anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار به خرم آباد با ارزانترین کرایه حمل

باربری به خرم آباد در کمترین زمان ممکن با بیمه کامل

 

حمل بار به خرم آباد از تمام نقاط کشور بصورت همه روزه توسط تیم حرفه ای آنی بار همراه با نازلترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه میشود . انتقال محموله های سبک و سنگین شما از تهران و شهرستان ها به خرم آباد با انواع کامیون و تریلی بصورت همه روزه انجام میشود . 

 

آنی بار برای باربری به خرم آباد ، جهت افزایش ایمنی و حفظ سرمایه های شما عزیزان ، حمل و نقل بار و کالا را با بیمه نامه کامل و با بالاترین پوشش انجام میدهد . بیمه نامه آنی بار تا سقف ۵۰ میلیون تومان بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد . 

 

 

برای استعلام کرایه باربری خرم آباد با آنی بار تماس بگیرید.

حمل بار به خرم آباد بصورت همه روزه و تنها به روش دربستی انجام خواهد شد . 

ارسال انواع بار و کالا برای خرم آباد

 

 

از مهمترین خدمات حمل و نقل و باربری آنی بار می توان به امکان ارسال انواع بار و کالا از تمام نقاط کشور برای خرم آباد اشاره نمود که امکان ارسال انواع محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید . مجموعه آنی بار برای حمل بار به خرم آباد همه روزه بهترین و حرفه ای ترین سرویس های باربری را در اختیار شما قرار میدهد که در اسرع وقت توانایی پاسخگویی به نیاز های حمل بار صاحبین بار را فراهم می نماید.

 

 

خدمات باربری به خرم آباد که توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود از همه نقاط و شهر های کشور در اختیارتان قرار میگیرد و انواع محموله های تجاری و صنعتی با اوزان مختلف را می توانید از این طریق به شهر  خرم آباد و سایر شهر های استان لرستان ارسال کنید. 

 

 

 • باربری و حمل کیسه مواد به خرم آباد
 • حمل و باربری تره بار به خرم آباد
 • ارسال مواد پلاستیک به خرم آباد
 • باربری و حمل آهن به خرم آباد
 • باربری و حمل ورق به خرم آباد
 • حمل بشکه مواد به خرم آباد
 • حمل ام دی اف به خرم آباد
 • حمل لاستیک به خرم آباد
 • حمل جهیزیه به خرم آباد
 • حمل میلگرد به خرم آباد
 • حمل چوب به خرم آباد
 • حمل خودرو به خرم آباد

 

 

آنی بار ارائه دهنده خدمات اسنپ بار  به صورت حمل بار دربستی با کمترین هزینه

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار به خرم آباد
  حمل بار به خرم آباد

   

  باربری از تهران برای خرم آباد

   

   

  حمل بار به خرم آباد از تهران یکی از خدماتی است که مجموعه آنی بار برای هموطنان گرامی ارائه می نماید و به صورت همه روزه با انواع خودروهای باربری این خدمات در اختیار شما قرار میگیرند. خدمات حمل و نقل بار به صورت باربری بین شهری از تمامی نقاط در استان تهران آغاز و به تمامی مقاصد شهری ، مرزی و بنادر کشور ارسال میشود.

   

   

  آنی بار همه روزه برای حمل و نقل بار در خدمت شماست.

   

   

  آنی بار از تمامی نقاط استان لرستان و شهرستان خرم آباد ، به تمامی نقاط استان تهران مانند شهر تهران ، شهرستان های اطراف تهران و مراکز صنعتی اطراف تهران ( شور آباد ؛ شهرک های صنعتی و . . . ) خدمات باربری را ارائه می نماید.

   

   

  باربری تهران به خرم آباد بصورت تخصصی و حرفه ای و ارزان

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل اثاثیه منزل به خرم آباد

   

   

  صاحبین باری که میخواهند اثاثیه منزل خود را از تهران به خرم آباد ارسال نمایند نیز باید تمام شرایط را برای ارسال بار خود در نظر بگیرند.

   

   

  از جمله ایمن رسیدن اثاث منزل خود به شهر خرم آباد ، نحوه ی جابجایی و تعداد کارگرانی که برای حمل بار خود نیازمند میباشند تا با اطمینان کامل بار خود را ارسال نمایند .

   

   

  صاحبین بار در نظر داشته باشند یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشند محفوظ بودن بار آنها از سرما ،گرما،بارش های فصلی میباشد که مشاورین آنی بار خاورهای مسقف را برای ارسال بار پیشنهاد مینمایند و یا از چادر های برزنتی برای ایمن بودن بار خود استفاده نمایند.

   

   

  حمل بار به خرم آباد ، خصوصا برای اسباب کشی بصورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود تا در صورت بروز حادثه و خسارت به اثاثیه و لوازم منزل شما ، امکان جبران خسارات برای شما فراهم باشد . 

   

   

  بیمه نامه مخصوص باربری برای خرم آباد

   

   

  در زمانی که قصد ارسال بار و کالا به شهرستان ها را داریم ، استفاده از بیمه نامه مهمترین و اصلی ترین مورد در حمل و نقل بار خواهد بود.

   

   

  بیمه نامه برای جبران هرگونه خسارت وارده به محموله و کالا می باشد که امکان جبران خسارات تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان ( پوشش بیمه رایگان ) را برای شما فراهم میکند.

   

   

  در صورتی که ارزش محموله بیشتر از این باشد ، می توانید با هزینه ای اندک نسبت به افزایش میزان سقف بیمه اقدام کنید. 

   

  خساراتی نظیر تصادفات ، آتش سوزی، تصادفات ، سرقت و . . . همگی تحت پوشش بیمه قرار میگیرند .

   

  حمل بار با انواع خودروهای باربری به خرم آباد

   

  مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و ناوگان گسترده حمل و نقل ، بصورت همه روزه امکان انتقال محموله های سبک و سنگین شما را از همه نقاط کشور برای خرم آباد یا سایر شهرهای استان لرستان فراهم نموده است . 

   

   

  ارسال بار به شهرستان ها با خودروهای باربری متفاوت هزینه های متغیری نیز دارند که بر اساس نوع خودروی مورد استفاده مشخص میشوند . برای درخواست خودروی باربری متناسب با نوع بار و ایعاد و شرایط آن ، با کارشناسان ما در تماس باشید . 

  حمل بار با تریلی

   

  آنی بار علاوه بر ارائه خدمات باربری با کامیون ، خدمات حمل بار با تریلی را نیز ارائه می نماید. عموما از انواع تریلی بر اساس نوع بار و وزن بار برای حمل بارهای سنگین و فوق سنگین استفاده می شود.

   

   

  تریلی ها برای حمل بارهای سنگین و فوق سنگین ( حدود ۲۳ تن) مورد استفاده قرار میگیرند. برای حمل بارهای سنگین تر ، از نوع خاصی از تریلی ها به نام کمرشکن استفاده می گردد. کمرشکن ها نیز مانند تریلی ها تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر قرار خواهند گرفت.

   

   

  حمل بار با تریلی کفی

   

   

  تریلی کفی برای حمل و نقل انواع بار و کالا به خرم آباد مناسب است . مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن انواع تریلی کفی در تعداد زیاد و از هر نقطه ای از کشور امکان ارسال بار به خرم اباد را برای شما فراهم می نماید . 

   

   

  حمل بار به خرم آباد با تریلی بصورت همه روزه با بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود . ابعاد تریلی کفی عبارتند از : 

   

   

  • طول کفی از ۱۲ متر تا ۱۳ متر۶۰ 
  • عرض تریلی ۲ متر و ۵۰ سانت 

   

   

  با استفاده از تریلی کفی می توانید انواع بار و کالا های روی پالت ، محموله های داخل کیسه جامبو ، دستگاه های تجاری و صنعتی و . . . را به نقاط مختلف خرم آباد ارسال کنید .

   

   

   

  حمل بار با تریلی بغلدار

   

  تریلی بغلدار نیز مانند تریلی کفی برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورزد استفاده قرار میگیرد . اما در تریلی کفی مهار بار متفاوت با تریلی بغلدار میباشد . مهار بار در تریلی بغلدار با استفاده از دیواره های کناری آن انجام میشود. 

   

   

  در تریلی بغلدار به دلیل وجود دیواره های کناری امکان بارگیری محموله هایی که امکان ریزش دارند فراهم میشود . حمل بار به خرم آباد با تریلی بغلدار تا تناژ حدود ۲۳-۲۴ تن انجام میشود . آنی بار در اسرع وقت بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. 

  تریلی بغلدار یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری سنگین وزن است . 

   

  باربری تریلی کفی و بغلدار
  باربری تریلی کفی و بغلدار

   

  حمل بار با تریلی ترانزیت چادری

   

  مهمترین نوع تریلی که برای حمل و نقل محموله های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی ترانزیت یا تریلی چادری است . این نوع تریلی برای باربری محموله های صادراتی و تجاری در حجم بالا و تناژ حدود ۲۳-۲۴ تن مورد استفاده قرار میگیرد . 

   

  تریلی های آنی بار همگی قابلیت پلمپ بار در گمرک را دارند و به همین دلیل برای حمل بار به خرم آباد از این تریلی ها در حجم زیاد استفاده میشود . ابعاد تریلی چادری عبارتند از : 

   

  • طول اتاق بار = حدود ۱۳ متر و ۶۰ سانت 
  • عرض اتاق بار = ۲ متر ۵۰ سانت الی ۲ متر ۶۰ سانت 
  • ارتفاع اتاق بار = ۲ متر ۷۰ -۲متر ۸۰ 

   

   

  تیم حرفه ای و متخصص آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا به خرم آباد انواع تریلی را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد تا امکان ارسال انواع بار برای شما فراهم شود. 

   

   

  حمل بار به خرم آباد بصورت تخصصی و با کمترین هزینه برای جابجایی محموله های شما در اختیارتان قرار میگیرد . تنها کافیست با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید. 

   

   

   

  حمل بار با خاور

   

   

  حمل بار به خرم آباد علاوه بر کامیون ها با استفاده از خاور نیز انجام میشود . خاور و کامیونت های آنی بار بهترین و مناسب ترین خودروها برای حمل و نقل اثاثیه ، کالاهای تجاری و صنعتی هستند. 

   

   

  خاور و کامیونت های آنی بار تا ۴ تن بار را به خوبی و با کمترین هزینه از تهران و شهرستان ها برای خرم آباد حمل می نمایند و محموله های مختلف را در اسرع وقت به شما تحویل خواهند دارند. 

   

  • خاور و کامیونت مسقف 
  • خاور و کامیونت روباز 
  • خاور و کامیونت بغل بازشو

   

   

  برای حمل بار با خاور به خرم آباد باید به این موضوع توجه داشته باشید که خاور دارای ۲ نوع مسقف و روباز است . هر نوع از این خودروها برای حمل نوع خاصی بار و کالا مناسب است که باید بر همین اساس مناسب ترین خودرو را انتخاب کرد. 

   

   

  باربری خاور
  باربری خاور

   

   

   

  حمل بار با انواع کامیون ها

   

   

  ما برای حمل بارهای شما به خرم آباد انواع کامیون را در اختیارتان قرار میدهیم . ارسال بارهای سبک و سنگین به صورت همه روزه در کمترین زمان ممکن با انواع کامیون ۱۰ تن و ۱۵ تن و همچنین کامیون ۹۱۱ انجام میشود.

   

   

   

  شما میتوانید انواع کامیون را برای حمل و نقل بار و کالا از آنی بار برای تمامی مقاصد در کشور خصوصا برای خرم آباد در استان لرستان سفارش دهید.

   

   

   

  ارسال بار با کامیون و با کمترین نرخ کرایه بر اساس نوع کامیون مورد نیاز شما انجام میشود که بستگی به شرایط و وضعیت محموله و بار دارد.

   

   

  حمل بار با کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک

   

   

  برای حمل و نقل محموله هایی که وزن زیر ۱۰ تن دارند از کامیون تک استفاده میشود . البته این موضوع بستگی به نوع بار ، شرایط و اندازه های آن دارد که داخل اتاق بار کامیون تک قابل بارگیری باشد . کامیون تک برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیون یکی از پر استفاده ترین انواع کامیون ها میباشد . 

   

   

  • طول اتاق = ۵ متر و ۸۰ سانتی متر 
  • عرض اتاق = ۲ متر و ۱۰ سانتی متر 
  • توان حمل بار = ۱۰ تن ماکسیمم 

   

  برای درخواست حمل بار به خرم آباد با کامیون ۱۰ تن ، آنی بار همه روزه در خدمت شما عزیزان  می باشد . 

   

  کامیون ۱۰تن و ۱۵تن به خرم آباد

  ویژه  >> حمل بار به یاسوج بصورت تخصصی و ارزان با کمترین هزینه توسط انی بار 

   

  حمل بار با کامیون ۱۵ تن یا کامیون جفت

   

   

  برای حمل و نقل بارهای مختلف که وزن آنها تا حدود ۱۵ تن است می توانیم از کامیون ۱۵ تن استفاده کنیم. کامیون ۱۵ تن برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا محموله های تجاری صنعتی مناسب است زیرا توان حمل بالایی دارد و اتاق بار آن نیز نسبتا مناسب برای حجم زیادی از بار و کالا است. 

   

  از کامیون جفت بعضا برای حمل آهن آلات ۶ متری مانند قوطی ، لوله و پروفیل و . . . نیز استفاده میشود . ابعاد کامیون ۱۵ تن عبارتند از : 

  • طول اتاق بار = ۶ متر و ۸۰ سانت 
  • عرض اتاق بار = ۲ متر و ۳۰ سانت 
  • توان حمل بار = ۱۵ تن 

   

   

  بهترین و ارزانترین خدمات باربری به خرم آباد با انواع کامیون ها را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از طریق آنی بار تجربه کنید . حمل و نقل سریع و تخصصی بار و کالا با آنی بار. 

   

   

  باربری با نیسان وانت

   

  حمل  و نقل بار و کالا با نیسان وانت برای خرم آباد نیز توسط آنی بار انجام میشود . آنی بار این خدمت را تنها از استان تهران و البرز ( کرج ) برای شما عزیزان ارائه می نماید و بر خلاف سایر خدمات ما که سراسری هستند این خدمت محدود به تهران به کرج است. 

   

   

  باربری و حمل و نقل بارهای زیر ۲ تن با نیسان وانت بصورت همه روزه برای خرم آباد در اسرع وقت انجام میشود و بیمه نامه معتبر نیز در اختیار شما قرار میگیرد. 

   

  نیسان وانت برای حمل و نقل محموله های نیمه سبک بسیار مناسب است . محدودیتی نیز در حمل و نقل محموله های مختلف ندارد و امکان تردد در معابر شهری نیز از ویزگی های آن می باشد. 

   

   

  باربری با نیسان وانت
  باربری با نیسان وانت

  >> حمل بار به لرستان بصورت تخصصی و ارزان قیمت با آنی بار 

  نتیجه گیری :

  یکی از مهمترین و بهترین خدماتی که مجموعه آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، حمل و نقل بار و کالا به خرم آباد است که از همه نقاط کشور با ارزانترین نرخ کرایه و با انواع خودروهای باربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

   

   

  آنی بار برای انتقال محموله های شما به خرم آباد ، از بهترین و کاملترین بیمه نامه بهره خواهد برد که در صورت بروز حادثه یا خسارت ، بصورت کامل امکان پرداخت هزینه های وارده فراهم میباشد . مجموعه آنی بار برای ارسال بار و کالاهای تجاری به خرم آباد ، همه روزه خدمات باربری دربستی را به شما عزیزان ارائه می نماید.

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع