بنر آنی بار

حمل بار به باکو و نخجوان

بهترین باربری ایران برای باکو

حمل بار به باکو و نخجوان به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده انتقال محموله های شما می باشد . ما برای ارسال سریع و ارزان بار به باکو از طریق روش های مختلف آماده همکاری با شما هستیم .

حمل بار به باکو با کمترین هزینه تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود و خدمات تخصصی و دقیق را در اختیارتان قرار میدهیم.

 

  1.  حمل بار غیر مستقیم به باکو و نخجوان
  2. ترانزیت مستقیم به باکو و نخجوان

 

>> حمل بار به کشور آذربایجان <<

 

در هنگام حمل بار به صورت غیر مستقیم از ایران به باکو و نخجوان آذربایجان ، ابتدا محموله های صادراتی که قصد ارسال به باکو و نخجوان را دارید به مناطق مرزی مشترک با جمهوری آذربایجان حمل شده و سپس در آنجا پس از انجام روند گمرگی ، به کامیون های آذربایجان منتقل شده ( جابجایی ) و به مقصد خود در آذربایجان ارسال می گردد.

 

 

در هنگام ترانزیت مستقیم از ایران به باکو ، کامیون های ترانزیت که به صورت کاپتاژ می باشند و اجازه عبور از مرز را دارند ، پس از بارگیری در ایران به صورت مستقیم بار خود را به مقصد مشخص در جمهوری آذربایجان حمل می نمایند.

 

حمل بار به باکو توسط تیم آنی بار به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

 

حمل بار به باكو و نخجوان
حمل بار به باکو و نخجوان

ارسال کالا از تمام نقاط کشور به باکو / نخجوان

 

اگر قصد دارید از تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالای خود را ارسال کنید ، ما خدمات سراسری خود را برای حمل انواع کالای مجاز در اختیارتان قرار میدهیم و برای حمل بار به باکو آماده همکاری با شما هستیم.

 

 

با خدمات آنی بار ، در هر نقطه ای از کشور می توانید ارسال بار و کالا را انجام دهید.

 

 

ارسال بار و کالا از شهرک صنعتی های کشور ، پایانه های مرزی ، بنادر ، شهر ها و استان های مختلف به صورت همه روزه انجام خواهد گرفت.

 

 

با کمترین هزینه انواع بار و کالا را به باکو و نخجوان ارسال کنید .

 

علاوه بر ارسال بار به باکو ، همه روزه  ارسال بار به ارمنستان با کمترین نرخ کرایه در آنی بار  توسط تیم متخصص آنی بار انجام خواهد شد.

 

باربری تهران به باکو

 

 

یکی از خدمات آنی بار ، ارسال بار و کالا از تهران به باکو میباشد که همه روزه از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد .

 

باکو مرکز و پایتخت کشور آذربایجان است و از نظر صنعتی و تجاری نقطه قوت این کشور محسوب میگردد . تهران نیز قطب صنعت و تولیدات ایران است که بصورت همه روزه بخش زیادی از مازاد تولید و تولیدات اختصاصی برای آذربایجان را از طریق خدمات حمل و نقل زمینی به باکو ارسال می نماید .

 

ارسال بار از تهران به باکو بصورت تخصصی و کمترین هزینه  انجام میشود و در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد.

 

 

کامیونت مسقف و تریلی ترانزیت از جمله خودروهای باربری آنی بار برای ارسال بار به باکو میباشد .

 

ارسال بار به گرجستان از خدمات تخصصی آنی بار است . 

 

 

حمل بار به باکو و نخجوان با کمترین تعرفه

 

 

جهت اطلاع از هزینه ترانزیت به باکو و نخجوان ، ساده ترین و سریع ترین راه تماس با کارشناسان واحد حمل بین المللی آنی بار می باشد. کارشناسان واحد بین المللی آنی بار ، آماده ارائه مشاوره های کامل و تخصصی و ارائه هزینه و تعرفه حمل بار و ترانزیت از ایران به باکو و نخجوان می باشند.

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بین المللی بر اساس نرخ روزانه ارز ( دلار ) متغیر میباشد .

 

 

از همین جهت ، تعرفه های باربری با اندکی تغییرات نسبت روزهای قبل و بعد خدمت شما ارائه می گردند .

 

آنی بار تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات باربری با کمترین هزینه به کار خواهد بست .

 

ترانزيت به باكو و نخجوان
ترانزیت به باکو و نخجوان

 

روش های ارسال بار به باکو

 

برای حمل و نقل بار و  کالا به باکو ، آنی بار 3 روش تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

  1. حمل هوایی
  2. حمل زمینی 
  3. حمل دریایی

 

در این 3 روش ، محموله شما با ایمنی بالا و در اسرع وقت از تمام نقالط کشور به مقصد باکو ارسال میشود . در روزش زمینی ، هزینه حمل و نقل کمتر و اما مدت زمان باربری بیشتر خواهد بود . اما در روش هوایی هزینه بیشتر و زمان باربری کمتر خواهد بود .  

روش حمل دریایی نیز از طریق دریای کاسپین انجام خواهد شد.

 

این 3 روش را می توانید برای باکو ، نخجوان و سایر شهر های جمهوری آذربایجان برای ارسال بار و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی خود در اختیار داشته باشید .

 

حمل بار به ترکیه یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد که به صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

 

حمل هوایی به باکو 

یکی از روش های ارسال بار به باکو ، حمل هوایی بار و کالا می باشد . ما برای ارسال بار به باکو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات حمل و نقل با کمترین قیمت می باشیم . 

برای حمل هوایی به باکو ، ارسال محموله ها با کمترین هزینه و از طریق خطوط هوایی انجام میشود. شما می توانید از طریق آنی بار و فرودگاه بین المللی امام خمینی برای ارسال بار و کالاهای خود اقدام نمایید و در کمترین زمان ممکن انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال بار به باکو توسط آنی بار از طریق خطوط هوایی ایرانی و خارجی انجام میشود. 

 

علاوه بر باکو ، ارسال بار به دبی نیز توسط آنی بار انجام خواهد شد.

 

حمل هوایی به آذربایجان
حمل هوایی به آذربایجان

سفارش ترانزیت حمل بار به باکو و نخجوان

 

جهت سفارش ترانزیت و کامیون جهت حمل زمینی بار از ایران به جمهوری آذربایجان ( باکو و نخجوان ) ساده ترین و بی دردسر ترین راه تماس با کارشناسان آنی بار و سفارش کامیون باز این طریق می باشد.

 

 

با یک تماس ، کمترین هزینه حمل بار ترانزیت به باکو و آذربایجان و بهترین کامیون ترانزیت را دریافت خواهید نمود .

 

 

برای حمل دقیق و سریع و حرفه ای انواع کالا و بار ، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهیم .

 

حمل بار از ایران به ایروان با انواع ترانزیت مسقف 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به باکو به صورت دریایی 

 

یکی از روش های ارسال بار به باکو ، حمل دریایی محموله ها می باشد که توسط انواع کشتی های مخصوص باربری انجام می شود . در حمل و نقل دریایی ، محموله ها از نقاط مختلف کشور داخل کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری می شوند و از طریق حمل زمینی به بنادر شمالی مانند بندر امیر آباد ، بندر نوشهر یا بندر آستارا ارسال میشوند.

 

سپس بعد از انجام فرایند های گمرکی محموله ها داخل کشتی های باری بارگیری میشوند و به باکو ارسال می شود. حمل و نقل دریایی برای باکو از نظر هزینه مقرون به صرفه است اما نیاز به هماهنگی برای ترکیب حمل زمینی و دریایی می باشد.

 

حمل و نقل دریایی برای باکو-min
حمل و نقل دریایی برای باکو-min

 

حمل بار به باکو و نخجوان با بهترین بیمه نامه

 

 

برای حمل بار به باکو و نخجوان ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه باربری را با بیشترین پوشش باربری در اختیار شما قرار می دهد. برای ارسال بار به باکو استفاده از بیمه نامه بسیار ضروری می باشد و بر اساس نوع و روش حمل بار ممکن است بیمه نامه ها متفاوت باشند. 

به عنوان مثال ، برای ارسال زمینی بار به باکو یا نخجوان مجموعه آنی بار با استفاده از بیمه نامه های ایرانی محموله های شما را تا مرز ایران بیمه می نماید . پس از خروج از مرز ، محموله ها تحت پوشش بیمه نامه CMR قرار میگیرند.

برای حمل و نقل هوایی و ارسال بار به باکو نیز محموله های شما بر اساس میزان ارزش اعلامی تحت پوشش بیمه نامه های ایرلاین ها قرار میگیرند.

 

ارسال بار به خارج  با بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه حمل و نقل 

 

 

برای ارسال بار به آلمان و ارسال بار به فرانسه نیز می توانید خدمات تخصصی و همه روزه خود را از ما بخواهید.

 

مشاوره تخصصی برای حمل بار به باکو و نخجوان

 

 

برای ارسال بار به باکو و نخجوان ، آنی بار همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را برای حمل و نقل بار شما در اختیارتان قرار میدهد ؛ حمل بار و اثاث به صورت زمینی و هوایی با بهترین و حرفه ای ترین و کاملترین خدمات حمل و نقل

 

 

مشاوره دقیق و تخصصی علاوه بر حمل سریع و صحیح بار شما ، در کمترین زمان ممکن ارسال بار را ممکن می نماید .

 

 

شما می توانید با بهره گیری از مشاوره تخصصی کارشناسان ما ، مناسب ترین خدمات باربری را به همراه بهترین بیمه نامه در اختیارتان قرار میدهیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع