باربری تهران به اردبیل | حمل بار به اردبیل

باربری از تهران به اردبیل بصورت همه روزه

باربری تهران به اردبیل بصورت تخصصی و ارزان از همه نقاط استان انجام می شود و انواع کالاهای تجاری و صنعتی به همه نقاط استان اردبیل ارسال خواهد شد . مجموعه آنی بار برای شما انواع کامیون و تریلی و خاور و وانت را آماده ارائه خدمات دارد.

 

 

 

کمترین هزینه باربری تهران به اردبیل را می توانید از طریق تماس با کارشناسان آنی بار استعلام کنید تا در اسرع وقت محموله شما به اردبیل ارسال شود. 

 

 

آنی بار برای باربری تهران به اردبیل برای ارسال انواع کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد و خدماتی با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد. 

 

 

خدمات حمل بار به اردبیل نه تنها از تهران ، بلکه از همه شهر های کشور به شما عزیزان ارائه میشود.

 

 

باربری تهران به اردبیل به صورت روزانه و با انواع کامیون های سبک و سنگین و به صورت دربستی با کمترین قیمت و هزینه صورت می پذیرد. برای استفاده از خدمات باربری و ارسال بار به اردبیل  ، بهترین راه و ساده ترین راه برقراری تماس تلفنی با کارشناسان آنی بار می باشد.

 

 

آنی بار همه روزه خدمات باربری تهران به اردبیل را با انواع کامیون ها و تریلی به شما ارائه می نماید. کارشناسان آنی بار ، آماده ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص باربری تهران به اردبیل و ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به این می باشد. 

 

 

 باربری تهران به اردبیل با خدمات مناسب را می توانید در کمترین زمان از آنی بار بخواهید. آنی بار متخصص ارائه خدمات باربری با انواع کامیون از تمامی نقاط تهران به تمامی نقاط استان اردبیل به صورت باربری دربستی با کمترین هزینه.

 

باربری به اردبیل
حمل بار به اردبیل

علاوه بر باربری تهران به اردبیل، باربری تهران به رشت و باربری تهران به قزوین نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

تعرفه و هزینه باربری از تهران به اردبیل

 

 

آنی بار برای باربری تهران به اردبیل تمامی نیاز های شما نظیر ارسال بار با وانت به اردبیل و انواع کامیون برای ارسال کالا و اثاثیه به اردبیل هزینه باربری بر اساس نوع کامیون و نوع بار مشخص خواهد شد.

 

 

با توجه به همین شرایط ، آنی بار برای تعیین هزینه باربری تهران به اردبیل به صورت روزانه اقدام به اعلام نرخ باربری می نماید.

 

هزینه تریلی کفی  2800
هزینه تریلی بغلدار  2850
هزینه تریلی ترانزیت چادری  3100
قیمت خاور مسقف  1200
قیمت خاور روباز  1100
هزینه کامیون 10 تن  1600
هزینه کامیون 15 تن 1800
هزینه کامیون 911  1402
قیمت وانت 950

 

 

صاحبین گرامی بار نیز برای اطلاع از دقیق ترین قیمت باربری تهران به اردبیل می بایست چند ساعت قبل از بارگیری اقدام به استعلام هزینه نمایند.

 

 

اردبیل یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور است.این شهر در قبل و پس از اسلام، مرکز آذربایجان بوده‌است از همین جهت از پیشینه بسیار قدیمی برخوردار است . وجود شهرک های صنعتی و شهر های توریستی سبب شده است که روزانه حجم زیادی بار و کالا به این استان ارسال شود . باربری تهران به اردبیل آنی بار بهترین خدمات را به شما ارائه می نماید . 

 

 

هزینه باربری را از طریق آنی بار استعلام کنید تا با نازلترین قیمت محموله خود را به اردبیل و سایر شهرهای آن ارسال کنید.

 

آنی بار ارزانترین خدمات باربری تهران به اردبیل را ارائه می نماید و 35 سال سابقه در این امر دارد.

 

باربری کامیون تهران به اردبیل

 

 

آنی بار خدمات باربری تهران به اردبیل با انواع کامیون به شما ارائه کمی نماید و انواع محموله های شما را با کمترین هزینه بصورت همه روزه جابجا خواهد نمود. 

 

 

کامیون های آنی بار در کمترین زمان انواع بار شما با انواع کامیون به تمامی مقاصد ارسال می نماید. ارسال بارهای سبک و سنگین با توجه به ابعاد و نیاز شما صورت می گیرد.

 

باربری تهران به اردبیل با این کامیون ها انجام میشود : 

 • کامیون 10 تن 
 • کامیون 15 تن 
 • کامیون 911 

 

کامیون ها علاوه بر محدودیت تناژ ، دارای طول بار متفاوت نیز می باشند. برای باربری تهران به اردبیل ، آنی بار بهترین کامیون ها را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد . 

باربری تهران به اردبیل با کامیون تک یا 10 تن

 

 

برای ارسال محموله های نیمه سنگین که وزن حدود 10 تن دارند ، آنی بار همه روزه انواع کامیون 10 تن را در اختیار شما قرار میدهد . این کامیون برای ارسال بارهای نیمه سنگین تا این تناژ بهترین انتخاب است و امکان جابجایی انواع بارهای تجاری و صنعتی و شخصی را فراهم می نماید.

 

مجموعه آنی بار با استفاده از کامیون 10 تن باربری سریع و ارزان و تخصصی را از باربری تهران به اردبیل برای شما فراهم می نماید. 

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری تهران به اردبیل با کامیون 10 تن را می توانید از طریق تماس با کارشناسان و متخصصین آنی بار در اختیار داشته باشید . ابعاد و مشخصات کامیون 10 تن عبارت است از : 

 

 • طول اتاق بار = حدود 5 متر و 80 سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = حدود 2 متر و 10 سانتی متر 
 • توان باربری استاندارد = 10 تن ماکسیمم 

 

شرکت باربری آنی بار برای انتقال محموله های شما با کامیون به اردبیل از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید. محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما در خدمات باربری کامیون تا 100 میلیون تحت پوشش بیمه هستند.

باربری تهران به اردبیل با کامیون 15 تن یا جفت

 

 

در خدمات باربری تهران به اردبیل ، کامیون 15 تن نیز مانند کامیون 10 تن برای باربری محموله های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد با این تفاوت که توان ارسال بار بیشتری نسبت به کامیون 10 تن دارد . علاوه بر این ، اتاق بار بزرگتری نیز دارد . با استفاده از کامیون جفت می توانید انواع بار و کالا را در اسرع وقت بصورت همه روزه انتقال دهید.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار شما از باربری تهران به اردبیل بصورت همه روزه خدمات باربری با کامیون جفت را با کمترین هزینه به شما ارائه می نماید. 

 

 

کامیون 911 نیز اندکی کوچکتر از کامیون تک می باشد و البته توان باربری تا 5/5 تن را دارد. ما برای ارسال بار از باربری تهران به اردبیل ، خدمات باربری با کامیون ها را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماییم.

 

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

باربری اردبیل با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود . 

تریلی کفی و بغلدار تهران به اردبیل

 

باربری تهران به اردبیل با استفاده از انواع تریلی ها برای باربری محموله های سنگین و حجیم یکی از خدماتی است که آنی بار همه روزه در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید با استفاده از تریلی های آنی بار انواع دستگاه های صنعتی ، بارهای فله ای ، مواد اولیه کارخانجات ، تولیدات کارگاهی  ، محموله های روی پالت ، آب معدنی و . . . . را با کمترین هزینه به اردبیل ارسال کنید. 

 

 

باربری تهران به اردبیل با تریلی های زیر انجام خواهد شد : 

 

 

 • تریلی کفی 
 • تریلی بغلدار 
 • تریلی ترانزیت چادری 
 • تریلی کمرشکن 

باربری تهران به اردبیل با تریلی کفی

 

برای باربری تهران به اردبیل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار ، امکان باربری تا 23-24 تن را دارد و برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

 

باربری تهران به اردبیل با تریلی کفی توسط آنی بار بصورت همه روزه انجام میشود و علاوه بر تهران از سایر شهر های کشور نیز میتوانید انواع تریلی را با یک تماس تلفنی در اختیار داشته باشید. 

 

باربری تریلی کفی
باربری تریلی کفی

 

باربری تهران به اردبیل با تریلی ترانزیت چادری

 

 

برای باربری تهران به اردبیل در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای ارسال اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری برای باربری تا تناژ 23-24 تن مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند. 

 

 

باربری تهران به اردبیل با انواع تریلی ها بصورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود. در صورت بروز حوادث ، بیمه نامه خسارت کامل را پرداخت خواهد نمود.

 

 

باربری خاور تهران برای اردبیل

 

در خدمات باربری تهران به اردبیل ، بهترین خودروی باربری برای ارسال کالاهایی که دارای وزن حدود 4 تن هستند می توانید از خاور و کامیونت های آنی بار استفاده کنید . این خودروی باربری بصورت کامل امکان تردد در معابر شهری را دارد و برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

 

باربری با خاور معمولا برای مقاصد شهری انجام می شود اما آنی بار به دلیل گستردگی خدمات و ناوگان باربری خود ، باربری تهران به اردبیل را با انواع خاور و کامیونت های ایسوزو نیز در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

کامیونت ها دارای 2 نوع مسقف و روباز هستند که متناسب با نوع بار و محموله شما باید از مناسب ترین گزینه استفاده کرد. 

 

 

 • خاور روباز 
 • خاور مسقف 
 • خاور بغل بازشو 

 

باربری تهران به اردبیل با انواع کامیونت و خاور بصورت همه روزه و تنها با یک تماس تلفنی انجام میشود . شما کافیست با کارشناسان و متخصصین آنی بار تماس حاصل نمایید و در اسرع وقت امکان جابجایی محموله ها برای شما فراهم می شود . 

 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات باربری تهران به اردبیل 

 

باربری خاور
باربری خاور

ارسال بار با وانت به اردبیل

 

 

وانت یکی از خودروهای باربری با ابعاد و وزن کم است که برای ارسال بارهای کوچک و سبک مورد استفاده قرار می گیرد . این خودروی باربری برای ارسال بارهای با تناژ حدود 2 تن در باربری تهران به اردبیل مورد استفاده قرار می گیرد و امکان انتقال سریع محموله را برای شما فراهم می آورد.

 

 

باربری با وانت در اسرع وقت و با نازلترین نرخ هزینه انجام می شود. 

 

 

باربری تهران به اردبیل با استفاده از وانت بصورت همه روزه و با کمترین هزینه همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود و امکان ارسال انواع بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای شما عزیزان فراهم است. 

 

برای باربری تهران به اردبیل ، اثاثیه و لوازم خانه نیز بصورت همه روزه بارگیری و منتقل میشوند.

 

 

باربری ارزان با نیسان وانت
باربری ارزان با نیسان وانت

 

باربری فوق سنگین استان اردبیل

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، باربری فوق سنگین برای اردبیل است . ارسال بار های فوق سنگین از باربری تهران به اردبیل را می توانید با انواع کمرشکن ها و بوژی انجام دهید . ارسال محموله های بزرگ و حجیم و عریض و طویل بصورت تخصصی از نقاط مختلف تهران و حتی سایر استان ها برای اردبیل انجام میشود. 

 

 

 

ارسال محموله های ترافیکی در باربری تهران به اردبیل نیز انجام میشود و بصورت کامل تحت پوشش بیمه و همراه با اخذ مجوزهای مربوطه میباشد.

 

 

برای باربری سنگین و فوق سنگین ، 2 نوع خودروی مخصوص وجود دارد . این خودروهای باربری دارای شرایط و وضعیت خاصی هستند و برای ارسال انواع خاصی از محموله ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

 • کمرشکن 
 • بوژی 

از کمرشکن ها می توانید برای باربری محموله هایی با وزن نهایتا 70 تن در باربری تهران به اردبیل استفاده کنید . اما از بوژی برای باربری محموله های با وزن چند صد تن نیز استفاده میشود.

 

باربری سنگین اردبیل بصورت حرفه ای و همراه با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های شما با بهترین خدمات جابجا میشوند . 

 

برای باربری تهران به اردبیل و انتقال محموله های فوق سنگین از بهترین بیمه استفاده میشود. 

 

حمل و نقل سنگین تخصصی
حمل و نقل سنگین تخصصی

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

خودروبر تهران به اردبیل

 

برای خدمات باربری تهران به اردبیل ، مجموعه آنی بار خدمات ارسال خودرو را نیز در اسرع وقت انجام میدهد . برای باربری تهران به اردبیل و ارسال خودروهای سواری ، همه روزه می توانید با کمترین هزینه خودروهای خود را با بهترین تعرفه های باربری به نقاط مختلف اردبیل ارسال نمایید.

 

آنی بار برای ارسال خودروی سواری ، همه روزه خودروبر تکی و تریلی را در اختیارتان قرار میدهد تا با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید. 

 

ارزانترین باربری تهران به اردبیل با مشاوره رایگان و بیمه رایگان برای خودروهای شما آماده خدمات رسانی است.

حمل انواع خودرو ایرانی و خارجی همراه با بیمه
حمل انواع خودرو ایرانی و خارجی همراه با بیمه

ارسال انواع بار و کالا تهران به اردبیل

 

 

برای ارسال همه نوع بار از باربری تهران به اردبیل ، با آنی بار تماس بگیرید. آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط اردبیل می باشد.

 

 

به دلیل وجود مراکز تولید مواد اولیه در تهران ، تامین نیاز های بسیاری از شهرستان ها از استان تهران صورت میپذیرد.

 

چند نمونه از بارهایی که می توانید از باربری تهران به اردبیل ارسال کنید . 

 

 

 • باربری کیسه مواد از تهران به اردبیل
 • باربری تره بار از تهران به اردبیل
 • ارسال مواد پلاستیک از تهران به اردبیل
 • باربری آهن از تهران به اردبیل
 • باربری ورق از تهران به اردبیل
 • باربری بشکه مواد از تهران به اردبیل
 • باربری ام دی اف از تهران به اردبیل
 • باربری لاستیک از تهران به اردبیل
 • باربری جهیزیه از تهران به اردبیل
 • باربری میلگرد از تهران به اردبیل
 • باربری چوب از تهران به اردبیل
 • باربری خودرو از تهران به اردبیل

 

 

برای باربری تهران به اردبیل ما همه روزه خدماتی تخصصی را ارائه می نماییم که امکان انتقال انواع محموله و کالاهای مختلف برای شما فراهم میگردد . حرفه ای ترین و ارزانترین تعرفه های باربری از تهران در اختیار شما قرار خواهند گرفت. 

 

حمل بار با کامیون به اردبیل
باربری از تهران به اردبیل

علاوه بر باربری تهران به اردبیل ، حمل بار به ارومیه از خدماتی است که باربری آنی بار بصورت تخصصی به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . حرفه ای و ارزان و تخصصی می توانید بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

باربری تهران اردبیل با بهترین و کاملترین بیمه نامه

 

 

اگر قصد باربری تهران به اردبیل را دارید ، باید بار و محموله خود را تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار دهید تا در صورت بروز هرگونه حادثه طبیعی و غیر طبیعی ، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد. 

 

 

به همین جهت کارشناسان باربری آنی بار با ارائه بهترین و مناسب ترین بیمه نامه های باربری ، تمامی بار شما را تحت پوشش خسارات قرار می دهد.

 

 

لازم به ذکر است که بیمه نامه ارائه شده برای باربری تهران به اردبیل ، بیمه نامه باربری ایران می باشد.

 

 

بیمه نامه باربری آنی بار ، تمامی خسارات وارده به بار و محموله شما در زمان خدمات باربری تهران به اردبیل را در کمترین زمان جبران خواهد نمود. همه خسارات که بر اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی بوقوع بپیوندند بصورت کامل تحت پوشش هستند . 

 

 

خساراتی نظیر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . 

 

 

بهترین خدمات باربری تهران به اردبیل را می توانید از طریق مشاوره با در اختیار داشته باشید و از بیمه نامه حرفه ای آنی بار بهره شوید. 

 

 

استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل
استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل

 

ارسال اثاث منزل تهران به اردبیل ( اثاث کشی به اردبیل )

 

اگر قصد اسباب کشی به اردبیل را دارید ، آنی بار خدمت باربری تهران به اردبیل را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

ارسال لوازم منزل به اردبیل را می توانید با بهترین کامیونت و مناسب ترین بار می توانید ارسال نمایید. ارسال اثاثیه منزل ، یکی از مهمترین و بهترین خدمات باربری تهران به اردبیل می باشد .

 

 

برای اسباب کشی به اردبیل ، آنی بار به ترین و زبده ترین کارگران را در اختیار شما قرار می دهد .

 

 

علاوه بر کامیونت ، باربری وانت به اردبیل نیز به شما ارائه می گردد.

 

 

ارسال اثاثیه منزل با کمترین قیمت همراه با بهترین کارگران و مناسب ترین کامیونت توسط باربری تهران به اردبیل به شما ارائه میشود.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

>>> باربری به استان اردبیل به صورت تخصصی و حرفه ای 

کارشناسی و مشاوره رایگان باربری تهران اردبیل

 

اگر قصد باربری تهران به اردبیل را دارید ، کارشناسان آنی بار آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما می باشند. بهترین و کاملترین مشاوره را از آنی بار دریافت نمایید.

 

آنی بار متخصص ارائه خدمات باربری به استان اردبیل می باشد.

 

آنی بار خدمات باربری تهران به اردبیل را به صورت دربستی با کمترین هزینه به شما ارائه خواهد نمود.

 

 

خدمات باربری تهران به اردبیل شامل ارسال بار با کامیون و تریلی و حتی وانت می باشد.

 

 

 

برای استعلام هزینه و نرخ و قیمت باربری به اردبیل می توانید به سادگی با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید. 

 

 

برای استعلام قیمت باربری تهران به اردبیل می بایست به صورت روزانه و تنها چند ساعت قبل از بارگیری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

باربری ارزان کالا از تهران به اردبیل

 

 

برای ارسال بار و کالا  و باربری تهران به اردبیل ، ما ارزان ترین قیمت را در اختیار شما قرار میدهیم تا به صورت تخصصی امکان ارسال بار و کالا برای شما فراهم گردد .

 

.

باربری ارزان کالا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به شما ارائه میگردد .

 

 

 

برای باربری تهران به اردبیل ، آنی بار بهترین بیمه نامه ، کمترین هزینه ارسال بار و بهترین رانندگان را در اختیار شما قرار می دهد . ارسال بارهای سبک و سنگین با کمترین هزینه را می توانید با آنی بار تجربه نمایید .

 

 

علاوه بر باربری تهران به اردبیل ، باربری تهران به تبریز بصورت تخصصی و همه روزه برای انتقال انواع بار و کالاهای مختلف به شما عزیزان ارائه خواهد شد و محموله های تجاری و صنعتی شما منتقل خواهد. 

Tags: باربري به كوثر

10 دیدگاه دربارهٔ «باربری تهران به اردبیل | حمل بار به اردبیل»

 1. سلام شما برای حمل اثاث منزل بارو بیمه میکنید؟اگه انجام میدید بیمه تون شامل چه موارد میشه؟

  1. سلام و درود
   بله اثاث منزل شما با کاملترین بیمه از بیمه ایران بیمه میشود که تمامی موارد را شامل میشود.

 2. سلام و خسته نباشید بار های ترافیکی معمولی در روز چند ساعت و در هر ساعت چند کیلومتر میتونن حرکت کنند؟

  1. سلام و درود
   بار های ترافیکی معمولی از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر و در هر ساعت 60 کیلومتر بر ساعت حرکت میکنند.

  1. سلام و درود
   هزینه ها به روز بوده و طبق تعرفه سازمان حمل میباشد.لطفا برای استعلام قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید.

 3. سلام و عرض ادب به تیم حرفه ای آنی بار.من چندین بار از شما ماشین گرفتم هم قیمت ها بسیار مناسب و هم خدمات رسانی عالییییییی بود.ممنون

  1. کارشناس تولید محتوا - 2

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   باعث افتخار است که شما شرکت ما را برای حمل و نقل انتخاب کرده اید ، امیدواریم مجددا همکاری با شما داشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع