anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار از ترکیه به ایران

بسیاری از هموطنان عزیز ، با تجار و تولیدکنندگان ترکیه روابط زیادی دارند و تولیدات این کارخانجات را به عنوان صادرات به ایران ارسال می کنند . علاوه بر این ، در برخی موارد مهاجرانی که برای زندگی بهتر از ایران به ترکیه مهاجرت کرده بودند ، پس از بررسی موارد تصمیم به برگشت به ایران میگیرند و برای برای ارسال اثاثیه خود نیاز به یک شرکت باربری معتبر دارند 

 

 

تمامی خدمات مورد نیاز شما در شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار در اختیار شما قرار میگیرند 

 

 

ارسال بار و کالا از ترکیه به ایران 

 

حمل و نقل کالای وارداتی از ایران به ترکیه 

 

ارسال لوارم منزل از ترکیه به ایران 

 

 

ترکیه کشوری اروپایی و اسیایی میباشد که به صورت جمهوری اداره می شود.

 

 

همسایگان ترکیه ۶ کشور آسیایی و ۲ کشور اروپایی هستند که با توجه به مساحت این کشور نشان میدهد از تعداد بالای همسایه برخوردار است و این اهمیت ترکیه را ثابت می کند.

 

از وجه دیگر می توانیم به عملکرد خوب اقتصادی و تولیدی ترکیه در سالهای اخیر اشاره کنیم که باعث شده کشورهای مختلف از این کشور خرید و واردات داشته باشند.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار از ترکیه به ایران
  حمل بار از ترکیه به ایران

   

  فریت بار از ترکیه یا حمل هوایی از ترکیه

   

  اگر مسافر باشید و بخواهید باری را به مقصد مد نظر خود بفرستید بیشتر از مقداری که می توانید با خودتان حمل کنید باید بارهای بیشتر را فریت کنید یعنی داخل هواپیما به عنوان بار حمل شود.

   

   

  قیمت فریت بار نسبت روشهای دیگر بالاتر است و برای بارهایی مناسب است که به این کرایه بیارزد و یا جایگزین دیگری نداشته باشد.

   

   

  البته که اگر مسافر هم نباشید می توانید فریت کنید ولی اصطلاحا فریت یعنی حمل از طریق خطوط هوایی مسافربری

   

  شما می توانید از ترکیه خرید کنید و درصورت پرداخت گمرک و عوارض خرید این بارها را بیشتر از حد مجاز با خودتان فریت کنید یا دستور بدهید که برای شما فریت شود و شما در فرودگاه امام خمینی یا در درب منزل بار خود را تحویل بگیرید.

   

  حمل خرده بار از ترکیه (حمل زمینی از ترکیه )

   

  اگر بار زیادی خرید کنید دیگر فریت بار روش مناسبی برای حمل نیست و در صورتیکه بار شما به اندازه یک کامیون کامل نباشد یعنی اصطلاحا فول تراک نباشد بهترین روش حمل خرده بار از ترکیه است.

   

   

  در این روش حمل شما بار خود را به انبار یا شرکت حمل خرده بار میسپارید و ایشان بارها را جمع کرده و به صورت کامیونی به کشور مقصد شما یا ایران حمل می کند.

   

   

  ارسال خرده با از ترکیه به ایران را در کمترین زمان ممکن با آنی بار تجربه کنید . 

   

   

  حمل دربستی یا فول تراک از ترکیه (حمل زمینی از ترکیه)

   

  وقتی که شما عمده خرید می کنید و واردات شما به اندازه یک کامیون است بهترین راه گرفتن یک ماشین دربست است که به اصطلاح فول تراک می گویند.

   

   

  از مزایای این روش این است که ماشین به صورت دربست در اختیار شماست و برای بار شما بیمه اختصاصی می شو د و تکلیف شما و راننده و شرکت حمل کاملا مشخص است.

   

   

  فقط باید مراقب باشید که به صورت دروغ به شما نگویند که فول تراک برای شما تهیه شده است و بعدا بارهای دیگری نیز درکنارش گذاشته باشد و کرایه فول تراک از شما اخذ شود.

   

   

  ارسال لوازم منزل از ترکیه

   

  برای حمل و نقل انواع لوازم منزل خود از نقاطظ مختلف ترکیه به ایران می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما بهترین و مناسب ترین روش های حمل و نقل را در اختیار داشته باشید . حمل لوازم منزل پس از مهاجرت به ترکیه یا بالعکس به هر ۲ روش گفته شده در بالا انجام میگیرد .

   

  ارسال مبلمان به ایران ، ارسال یخچال و گاز ، حمل لوازم و خرده ریز منزل 

   

  مشاوره تخصصی باربری ترکیه

   

  به طور کلی واردات و ارسال بار از ترکیه یک امر تخصصی است.

   

  بنابراین بهترین کار تماس با یک شرکت مطمئن هست که بار شما را آنالیز کرده و بهترین روش را به شما پیشنهاد کند و شما را در جریان تمامی مسائل حمل از ترکیه قرار دهد.

   

   

  سامانه حمل آنی بار در بخش حمل بین الملل با برخورداری از کارشناسان زبده این افتخار را دارد که به صورت رایگان پذیرای سوالات و ابهامات شما باشد.

   

   

  کافیست برای شکل دهی به این ارتباط با شماره تلفن ۵ رقمی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ تماس بگیرید و با فشار دادن دکمه ۲ با کارشناسان حمل بین الملل سامانه آنی بار صحبت کنید.

   

  هزینه باربری از ترکیه به ایران

   

   

  هزینه های حمل و نقل بار و کالا از ترکیه به ایران بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص میشود .

   

   

  یکی از این موارد ، نوع و روش ارسال بار است 

   

   

  هزینه های حمل و نقل بر اساس روش های باربری مختلف دارای هزینه های متفاوتی هستند . وزن و ابعاد و شرایط محموله شما در هزینه های حمل و نقل بسیار موثر هستند .

   

  علاوه بر این ، هزینه های گمرک ایران و ترکیه نیز در نرخ کرایه شما موثر هستند .

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  ارسال بار از تمام نقاط ترکیه

   

  از نکات مهم ارسال بار از ترکیه ، روش حمل ، کرایه حمل و مسایل اختصاصی گمرک می باشد.

   

  هر کدام از این نکات می تواند در حمل بار نقش مهمی ایفا کند.

   

  حال می تواند این ارسال بار از هر شهر ترکیه باشد :

   

  ارسال بار از بندر مرسین

  حمل بار از استانبول

  باربری آنتالیا

  واردات بار از آلانیا

  واردات از ازمیر

  ارسال بار از آنکارا

  واردات کالا از بورسا 

  آدانا

  دنیزلی 

  ازروم

  مانیسا

  انتاکیه 

  اسکندرون

   

   

  سامانه حمل بین المللی آنی بار مفتخر است که در هر یک از این شهرها و دیگر شهرهای ترکیه می تواند خدمات حمل را در اختیار شما قرار دهد. 

   

  نکات مهم در ارسال بار از ترکیه به ایران

   

  مسافرانی که قصد دارند بارهای خود را به‌صورت فریت ارسال نمایند، باید هماهنگی‌های لازم را از حدود دو هفته قبل انجام بدهند تا در ارسال به‌موقع بارهای خود به مشکل برنخورند.

   

   

  فریت بارها معمولاً دو تا سه روز زودتر از مسافر ارسال می‌شوند؛ بنابراین بهتر است که مسافران هماهنگی‌های لازم را برای زمان سفر خود انجام دهند.

   

   

  در نظر داشته باشید تسهیلات فریت بار به افرادی تعلق می‌گیرد که بلیت و پاسپورت مجاز داشته باشند و خودشان به مرکز فریت بار فرودگاه مراجعه نمایند.

   

  همان‌طور که گفته شد درصورتی‌که مسافران بیشتر از اندازه مجاز، بار به همراه خود از ترکیه خارج کنند، باید جریمه سنگینی را پرداخت نمایند؛ بنابراین در رابطه با میزان بار مازاد مجاز در مقررات گردشگری ترکیه و شرکت‌های هواپیمایی اطلاع دقیق داشته باشید تا مشکلی در ارسال بارهایتان ایجاد نشود.

   

  در هنگام تهیه مجوزهای ارسال بار همراه داشتن مدارک‌های لازم نظیر پاسپورت، ویزا و … را فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که بر اساس قانون گمرک ایران، درصورتی‌که ارزش کالای شما کمتر از ۸۰ دلار باشد، این کالا مشمول عوارض گمرکی نمی‌شود.

   

   

  همچنین درصورتی‌که نخستین بار است به ترکیه سفر می‌کنید و از این کشور به ایران کالا وارد می‌کنید، در برخی از موارد می‌توانید بیشتر از این سقف، از گمرک ایران کالا وارد کنید و عوارض گمرکی را پرداخت نکنید.

   

   

  در نهایت ، همه این موارد  نیاز به مشاوره با کارشناسان ما دارد تا در کمترین زمان ارزانترین خدمات حمل و نقل از ترکیه را تجربه کنید . بهتر است قبل از اقدام با مشاوران ما در خصوص خدمات باربری از ترکیه به ایران مشاوره  نمایید . 

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد