anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل و نقل بار و کالا از شهرک صنعتی کاوه

باربری تخصصی از شهرک صنعتی کاوه به سایر نقاط کشور 

 

 

باربری به شهرک صنعتی کاوه را با کمترین نرخ کرایه و در کوتاه ترین زمان به آنی بار بسپارید .

 

شهرک صنعتی کاوه یک شهرک بسیار فعال است که انواع تولیدات صنعتی و شیمیایی را برای سایر نقاط کشور تامین می نماید . حمل و نقل انواع محموله های با استفاده از خدمات باربری آنی بار برای سایر نقاط کشور بصورت همه روزه و تخصصی به شما عزیزان ارائه می شود. 

 

شهرک صنعتی کاوه یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تولیدی در جنوب غرب استان تهران است که تعداد زیادی واحد صنعتی در آن مشغول به فعالیت هستند . 

 

 

آنی بار به عنوان متخصص ارائه خدمات باربری ، همه روزه تامین بخش زیادی از نیاز های حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه را بر عهده دارد و انواع خودروهای باربری را در اختیار واحد های صنعتی قرار می دهد . 

 

 

شهرک صنعتی کاوه در مسیر جاده ساوه و بین شهرک صنعتی مامونیه و شهر ساوه واقع شده است . 

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان ها را می توانید تنها با تماس با شماره تلفن آنی بار در اختیار داشته باشید . 

 

 

باربری جاده ساوه بصورت تخصصی با کمترین هزینه توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  شهرک صنعتی کاوه
  شهرک صنعتی کاوه

  باربری شهرک صنعتی کاوه با تریلی

   

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل بارهای با وزن زیاد و حجیم در ابعاد زیاد در باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرد تریلی است . تریلی ها بهترین خودروهای باربری هستند که امکان حمل ۲۳-۲۴ تن بار را برای شما فراهم می نمایند . 

   

   

  تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا بر نوع محموله نیاز به استفاده از آن مشخص می شود . 

   

  انواع تریلی های آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه :  

   

   

  حمل بار با تریلی کفی

   

   

  برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 

   

  • طول کفی تریلی = از ۱۲ متر تا ۱۳ متر ۶۰ سانت 
  • عرض تریلی کفی = ۲/۵ متر 
  • توان حمل بار استاندارد = ۲۳-۲۴ تن 

   

   

  حمل بار با تریلی ترانزیت چادری

   

   

  در باربری از شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری برای حمل بار تا تناژ ۲۳-۲۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند . 

   

  تریلی ترانزیت دارای ابعاد زیر می باشد : 

   

  • طول اتاق بار = ۱۳ متر و ۶۰ سانتی متر 
  • عرض اتاق بار = ۲/۵ متر 
  • ارتفاع اتاق = ۲/۷۰ _ ۲/۸۰ 
  • توان حمل بار = ۲۳-۲۴ تن 
  باربری و حمل و نقل بار با تریلی

  حمل بار با تریلی کمرشکن

   

  برای حمل و نقل بار و محموله های سنگین و فوق سنگین ، آنی بار خدماتی تخصصی و حرفه ای را با بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان در اختیار شما قرار می دهد .

  حمل و نقل محموله های ترافیکی و فوق سنگین از شهرک صنعتی کاوه بصورت همه روزه انجام می شود.

   

  ابعاد تریلی کمرشکن به صورت زیر می باشد :

   

   

  • طول کفی تریلی = از ۸ متر تا ۱۸ متر متغیر می باشد.
  • عرض کفی تریلی = از ۲ متر و ۶۰ سانت تا ۳ متر
  • توان حمل بار = از ۱۶ تن الی ۶۰ تن

   

  برای اینکه نوع تریلی برای باربری در شهرک صنعتی کاوه مشخص کنید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوع ماشین را دریافت کنید.

   

   

  به عنوان مثال ، تریلی کمرشکن برای باربری سنگین و جابجایی محموله های عظیم مورد استفاده قرار می گیرد . تریلی ترانزیت برای محموله های تجاری و کالاهای صادراتی و . . .. 

   

   

  حمل و نقل بار از شهرک کاوه با کامیون

   

   

  علاوه بر تریلی ها ، کامیون ها نیز برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرند.

   

   

  کامیون ها دارای اتاق بار کوچک تری هستند و توان حمل بار آنها نیز به مراتب کمتر است . 

   

   

  • حمل بار با کامیون تک 

  کامیون تک مناسب نرین خودرو جهت حمل انواع بار و کالا تا تناژ ۱۰ تن می باشد ؛ این کامیون دارای اتاق باری به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۲۰ سانتی متر می باشد ؛ این نوع کامیون برای حمل انواع بارهای تجاری ، حمل بار و دستگاه های صنعتی ، محصولات کشاورزی ، مصالح ساختمان سازی و . . . . بسیار مناسب می باشد . 

  • حمل بار با کامیون جفت

  کامیون جفت اتاق بار بزرگ تری دارد و توان باربری بالاتری نیز دارد و برای حمل بارهای سنگین تر مناسب می باشد ؛ ابعاد اتاق بار این کامیون شامل ۶ متر و ۸۰ سانتی متر طول و ۲ متر و ۳۰ سانتی متر عرض می باشد و توان حمل ۱۵ تن بار را دارد . 

   

  جهت انتخاب کامیون مناسب باید به حجم و ابعاد بارتان دقت کنید به عنوان مثال لوله های آهنی که طولشان ۶ متر باشد را نمی توانید با کامیون تک حمل کنید اگر چه وزنشان کمتر از ۱۰ تن باشد ؛ زیرا از طول اتاق بار کامیون تک بیشتر است و مانع بسته شدن درب های کامیون می شوند.

   

  برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری از شهرک صنعتی کاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

   

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

  باربری از شهرک صنعتی زاویه بصورت تخصصی و ارزان قیمت

   

   

  حمل بار با خاور از شهرک صنعتی کاوه

   

   

  واحد های صنعتی در شهرک صنعتی کاوه برای حمل و نقل  بار نیاز به خودروهای باربری کوچکتر نیز دارند . کامیونت و خاور برای حمل و نقل انواع بارهای با وزن حدود ۳-۴ تن مناسب هستند و از این مزیت برخوردارند که امکان تردد در معابر شهری را نیز دارند . 

   

   

  از همین جهت تقاضا برای این خودروی باربری بسیار زیاد است . آنی بار در محدوده شهرک صنعتی کاوه ، انواع خاور و کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار می دهد تا با نازلترین نرخ کرایه امکان حمل و نقل بار و کالای خود را داشته باشید . 

   

   

  باربری با خاور روباز ، مسقف و بغل بازشو بصورت تخصصی و ارزان توسط آنی بار انجام می شود .

   

  • کامیونت روباز : این کامیونت دارای اتاق بار ۲ متر در ۴ متر می باشد و توان حمل ۴ تن بار را دارد ؛ برای حمل و نقل انواع بار و کالا می توانید از این کامیونت استفاده کنید.
  • کامیونت بغل بازشو : این کامیونت همچون کامیونت روباز دارای اتاق بار ۲ متر در ۴ متر می باشد با این تفاوت که امکان بارگیری و تخلیه بار از کنار را نیز دارد.
  • کامیونت مسقف : دارای اتاق باری در ابعاد ۲ متر در ۵ متر می باشد و توان حمل ۳ تن بار را دارد و برای حمل بار های حساس ، اثاثیه منزل و . . . مناسب می باشد.  

   

   

  علاوه بر کاوه ، باربری مامونیه نیز بصورت همه روزه با استفاده از انواع خاور و کامیونت های آنی بار انجام خواهد شد . 

   

  باربری خاور
  باربری خاور

  ارسال انواع کانکس از کاوه به شهرستان ها

   

   

  بسیاری از کارخانجات و مراکز تولیدی دارای تعداد زیادی از انواع کانکس ها از جمله سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، کانکس انبار و . . . هستند که در بسیاری از موارد نیاز به جابجایی آنها دارند . 

   

   

  اگر قصد دارید از شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان های کشور انواع کانکس خود را ارسال کنید ، مجموعه آنی بار خدمات باربری را با مناسب ترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می دهد . 

   

   

  حمل و نقل کانکس های بزرگ ، کوچک و . . .  با کمترین هزینه بصورت همه روز انجام می شود. 

   

   

  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور
  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور

  حمل بار به ساوه با کمترین هزینه بصورت تخصصی 

  بیمه نامه برای باربری از شهرک صنعتی کاوه

   

   

  یکی از ویژگی های آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه ، استفاده از بیمه نامه ای کامل و تخصصی است . بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بصورت کامل پوشش جبران خسارت را فراهم می نماید . 

   

   

  هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل بار شما به محموله وارد شود بصورت کامل تحت پوشش قرار می گیرد . خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . همگی تحت پوشش بیمه خواهند بود . 

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه رایگان را برای محموله شما در نظر گرفته است که در صورت افزایش میزان ارزش محموله  ، امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه نیز فراهم می باشد . 

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه همراه با بیمه نامه معتبر
  باربری شهرک صنعتی کاوه همراه با بیمه نامه معتبر

  شهرک صنعتی کاوه کجاست ؟

   

   

  شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۵۲ با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ هکتار کنار بزرگراه تهران – ساوه در ۱۰ کیلومتری شهر ساوه، استان مرکزی ایجاد شده است. این شهر دارای بیش از ۶۰۰ شرکت بوده و بزرگترین شهر صنعتی کشور ایران به‌شمار می‌رود.

   

   

  نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مجاورت با آزادراه تهران – ساوه، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی (شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۹۰ به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل شد)، دسترسی به خطوط راه‌آهن سراسری و برخورداری از تأسیسات زیربنایی مناسب به یک قطب بزرگ صنعتی بین‌المللی تبدیل شده است.

   

   

  به علاوه برترین واحدهای برنامه‌ریزی تولید کشور همانند سینا کاشی، آبسال، بوتان، رانی، سان‌استار، قوطی‌سازی کاوه، سن‌ایچ، مزمز، سالمین و… در این شهر واقع شده‌اند و شرکت‌ها از نیروهای کار با تجربه کاری مناسب بهره گرفته‌اند.

  باربری پرند بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره تخصصی برای باربری کاوه

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه ، بهترین و سریعترین خدمات را با بالاترین ایمنی می توانید از مشاوران ما درخواست کنید . مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری و بهبود فرایند و خدمات رسانی می شود. 

   

   

  حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه بصورت همه روزه و با انواع خودروهای باربری با کمترین هزینه انجام می شود . مشاوران آنی بار تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات ، افزایش سرعت باربری و همچنین کاهش هزینه های شما به کار می بندند .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع