام می دهند.

  .

  حمل بار از چابهار به سراسر کشور
  حمل بار از چابهار به سراسر کشور

   

  باربری چابهار به شیراز

   

   

  شرکت برای باربری چابهار به شیراز انواع کامیون ها و تریلی را در نظر گرفته است

   

   

  شرکت با توجه به وزن و حجم بار نوع ماشین را برای حمل بار از چابهار به شیراز مشخص می کنند.

   

   

  برای حمل بارهای سبک در باربری چابهار می توانید از خاور ها و کامیونت های مسقف و روباز استفاده کنید.

   

   

  همچنین برای ارسال بار های نیمه سنگین و سنگین می توانید از انواع کامیون ها و تریلی ها استفاده کنید.

   

   

  شرکت کامیون تک،جفت،کامیون های ۹۱۱ و همچنین انواع تریلی کفی ،چادری(ترانزیت)،بغلدار و کمر شکن را برای باربری چابهار به مشتریان انتخاب نموده است.

   

   

  تمامی ماشین ها با توجه به نوع بار دارای انواع تجهیزت برای جلوگیری از بروز صدمه به بار در حین بارگیری و تخلیه می باشد

   

   

  باربری از چابهار به سایر شهرستان ها
  باربری از چابهار به سایر شهرستان ها

  آنی بار ، برترین شرکت باربری تهران 

   

  باربری چابهار به مشهد

   

   

  شرکت انواع بار را در کمترین زمان از چابهار به مشهد ارسال می کند.

   

   

  بار و کالای شما از هر نوعی که باشد شرکت مسئولیت حمل آن را بر عهده می گیرد.

   

   

  در زیر نمونه هایی از بارهایی که از باربری چابهار به مشهد ارسال شده اند آورده شده است :

   

  • سنگ های بزرگ 
  • باربری اثاثیه و اسباب منزل 
  • انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
  • انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
  • انواع مواد تره باری و غذایی 
  • ارسال مواد پلاستیکی
  • انواع مواد چوبی 
  • کاشی و سرامیک
  • تجهیزات پزشکی 

   

  باربری چابهار به بندر عباس

   

  برای ثبت سفارش حمل بار از چابهار به بندرعباس می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید . همچنین می توانید از طریق واتساپ و اپلیکیشن نیز  خدمات باربری چابهار را سفارش دهید یا رزرو و ثبت کنید.

   

   

  کارشناسان ما همه روزه و در تمامی ساعات آماده پاسخ گویی به مشتریان می باشد.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  آنی بار در کمترین زمان بار مشتریان را از باربری چابهار به سایر شهرستان ها ارسال خواهد کرد.

   

   

  با رانندگان حرفه ای ،ماهر و قابل اعتماد شرکت نگران حمل بار در ایمنی و امنیت کامل نباشید.

   

   

  بارنامه و بیمه نامه معتبر آنی بار بستر امنی را برای باربری چابهار به سایر شهرستان ها را به وجود آورده است.

   

   

   

  علاوه بر خدمات باربری در چابهار ، آنی بار خدمات باربری زاهدان ، زابل ، ایرانشهر ، خاش ، سراوان و . . . . را نیز در استان سیستان برای شهر های مختلف کشور در اختیار شما قرار میدهد . با کارشناسان ما در تماس باشید. 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع