anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری شهرک صنعتی کاوه + بیمه رایگان

باربری تخصصی از شهرک صنعتی کاوه به سایر نقاط کشور 

 

 

حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه را با کمترین نرخ کرایه و در کوتاه ترین زمان به آنی بار بسپارید .

 

شهرک صنعتی کاوه یک شهرک بسیار فعال است که انواع تولیدات صنعتی و شیمیایی را برای سایر نقاط کشور تامین می نماید . حمل و نقل انواع محموله های با استفاده از خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه برای سایر نقاط کشور بصورت همه روزه و تخصصی به شما عزیزان ارائه می شود. 

 

شهرک صنعتی کاوه یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تولیدی در جنوب غرب استان تهران است که تعداد زیادی واحد صنعتی در آن مشغول به فعالیت هستند و هر یک از آن واحد های صنعتی نیاز به خدمات حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه هستند.

 

 

آنی بار به عنوان متخصص ارائه خدمات باربری ، همه روزه تامین بخش زیادی از نیاز های حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه را بر عهده دارد و انواع خودروهای باربری را در اختیار واحد های صنعتی قرار می دهد . 

 

 

باربری شهرک صنعتی کاوه در مسیر جاده ساوه و بین شهرک صنعتی مامونیه و شهر ساوه واقع شده است . 

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان ها را می توانید تنها با تماس با شماره تلفن آنی بار در اختیار داشته باشید . 

 

 

باربری جاده ساوه بصورت تخصصی با کمترین هزینه توسط آنی بار به شما ارائه می گردد . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  شهرک صنعتی کاوه
  شهرک صنعتی کاوه

  باربری شهرک صنعتی کاوه با تریلی

   

   

  یکی از خودروهای باربری که برای حمل و نقل بارهای با وزن زیاد و حجیم در ابعاد زیاد در باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرد تریلی است . تریلی ها بهترین خودروهای باربری هستند که امکان حمل ۲۳-۲۴ تن بار را برای شما فراهم می نمایند . 

   

  تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که بنابر نوع محموله مناسب ترین آن برای باربری شهرک صنعتی کاوه در اختیارتان قرار می گیرد.

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با تریلی کفی

   

   

  برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . از باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرند. 

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با ترانزیت چادری

   

   

  در باربری شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری برای حمل انواع بار و کالا در باربری شهرک صنعتی کاوه تا تناژ ۲۳-۲۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند .

   

   

  باربری و حمل و نقل بار با تریلی

  حمل بار با تریلی کمرشکن

   

  برای حمل و نقل بار و محموله های سنگین و فوق سنگین از باربری شهرک صنعتی کاوه، آنی بار خدماتی تخصصی و حرفه ای را با بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان در اختیار شما قرار می دهد .

  حمل و نقل محموله های ترافیکی و فوق سنگین از باربری شهرک صنعتی کاوه بصورت همه روزه انجام می شود.

   

  ابعاد تریلی کمرشکن شامل ؛ ۸ متر تا ۱۸ متر طول کفی تریلی ، ۲ متر و ۶۰ سانت تا ۳ متر عرض کفی تریلی و توان حمل آن ۱۶ الی ۶۰ تن می باشد.

   

  برای اینکه نوع تریلی برای حمل بار از باربری شهرک صنعتی کاوه مشخص کنید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوع ماشین را دریافت کنید.

   

   

  به عنوان مثال ، تریلی کمرشکن برای باربری سنگین و جابجایی محموله های عظیم در باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرد . تریلی ترانزیت برای محموله های تجاری و کالاهای صادراتی و . . .. 

   

   

  حمل و نقل بار از شهرک کاوه با کامیون

   

   

  علاوه بر تریلی ها ، کامیون ها نیز برای حمل و نقل انواع بار و کالا در باربری شهرک صنعتی کاوه مورد استفاده قرار می گیرند.

   

   

  کامیون ها دارای اتاق بار کوچک تری هستند و توان حمل بار آنها نیز به مراتب کمتر است . 

   

   

  • باربری شهرک صنعتی کاوه با کامیون تک 

  کامیون تک مناسب ترین خودرو جهت حمل انواع بار و کالا تا تناژ ۱۰ تن در باربری شهرک صنعتی کاوه می باشد ؛ این کامیون دارای اتاق باری به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۲۰ سانتی متر می باشد ؛ این نوع کامیون برای حمل انواع بارهای تجاری ، حمل بار و دستگاه های صنعتی ، محصولات کشاورزی ، مصالح ساختمان سازی و . . . . بسیار مناسب می باشد . 

  • باربری شهرک صنعتی کاوه با کامیون جفت

  کامیون جفت اتاق بار بزرگ تری دارد و توان باربری بالاتری نیز دارد و برای حمل بارهای سنگین تر در باربری شهرک صنعتی کاوه استفاده می شود ؛ ابعاد اتاق بار این کامیون شامل ۶ متر و ۸۰ سانتی متر طول و ۲ متر و ۳۰ سانتی متر عرض می باشد و توان حمل ۱۵ تن بار را دارد . 

   

  جهت انتخاب کامیون مناسب جهت حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه باید به حجم و ابعاد بارتان دقت کنید به عنوان مثال لوله های آهنی که طولشان ۶ متر باشد را نمی توانید با کامیون تک حمل کنید اگر چه وزنشان کمتر از ۱۰ تن باشد ؛ زیرا از طول اتاق بار کامیون تک بیشتر است و مانع بسته شدن درب های کامیون می شوند.

   

  برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری شهرک صنعتی کاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

   

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

  باربری از شهرک صنعتی زاویه بصورت تخصصی و ارزان قیمت

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با انواع خاور و کامیونت

   

   

  واحد های صنعتی در شهرک صنعتی کاوه برای حمل و نقل  بار نیاز به خودروهای باربری کوچکتر نیز دارند . کامیونت و خاور برای حمل و نقل انواع بارهای با وزن حدود ۳-۴ تن در باربری شهرک صنعتی کاوه مناسب هستند و از این مزیت برخوردارند که امکان تردد در معابر شهری را نیز دارند . 

   

   

  از همین جهت تقاضا برای این خودروی باربری بسیار زیاد است . آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه ، انواع خاور و کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار می دهد تا با نازلترین نرخ کرایه امکان حمل و نقل بار و کالای خود را داشته باشید . 

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با خاور روباز ، مسقف و بغل بازشو بصورت تخصصی و ارزان توسط آنی بار انجام می شود .

   

  • کامیونت روباز : این کامیونت دارای اتاق بار ۲ متر در ۴ متر می باشد و توان حمل ۴ تن بار را دارد ؛ برای حمل و نقل انواع بار و کالا می توانید از این کامیونت استفاده کنید.
  • کامیونت بغل بازشو : این کامیونت همچون کامیونت روباز دارای اتاق بار ۲ متر در ۴ متر می باشد با این تفاوت که امکان بارگیری و تخلیه بار از کنار را نیز دارد.
  • کامیونت مسقف : دارای اتاق باری در ابعاد ۲ متر در ۵ متر می باشد و توان حمل ۳ تن بار را دارد و برای حمل بار های حساس ، اثاثیه منزل و . . . مناسب می باشد.  

   

  علاوه بر باربری شهرک صنعتی کاوه ، باربری مامونیه نیز بصورت همه روزه با استفاده از انواع خاور و کامیونت های آنی بار انجام خواهد شد . 

   

  باربری خاور
  باربری خاور

  ارسال انواع کانکس از منطقه صنعتی کاوه به شهرستان ها

   

   

  بسیاری از کارخانجات و مراکز تولیدی دارای تعداد زیادی از انواع کانکس ها از جمله سرویس بهداشتی ، نگهبانی ، کانکس انبار و . . . هستند که در بسیاری از موارد نیاز به جابجایی آنها دارند . 

   

   

  اگر قصد حمل بار از باربری شهرک صنعتی کاوه به سایر شهر ها و شهرستان های کشور انواع کانکس خود را ارسال کنید ، مجموعه آنی بار خدمات باربری را با مناسب ترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار می دهد . 

   

   

  حمل و نقل کانکس های بزرگ ، کوچک و . . .  در باربری شهرک صنعتی کاوه با کمترین هزینه بصورت همه روز انجام می شود. 

   

   

  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور
  حمل کانکس به تمامی نقاط کشور

  حمل بار به ساوه با کمترین هزینه بصورت تخصصی 

  بیمه نامه برای باربری از شهرک صنعتی کاوه

   

   

  یکی از ویژگی های آنی بار در باربری شهرک صنعتی کاوه ، استفاده از بیمه نامه ای کامل و تخصصی است . بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بصورت کامل پوشش جبران خسارت را فراهم می نماید . 

   

   

  هرگونه خسارتی که در زمان حمل و نقل و باربری شهرک صنعتی کاوه به مقصد مورد نظرتان به محموله وارد شود بصورت کامل تحت پوشش قرار می گیرد . خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . همگی تحت پوشش بیمه خواهند بود . 

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه رایگان را برای محموله شما در نظر گرفته است که در صورت افزایش میزان ارزش محموله  ، امکان افزایش سطح پوشش بیمه نامه نیز فراهم می باشد . 

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه همراه با بیمه نامه معتبر
  باربری شهرک صنعتی کاوه همراه با بیمه نامه معتبر

  شهرک صنعتی کاوه کجاست ؟

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه یکی از تخصصی ترین خدمات آنی بار می باشد .

   

  شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۵۲ با مساحتی بالغ بر ۳۰۰۰ هکتار کنار بزرگراه تهران – ساوه در ۱۰ کیلومتری شهر ساوه، استان مرکزی ایجاد شده است. این شهر دارای بیش از ۶۰۰ شرکت بوده و بزرگترین شهر صنعتی کشور ایران به‌شمار می‌رود.

   

  قطعا این شهرک صنعتی نیاز به خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه دارد که شامل حمل بار از این شهرک و همچنین حمل بار به این شهرک میشود. 

   

   

  نزدیکی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و مجاورت با آزادراه تهران – ساوه، برخورداری از مزایای مناطق ویژه اقتصادی (شهرک صنعتی کاوه در سال ۱۳۹۰ به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل شد)، دسترسی به خطوط راه‌آهن سراسری و برخورداری از تأسیسات زیربنایی مناسب به یک قطب بزرگ صنعتی بین‌المللی تبدیل شده است.

   

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه با انواع خودرو های باربری را به آنی بار بسپارید. 

   

   

  به علاوه برترین واحدهای برنامه‌ریزی تولید کشور همانند سینا کاشی، آبسال، بوتان، رانی، سان‌استار، قوطی‌سازی کاوه، سن‌ایچ، مزمز، سالمین و… در این شهر واقع شده‌اند و شرکت‌ها از نیروهای کار با تجربه کاری مناسب بهره گرفته‌اند ، تاکنون بسیاری از این شرکت ها از خدمات باربری شهرک صنعتی کاوه برای حمل کالاهای خود به تهران یا سایر شهر ها استفاده کرده اند.

   

  باربری شهرک صنعتی کاوه به سراسر کشور را می توانید با مناسب ترین و ارزانترین قیمت به آنی بار بسپارید. 

  باربری پرند بصورت تخصصی و ارزان قیمت 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره تخصصی برای باربری کاوه

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه ، بهترین و سریعترین خدمات را با بالاترین ایمنی می توانید از مشاوران ما درخواست کنید . مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری و بهبود فرایند و خدمات رسانی می شود. 

   

   

  حمل و نقل بار و کالا از باربری شهرک صنعتی کاوه بصورت همه روزه و با انواع خودروهای باربری با کمترین هزینه انجام می شود . مشاوران آنی بار تمام تلاش خود را برای بهبود خدمات ، افزایش سرعت باربری و همچنین کاهش هزینه های باربری شهرک صنعتی کاوه به کار می بندند .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع