ترانزیت تهران رشت | تریلی چادری به رشت

تخصصی ترین خدمات ترانزیت تهران رشت با باربری آنی بار 

 

حمل و نقل بار و کالا با تریلی ترانزیت یا چادری از تهران به رشت بصورت تخصصی و حرفه ای . ارزانترین نرخ کرایه تریلی برای رشت را می توانید از کارشناسان و متخصصین آنی بار درخواست نمایید .

 

 

آنی بار برای ارسال بارهای شما با تریلی ترانزیت تهران رشت ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد و امکان حمل بار بصورت همه روزه برای شما فراهم خواهد بود .

 

 

آنی بار ، برترین و سریعترین خدمات باربری با تریلی ترانزیت تهران رشت را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

 

 

حمل بار با تریلی چادری به رشت

 

تریلی چادری به رشت بهترین و مناسب ترین خودروی باربری برای حمل بارهای تجاری و شخصی از تهران به رشت است که دارای حجم زیاد و تناژ بالایی هستند . این تریلی امکان حمل و نقل تولیدات کارخانجات و تولیدی ها را برای شما فراهم می نماید .

 

 

ارسال بار با تریلی چادری تحت پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر انجام خواهد شد و در اسرع وقت شما می توانید محموله خود را جابجا کنید . آنی بار برای حمل و نقل بار شما ، از هر نقطه ای از تهران خدمات باربری با تریلی ترانزیت تهران رشت را در اختیارتان قرار می دهد .

 

 

مجموعه آنی بار برای ارائه خدمات حمل و نقل بار با تریلی چادری و ترانزیت تهران رشت ، هر نوع بار و کالایی که قابلیت حمل با این خودروی باربری را داشته باشد و ممنوعیت های قانونی نداشته باشد را جابجا می کند. 

 

 

باربری با استفاده از تریلی چادری
باربری با استفاده از تریلی چادری

 

علاوه بر ترانزیت تهران رشت، تریلی کفی تهران رشت نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . 

 

ابعاد و توان تریلی ترانزیت چادری

 

تریلی چادری یا ترانزیت تهران رشت یکی از انواع تریلی هاست که امکان حمل و نقل بارهای تجاری و شخصی و صنعتی تا تناژ 23-24 تن را برای شما فراهم می نماید .

 

 

تریلی چادری بهترین خودروی باربری برای حمل بارهای صادراتی است که برای ارسال باید به پایانه های مرزی کشور حمل شوند . محموله های بسته بندی شده و جعبه ای ، بارهای روی پالت و . . . را به سادگی می توانید با ترانزیت تهران رشت جابجا کنید .

 

 

تریلی چادری به رشت دارای طول حدود 13 متر 60 سانتی متر است که در عرض 2 متر و 60 و در ارتفاع 2 متر 80 می باشد .

 

حمل بار و کالا از باربری شهریار با کمترین هزینه 

 

کرایه و هزینه تریلی ترانزیت رشت چقدر است ؟

 

 

هزینه های حمل و نقل چه با ترانزیت تهران رشت و چه با سایر انواع تریلی ، تابع شرایط و وضعیت های مختلفی هستند . شرایط مختلفی که در زمان بارگیری و تخلیه بار بوجود می آیند در نرخ کرایه باربری تریلی چادری به رشت موثر هستند . به عنوان مثال  : 

 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا با ترانزیت تهران رشت ، اگر محل بارگیری در منطقه ای از شهر باشد که تردد تریلی در این نقاط در طول روز میسر نباشد ، میبایست بارگیری در شب انجام شود . همین موضوع سبب افزایش هزینه های حمل و نقل خواهد شد .

 

 

مورد دیگر ، وزن بار و محموله است . معمولا برای مسیرهایی مانند تهران به رشت ، رانندگان تمایل بیشتری برای حمل بارهای سبک تر دارند و با کرایه کمتری راضی به حمل بار میشوند .

 

 

شرایط آب و هوایی نیز در هزینه های باربری ترانزیت تهران رشت بسیار موثر هستند . در زمستان که اتوبان قزوین بسیار بارشی و سرد و خطرناک است ، اندکی کرایه های حمل بار افزایش خواهد داشت .

 

 

افزایش نرخ سوخت و هزینه های رانندگان نیز عامل بعدی در افزایش هزینه های باربری با تریلی چادری به رشت است .

 

 

باربری تهران به رشت و باربری رشت به تهران را میتوانید با انواع کامیون ، تریلی ، خاور از ما بخواهید . ما همه روزه بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم .

 

کرایه باربری تریلی ترانزیت
کرایه باربری تریلی ترانزیت

 

باربری تریلی رشت را از آنی بار بخواهید 

 

 

چه کالاهایی با تریلی ترانزیت حمل میشوند ؟ 

 

معمولا برای حمل بار با تریلی ترانزیت تهران رشت، محدودیتی وجود ندارد اما برخی از انواع کالا های تجاری مهمترین محصولاتی هستند که با تریلی چادری حمل میشوند .

 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال تولیدات کارخانه ای مانند سنگ و سرامیک بسته بندی شده ، مواد غذایی ، چیپس و پفک و کالاهای سوپر مارکتی در حجم و تناژ بالا ، ارسال شیرآلات بهداشتی ، لاستیک خودرو و . . .  معمولا از خدمات باربری تریلی چادری به رشت استفاده میشود که علاوه بر مسقف بودن و حفاظت کامل از محموله شما ، حجم زیادی از کالا را به دلیل امکان چیدمان محموله تا ارتفاع بالا پوشش میدهد.

 

 

کرایه تریلی ترانزیت تهران رشت ممکن است بر اساس نوع محموله و شرایط آن تغییراتی داشته باشد .

 

 

آیا برای ترانزیت رشت بیمه نیز در نظر گرفته میشود؟

 

 

در پاسخ به این سوال باید گفت بله . آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما با تریلی ترانزیت تهران رشت یا هر نقطه ای از کشور ، از بهترین بیمه نامه بر اساس ارزش بار شما استفاده می کند .

 

 

هرچه ارزش بار بیشتر باشد ، میزان پوشش بیمه برای حمل بار با ترانزیت تهران رشت نیز بیشتر خواهد بود .

 

 

ما تا 100 میلیون تومان پوشش بیمه بصورت رایگان برای حمل بار با تریلی چادری به رشت در اختیار شما قرار می دهیم و با افزایش میزان بیمه نامه ،  امکان افزایش سطح پوشش بیمه بالاتر است .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

سفارش خدمات ترانزیت تهران به رشت

 

 

برای ثبت سفارش و دریافت خدمات باربری با تریلی ترانزیت تهران رشت ، چند روش توسط آنی بار در نظر گرفته شده است .

 

 

 

  1. تماس تلفنی 
  2. واتساپ
  3. فرم درخواست سایت 
  4. اپلیکیشن آنی بار 

 

 

ازطریق این روش ها می توانید در هر ساعت از شبانه روز اقدام به ثبت درخواست تریلی ترانزیت تهران رشت برای ارسال بار و کالا نمایید . مجموعه آنی بار پیشنهاد مشاوره تلفنی رایگان را به شما عزیزان می نماید تا در اسرع وقت کمترین نرخ کرایه با بالاترین سرعت خدمات را تجربه کنید .

 

حمل بار به رشت با انواع خودروهای باربری انجام میشود . تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید و بر اساس نوع بار و شرایط ان خودروی باربری مناسب برای استان گیلان را سفارش دهید . 

 

 

باربری نیسان رشت یکی دیگر از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار در شرکت آنی بار می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع