anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری استانبول | باربری تهران به استانبول ( زمینی و هوایی )

باربری استانبول از تمام نقاط کشور

 

باربری استانبول بصورت همه روزه با کمترین هزینه از طریق روش های مختلف حمل بین المللی توسط آنی بار برای شما عزیزان با نازلترین نرخ کرایه انجام می شود .

 

 

باربری از تهران به استانبول بصورت زمینی و هوایی در کمترین زمان ممکن با بیمه نامه کامل که برای حفاظت از محموله شما مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

باربری به استانبول از تمام نقاط کشور انجام می شود و هیچ کونه محدودیتی در انتخاب مبدا باربری ندارد ؛ تنها تفاوت آن هزینه حمل بار می باشد .

 

 

برای استعلام نرخ کرایه باربری استانبول نیز تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

 

باربری استانبول را با متخصصین آن تجربه کنید . اعتبار ما ، سابقه درخشان ماست. 

 

 

حمل بار از تهران برای استانبول

 

 

ارسال بار و کالا و خصوصا اثاثیه و لوازم منزل از تهران برای استانبول آسیایی و اروپایی برای تجار و مهاجرین گرامی که قصد ادامه زندگی در ترکیه را دارند توسط آنی بار بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام می شود . شما می توانید با یک تماس تلفنی انواع محموله و کالا و اثاثیه خود را به باربری استانبول در تهران به آنی بار تحویل داده و در استانبول تحویل بگیرید. 

 

 

حمل و نقل انواع کالاهای مجاز و لوازم خانه بصورت همه روزه و تخصصی توسط آنی بار انجام می شود و امکان ارسال بار از همه استان تهران فراهم است. 

 

 

از آنجایی که استان تهران دارای مناطق و انبار های بزرگی است و تعداد زیادی از تجار در استان تهران فعالیت می کنند ، امکان ارسال از همه نقاط تهران مانند مناطق صنعتی ( مثل شورآباد ، شهرک  صنعتی ها و . . . ) که محموله های تجاری را به ترکیه ارسال می کنند نیز توسط آنی بار فراهم شده است. 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری برای استانبول
  باربری برای استانبول

   

  باربری تهران برای استانبول آسیایی و اروپایی

   

   

   

  آنی بار خدمات حمل و نقل بار و کالا و اثاثیه را تمام نقاط ایران برای استانبول آسیایی و اروپایی در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید . این شهر یکی از مهمترین مقاصد گردشگری و خصوصا مهاجرت است و تجار ترک بیشتر در این شهر فعالیت دارند . از همین جهت حجم بار که به استانبول از تهران ارسال می شود بسیار بیشتر از سایر شهرهای ترکیه است . 

   

   

  حمل و نقل تخصصی و حرفه ای برای استانبول به همراه بیمه نامه و بارنامه برای استانبول

   

   

  استانبول تنها شهر دنیاست که در دو قاره واقع شده. بخشی از استانبول در قاره اروپا و بخشی دیگر در قاره آسیا قرار دارد. این شهر بزرگ‌ترین شهر ترکیه و پنجمین شهر بزرگ دنیاست و چیزی نزدیک به ۱۵ میلیون جمعیت دارد.

   

   

  به طور کلی قسمت اروپایی استانبول معروف‌تر از بخش آسیایی آن است و اغلب سفارت‌ها و مراکز دولتی و گردشگری در آن قرار دارد. با این وجود اگر به دنبال آرامش و سکوت بیشتر هستید، شاید بخش آسیایی برای شما مناسب‌تر باشد.

   

   

   

  بخش اروپایی و آسیایی این شهر با سه پل بسفر، محمد فاتح، سلطان یاووز به یکدیگر متصل می‌شوند و برای رسیدن از یکی به دیگری راه‌حل های بسیاری مانند اتوبوس، مترو، مترو بوس و کشتی وجود دارد که در صورت لزوم می‌توانید از هرکدام استفاده کنید.

   

  آنتالیا از شهرهای مهم و گردشگری کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان می‌باشد ؛ جهت حمل بار به آنتالیا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

   

   

  ارسال بار از تمام ایران به استانبول

   

   

  برای حمل و نقل و باربری استانبول ، آنی بار از همه نقاط کشور خدمات باربری را در اختیار شما قرار می دهد .

   

   

  حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی و اثاثیه از شهر ها و استان های مختلف کشور تحت پوشش بیمه نامه به استانبول آسیایی و اروپایی در کمترین زمان ممکن 

   

   

  حمل و نقل تخصصی و حرفه ای در باربری استانبول بصورت تخصصی .

   

  • باربری از تهران به استانبول
  • باربری از مشهد به استانبول
  • باربری از شیراز به استانبول
  • باربری از اصفهان به استانبول

   

  باربری استانبول
  باربری استانبول

   

   

   ارسال اثاث به استانبول از تهران

   

  ارسال اثاثیه و لوازم منزل به استانبول معمولا برای افرادی انجام می شود که قصد زندگی در ترکیه دارند ( مهاجرین )  . گمرک ترکیه برای ورود اثاثیه و لوازم منزل بر اساس میزان ارزش آنها و برند آنها مبلغی به عنوان عوارض گمرکی بر حسب لیر ترکیه دریافت می کند . 

   

   

  در زمانی که قصد داریم اثاثیه از تهران به استانبول ارسال کنیم ، باید ابتدا یک لیست از مواردی که در محموله خود داریم تهیه نماییم و به ۲ زبان فارسی و ترکی تحویل مسئولین آنی بار دهید .  در گمرک ۲ کشور ، کار تطبیق لیست ارائه شده با محموله انجام می شود و در صورت مغایرت ممکن است مشکلاتی بوجود آید. 

   

   

   

  باربری استانبول که توسط آنی بار انجام میشود چه برای اثاثیه و لوازم منزل و چه برای کالاهای تجاری بصورت تخصصی از صفر تا صد میباشد و شما می توانید محموله خود را بصورت کامل بدون مشکل به آنی بار تحویل داده و در استانبول آسیایی یا اروپایی تحویل بگیرید. 

   

   

  برای اثاث کشی به استانبول ، در صورتی که قصد تحویل در استانبول آسیایی یا اروپایی را داشته باشید ، محموله در گمرک همان ناحیه به شما تحویل خواهد شد . 

   

   

   

  ارسال انواع کالا و بار تجاری و صنعتی

  ارسال لوازم منزل به ترکیه 

   

   

  برای باربری اثاثیه منزل به استانبول  ، می بایست برخی موارد مدنظر قرار گرفته شود.

   

   

  باربری زمینی برای استانبول

   

   

  یکی از روش هایی که برای ارسال بار و کالای شما به ترکیه استفاده میشود ، حمل و نقل زمینی است . حمل و نقل از طریق جاده از نظر هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و هزینه های کمتری خواهد داشت . اما در باربری استانبول به صورت زمینی مواردی را باید در نظر داشت که عبارتند از : 

   

   

   

  1. سرعت حمل زمینی نسبتا کم است . به عنوان مثال در صورتی که شرایط در گمرک بصورت عادی طی شود ، حدو.د ۷ روز زمان برای تحویل محموله در استانبول زمان نیاز است. 
  2. معمولا در حمل زمینی احتمال بروز تصادفات برای خودروهای حامل نیز درنظر گرفته میشود . حمل و نقل و تردد از طریق جاده چه برای خودروهای باربری چه شخصی این مورد را در بر دارد. 
  3. در حمل زمینی تشریفات گمرکی و شلوغی مرز ممکن است در زمان نهایی تحویل محموله موثر باشد. 

   

   

  اما روش زمینی نسبت به حجم محموله قابل  حمل ، هزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای را برای استانبول در بر خواهد داشت . ارسال اثاثیه به استانبول بصورت زمینی یکی از  مهمترین خدماتی است که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید. 

   

  آنکارا پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر هم‌چنین مرکز سیاسی کشور ترکیه می باشد ؛ جهت ارسال بار به آنکارا نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

   

   

  باربری تهران استانبول
  باربری تهران استانبول

   

  باربری هوایی استانبول

   

   

  حمل هوایی را می توان سریعترین روش ارسال بار به استانبول یا شهرهای دیگر ترکیه دانست . در این روش ، محموله شما از طریق هواپیماهای مسافری و کارگو به استانبول ارسال میشوند . این روش بسیار سریع و البته هزینه بر خواهد بود. 

   

   

  تحویل محموله در استانبول معمولا حدود ۲ تا ۳ روز به طول خواهد انجامید اما از آنجایی که هزینه های حمل هوایی بر اساس وزن محموله  محاسبه میشود ، برای ارسال برخی اقدام این روش مناسب نیست . به عنوانان مثال ارسال یکی یخچال بصورت هوایی ممکن است هزینه ای بسیار بالا داشته باشید اما اراسل زمینی خرده باری این یخچال ممکن است کمتر هزینه بر باشد که باید توسط کارشناسان بررسی شود. 

   

   

  باربری هوایی تهران به استانبول از فرودگاه امام خمینی آغاز و در فرودگاه بین‌المللی آتاترک ، فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن و یا جدیدترین فرودگاه ترکیه با نام فرودگاه استانبول یا İstanbul Havalimanı به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد. 

   

   

   

  فریت بار استانبول از خدمات حرفه ای و تخصصی آنی بار است  . تنها یک تماس با باربری استانبول آنی بار کافیست. 

   

   

   

  باربری هوایی-min
  باربری هوایی-min

   

  آغار بارگیری لوازم منزل آقای ذاکری به مقصد استانبول اروپایی

   

   

  موارد ممنوعه در باربری استانبول

   

   

  لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به ترکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد.

   

   

   

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیجات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

   

   

  زمانی که محموله و کالایی را به  صورت زمینی به استانبول ارسال میکنید ، گمرک ترکیه محموله را بصورت کامل تحت بررسی قرار میدهد.

   

   

  در این زمان محموله با اشعه ایکس بررسی میگردد و در برخی موارد سگ های مواد یاب نیز محموله شما را بررسی میکنند.

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  مشاوره رایگان باربری تهران استانبول

   

   

  کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال اثاث منزل از تمامی نقاط تهران به استانبول می باشند.

   

   

  کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

   

   

  حمل بار به ترکیه در کمترین زمان ممکن

   

   

  آنی بار متخصص باربری از تهران به استانبول با کمترین هزینه می باشد .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع