باربری یاسوج به شهرستان

باربری ارزان از یاسوج به سراسر کشور

 

 

باربری یاسوج به سراسر کشور همه روزه به صورت تخصصی و حرفه ای ؛ شرکت آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری در سراسر کشور با انواع خودرو های باربری می باشد . برای باربری یاسوج ، امکان ارسال بار از همه شهر های کشور به این شهر فراهم می باشد .

 

 

ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای باربری یاسوج برای سایر شهر ها همراه با بیمه و بارنامه رسمی شرکت آنی بار انجام می شود و شما می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به ما بسپارید.

 

 

حمل انواع محموله های تجاری ، بارهای صنعتی ، اثاث منزل و . . .همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه از باربری یاسوج به سراسر کشور انجام می شود.

 

 

ارسال محموله هایی همچون ؛ اثاث منزل ، خودرو ، آهن آلات ، صنایع چوبی و . . . . در باربری یاسوج به شهرستان ، تحت پوشش بیمه رایگان با بارنامه رسمی را از آنی بار بخواهید. 

 

 

شما می توانید خدمات باربری یاسوج را در سایر شهر های استان کهگیلویه و بویراحمد از آنی بار دریافت کنید. ناوگان آنی بار امکان حمل بار به یاسوج را از همه نقاط کشور فراهم می نماید.

 

همه شهر های کشور بصورت کامل تحت خدمات باربری یاسوج هستند . تنها یک تماس با شماره باربری یاسوج کافیست.

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری یاسوج به تهران

 

شهر تهران یکی از مهم ترین بارانداز های کشور می باشد به همین دلیل بخش قابل توجهی از خدمات باربری یاسوج به شهرستان ها شامل باربری به تهران می شود.

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری یاسوج به سراسر کشور را با آنی بار تجربه کنید.

 

نرخ کرایه باربری یاسوج با توجه به مواردی از جمله مقصد باربری ، خودرو باربری مورد نیاز ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی و . . . .مشخص می شود.

 

بنابراین اگر به دنبال استعلام نرخ کرایه باربری یاسوج هستید باید با شماره باربری یاسوج تماس بگیرید و با دادن اطلاعات بالا ، از قیمت باربری مطلع شوید.

 

جدول زیر نرخ کرایه حدودی باربری یاسوج با کامیون به سایر شهرها می باشد ، برای استعلام نرخ کرایه دقیق باید روز بارگیری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مبدا و مقصد حمل بارکرایه کامیونکرایه تریلی
باربری از یاسوج به اصفهان3.100.0004.200.000
باربری از یاسوج به آمل7.400.00010.200.000
باربری از یاسوج به بندرعباس6.000.0008.300.000
باربری از یاسوج به تبریز9.700.00013.300.000
باربری از یاسوج به تهران6.000.0008.300.000
باربری از یاسوج به شیراز1.500.0002.100.000
باربری از یاسوج به کرمان5.700.0007.800.000
باربری از یاسوج به مشهد10.300.00014.200.000
باربری از یاسوج به یزد3.100.0004.200.000

 

حمل انواع بار و کالا از یاسوج

 

 

برای باربری یاسوج ، آنی بار هیچگونه محدودیت خاصی ندارد و همه شهر های کشور تحت پوشش آن می باشد . گستردگی ناوگان آنی بار برای حمل و نقل بین شهری امکان ارسال بار به تمامی نقاط را فراهم نموده است.

 

انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی که می توانید از باربری یاسوج به سایر نقاط کشور ارسال کنید عبارتند از : 

 

 

 • انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
 • انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
 • انواع مواد تره باری و غذایی 
 • ارسال مواد پلاستیکی
 • انواع مواد چوبی 

 

باربری یاسوج برای انتقال محموله ها و کالاهای شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه بهره مند است که بر اساس میزان ارزش محموله شما و شرایط ان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

دریافت خدمات باربری از طریق شماره باربری یاسوج در کوتاه ترین زمان 

 

علاوه بر باربری یاسوج ، باربری خرم آباد نیز بصورت همه روزه انجام میشود و بهترین خدمات با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد.

باربری از یاسوج به سراسر کشور
باربری از یاسوج به سراسر کشور

اثاث کشی و حمل لوازم منزل در باربری یاسوج

 

 

یکی دیگر از خدمات باربری یاسوج ، حمل و نقل لوازم خانه و اثاث کشی است .  آنی بار همه روزه بهترین و بزرگ ترین کامیونت های مسقف که مخصوص حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

حمل اثاث منزل در باربری یاسوج توسط کارگران متخصص و حرفه ای انجام می شود و بارگیری و بارچینی به تخصصی ترین روش ممکن انجام می شود.

 

 

علاوه بر این ، اثاثیه و لوازم منزل نیز همچون سایر خدمات باربری یاسوج ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه حمل خواهد شد.

 

شماره تلفن باربری یاسوج

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل انواع بار و کالا ، اثاث و لوازم منزل و. . . در باربری ایلام به سراسر کشور

 

باربری از یاسوج با انواع خودروهای باربری

 

 

آنی بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد که شامل انواع خودرو های باربری سبک و سنگین است. کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن بهترین و مناسب ترین خودرو را برای باربری یاسوج به شهر مورد نظرتان در اختیار شما قرار می دهد.

 

انواع خودرو های مناسب جهت باربری یاسوج به سایر شهر ها :

   

 • کامیونت های ایسوزو و بادسان
 • خاور های مسقف و روباز
 • کامیون تک 
 • کامیون جفت
 • کامیون 911 
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی بغلدار
 • تریلی کفی
 • تریلی چادی(ترانزیت)

 

باربری یاسوج بصورت همه روزه بهترین و ارزانترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد تا محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل شوند .

 

از طریق تماس با شماره باربری یاسوج می توانید انواع خودرو های باربری را رزرو کنید . 

 

باربری شهرکرد با ارزانترین قیمت و مشاوره رایگان توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود.

باربری یاسوج به تهران با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه
باربری یاسوج به تهران با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه

حمل بار از یاسوج با کامیون

 

 

برای حمل و نقل طیف عظیمی از انواع بار و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی ، آنی بار همه روزه از کامیون ها استفاده می نماید. کامیون های آنی بار برای انتقال محموله هایی تا تناژ نهایتا 15 تن آماده ارائه خدمات باربری یاسوج هستند. 

 

باربری یاسوج به نقاط مختلف کشور با کامیون های زیر صورت می گیرد : 

 

 • باربری یاسوج با کامیون 10 تن ( کامیون تک ) 

کامیون 10 تن ، همانطور که از نامش مشخص است برای باربری با تناژ نهایتا 10 تن مناسب است . حمل و نقل و باربری یاسوج به سایر شهرستان ها در کمترین زمان ممکن با این کامیون انجام خواهد شد . کامیون 10تن دارای طول اتاق بار حدود 6 متر ( 5 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 10 است .

 • باربری یاسوج با کامیون 15 تن ( کامیون جفت ) 

کامیون 15 تن نیز برای حمل و نقل محموله هایی با تناژ ماکسیمم 15 تن مناسب است . این کامیون دارای طول حدود 7 متر ( 6 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 35 است . باربری یاسوج با کامیون 15 تن همه روزه برای همه شهر های کشور اماده بارگیری است . 

 • باربری یاسوج با کامیون 911 

این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 2 در 5 متر می باشد و توان حمل حداکثر 6 تن بار را از باربری یاسوج به مقصد مورد نظرتان دارد. 

 

اگر نمی دانید برای حمل بار از باربری یاسوج به شهر های مختلف از کدام یک از کامیون ها استفاده کنید ، می توانید با شماره باربری یاسوج تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما جهت انتخاب کامیون استفاده کنید . 

 

باربری اهواز با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت با استفاده از انواع خودروی باربری انجام میشود .

 

باربری یاسوج با انواع تریلی 

 

 

یکی دیگر از خودروهای باربری که برای حمل و نقل محموله های سنگین و باربری یاسوج مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع تریلی ها هستند . تریلی ها امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی در تناژ یا ابعاد بزرگ را در باربری یاسوج برای شما فراهم می نمایند .

 

 • باربری یاسوج با تریلی کفی و بغلدار 

تریلی کفی و تریلی بغلدار پر استفاده ترین انواع تریلی برای باربری یاسوج هستند و روزانه حجم زیادی از انواع بار و کالاها توسط این خودروهای باربری به نقاط مختلف ارسال می شوند . این تریلی ها توان حمل بار تا تناژ 23-24 تن را دارند و امکان انتقال انواع بارهای روی پالت ( کفی ) و فله ای ( بغلدار ) را برای شما فراهم می نمایند . 

 • باربری یاسوج با تریلی ترانزیت چادری 

باربری یاسوج با تریلی چادری نیز بصورت همه روزه امکان حمل و نقل محموله های تجاری و یا حساس شما را فراهم می نماید . با استفاده از این تریلی و امکان پلمپ بار ، امکان بارگیری از گمرکات کشور نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد شد . 

 • باربری یاسوج با تریلی کمرشکن 

برای حمل و نقل سنگین و فوق سنگین ، باربری یاسوج با استفاده از کمرشکن بصورت همه روزه انجام می شود . کمرشکن توان حمل بار تا حدود 70 تن را دارد و محموله های سنگین و حجیم با استفاده از این خودروی باربری جابجا خواهند شد . 

 

 

برای باربری یاسوج با استفاده از تریلی ها ، مجموعه آنی بار همه روزه خدماتی با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید با شماره باربری یاسوج در تماس باشید و خدمات باربری یاسوج را از این طریق ثبت سفارش کنید. 

 

باربری اصفهان نیز از خدمات سریع و همه روزه و ارزان آنی بار می باشد . با ما در تماس باشید . 

 

ارسال بار های سنگین با تریلی از یاسوج
ارسال بار های سنگین با تریلی از یاسوج

باربری از یاسوج به سایر شهر ها با خاور 

 

 

خاور یک خودروی باربری سایز متوسط با توان حمل بار حدود 3-4 تن است . این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد . اما برای خدمات باربری یاسوج ، بیشترین استفاده از خاور و کامیونت برای حمل و نقل اثاثیه و کالا های تجاری است. 

 

باربری یاسوج به شهرتان با دو نوع خاور زیر انجام می شود :

 • خاور مسقف

دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر و عرض 2 متر می باشد ؛ این نوع خاور برای حمل و نقل اثاثیه و کالاهای تجاری حساس مورد استفاده قرار می گیرند. باربری یاسوج با خاور مسقف بصورت ارزان و تخصصی برای همه شهر های کشور آماده بارگیری میباشد . 

 • خاور روباز (بغلدار ، بغل بازشو ) 

از خاور روباز برای انتقال انواع بار و کالاهای صنعتی و تجاری غیر حساس در باربری یاسوج استفاده می شود . این خودروی باربری با استفاده از چادر برزنتی از محموله شما محافظ خواهد کرد .

 

 

باربری یاسوج به تهران بصورت روزانه با استفاده از تعداد زیادی از این کامیونت یا خاور ها انجام خواهد شد.  برای باربری یاسوج ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات با انواع خاور ها میباشد. نرخ کرایه و هزینه ها را می توانید از طریق شماره باربری یاسوج استعلام کنید .

 

باربری شیراز به سراسر کشور با مناسب ترین هزینه در آنی بار 

 

باربری یاسوج به شهرستان ها به همراه بیمه معتبر

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و مناسب ترین بیمه نامه باربری را با پوشش حداکثری برای باربری یاسوج به شهرستان های دیگر در خدمت شما قرار می دهد.

 

باربری یاسوج به شهرستان ها با پوشش بیمه ای کامل و رایگان

 

تمامی خسارات احتمالی در هنگام حمل و نقل و باربری یاسوج توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. از جمله ای خسارت شامل تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی را در نظر گرفته می شود.

 

بیمه تمام عوامل را تحت پوشش قرار می دهد و برای به حداقل رساندن خسارت های غیر قابل پیش بینی شده تنظیم شده است .

 

بیمه تضمین کننده جبران هرگونه خسارت وارده به بار حین باربری یاسوج به شهر های دیگر می باشد . 

 

حمل بار با خاور تحت پوشش بیمه
حمل بار با خاور تحت پوشش بیمه

صدور بارنامه دولتی و معتبر جهت حمل بار از یاسوج

 

علاوه بر بیمه نامه رسمی و رایگان ، بارنامه دولتی و رسمی نیز برای باربری یاسوج به شما ارائه می شود .

 

بارنامه سندی حقوقی است که شرکت‌های حمل و نقل و باربری هنگام دریافت کالا برای صاحب بار صادر می‌کنند .

این سند نوعی اوراق بهادار به شمار می‌رود که در آن مشخصات کالا، ارسال‌کننده، دریافت‌کننده، هزینه باربری یاسوج و . . .  ثبت می‌شود.

 

این سند برای انواع روش‌های حمل و نقل ازجمله حمل و نقل جاده‌ای، دریایی، هوایی و… صادر می‌شود. بارنامه بهترین تضمین برای باربری یاسوج به تمامی شهر ها و شهرستان ها می باشد.

 

برای باربری یاسوج ، آنی بار از معتبر ترین بارنامه کشور که بارنامه تمبردار می باشد استفاده می نماید تا محموله های شما با بهترین ایمنی منتقل شوند.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

نتیجه گیری :

 

برای باربری یاسوج به شهرستان ها ، آنی بار همه روزه همه خدمات حمل و نقل را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی از یاسوج به نقاط مختلف کشور با کمترین هزینه و با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و کامیونت فراهم می باشد . محموله های حمل شده توسط باربری یاسوج بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و هرگونه بروز حادثه بصورت ارزان و سریع جبران خسارت خواهد شد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع