باربری از ترکیه به ایران ( پست از ترکیه به ایران )

ارسال بار و کالا از ترکیه به ایران با کمترین قیمت

بهترین و ارزانترین خدمات باربری ترکیه به ایران را می توانید از آنی بار بخواهید. ما به عنوان برترین شرکت باربری ترکیه به ایران ، همه روزه انواع محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهیم نمود. 

بسیاری از هموطنان عزیز ، با تجار و تولیدکنندگان ترکیه روابط زیادی دارند و تولیدات این کارخانجات را به عنوان صادرات به ایران ارسال می کنند. علاوه بر این ، در برخی موارد مهاجرانی که برای زندگی بهتر از ایران به ترکیه مهاجرت کرده بودند ، پس از بررسی موارد تصمیم به برگشت به ایران می گیرند و برای برای ارسال اثاثیه خود نیاز به یک شرکت باربری معتبر دارند.

قیمت هر کیلو بار از ترکیه به ایران در حال حاضر حدودا کیلویی 120 هزار تومان می باشد که البته ممکن است بر اساس شرایط و نوع محموله تغییراتی داشته باشد.

تمامی خدمات مورد نیاز در شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار در  باربری ترکیه به ایران در اختیار شما قرار می گیرند.

 • ارسال بار و کالا از ترکیه به ایران 
 • حمل و نقل کالای وارداتی از ترکیه به ایران 
 • ارسال لوازم منزل از ترکیه به ایران
 • ارسال لباس و پوشاک 
 • ارسال کیف و کفش 
 • ارسال خرید های شما از آنلاین شاپ های ترکیه

ترکیه کشوری اروپایی و آسیایی می باشد که به صورت جمهوری اداره می شود. همسایگان ترکیه 6 کشور آسیایی و 2 کشور اروپایی هستند که با توجه به مساحت این کشور نشان می دهد از تعداد بالای همسایه برخوردار است و این اهمیت ترکیه را ثابت می کند.

از وجه دیگر می توانیم به عملکرد خوب اقتصادی و تولیدی ترکیه در سالهای اخیر اشاره کنیم که باعث شده کشورهای مختلف از این کشور خرید و واردات داشته باشند.

برای باربری ترکیه به ایران ، فقط کافیست با ما تماس بگیری و بهترین خدمات را از ما بخواهید. ما همه روزه با بهترین کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم. 

حمل بار از ترکیه به ایران
حمل بار از ترکیه به ایران

علاوه بر خدمات باربری ترکیه به ایران ، آنی بار خدمات حمل بار به ترکیه از همه نقاط کشور را نیز در اختیار شما قرار می دهد . تنها کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

فریت بار از ترکیه یا حمل هوایی از ترکیه

اگر مسافر باشید و بخواهید باری را به مقصد مد نظر خود بفرستید بیشتر از مقداری که می توانید با خودتان حمل کنید باید بارهای بیشتر را فریت کنید یعنی داخل هواپیما به عنوان بار حمل شود. قیمت فریت بار هوایی ترکیه نسبت به روشهای دیگر بالاتر است و برای بارهایی مناسب است که به این کرایه بیارزد و یا جایگزین دیگری نداشته باشد.

البته که اگر مسافر هم نباشید می توانید فریت کنید ولی اصطلاحاََ فریت یعنی حمل از طریق خطوط هوایی مسافربری

شما می توانید از ترکیه برای ایران خرید کنید و در صورت پرداخت گمرک و عوارض خرید این بارها را بیشتر از حد مجاز با خودتان فریت کنید یا دستور بدهید که برای شما فریت شود و شما در فرودگاه امام خمینی یا در درب منزل بار خود را تحویل بگیرید.

مجموعه آنی بار برای باربری ترکیه به ایران بصورت زمینی و هوایی خدماتی سریع و ارزان ارائه می نماید. ما تخصصی ترین تیم حمل و نقل را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهیم. 

حمل خرده بار از ترکیه به ایران

اصطلاح خرده بار مربوط به محموله و کالاهایی است که دارای وزن و حجم کمتری هستند و امکان حمل آنها به صورت دربستی وجود ندارد. به عنوان مثال ممکن است شما قصد داشته باشید یک چمدان یا یک جعبه و یا چندین جعبه بار را از ترکیه به ایران ارسال کنید که به این محموله ها خرده بار گفته می شود.

 

برای انتقال خرده هم امکان ارسال به صورت هوایی وجود دارد و هم به صورت زمینی . پیشنهاد مجموعه آنی بار برای ارسال خرده بار از ترکیه به ایران استفاده از روش حمل زمینی است که هزینه های کمترین نسبت به حمل هوایی دارد. 

در روش حمل زمینی برای انتقال خرده بار به ایران یک کامیونت یا تریلی مجموعه ای از انواع محموله ها را بارگیری و مستقیم به ایران منتقل می کند. در این روش هزینه های انتقال به ارزان وزن محموله محاسبه می شود. هزینه ارسال خرده بار از ترکیه به ایران حدودا 100 هزار تومان به ازای هر کیلو می باشد که به صورت زمینی انجام میشود.

در این روش حمل شما بار خود را به انبار یا شرکت حمل خرده بار می سپارید و ایشان بارها را جمع کرده و به صورت کامیونی از ترکیه به ایران حمل می کند.

باربری ترکیه به ایران بصورت حمل زمینی تخصص تیم آنی بار است و با ارزانترین تعرفه های باربری انجام میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال خرده با از ترکیه به ایران را در کمترین زمان ممکن با آنی بار تجربه کنید . 

حمل خرده بار از ترکیه به ایران
حمل خرده بار از ترکیه به ایران

حمل دربستی یا فول تراک از ترکیه (حمل زمینی از ترکیه)

وقتی که شما عمده خرید می کنید و واردات شما به اندازه یک کامیون است بهترین راه برای باربری از ترکیه به ایران گرفتن یک ماشین دربست است که به اصطلاح فول تراک می گویند.

از مزایای این روش این است که ماشین به صورت دربست در اختیار شماست و برای بار شما بیمه اختصاصی صادر می شود و تکلیف شما و راننده و شرکت حمل کاملا مشخص است.

فقط باید مراقب باشید که به صورت دروغ به شما نگویند که فول تراک برای شما تهیه شده است و بعدا بارهای دیگری نیز در کنارش گذاشته باشد و کرایه فول تراک از شما اخذ شود.

برای باربری ترکیه به ایران ، آنی بار خدماتی متمایز با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست نگاهی به سوابق آنی بار داشته باشید.

ارسال اثاث منزل و لوازم شخصی آقای رضایی از آنتالیا ترکیه به تهران توسط شرکت آنی بار ؛ بسته بندی و فیلم برداری توسط صاحب بار انجام شده است.

علاوه بر ترکیه ، ارسال بار از دبی به ایران نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد . 

 

ارسال لوازم منزل از ترکیه

یکی از مواردی که باربری ترکیه به ایران آنی بار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است ، انتقال اثاثیه و لوازم منزل شما از ترکیه به ایران است . بسیاری از هموطنان گرامی پس از مدتی حضور در ترکیه تصمیم به بازگشت به کشور میگیرند . از همین جهت برای انتقال اثاثیه خود می توانند با کارشناسان ما در تماس باشند و بهترین خدمات را از ما بخواهند . 

ما برای باربری ترکیه به ایران و انتقال اثاثیه و لوازم منزل ، کامیونت های مسقف حرفه ای با تجهیزات بسته بندی در اختیارتان قرار میدهیم . 

ارسال مبلمان از ترکیه به ایران ، ارسال یخچال و گاز ، حمل لوازم و خرده ریز منزل 

ارسال اثاث منزل آقای سعید داداش زاده از استانبول به تهران

بسته بندی بار و اثاث برای ارسال از ترکیه 

 

بسته‌بندی استاندارد و اصولی ، از مهم‌ترین نکات در ارسال بار و اثاثیه از ترکیه به ایران می باشد . اگر کالای شما به‌ درستی بسته‌بندی نشود، در صورتی‌ که توسط بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل نیز ارسال شود، ممکن است طی مسیر آسیب‌های جدی ببینند. بسته‌بندی محصولات چه در روش ارسال زمینی و چه در روش ارسال هوایی، باید به گونه‌ای باشد که در مسیر، کمترین تکان را داشته باشد.

ابزارها و محصولات زیادی نظیر کارتن، قفسه‌های چوبی، سلفون، نایلون و … وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم، از آن ها برای بسته‌بندی کالاهای خود استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید کالاهایی با حجم زیاد و وزن سنگین هزینه زیادی دارند ، بنابراین در صورتی‌ که برایتان امکان‌پذیر است می‌توانید، با استفاده از بسته‌بندی مناسب، از حجم ظاهری کالاهای خود بکاهید؛

همچنین توجه داشته باشید که برای ارسال برخی کالاها که در لیست کالاهای خطرناک (مانند انواع مواد شیمیایی خطرناک) قرار می‌گیرند، می‌بایست از بسته‌بندی‌های مخصوص استفاده نمایید.

بسته بندی و ارسال لوازم منزل از ترکیه
بسته بندی و ارسال لوازم منزل از ترکیه

ارسال لوازم منزل به ترکیه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه

هزینه باربری لباس از ترکیه

برند ترکیه آنقدر در بین مردم کشورمان جا افتاده است که افراد با کمترین تعللی تصمیم به خرید جنس ترک می گیرند ؛ در این میان نیز تعداد تاجران یا افراد عادی که به منظور خرید پوشاک روانه این کشور می شوند، زیاد است.

پوشاک وارداتی از ترکیه، از راه‌های مختلف به ویژه زمینی وارد کشور می شوند.

هزینه باربری لباس از ترکیه به ایران با توجه به مقدار بارتان و کامیون مورد نیازتان مشخص می شود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حمل و نقل و باربری از ترکیه به ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید.  

مشاوره تخصصی باربری ترکیه

به طور کلی واردات و باربری ترکیه به ایران یک امر تخصصی است که باید توسط افراد با سابقه و تخصص انجام شود .

بنابراین بهترین کار تماس با یک شرکت مطمئن هست که بار شما را آنالیز کرده و بهترین روش را به شما پیشنهاد کند و شما را در جریان تمامی مسائل حمل از ترکیه قرار دهد.

سامانه حمل آنی بار در بخش حمل بین الملل با برخورداری از کارشناسان زبده این افتخار را دارد که به صورت رایگان پذیرای سوالات و ابهامات شما باشد و برای باربری ترکیه به ایران و بالعکس بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهد.

کافیست برای شکل دهی به این ارتباط با شماره تلفن 5 رقمی 57669-021 تماس بگیرید و با فشار دادن دکمه 2 با کارشناسان حمل بین الملل سامانه آنی بار صحبت کنید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ترکیه به ایران

هزینه های باربری ترکیه به ایران بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود. یکی از این موارد که مهمترین مورد نیز می باشد ، نوع و روش ارسال بار است . هزینه های حمل و نقل از ترکیه به ایران بر اساس روش های باربری مختلف دارای هزینه های متفاوتی هستند . وزن و ابعاد و شرایط محموله شما در هزینه های حمل و نقل بسیار موثر هستند.

علاوه بر این ، هزینه های گمرک ایران و ترکیه نیز در نرخ کرایه شما موثر هستند.

برای تجربه خدمات باربری ترکیه به ایران بصورت تخصصی و حرفه ای ، تنها کافیست با ما در تماس باشید و محموله های خود را منتقل نمایید.

هزینه ارسال هر کیلو بار از ترکیه به ایران چگونه محاسبه می شود ؟

 

برای محاسبه هزینه و نرخ کرایه حمل بار از ترکیه به ایران عواملی تاثیرگذار می باشند ، از جمله :

ماهیت و نوع بار : ماهیت یعنی بار شما جزو بارهای معمولی است یا بارهای شیمیایی و خطرناک . نوع بارتان نیز که با  توجه به دسته بندی زیر مشخص می شود :

 • کارگو
 • فریت بار
 • خرده بار
 • اضافه بار

وزن و حجم بار : وقتی میگویم قیمت ارسال هر کیلو بار از ترکیه به ایران چقدر است یعنی :

وزن واقعی و وزن حجمی‌ دو فاکتور جداناپذیر در محاسبه هزینه بار به شمار می‌آیند. وزن واقعی همان وزنی است که از طریق وزن کشی با ترازو به دست می‌آید. اما وزن حجمی ‌از طریق محاسبات زیر به دست می‌آید. (از اعداد در مقیاس سانتیمتر استفاده کنید)

۶۰۰۰ / (طول × عرض × ارتفاع)

بسته بندی : بسته بندی بار و اثاث را می توانید خودتان انجام دهید و یا با هزینه ای جداگانه به شرکت آنی بار بسپارید

هزینه های دریافت مجوز : شما برای واردات یا صادرات برخی از کالا‌‌ها مانند محصولات آرایشی نیاز به مجوز دارید .

مقررات دولتی : کشور ایران و ترکیه مانند هر کشور دیگر قوانینی را مبنی بر ورود و خروج کالا تنظیم کرد‌‌ه‌اند. به همین خاطر در هنگام محاسبه هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران هزینه مقررات دولتی مانند هزینه مالیات یا گمرک نیز در نظر گرفته می‌شود.

در صورت وجود هرگونه پرسش در خصوص باربری ترکیه به ایران ، شماره 5 رقمی آنی بار در خدمت شماست .

مدت زمان باربری از ترکیه به ایران

مدت زمان باربری از ترکیه به ایران با توجه به روش های باربری متغییر می باشد .

ارسال بار زمینی از ترکیه ، به دلیل همسایگی کشور ترکیه و کشور ایران ، گزینه مناسبی برای حمل خواهد بود. مدت زمان ارسال بار به صورت زمینی بین ۷ تا ۱۰ روز برای فول تراک و بیش از دو هفته برای خرده بار طول می‌کشد.

اگر می‌خواهید که بار شما در مدت زمان کمتری از ترکیه به ایران برسد، پیشنهاد می‌کنیم که از روش هوایی استفاده کنید. مدت زمان باربری هوایی تابع ایرلاین‌ هایی است که انتخاب می‌شود. اما شرکت آنی بار حدوداََ ۲ روز را برای ارسال بار هوایی در نظر می گیرد.

باربری ترکیه به ایران بصورت سریع و ارزان انجام میشود و با بهترین کیفیت امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید .

 

باربری از ترکیه در کوتاه ترین زمان
باربری از ترکیه در کوتاه ترین زمان  

ارسال بار از تمام نقاط ترکیه

از نکات مهم ارسال بار از ترکیه به ایران ، روش حمل ، کرایه حمل و مسایل اختصاصی گمرک می باشد.

هر کدام از این نکات می تواند در حمل بار نقش مهمی ایفا کند.

حال می تواند این ارسال بار از هر شهر ترکیه باشد :

 • ارسال بار از بندر مرسین به ایران
 • حمل بار از استانبول به ایران
 • ارسال بار از آنتالیا به ایران
 • واردات بار از آلانیا به ایران
 • واردات کالا از ازمیر به ایران
 • ارسال بار از آنکارا به ایران
 • واردات کالا از بورسا به ایران
 • ارسال بار از آدانا به ایران
 • حمل بار از دنیزلی به ایران
 • ارسال بار از ازروم به ایران
 • باربری از مانیسا به ایران
 • ارسال بار از انتاکیه به ایران
 • حمل بار از اسکندرون به ایران

سامانه حمل بین المللی آنی بار مفتخر است که در هر یک از این شهرها و دیگر شهرهای ترکیه می تواند خدمات حمل را در اختیار شما قرار دهد.  باربری ترکیه به ایران برای همه شهر های ایران نیز انجام میشود .

باربری از تمام شهر های ترکیه به ایران
باربری از تمام شهر های ترکیه به ایران

نکات مهم در ارسال بار از ترکیه به ایران

مسافرانی که قصد دارند بارهای خود را به‌ صورت فریت از ترکیه به ایران ارسال نمایند، باید هماهنگی‌های لازم را از حدود دو هفته قبل انجام بدهند تا در ارسال به موقع بارهای خود به مشکل برنخورند.

فریت بارها معمولاً دو تا سه روز زودتر از مسافر ارسال می‌شوند؛ بنابراین بهتر است که مسافران هماهنگی‌های لازم را برای زمان سفر خود انجام دهند.

در نظر داشته باشید تسهیلات فریت بار به افرادی تعلق می‌گیرد که بلیت و پاسپورت مجاز داشته باشند و خودشان به مرکز فریت بار فرودگاه مراجعه نمایند.

همان‌طور که گفته شد در صورتی‌ که مسافران بیشتر از اندازه مجاز، بار به همراه خود از ترکیه به ایران حمل کنند، باید جریمه سنگینی را پرداخت نمایند؛ بنابراین در رابطه با میزان بار مازاد مجاز در مقررات گردشگری ترکیه و شرکت‌های هواپیمایی اطلاع دقیق داشته باشید تا مشکلی در ارسال بارهایتان ایجاد نشود.

در هنگام تهیه مجوزهای ارسال بار همراه داشتن مدارک های لازم نظیر پاسپورت، ویزا و … را فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که بر اساس قانون گمرک ایران، در صورتی که ارزش کالای شما کمتر از 80 دلار باشد، این کالا مشمول عوارض گمرکی نمی‌شود.

همچنین در صورتی که نخستین بار است به ترکیه سفر می‌کنید و از این کشور به ایران کالا وارد می‌کنید، در برخی از موارد می‌توانید بیشتر از این سقف، از گمرک ایران کالا وارد کنید و عوارض گمرکی را پرداخت نکنید.

در نهایت ، همه این موارد  نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارد تا در کمترین زمان ارزانترین خدمات حمل و نقل از ترکیه را تجربه کنید . بهتر است قبل از اقدام با مشاوران ما در خصوص خدمات باربری از ترکیه به ایران مشاوره  نمایید . 

 

مجموعه آنی بار با سالها تجربه در ارائه خدمات ارسال بار به ترکیه به صورت همه روزه انواع محموله و کالاهای شما را در کمترین زمان ممکن منتقل خواهد نمود. مشاوره با کارشناسان ما رایگان می باشد و فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع