جابجایی انواع تاور کرین ( جرثقیل برجی )

حمل تاورکرین با تریلی کمرشکن

 

 

تاورکرین یک نوع جرثقیل است که برای جابجایی انواع لوازم و قطعات سنگین ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا در برج های بلند مورد استفاده هستند . حمل تاورکرین نیاز به فرایند و شرایط خاص خود دارد و معمولا باید به افراد متخصص سپرده شوند . 

 

 

جابجایی تاورکرین بصورت تخصصی و با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام خواهد شد . 

 

 

برای حمل تاورکرین ، معمولا از تریلی ها استفاده میشود . دلیل آن هم وزن بالا و ابعاد بزرگ آن میباشد . برخی از قطعات این جرثقیل ها قابلیت حمل بار با تریلی کفی را نیز دارند . اما قطعات سنگین تر معمولا با استفاده از کمرشکن جابجا میشوند . 

 

 

تاورکرین ها ، برای بالا بردن اجسام ، وزنه های سیمانی سنگینی نیز دارند . این وزنه ها به دلیل وزن زیاد معمولا با کمرشکن جابجا میشوند اما در برخی موارد برای حمل آنها از تریلی کفی نیز استفاده میشود  . 

 

جابجایی تاور کرین با کمرشکن
جابجایی تاورکرین با کمرشکن

 

 

ارسال تاورکرین از تهران به شهرستان

 

برای حمل تاورکرین ، می توانید با کارشناسان آنی بار از طریق سامانه مشاوره تلفنی در ارتباط باشید . همکاران ما امکان ارسال انواع جرثقیل های تاورکرین از تهران به همه شهر ها و شهرستان ها را در اسرع وقت برای شما فراهم می نمایند . 

 

 

قطعات مختلف یک تاورکرین ممکن است با خودروهای مختلفی حمل شود که از این جهت کارشناسان ما می توانند با بررسی نوع تاورکرین و ابعاد و وزن قطعات آن ، خودروی باربری مناسب را برای حمل تاورکرین در نظر بگیرند . 

 

 

آنی بار امکان حمل جرثقیل به همه نقاط کشور از تهران را برای شما عزیزان فراهم نموده است و کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره دقیق و سریع جهت ارائه خدمات حمل تاورکرین بصورت تخصصی به شما عزیزان هستند . 

 

حمل انواع تاورکرین

 

تاورکرین در صنعت حمل و نقل جهت بار گیری و تخلیه بار، در صنعت ساخت و ساز برای جابجایی مواد و مصالح و در صنعت تولید به منظور مونتاژ تجهیزات تولیدی کاربرد دارد.

 

تاورکرین ها به صورت کلی در سه دسته طبقه بندی می شوند:

 • تاورکرین ثابت برای ساخت و سازهای معمولی کاربرد دارد نمی توان این نوع تاورکرین را جابجا کرد یا به آن افزایش ارتفاع داد
 • تاورکرین متحرک پیشرفته تر و دارای قابلیت بیشتری نسبت به تاورکرین ثابت می باشد. این نوع تاور به بوم تلسکوپی هیدرولیکی متصل به پلتفرم مجهز است و تجهیزات بیشتری برای عملکرد دارد
 • تاورکرین بالارونده با افزایش ارتفاع ساختمان افزایش ارتفاع می دهد و امتیاز ویژه آن در پوشش گسترده محور z می باشد از این نوع تاورکرین در صنایع پل سازی، برج سازی و آسمان خراش استفاده می شود.

 

تاورکرین های جدید به دلیل قابلیت های فراوان در حمل اجسام با وزن های مختلف در جهت عمودی و افقی شهرت پیدا کرده اند. تاورکرین برای جابجایی اجسام از کابل معلق و بازوی محرک استفاده می کند.تاورکرین ها ظرفیتهای مختلفی برای حمل مواد دارند ولی ظرفیت معمولی بین 8 تا 16 تن می باشد.   

 

 

CRANE
CRANE

حمل بولدوزر تحت پوشش بیمه با خودرو های باربری آنی بار

 

بیمه نامه کامل و مخصوص حمل تاورکرین

 

 

قیمت تاورکرین ها بسیار بالا هست به طوری که از چند صد میلیون تا چندین میلیارد تومان می تواند هزینه داشته باشد .در پروژه های ساختمانی اگر حجم کار کم باشد بسیاری از معماران اقدام به اجاره تاورکرین می کنند و اگر پروژه نسبتا بزرگ باشد اقدام به خرید تاورکرین می کنند تا صرفه بیشتری داشته باشد اما در هر دو صورت نیار به حمل تاورکرین می باشد .

 

 

 

به همین جهت ، برای حمل تاورکرین چه به صورت درون شهری و چه به صورت برون شهری ، بیمه نامه ای کامل برای حفاظت از سرمایه صاحبین انها نیاز است . 

 

 

آنی بار برای حمل تاورکرین و دستگاه های صنعتی و راه سازی و ساختمانی ، از بهترین بیمه نامه ممکن ( بیمه قانون تجارت ایران ) استفاده می نماید تا در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت به محموله گردد ، تمامی خسارات بصورت نقدی توسط بیمه نامه به صاحبین بار پرداخت شود . 

 

 

 

حمل و نقل بار فوق سنگین نیز توسط مجموعه آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

کاربرد های تاورکرین

 

تاورکرین ها معمولاً بهترین ترکیب از ارتفاع و ظرفیت بالابری را فراهم کرده و به‌ صورت گسترده در مواردی مانند:

 

 • ساختن سدها
 • برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع
 • سدسازی
 • ساخت سیلو
 • حمل بار در بندرها و گمرک‌ها

استفاده می‌شوند. همچنین در دیگر صنایع نیز کاربردهای خاص خود را دارند برای مثال در صنعت حمل‌ونقل برای بارگیری و تخلیه ، در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین ، در صنعت ساخت‌ و ساز برای حرکت مواد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

برای حمل تاورکرین تنها با آنی بار تماس بگیرید. 

 

باربری حمل دستگاه های صنعتی و سنگین را به آنی بار ؛ باربری تخصصی و حرفه ای ایران ، بسپارید. 

 

 

تاورکرین-min
تاورکرین-min

یکی از خودرو هایی که در صنعت راه و شهر سازی بسیار پرکاربرد است بیل مکانیکی می باشد ؛ برای حفر کانال، گودال، زیرسازی ، تخریب ، گود برداری و . . . از بیل مکانیکی استفاده می شود ؛ حمل بیل مکانیکی به مکان مورد نظرتان را می توانید به آنی بار بسپارید .

 

تاورکرین از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

 

 

حمل تاورکرین و اجزا و قطعات آن به صورت جداگانه با انواع خودرو های باربری انجام می شود .

 

همان‌طور که یک اهرم تعادل از سه قسمت تشکیل‌شده است تاورکرین هم از سه قسمت تشکیل‌شده است. 1-قسمت مرکزی که ما به آن پایه میگوییم. 2- قسمت بازو که وظیفه حمل بار را بر عهده دارد. 3- قسمت پشت تاورکرین که بلوک‌های بتنی داخل آن قرار می‌گیرد تا وزن عقب و جلوی تاور را متعادل کند.

 

 

وزن و ابعاد هر قسمت از تاورکرین ها متفاوت از سایرین هستند . بسته به نوع و مدل آنها برای حمل و نقل نیاز به شرایط خاصی داریم . به همین جهت انتخاب خودروی باربری مناسب با شرایط آن علاوه بر کاهش هزینه های حمل تاورکرین، سبب بهبود و تسریع فرایند حمل و نقل نیز میشود . 

 

حمل بار ترافیکی با انواع کمرشکن و بوژی با مناسب ترین هزینه در سراسر کشور

 

 

نکات مهم هنگام حمل تاورکرین

 

 

اگر قصد حمل تاورکرین را دارید بهتر است قبل از اقدام به نکات زیر توجه کنید : 

 

 

 • حمل تاورکرین ها جزو خدمات ویژه و حساس محسوب می شود و نیاز به دقت و توجه بالایی دارد و به همین علت هم معمولا دارای هزینه زیادی است پس بهتر است قبل از هر کاری این مورد را مد نظر داشته باشید.
 • نکته بعدی این است که به دلیل اینکه تاورکرین دستگاه بسیار بزرگ است ، حمل تاورکرین هم نیازمند تریلی و کامیون های بزرگ است و در این شرایط وسیله نقلیه مورد نظر و همچنین انتخاب بهترین مسیر برای انتقال هم بسیار مهم است.
 • رانندگان این خدمات هم باید با تجربه و کاربلد باشند تا در حین حرکت در مسیر حواسشان به همه چیز باشد و از قیچی شدن تریلی جلوگیری کنند.
 • همچنین برای حمل تاورکرین ، از شرکتی درخواست خدمات داشته باشید که از هر نظر مورد اطمینان باشد و کار را بدون هیچ مشکلی به اتمام برساند.

 

 

 آنی بار با تجربه چندین ساله در زمینه حمل و نقل و باربری سنگین و فوق سنگین ، مهارت و تجهیزات کافی را جهت حمل تاورکرین دارا می باشد و بهترین و ایمن ترین خدمات باربری را به شما ارائه می دهد .

 

 

در ضمن در نظر داشته باشید که حمل تاورکرین ها تحت پوشش کامل ، بهترین و معتبرترین شرکت بیمه ایران انجام می شود. 

 

برای حمل لودر می تواند از خدمات باربری آنی بار استفاده کنید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع