باربری تریلی قائمشهر + بیمه رایگان

حمل بار و کالا با تریلی به قائمشهر 

 

 

خدمات باربری تریلی قائمشهر را از آنی بار بخواهید ، آنی بار متخصص ارائه خدمات باربری و حمل بار به قائمشهر با انواع خودروهای باربری به ویژه انواع تریلی می باشد ، همه روزه و در کمترین زمان ممکن خدمات باربری تریلی قائمشهر را به شما ارائه می نماید.

 

آنی بار از تمامی نقاط تهران ( شرق تهران / غرب تهران / شمال تهران / جنوب تهران ) و تمامی شهرستان های اطراف تهران ( ورامین/ رودهن / بومهن / جاجرود / کرج / پاکدشت ) و . . . . . خدمات باربری تریلی قائمشهر را ارائه می نماید البته توجه داشته باشید خدمات آنی بار تنها محدود به تهران نمی باشد بلکه شما می توانید از سراسر کشور جهت دریافت خدمات باربری تریلی قائمشهر با آنی بار تماس بگیرید.

 

باربری تریلی قائمشهر یکی از خدمات آنی بار در استان مازندران است و شامل حمل انواع بارهای سنگین و فوق سنگین با تریلی های کفی ، ترانزیت یا چادری ، بغلدار و کمرشکن به شهر قائمشهر می شود.

 

  

دریافت خدمات باربری تریلی قائمشهر همراه با بیمه نامه معتبر و کامل 

 

ارزانترین نرخ کرایه حمل و نقل و باربری تریلی قائمشهر از تهران را با آنی بار تجربه کنید.

باربری تهران به قائمشهر با انواع تریلی های زیر انجام میشود .

باربری تریلی به قائمشهر
باربری تریلی به قائمشهر

 

باربری با تریلی کفی و لبه دار به قائمشهر 

 

این نوع تریلی پر کاربرد ترین نوع تریلی برای حمل بار و باربری تریلی قائمشهر می باشد ، برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها به قائمشهر استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است .

 

 

تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل بار و کالا امکان حمل بار تا 24 تن را دارند و برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . در باربری تریلی قائمشهر مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

  • طول کفی تریلی = از 12 متر تا 13 متر 60 سانت 
  • عرض تریلی کفی = 2/5 متر 
  • توان حمل بار استاندارد = 24 تن 

باربری تریلی قائمشهر با استفاده از تریلی کفی و تریلی بغلدار بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود ، خدمات باربری تریلی قائمشهر بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد.

 

حمل و نقل انواع بار های سنگین و فوق سنگین در استان مازندران با استفاده از خدمات باربری تریلی مازندران با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

باربری تریلی قائمشهر یکی از صدها خدمات آنی بار در استان مازندران است. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار با ترانزیت به قائمشهر 

 

برای حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی در حجم و تناز بالا ، تریلی ترانزیت بهترین گزینه در باربری تریلی قائمشهر است . این تریلی به دلیل مسقف بودن و داشتن ارتفاع بالا ، امکان حمل بارهای بسته بندی شده و کارتنی را نیز دارد .

 

 

باربری تریلی قائمشهر با ترانزیت برای حمل بارهای تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

 

 

تریلی ترانزیت دارای ابعاد زیر می باشد : 

 

  • طول اتاق بار = 13 متر و 60 سانتی متر 
  • عرض اتاق بار = 2/5 متر 
  • ارتفاع اتاق = 2/80 متر
  • توان حمل بار = 23 تن 
تریلی ترانزیت قائمشهر
تریلی ترانزیت قائمشهر

حمل بارهای فوق سنگین با تریلی کمرشکن به قائمشهر 

 

برای حمل و نقل بارهای بسیار سنگین و محموله های سنگین و فوق سنگین می توانید انواع کمرشکن را از باربری تریلی قائمشهر دریافت کنید.

 

باربری تریلی قائمشهر با تریلی کمرشکن برای حمل و نقل محموله های سنگین یا بسیار حجیم استفاده می شود. این تریلی ها دارای ابعاد و شرایط مختلفی هستند که مناسب ترین نوع آنها را بر اساس نوع محموله باید استفاده کرد.

 

اگر قصد دارید محموله سنگین خود را از تهران به قائمشهر ارسال کنید،  آنی بار کمرشکن5-7-11 محور را در باربری تریلی قائمشهر در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

 

ابعاد تریلی کمرشکن به صورت زیر می باشد :

  • طول اتاق بار = از 8 متر تا 18 متر متغییر می باشد. 
  • عرض اتاق بار = از 2/5 متر تا 3 متر متغییر می باشد.
  • توان حمل بار = 60 تن بار

 

آنی بار متناسب با نوع بارتان بهتریم خودرو باربری و مناسب ترین خدمات باربری تریلی قائمشهر را در اختیارتان قرار می دهد.

 

حمل انواع بار و کالا با استفاده از خدمات باربری تریلی ساری 

 

ارسال انواع بار و کالا با تریلی قائمشهر تحت پوشش بیمه کامل

 

برای حمل و نقل بارهای مختلف در باربری تریلی قائمشهر ، استفاده از بیمه نامه بسیار مهم است .

 

 

بیمه نامه باربری تریلی قائمشهر برای حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی ضروری است و برای جبران خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات در زمان حمل بار به قائمشهر ، مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

 

در صورتی که در زمان باربری تریلی قائمشهر خسارات جزئی یا کلی به محموله وارد گردد ، بیمه نامه مجموعه آنی بار بصورت کامل خسارات را تا انتها پرداخت می نماید.

 

 

خدمات باربری تریلی قائمشهر با پوشش چند ده میلیاردی بیمه در اختیار شما قرار می گیرد.

 

حمل بار از باربری مازندران به سراسر کشور تحت پوشش بیمه نامه معتبر 

 

بیمه
بیمه

 

حمل بار با تریلی برای قائمشهر با ارزانترین نرخ کرایه

 

هزینه حمل و نقل و باربری تریلی قائمشهر نیز همچون سایر خدمات باربری دارای نرخ ثابت و یکسانی نمی باشد و روزانه با توجه به مواردی از جمله نوع تریلی ، فاصله بین مبدا و مقصد ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد استفاده ، شرایط آب و هوایی و . . . مشخص می شود .

 

به عنوان مثال نرخ کرایه باربری تریلی قائمشهر از تهران در فصل بهار با آب و هوای آفتابی کمتر از نرخ کرایه باربری تریلی قائمشهر از اراک در زمستان با آب و هوای بارانی می باشد .

 

برای استعلام نرخ کرایه دقیق و به روز باربری تریلی قائمشهر از سراسر کشور تنها کافیست یک روز قبل از باربری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ما ارزانترین و کمترین کرایه باربری به قائمشهر را در اختیار شما قرار می دهیم ، 100 میلیون بیمه رایگان برای باربری تریلی قائمشهر

 

حمل بارهای ترافیکی در باربری تریلی قائمشهر 

 

محموله های ترافیکی ، به بارهایی گفته می شود که دارای وزن و ابعاد بیشتر از حد استاندارد ماشین های باری هستند ؛ جهت تردد محموله های ترافیکی باید پروانه عبور صادر شود .

 

 

بری حمل بار های ترافیکی به قائمشهر می توانید از خدمات باربری تریلی قائمشهر با انواع کمرشکن استفاده کنید.

 

 

تریلی کمرشکن توان حمل بار های فوق سنگین تا 60 تن را دارد ، اگر وزن بارتان بیشتر از این مقدار باشد یا ابعاد آن بیشتر از طول کفی کمرشکن باشد باید از بوژی برای حمل آن استفاده کنید.

 

باربری به قائمشهر با بوژی زیر مجموعه خدمات باربری تریلی قائمشهر می باشد . 

 

 

بوژی دارای کفی متغیر می باشد و بنا به نیاز قابلیت افزایش یا کاهش را دارد ، این خودرو باربری توان حمل بار تا وزن 96 تن را دارد. 

 

 

حمل بارهای ترافیکی در باربری تریلی قائمشهر با کمترین نرخ باربری و در کوتاه ترین زمان

 

حمل بار های 5 تا 15 تن با استفاده از خدمات باربری کامیون بهشهر همراه با تخفیف ویژه آنی بار 

حمل های ترافیکی به قائمشهر
حمل های ترافیکی به قائمشهر

 

ثبت درخواست باربری با تریلی برای قائمشهر 

 

آنی بار برای حمل صحیح و سریع بار شما در باربری تریلی قائمشهر ، بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد.

 

شما می توانید با یک تماس با کارشناسان آنی بار تمامی اطلاعات لازم را در اختیار ایشان قرار داده و مناسبترین و بهترین خدمات باربری تریلی قائمشهر را در اختیار بگیرید.

 

علاوه بر خدمات باربری تریلی قائمشهر ، خدمات حمل بار با نیسان به قائمشهر از تهران و همچنین خدمات باربری ایسوزو قائمشهر را نیز به هموطنان ارائه می گردد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع