anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل و نقل بار و کالا از شهرک صنعتی کاوه

شهرک صنعتی کاوه یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تولیدی در جنوب غرب استان تهران است که تعداد زیادی واحد صنعتی در آن مشغول به فعالیت هستند . 

 

 

آنی بار به عنوان متخصص ارائه خدمات باربری ، همه روزه تامین بخش زیادی از نیاز های حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه را بر عهده دارد و انواع خودروهای باربری را در اختیار واحد های صنعتی قرار می دهد . 

 

 

شهرک صنعتی کاوه در مسیر جاده ساوه و بین شهرک صنعتی مامونیه و شهر ساوه واقع شده است .

 

 

باربری کاوه به سایر نقاط کشور 

 

 

شهرک صنعتی کاوه یک شهرک بسیار فعال است که انواع تولیدات صنعتی و شیمیایی را برای سایر نقاط کشور تامین می نماید . حمل و نقل انواع محموله های با استفاده از خدمات باربری آنی بار برای سایر نقاط کشور بصورت همه روزه و تخصصی به شما عزیزان ارائه می شود. 

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان ها را می توانید تنها با تماس با شماره تلفن آنی بار در اختیار داشته باشید . 

 

 

باربری جاده ساوه بصورت تخصصی با کمترین هزینه توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری و حمل و نقل بار با تریلی

  باربری شهرک صنعتی کاوه با تریلی

   

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل بارهای با وزن زیاد و حجیم در ابعاد زیاد در باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرد تریلی است . تریلی ها بهترین خودروهای باربری هستند که امکان حمل ۲۳-۲۴ تن بار را برای شما فراهم می نمایند . 

   

   

  تریلی های آنی بار برای حمل انواع بارهای روی پالت ، آهن الات ، کانکس ، کیسه جامبو و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند . 

   

   

  تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا بر نوع محموله نیاز به استفاده از آن مشخص می شود . 

   

  انواع تریلی های آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه :  

   

  تریلی کفی ، تریلی بغلدار 

  تریلی چادری و تریلی کمرشکن 

   

   

  این تریلی ها دارای اتاق بار متفاوتی هستند که هریک توان حمل نوع خاصی از بار و کالا را دارند . 

   

   

  به عنوان مثال ، تریلی کمرشکن برای باربری سنگین و جابجایی محموله های عظیم مورد استفاده قرار می گیرد . تریلی ترانزیت برای محموله های تجاری و کالاهای صادراتی و . . .. 

   

   

  حمل و نقل بار از شهرک کاوه با کامیون

   

   

  علاوه بر تریلی ها ، کامیون ها نیز برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرند.

   

   

  کامیون ها دارای اتاق بار کوچک تری هستند و توان حمل بار آنها نیز به مراتب کمتر است . 

   

   

  کامیون های آنی بار برای حمل و نقل بارهای ۱۰ تا ۱۵ تن مورد استفاده قرار می گیرند و امکان حمل همه نوع بار که از نظر قانونی حمل آنها منعی نداشته باشد را دارند .

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با انواع کامیون به سراسر کشور  

   

   

  کامیون های آنی بار بصورت کامیون ۱۰ تن ، کامیون ۱۵ تن و کامیون ۹۱۱ برای حمل بارهای تجاری و صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرند .

   

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

  باربری از شهرک صنعتی زاویه بصورت تخصصی و ارزان قیمت

   

   

  حمل بار با خاور از شهرک صنعتی کاوه

   

   

  واحد های صنعتی در شهرک صنعتی کاوه برای حمل و نقل  بار نیاز به خودروهای باربری کوچکتر نیز دارند . کامیونت و خاور برای حمل و نقل انواع بارهای با وزن حدود ۳-۴ تن مناسب هستند و از این مزیت برخوردارند که امکان تردد در معابر شهری را نیز دارند . 

   

   

  از همین جهت تقاضا برای این خودروی باربری بسیار زیاد است . آنی بار در محدوده شهرک صنعتی کاوه ، انواع خاور و کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار می دهد تا با نازلترین نرخ کرایه امکان حمل و نقل بار و کالای خود را داشته باشید . 

   

   

  باربری با خاور روباز ، مسقف و بغل بازشو بصورت تخصصی و ارزان توسط آنی بار انجام می شود . 

   

   

  علاوه بر کاوه ، باربری مامونیه نیز بصورت همه روزه با استفاده از انواع خاور و کامیونت های آنی بار انجام خواهد شد . 

   

  باربری خاور
  باربری خاور

  ارسال انواع کانکس از کاوه به شهرستان ها

   

   

  بسیاری از کارخانجات و مراکز تولیدی دارای تعداد زیادی از انواع کانکس ها از جمله سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، کانکس انبار و . . . هستند که در بسیاری از موارد نیاز به جابجایی آنها دارند . 

   

   

  اگر قصد دارید از شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان های کشور انواع کانکس خود را ارسال کنید ، مجموعه آنی بار خدمات باربری را با مناسب ترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می دهد . 

   

   

  حمل و نقل کانکس های بزرگ ، کوچک و . . .  با کمترین هزینه بصورت همه روز انجام می شود. 

   

   

  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور
  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور

  حمل بار به ساوه با کمترین هزینه بصورت تخصصی 

  بیمه نامه برای باربری از کاوه

   

   

  یکی از ویژگی های آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه ، استفاده از بیمه نامه ای کامل و تخصصی است . بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بصورت کامل پوشش جبران خسارت را فراهم می نماید . 

   

   

  هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل بار شما به محموله وارد شود بصورت کامل تحت پوشش قرار می گیرد . خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . همگی تحت پوشش بیمه خواهند بود . 

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه تا سقف ۵۰ میلیون تومان بیمه رایگان را برای محموله شما در نظر گرفته است که در صورت افزایش میزان ارزش محموله  ، امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه نیز فراهم می باشد . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۵۲ با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ هکتار کنار بزرگراه تهران – ساوه در ۱۰ کیلومتری شهر ساوه، استان مرکزی ایجاد شده است. این شهر دارای بیش از ۶۰۰ شرکت بوده و بزرگترین شهر صنعتی کشور ایران به‌شمار می‌رود.

   

   

  نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مجاورت با آزادراه تهران – ساوه، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی (شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۹۰ به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل شد)، دسترسی به خطوط راه‌آهن سراسری و برخورداری از تأسیسات زیربنایی مناسب به یک قطب بزرگ صنعتی بین‌المللی تبدیل شده است.

   

   

  به علاوه برترین واحدهای برنامه‌ریزی تولید کشور همانند سینا کاشی، آبسال، بوتان، رانی، سان‌استار، قوطی‌سازی کاوه، سن‌ایچ، مزمز، سالمین و… در این شهر واقع شده‌اند و شرکت‌ها از نیروهای کار با تجربه کاری مناسب بهره گرفته‌اند.

  باربری پرند بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

   

  مشاوره تخصصی برای باربری کاوه

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه ، بهترین و سریعترین خدمات را با بالاترین ایمنی می توانید از مشاوران ما درخواست کنید . مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری و بهبود فرایند و خدمات رسانی می شود. 

   

   

  حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه بصورت همه روزه و با انواع خودروهای باربری با کمترین هزینه انجام می شود . مشاوران آنی بار تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات ، افزایش سرعت باربری و همچنین کاهش هزینه های شما به کار می بندند .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  ?>