حمل بار به گیلان | گیلان بار

ارسال بار و کالا برای استان گیلان به صورت تخصصی و ارزان قیمت

حمل بار به گیلان توسط مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه در اسرع وقت انجام می شود و امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی برای شما عزیزان فراهم خواهد شد. 

 

ما به عنوان یکی از برترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل بار به گیلان امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماییم و انواع محموله با وزن های مختلف و شرایط عادی و ترافیکی در اسرع وقت منتقل خواهند شد. 

 

درخواست باربری به گیلان را می توانید به صورت همه روزه ثبت نمایید تا محموله های شما توسط تیم متخصص آنی بار منتقل شود. ارسال بار به گیلان توسط آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با پوشش 100 میلیونی رایگان انجام می شود ؛ شماره تلفن گیلان بار 57669-021 می باشد .

 

ارسال بار به گیلان همراه با 100 میلیون بیمه نامه رایگان

+ 

پیگیری و پشتیبانی لحظه ای در باربری به گیلان 

+

حمل بار به گیلان همراه با مشاوره و کارشناسی حرفه ای

 

 

ارسال بار به گیلان
ارسال بار به گیلان

علاوه بر حمل بار به گیلان ، حمل بار به اردبیل و باربری تهران به قزوین نیز بصورت همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار انجام میشود . تنها کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار از تمام نقاط کشور به شهر گیلان

اگر قصد دارید بار و کالا و محموله های خود را به استان گیلان ارسال نمایید ، ما بروزترین و تخصصی ترین خدمات حمل بار به گیلان را از همه شهر ها و شهرستان های کشور در اختیار شما قرار می دهیم. 

حمل و نقل انواع بار و کالا از همه استان های کشور انجام می گیرد تا بصورت همه روزه از هر نقطه ای از کشور امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید.  ما با کمترین نرخ کرایه از همه نقاط کشور انواع کامیون و تریلی و خاور را برای حمل بار به گیلان در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 • حمل بار به گیلان از تهران 
 • باربری به کیلان از مشهد 
 • باربری به گیلان از تبریز 
 • حمل بار به گیلان از اهواز 
 • باربری به گیلان از کرمان 
 • باربری به گیلان از سایر شهر های کشور 

حمل بار به گیلان بدون محدودیت و با کمترین هزینه از همه نقاط ایران برای شما فراهم می باشد و خدماتی دقیق و تخصصی با انواع خودروهای باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آنی بار برای حمل بار به گیلان از همه شهر های کشور بهترین خدمات را با بیمه رایگان به شما عزیزان ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری رشت از خدمات تخصصی آنی بار در استان گیلان می باشد که امکان ارسال محموله های مختلف به سایر شهر ها و استان های کشور را فراهم می نماید.

ارسال بار و کالا از همه نقاط تهران برای گیلان

تهران مهم ترین و پر جمعیت ترین شهر کشور می باشد که به دلیل وجود شهرک های صنعتی و مسکونی اطرافش ، وجود کارخانجات و کارگاه ها و تولیدی های زیاد به مبدا و مقصد مهمی در صنعت حمل و نقل تبدیل شده است و برای حمل بار به گیلان به صورت همه روزه نیاز به تعداد زیادی خودروی باری دارد.

آنی بار به صورت همه روزه انواع خدمات حمل بار به گیلان را از تمامی نقاط استان تهران ارائه می نماید.

حمل بار به گیلان از 22 منطقه تهران + شهرستان های اطراف تهران : رودهن ، لواسان ، ورامین ، اسلامشهر و . . .  

استان گیلان دارای شهرک صنعتی بزرگ و معتبری می باشد که همه روزه بخشی از مواد اولیه و تجهیزات خود را از استان تهران تامین می نماید.

همین امر سبب شده که روزانه حجم بالایی از بارهای صنعتی به این استان ارسال گردد و نیاز به خدمات باربری به گیلان در استان تهران بیشتر حس شود.

ما از تمامی نقاط شهر تهران ، شهرستان های اطراف تهران ، ناحیه های صنعتی اطراف خدمات حمل بار به گیلان را به شما ارائه می نماییم.

شماره تلفن گیلان بار 57669-021 می باشد . 

حمل بار به گیلان از تمام نقاط کشور
حمل بار به گیلان از تمام نقاط کشور

حمل و نقل انواع بار با تمامی تناژ به گیلان

یکی از ویژگی های مهم آنی بار برای حمل بار به گیلان امکان انتقال محموله های مختلف است. بارهای پالتی ، کیسه مواد ، کالاهای تجاری ، تجهیزات راه سازی ، دستگاه های صنعتی و . . . .  به صورت همه روزه در باربری به گیلان حمل می شوند.

برای حمل بار به گیلان بر اساس نوع بارتان کامیون یا تریلی مناسب در اختیار شما قرار داده می شود.

به همین جهت ، برای انتخاب خودروی مناسب جهت حمل بار به گیلان ، می بایست با کارشناسان مشاوره نمایید.

ارسال لوازم منزل به گیلان

 

از دیگر خدمات باربری و حمل بار به گیلان اسباب کشی و ارسال لوازم منزل می باشد. شما می توانید علاوه بر حمل انواع بارهای صنعتی و کشاورزی و تجاری و . . . به گیلان ، اسباب کشی منزلتان را نیز به آنی بار بسپارید.

ما در شرکت آنی بار ایمن ترین و جدیدترین کامیونت های مسقف و روباز را برای ارسال لوازم منزل در باربری به گیلان در اختیار شما قرار می دهد.

ارسال لوازم منزل از تمام نقاط تهران و شهرستان های تهران به گیلان با کمترین هزینه انجام میشود .

اگر مقدار بارتان کم باشد می توانید برای حمل آن از نیسان استفاده کنید. اسباب کشی نیز مانند حمل بار به گیلان تحت پوشش بیمه نامه های معتبر انجام می شود.

شماره تلفن گیلان بار 57669-021 می باشد .  

حمل اثاثیه به گیلان همراه با بسته بندی و کارگر
حمل اثاثیه به گیلان همراه با بسته بندی و کارگر

حمل انواع بار و کالا در باربری شهریار با کمترین هزینه

حمل بار به گیلان با کامیون تک و جفت

حمل بار به گیلان با کامیون یکی از خدمات همه روزه آنی بار است که با کمترین تعرفه های باربری به گیلان و با بهترین بیمه نامه انجام میشود . ما برای حمل بار به گیلان انواع کامیون های زیر را در اختیار شما قرار میدهیم.

حمل بار به گیلان با کامیون تک 

کامیون تک مناسب نرین خودرو جهت حمل بار به گیلان تا تناژ 10 تن می باشد ؛ این کامیون دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد و برای حمل بار به گیلان بسیار مناسب است.

برای حمل انواع بارهای تجاری ، حمل بار و دستگاه های صنعتی ، محصولات کشاورزی ، مصالح ساختمان سازی و . . . .در باربری به گیلان کامیون تک انتخاب بسیار مناسبی می باشد. 

حمل بار به گیلان با کامیون تک بصورت همه روزه از همه نقاط کشور انجام میشود.

حمل بار به گیلان با کامیون جفت

برای خدمات حمل بار به گیلان ، کامیون جفت اتاق بار بزرگ تری دارد و توان باربری بالاتری نیز دارد و برای حمل بارهای سنگین تر مناسب می باشد ؛ ابعاد اتاق بار این کامیون شامل 6 متر و 80 سانتی متر طول و 2 متر و 30 سانتی متر عرض می باشد و توان حمل 15 تن بار را دارد . 

جهت انتخاب کامیون مناسب برای حمل بار به گیلان باید به حجم و ابعاد بارتان دقت کنید به عنوان مثال لوله های آهنی که طولشان 6 متر باشد را نمی توانید با کامیون تک حمل کنید اگر چه وزنشان کمتر از 10 تن باشد ؛ زیرا از طول اتاق بار کامیون تک بیشتر است و مانع بسته شدن درب های کامیون می شوند.

برای انتخاب کامیون مناسب جهت باربری به گیلان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حمل بار به گیلان با کمترین نرخ ، با بیشترین امنیت و با بیمه نامه و بارنامه معتبر انجام می شود و از همه شهر های کشور کامیون برای حمل بار به گیلان آماده بارگیری است. 

باربری کامیون
باربری کامیون

علاوه بر باربری به گیلان با کامیون تک و جفت ، برای حمل بار به گیلان کامیون 911 نیز در اختیار شما قرار میگیرد.

حمل بار به شمال بصورت همه روزه توسط آنی بار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد . با ما همراه باشید.

حمل و نقل با تریلی برای گیلان

آنی بار انواع تریلی را برای باربری و حمل بار به گیلان در اختیارتان قرار می دهد. می توانید در کمترین زمان ممکن با انواع تریلی بار خود را به گیلان ارسال نمایید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که تریلی مناسب برای حمل بار به گیلان بر اساس نوع بار شما مشخص می گردد.

پس قبل درخواست حمل بار به گیلان با تریلی به مواردی همچون نوع بار ، ابعاد بار نحوه بار و شرایط خاص بار توجه نمایید.

برای ثبت درخواست باربری به گیلان تنها کافی است با شماره تلفن گیلان بار 57669-021 تماس بگیرید.

حمل بار به گیلان با تریلی کفی 

یکی از پر استفاده ترین خودروها برای حمل بار به گیلان ، تریلی کفی است. تریلی کفی دارای طول 13 متر و عرض 2 متر و نیم می باشد ، برای حمل بارهای صنعتی ، حمل ماشین آلات راه سازی ، حمل سنگ معادن ، حمل کیسه جامبو و . . .می توانید از این تریلی استفاده کنید.

برای حمل بار به گیلان می توانید از تریلی بغلدار استفاده کنید این تریلی همچون تریلی کفی دارای توان 24 تن بار می باشد ؛ تنها تفاوت این دو تریلی دیواره های تریلی بغلدار می باشد ؛ برای حمل بارهای فله ای می توانید از تریلی بغلدار استفاده کنید.  

باربری تریلی کفی و بغلدار
باربری تریلی کفی و بغلدار

حمل بار به گیلان با تریلی ترانزیت 

برای حمل بار به گیلان می توانید از تریلی ترانزیت استفاده نمایید. تریلی ترانزیت دارای اتاق باری سرپوشیده از جنس فلزی یا پارچه برزنتی می باشد ، این تریلی توان حمل بار به گیلان تا 23 تن بار را دارد. از این تریلی می توانید جهت حمل کالاهای تجاری ، بارهای حساس و . . . . در باربری به گیلان استفاده کنید ؛ تریلی ترانزیت قابلیت پلمپ بار را دارد. 

برای حمل بار به گیلان با استفاده از تریلی کمرشکن ، بیمه نامه ای کامل و معتبر نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت. 

کرایه باربری با کمرشکن
کرایه باربری با کمرشکن

حمل بار به گیلان نیز از خدمات تخصصی آنی بار است و به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

حمل بار به گیلان با خاور 

برای حمل بار به گیلان با وزن زیر 3-4 تن ، کامیونت و خاور بهترین انتخاب و گزینه می باشد . خاور و کامیونت دارای ابعادی مشخص و به 2 صورت مسقف و روباز می باشد.

خاور مسقف بهترین گزینه برای حمل بار به گیلان به ویژه کالاهایی نظیر لوازم منزل برای گیلان و شهرستان های شمالی که همواره بارش باران در آن طبیعی است ضروری می باشد .

کامیونت و خاور به دلیل فنربندی مناسب و نرم ،بهترین انتخاب برای حمل بار به گیلان به ویژه بارهای حساس می باشد.

 • کامیونت روباز : این کامیونت دارای اتاق بار 2 متر در 4 متر می باشد و توان حمل 4 تن بار را دارد ؛ برای حمل و نقل انواع بار و کالا می توانید از این کامیونت استفاده کنید. حمل بار به گیلان با کامیونت روباز بصورت همه روزه از همه شهر های کشور انجام میشود.
 • کامیونت بغل بازشو : این کامیونت همچون کامیونت روباز دارای اتاق بار 2 متر در 4 متر می باشد با این تفاوت که امکان بارگیری و تخلیه بار از کنار را نیز دارد. حمل بار به گیلان با استفاده از کامیونت بغل بازشو با بیمه کامل انجام میشود. 
 • کامیونت مسقف : دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 5 متر می باشد و توان حمل 3 تن بار را دارد و برای حمل بار های حساس ، لوازم منزل و . . . مناسب می باشد.  

حمل بار به گیلان در صورتی که از انواع کالاهای و محموله های صنعتی و تجاری غیر حساس باشد ، با استفاده از خاور روباز که با چادر برزنتی از محموله محافظت می نماید انجام می شود. 

حمل بار به گیلان با خاور به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود.

باربری خاور
باربری خاور

باربری نیسان تهران به گیلان

برای حمل و نقل بار و کالا با نیسان به گیلان آنی بار تنها خدمات را از تهران به شما ارائه می نماید. نیسان وانت یکی دیگر از خودرو های حمل بار به گیلان می باشد. 

شما می توانید بارهای با وزن زیر 2 تن را با نیسان وانت به راحتی جابجا نمایید و در کمترین زمان به صورت حرفه ای و ارزان قیمت سریعترین و کاملترین خدمات را در اختیار داشته باشید. خدمات حمل بار به گیلان با نیسان را می توانید به صورت همه روزه از ما بخواهید و از همه نقاط استان تهران بهترین خدمات حمل بار به گیلان را در اختیار داشته باشید. 

حمل بار به گیلان علاوه بر تهران از کرج ، اسلامشهر ، ورامین ، رباط کریم و. . . . . نیز انجام می گیرد.

باربری با نیسان وانت
باربری با نیسان وانت 

حمل و نقل فوق سنگین برای گیلان

یکی از ویژه ترین خدمات حمل بار به گیلان در باربری آنی بار ، امکان انتقال محموله های مختلف مخصوصا محموله های سنگین و فوق سنگین است.از این طریق ، می توانید در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار داشته باشید و انواع قطعات و تجهیزات سنگین و بزرگ را منتقل نمایید.

برای حمل بار به گیلان ، اگر محموله زیر 70 تن باشد از تریلی کمرشکن و اگر وزن محموله بیش از این باشد از بوژی استفاده می شود. 

جابجایی های سنگین توسط آنی بار برای استان گیلان با ارزانترین نرخ و تعرفه انجام می شود . شما می توانید در کمترین زمان بهترین خدمات حمل بار به گیلان را با آنی بار تجربه کنید.

برای حمل بار به گیلان با تریلی کمرشکن ، ما محموله های شما را تحت پوشش بیمه کامل قرار خواهیم داد تا با بالاترین کیفیت و ایمنی خدمات انتقال بار انجام شود. 

حمل بارهای فوق سنگین با شماره گیری گیلان بار آنی بار 57669-021

حمل و نقل بار و محموله های سنگین با تریلی کمرشکن
حمل و نقل بار و محموله های سنگین با تریلی کمرشکن

بیمه نامه معتبر ارسال کالا به گیلان

آنی بار برای حمل بار به گیلان بهترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهد. بیمه نامه باربری به گیلان ، تمامی خسارات و هزینه های ناشی از خطرات طبیعی و غیر طبیعی را به صورت کامل به شما پرداخت خواهد نمود.

بیمه نامه ایران تمامی خسارت های کلی  جزئی هنگام حمل بار به گیلان را به طور کامل جبران می کند.

خساراتی نظیر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . .

حمل بار با بیمه توسط آنی بار تا ارزش 100 میلیون تومان بصورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

برای حمل بار به گیلان ، همه روزه محموله های شما با کمترین هزینه و با بهترین بیمه نامه انجام میشود. برای دریافت خدمات با شماره تلفن گیلان بار 57669-021 تماس بگیرید . 

باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان
باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان

علاوه بر حمل بار به گیلان ،حمل بار به مازندران نیز با خدمات آنی بار بصورت همه روزه در اختیار شما قرار می گیرد.  

چه مواردی در هزینه حمل بار به گیلان موثر است ؟

موارد بسیار زیادی ممکن است در هزینه های حمل بار به گیلان تاثیرگذار باشند . این موارد نه تنهای برای باربری به گیلان ، بلکه برای حمل بار به سایر شهر ها و استان ها نیز موثر هستند.

 • نوع خودروی مورد استفاده 
 • شرایط و نوع محموله 
 • شرایط محل بارگیری 
 • وضعیت اقتصادی و هزینه های رانندگان 
 • شرایط آب و هوایی
 • و . . . . 

همه این موارد در طول هفته ممکن است چندین بار در هزینه های حمل بار به گیلان تغییرات افزایشی یا کاهشی ایجاد کنند . از همین جهت نرخ کرایه معمولا برای مدت طولانی ثابت نیست و باید قبل از بارگیری استعلام کرایه حمل بار به گیلان بصورت تلفنی با شماره گیری تلفن گیلان بار ( 57669-021 ) انجام شود . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

درخواست خدمات حمل بار به گیلان

آنی بار با ارائه بهترین و سریعترین اپلیکیشن باربری ، خدمات باربری به گیلان را به موبایل شما آورده است. با استفاده از این اپلیکیشن ، در کمترین زمان ممکن می توانید درخواست حمل بار به گیلان را ثبت نمایید.

این نرم افزار ویژه گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد که از طریق مارکت های نرم افزاری قابل دسترس است. برای حمل بار به گیلان در کمترین زمان ممکن می توانید با کارشناسان حرفه ای آنی بار تماس بگیرید و ارسال انواع کالا و بار را به ما بسپارید . ما به صورت تخصصی از تمام نقاط کشور خدمات حمل بار به گیلان را در اختیار شما قرار می دهیم.

مشاوره رایگان برای حمل بار به گیلان

آنی بار برای سهولت صاحبین بار و همچنین کاهش هزینه های باربری و حمل بار به گیلان ، بهترین و مجرب ترین کارشناسان را در اختیار شما قرار می دهد ، شماره تلفن گیلان بار 57669-021 می باشد . 

با مشاوره با کارشناسان آنی بار می توانید در کمترین زمان ممکن انواع باربری به گیلان با کامیون ، باربری به گیلان با تریلی ، خاور به گیلان و نیسان به گیلان را رزرو نموده و تمامی سوالات مورد نظر خود را از کارشناسان آنی بار سوال نمایید و خدمات حمل بار به گیلان را در کمترین زمان با کمترین هزینه دریافت نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان حمل بار به گیلان تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

4 دیدگاه دربارهٔ «حمل بار به گیلان | گیلان بار»

  1. با سلام خدمت شما
   آنی بار به تمامی نقاط استان گیلان خدمات باربری ارائه می نماید
   با کارشناسان آنی بار در تماس باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع