ارسال بار به ازمیر از تهران و شهرستان ها

حمل بار به ازمیر با کمترین هزینه همراه بیمه نامه کامل

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی ، زمینی و ترکیبی از تمامی استان ها و شهرهای کشور با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان توسط باربری آنی بار انجام میشود .  برای ارسال بار به ازمیر ، همه روزه آنی بار آماده ارائه بهترین خدمات باربری می باشد . انتقال تخصصی انواع کالاهای تجاری و صنعی با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

 

 

باربری از ایران به ازمیر برای کالاهای تجاری و صادراتی و همچنین اثاثیه و لوازم منزل انجام میشود  و محموله شما بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه قرار میگیرد. 

 

 

ارسال بار به ازمیر تحت پوشش بیمه کامل ، همراه با بارنامه بین المللی انجام خواهد شد . برای انتقال لوازم خانه و کالا به ازمیر ، از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

آنی بار برای ارسال بار به ازمیر از همه نقاط کشور آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه میباشد . روش های باربری مختلف برای ارسال بارهای شما در نظر گرفته میشود.

 

فریت بار به ترکیه نیز از خدمات تخصص آنی بار است و با به صورت هوایی امکان انتقال همه نوع محموله و کالا را ارائه می نماید .

 

باربری و حمل انواع کالا برای ازمیر

 

 

ارسال بار به ازمیر از تمامی شهر ها و شهرستان ها با انواع روش های باربری با کمترین هزینه انجام میشود و امکان ارسال سریع محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای ازمیر در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات ممکن با بیمه نامه معتبر بین المللی خواهد بود.

 

در خدمات ارسال بار به ازمیر ، انواع محموله ها و کالاها بارگیری و منتقل میشوند.

 

 

 • حمل کالای تجاری برای ازمیر
 • ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ازمیر
 • ارسال کالاهای صنعتی و تولیدی به ازمیر
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی به ازمیر

 

از مهمترین ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به ازمیر با پوشش کامل بیمه نامه میباشد . شما می توانید محموله ها و کالاهای خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل نمایید . آنی بار برای ارسال بار به ازمیر از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

باربری به ازمیر
باربری به ازمیر

ارسال اثاثیه به ازمیر

 

   یکی از خدماتی که آنی بار برای ارسال بار به ازمیر به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما به ازمیر می باشد. 

 

ما در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه برای ارسال اثاثیه به ازمیر آماده همکاری با شما عزیزان هستیم . 

 

ارسال بار به ازمیر تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با بهترین قیمت انجام میشود و محموله های اثاثیه شما در اسرع وقت بارگیری و منتقل میشوند.

 

ارسال بار به ازمیر با بسته بندی تخصصی

 

 

ارسال بار به ازمیر توسط تیم آنی بار با یک ویژگی حرفه ای همراه است . بسته بندی تخصصی برای انتقال محموله های شما. برای ارسال بار به ازمیر ، آنی بار همه روزه محموله های شما ( خصوصا اثاثیه ) را به بهترین روش بسته بندی و آماده ارسال می نماید. 

 

 

برای ارسال بار به ازمیر ، بسته بندی مناسب از مهمترین موارد است زیرا در سلامت محموله و انتقال صحیح آن تاثیر مستقیم خواهد داشت . آنی بار برای بسته بندی از موارد زیر استفاده می نماید: 

 

 • بسته بندی با استفاده از کارتن موزی 
 • بسته بندی با کارتن اختصاصی 
 • بسته بندی با جعبه های چوبی ویژه 
 • سلفون و نایلون حبابدار 

 

ارسال بار به ازمیر به صورت تخصصی توسط آنی بار انجام میشود و هیچ یک از شرکت های باربری بین المللی با نرخ کرایه و قیمت آنی بار امکان رقابت ندارند .  

 

ازمیر
ازمیر

 

 

 

 

باربری ترکیه بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد . 

 

ارسال کالا از تهران به ازمیر

 

برای ارسال بار به ازمیر ، آنی بار به صورت همه روزه انواع کالا را از تهران بارگیری و منتقل خواهد کرد . برای حمل بار به ازمیر ، کالاهای تجاری که در تهران هستند معمولا به صورت زمینی بارگیری و با استفاده از روش حمل زمینی منتقل میشوند. 

 

قرار گرفتن انبارهای بزرگ و شهرک های صنعتی که تولیدات فراوانی دارند سبب شده است که همه روزه از تهران به نقاط مختلف ترکیه خصوصا برای ازمیر محموله های مختلفی ارسال شوند . ما برای ارسال بار به ازمیر انواع محموله های تجاری صادراتی مانند مواد خوراکی ، فرش ، لوازم خانگی و . . . را بارگیری و منتقل می نماییم.

 

ارسال بار به ازمیر از تهران توسط آنی بار به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد . 

 

 

استانبول به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه مقصد بسیاری از تجار و مهاجران می باشد ؛ جهت باربری تهران به استانبول با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

 

ارسال بار به آنتالیا
ارسال بار به ازمیر

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به ازمیر 

 

 

در خدمات ارسال بار به ازمیر یا سایر شهر های ترکیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ترکیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال محموله به ازمیر هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ازمیر میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

 

در صورتی که هنگام ارسال بار به ازمیر این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر ارسال بار به ازمیر ،  ارسال بار به مانیسا با کمترین هزینه نیز از تخصص های آنی بار است. 

 

ارسال بار به ازمیر با تریلی ترانزیت

 

 

ارسال بار به ازمیر بصورت زمینی و با استفاده از تریلی ترانزیت توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به ازمیر ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد.

 

 

آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به ازمیر می باشد. آنی بار برای ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

 

آنی بار برای حمل بار بین المللی و ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی ، تنها به صورت باربری ترانزیت و کامیونت در خدمت شما می باشد.

 

 

 • ارسال اثاثیه منزل از تهران به ازمیر
 • ارسال اثاث منزل از اصفهان به ازمیر
 • ارسال اثاث منزل از شیراز به ازمیر
 • ارسال اسباب منزل از مشهد به ازمیر
 • ارسال اسباب منزل از کرمانشاه به ازمیر
 • ارسال اثاثیه منزل از کرمان به ازمیر
 • ارسال اثاثیه منزل از کیش به ازمیر
 • ارسال اثاثیه منزل از قزوین به ازمیر
 • ارسال بار به بندر مرسین ازمیر

 

 

برای ارسال بار به ازمیر ، روش گروپاژ زمینی نیز از مهمترین روش های حمل است . در این روش ، محموله شما در کنار محموله 2-3 نفر دیگر با استفاده از یک کامیونت یا تریلی ترانزیت بارگیری و ارسال میشود.

ترانزیت زمینی به ازمیر
ترانزیت زمینی به ازمیر

 

علاوه بر ارسال بار به ازمیر ، برای حمل و نقل بار به آنتالیا در کمترین زمان ممکن نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

 

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به ازمیر ، استفاده از خطوط هواپیمایی و ارسال هوایی محموله های شما می باشد. آنی بار با سالها سابقه در خصوص ارائه خدمات تخصص ، همه روزه محموله های شما را در گمرک فرودگاه امام خمینی تحویل و در گمرک فرودگاه ازمیر تحویل شما می نماید.

برای ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی ، بارنامه قابل پیگیری صادر میگردد و محموله های شما به صورت کامل بیمه خواهند شد. 

 

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی در مدت زمان حدود 3-4 روز انجام می شود.

 

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی
ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی

روش های ارسال بار و اثاثیه به ازمیر 

 

شما می توانید خدمات باربری به ازمیر را به دو روش از آنی بار دریافت کنید ؛ ارسال بار به صورت دربست و ارسال بار به صورت خرده بار

انتخاب روش ارسال بار به ازمیر با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

 • تمایل صاحب بار 
 • مقدار کرایه مورد نظرتان
 • مدت زمان باربری
 • مقدار بار و اثاثتان

در روش دربستی متناسب با مقدار بارتان کامیونی در اختیارتان قرار می گیرد و پس از بارگیری با شما پلمپ می شود و به مقصد مورد نظرتان در ازمیر ارسال می شود.

 

در روش خرده بار ؛ بار شما همراه با دو الی سه بار دیگر در یک کامیون بارگیری می شود و سپس به مقاصد مورد نظر ارسال می شود.

 

ارسال بار به ازمیر به صورت خرده بار هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری دارد و امکان ارسال بارهای کم را برای شما میسر می کند اما از نظر زمانی کمی طولانی تر از روش دربستی می باشد. 

 

ارسال لوازم منزل به ترکیه با کمترین هزینه به صورت دربستی و خرده بار 

 

 

بیمه نامه ارسال بار به ازمیر

 

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به ازمیر ، استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل میباشد که امنیت محموله شما را فراهم می نماید . 

 

 

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد.آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری و ارسال بار به ازمیر را تحت پوشش قرار داده است.

 

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به ازمیر ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید و تا 500 میلیون تومان رایگان خواهد بود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر ارسال بار به ازمیر ، ارسال بار به آنکارا بصورت تخصصی و با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود .  

 

 

 

مشاوره رایگان ارسال بار به ازمیر

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال بار به ازمیر از تمامی نقاط تهران و کشور می باشند.

 

 

کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

 

 

حمل بار به ازمیر در کمترین زمان ممکن

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری برای ازمیر را با آنی بار تجربه کنید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع