anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ایسوزو به زنجان + بیمه رایگان

برای حمل و نقل بار و کالا به زنجان ، ایسوزو یکی از بهترین خودرو های باربری است که می توانیم مورد استفاده قرار دهیم . حمل و نقل بار و کالا یا ایسوزو بصورت تخصصی و از همه نقاط کشور مخصوصا از تهران به شما عزیزان ارائه می شود و شما میتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با آنی بار تجربه کنید . 

 

 

ارسال بار سبک و نیمه سنگین با ایسوزو بصورت تخصصی و حرفه ای و با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود . 

 

 

باربری ایسوزو از تهران برای زنجان

 

یکی از خدمات و ویژگی های انی بار ، ارائه خدمات از نقاط مختلف تهران با نازلترین نرخ کرایه و با انواع خودروی باربری است . خودروهای باربری مختلف به دلیل توان و ابعاد و . . . میتوانند برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار گیرند . ازجمله این مقاصد میتواند حمل و نقل اثاثیه و ولوازم منزل باشد که توسط آنی بار این فرایند با استفاده از کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز انجام میشود . 

 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو از تهران به زنجان بصورت همه روزه و برای همه مناطق استان تهران انجام میشود و شما می توانید با ارزانترین کرایه دقیق ترین و بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به زنجان نیز با استفاده از کامیونت های ایسوزو مسقف به خوبی انجام میشود .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با کامیونت ایسوزو ارزان قیمت
  باربری با کامیونت ایسوزو ارزان قیمت

   

   

  ایسوزو روباز و بغل بازشو تهران زنجان

  یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر زنجان ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

   

   

  کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده میکند .

   

   

  اسنپ کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قالبیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای زنجان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید . 

   

   

  مجموعه انی بار برای حمل و نقل بار شما به زنجان ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

   

   

  ارسال اثاثیه به زنجان با ایسوزو

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به زنجان ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و ولوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

   

   

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود . 

   

   

   

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

   

   

  ویژه >> باربری با کامیونت ایسوز به همدان بصورت همه روزه و تخصصی با آنی بار 

   

  پوشش بیمه برای ایسوزو به زنجان

   

  برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به زنجان ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای مسیر تهران به زنجان تحت پوشش رایگان بیمه قرار میگیرد .

   

   

  خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

   

   

  اگر ارزش محموله شما بیش از ۳۰ میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی میتوانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل خودرو با ایسوزو به زنجان 

   

  برای حمل و نقل انواع خودروی سواری ، از کامیونت ایسوزو خودروبر نیز استفاده میشود . این خودروی باربری با داشتن کفی متحرک ، به خوبی خودروی شما را از هخر نقطه ای از تهران بارگیری و بصورت سریع و ارزان به هر نقطه ای از زنجان ارسال می کند . 

   

   

  حمل و نقل خودرو به زنجان با استفاده از کامیونت مخصوص خودروبر یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های باربری برای نقاط مختلف استان زنجان است .

   

   

  ارسال بار و کالا از تهران سایر شهر ها و شهرستان ها برای استان زنجان را می توانید با استفاده از کامیونت های ایسوزو و بادسان یا خاور آنی بار انجام دهید . حمل و نقل سریع و تخصص و حرفه ای با کمترین هزینه با ایسوزوهای آنی بار با ارزانترین نرخ کرایه و بصورت تخصصی انجام میشود . 

   

   

   

  حمل و نقل تخصصی بار و کالاهایی مانند اثاثیه ، کالای تجاری ، دستگاه های صنعتی و . .. با کامیونت ایسوزو انجام میشود.

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد