بنر آنی بار

باربری کامیون میبد ( تک / جفت / 911 )

حمل و نقل بار و کالا با کامیون برای میبد یزد

 

 

حمل و نقل و باربری کامیون میبد در استان یزد یکی از تخصص های آنی بار با است که با ارزان ترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می گردد . حمل و نقل تخصصی انواع بار و کالا و محموله های سبک و سنگین با کامیون ها انجام میشود و انتخاب کامیون مناسب ، تاثیر مستقیم در هزینه های حمل و نقل بار دارد .

 

کامیون های مورد استفاده در باربری کامیون میبد عبارتند از کامیون 10 تن یا تک ، کامیون 15 تن یا جفت و کامیون 911 . 

 

 

باربری به میبد بصورت تخصصی و ارزان همراه با کاملترین بیمه نامه به شما عزیزان ارائه میشود . 

 

 

 

حمل بار با کامیون از تهران به میبد

 

آنی بار همه روزه انواع کامیون را برای باربری کامیون میبد از تهران در اختیار شما قرار می دهد تا کالا و محموله های خود را در اسرع وقت با کمترین هزینه به استان یزد ارسال کنید .

 

باربری کامیون میبد از استان تهران بصورت تخصصی و حرفه ای با ارزان ترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می گیرد.

 

همه مناطق استان تهران تحت پوشش خدمات آنی بار هستند و همه روزه امکان درخواست باربری کامیون میبد هر نقطه ای از این استان بزرگ فراهم است .

 

تمام مناطق استان تهران ، رباط کریم ، اسلامشهر ، ورامین ،باقرشهر ، رودهن و بومهن و . . . همگی جزو مناطق تحت پوشش باربری کامیون میبد هستند . 

 

حمل و نقل بار و کالا در کمترین زمان ممکن بصورت همه روزه با ارزانترین تعرفه باربری کامیون میبد در اختیار شما قرار می گیرد.

 

>> باربری برای میبد بصورت تخصصی و همه روزه 

 

هزینه های حمل و نقل بار با انواع کامیون
هزینه های حمل و نقل بار با انواع کامیون

 

باربری کامیون ۱۵ تن برای میبد 

 

 

کامیون ۱۵ تن یا کامیون جفت ( ۱۰ چرخ ) توان حمل بار تا ۱۵ تن را دارد و  این کامیون بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل بارهای سنگین با طول حدود 6 متر 80 در باربری کامیون میبد است . 

 

کامیون 15 تن قوی ترین نوع کامیون است که برای حمل انواع مختلفی از بار و کالا در باربری کامیون میبد مورد استفاده قرار میگیرد . مجموعه آنی بار برای باربری کامیون میبد با کامیون 15 تن یا جفت همه روزه بهترین خدمات را از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه میکند . 

 

برای حمل بار های سنگین تر و بزرگ تر می توانید از خدمات باربری تریلی یزد استفاده کنید. 

 

 

باربری کامیون ۱۰ تن به میبد

 

کامیون ۱۰ تن نام دیگر کامیون تک می باشد و یکی دیگر از خدمات باربری کامیون میبد می باشد که توان حمل بار تا نهایتا ۱۰ تن را دارد  . نام دیگر این کامیون ، کامیون ۶ چرخ نیز می باشد .

این کامیون دارای طول اتاق حدود ۶ متر می باشد که همین امر سبب شده که در انتخاب کامیون مناسب در باربری کامیون میبد، ابتدا ابعاد و شرایط بار را در نظر داشته باشید .

باربری ارزان کامیون تک بصورت همه روزه و با بهترین و حرفه ای ترین مشاوران و کارشناسان حمل و نقل آنی بار برای نقاط مختلف استان یزد مخصوصا شهرستان میبد که یکی از صنعتی ترین شهر های کشور است در اختیار شما قرار میگیرد . 

 

برای حمل بار های سبک تر می توانید علاوه بر باربری کامیون میبد از خدمات باربری خاور یزد استفاده کنید. 

 

باربری کامیون 911 برای میبد 

 

یکی از خودروهای باربری که برای انتقال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد ، کامیون 911 است  . خدمات باربری کامیون با استفاده از 911 برای میبد و سایر شهر های استان یزد به صورت همه روزه انجام خواهد شد و امکان انتقال فوری محموله ها با بهترین قیمت فراهم است . 

باربری کامیون 911 برای میبد امکان ارسال بار تا 5/5 تن را برای شما فراهم می نماید . همه روزه از همه نقاط کشور برای باربری یزد بهترین خدمات را با کامیون 911 در اختیار شما قرار میدهیم . 

باربری با کامیون 911
باربری با کامیون 911

عوامل موثر در کرایه کامیون میبد

 

برای حمل و نقل بار و کالا با کامیون ها ، کرایه باربری کامیون میبد بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود . نرخ کرایه باربری کامیون میبد متاثر از موارد روزانه است و تغییرات آب و هوایی نیز در نرخ کرایه ها موثر خواهد بود . 

 

  • به عنوان مثال ، زمانی که در غرب کشور بارندگی ها شروع میشوند ، به دلیل استاندارد نبودن جاده و مشکلات ترددی ، تعداد خودروهای باربری کاهش خواهند یافت . از همین جهت هزینه های حمل و نقل و باربری کامیون میبد تا حد زیادی تغییر خواهند داشت  . 
  • نوع کامیون مورد استفاده مهمترین موضوعی است که در هزینه های باربری کامیون میبد موثر است . برای مثال ، کرایه کامیون ۱۰ تن نسبت به کامیون ۱۵ تن کمتر و نسبت به ۹۱۱ بیشتر است . 
  • محل بارگیری و تخلیه بار در هزینه های حمل و نقل موثر است و شرایط مختلف در این محل ( مانند شب بارگیری یا شب تخلیه ، جاده خاکی و . . . ) همگی در هزینه های و کرایه باربری کامیون میبد موثر هستند . 
  • افزایش هزینه های رانندگان نیز در نرخ کرایه باربری کامیون میبد موثر است . در زمانی که هزینه سوخت و لوازم یدکی افزایش بیابند ، نرخ کرایه ها نیز افزایش خواهد داشت . 

 

>> باربری تهران به یزد را با آنی بار تجربه کنید .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

>> باربری تریلی میبد بصورت همه روزه و ارزان قیمت

 

بیمه نامه باربری کامیون میبد

 

ما بهترین و کاملترین بیمه نامه را برای باربری کامیون میبد در اختیارتان قرار می دهیم . بیمه نامه مسئولیت حفظ سلامت بار و حفظ سرمایه صاحبین گرامی بار را دارد .

ما تا سقف 100 میلیون تومان بیمه نامه معتبر و رایگان را برای باربری کامیون میبد در اختیار شما قرار می دهیم تا با خیال آسوده ارسال بار به میبد را انجام دهید .

اگر میزان ارزش بار شما بیش از 100 میلیون تومان است ، می توانید با یک هزینه بسیار ناچیز سقف پوشش بیمه باربری کامیون میبد را نیز افزایش دهید .

  1. آتش سوزی 
  2. سرقت و تصادفات 
  3. آبخوردگی و شکستگی 

 

 

مجموعه آنی بار ارزانترین و تخصصی ترین خدمات باربری کامیون میبد با انواع کامیون را به شما عزیزان ارائه می نماید که تحت پوشش بهترین بیمه نامه تبدیل به ایمن ترین خدمات شده است . از همین جهت برای ارسال انواع کالا و محموله های مختلف در باربری کامیون میبد توسط آنی بار میتوانید با شماره تلفن سامانه مشاوره و ثبت سفارش ما در ارتباط باشید . 

 

حمل بار به یزد با کمترین نرخ کرایه  

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع