anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار به زنجان | حمل بار از تهران به زنجان + بیمه رایگان

باربری به زنجان با کمترین نرخ کرایه 

 

حمل بار به زنجان در کمترین زمان ممکن بصورت همه روزه و توسط تیم حرفه ای و تخصصی آنی بار انجام می شود و شما امکان انتقال انواع بار و کالا برای این استان را خواهید داشت . برای باربری از تهران به زنجان ، همه روزه سرویس های باربری با کمترین تعرفه و هزینه حمل و نقل در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت محموله هایی بار ابعاد و تناژ مختلف را به محل مورد نظر ارسال کنید . 

 

حمل بار به زنجان توسط آنی بار از همه نقاط کشور انجام میشود و انواع خودروهای باربری برای حمل و نقل همه نوع محموله بدون محدودیت اماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند . برای جابجایی بار و کالاهای شما ، آنی بار انواع تریلی ، کامیون ، خاور و نیسان وانت را در اختیارتان  قرار میدهد که بصورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه ایران هستند و همراه با بارنامه دولتی و معتبر برای بارگیری اعزام میشوند . 

 

 

 

با توجه به فراوانی جمعیت در شهرهای رو به رشدی مانند زنجان و به دنبال آن افزایش نیازهای مردم به وسایل و لوازم مختلف و از طرفی هم عدم تامین شدن همه ی نیازها در این شهرها اهمیت حمل کالا از شهرهایی مانند تهران که دارای شهرک های صنعتی زیادی است را دو چندان می کند.

 

 

اسنپ بار متخصص ارسال بار از تهران به تمامی نقاط استان زنجان

 

 

حمل بار به شهرستان در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه خدمات باربری به زنجان را در کمترین زمان ممکن از آنی بار بخواهید.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار به زنجان
  حمل بار به زنجان

  باربری از تمام ایران برای زنجان

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از تهران به زنجان ، می توانید از هر نقطه از کشور درخواست خدمات حمل بار را ثبت نمایید . شرکت آنی بار با پوشش دهی سراسری و خدمات باربری همه روزه ، امکان ارسال انواع بار را فراهم می نماید .

   

   

  ما برای ارسال بارهای شما از تمامی شهر ها ، شهرستان ها و نقاط مختلف کشور آماده ارائه خدمات به شما می باشیم.

   

   

  شما می توانید خدمات باربری به زنجان را از همه مناطق کشور و با انواع خودروی باربری در کمترین زمان ممکن بصورت دربستی سفارش دهید تا محموله ها و لوازم و کالای شما را با کمترین زمان به زنجان ارسال کنید.

   

  حمل بار از تهران برای استان زنجان

   

  آنی بار به صورت همه روزه خدمات حمل و نقل بار از تهران به زنجان را ارائه می نماید. آنی بار به دلیل گستردگی خدمات ، همه روزه از تمامی نقاط استان تهران در خدمت شماست.

   

   

  خدمات باربری به زنجان با انواع کامیون و تریلی را می توانید با آنی بار از نقاط مختلف تهران تجربه نمایید. باربری به زنجان از شهرستان های اطراف تهران با کمترین هزیینه انجام می شود.

   

  1. اسلامشهر 
  2. رباط کریم 
  3. شهر ری 
  4. نسیم شهر 
  5. شور آباد 
  6. چهاردانگه
  7. شهرقدس ( قلعه حسن خان ) 
  8. رودهن ، بومهن ، جاجرود ، دماوند 

   

  باربری تهران به زنجان بصورت تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه 

   

  حمل بار با کامیون به زنجان

   

  آنی بار برای حمل بار با کامیون از تهران به زنجان ، کمترین هزینه باربری را به شما ارائه می نماید. ارائه خدمات باربری به زنجان با انواع کامیون های سبک و سنگین را می توانید با آنی بار تجربه نمایید.

   

  برای حمل و نقل محموله های مختلف ، انواع کامیون ها با تناژ و توان باری متفاوت در اختیار شما قرار میگیرند تا محموله های سبک و سنگین شما را در اسرع وقت به نقاط مختلف حمل نمایند . 

   

   

  • کامیون ۱۰ تن 
  • کامیون ۱۵ تن 
  • کامیون ۹۱۱

   

   

  خدمات حمل بار با تریلی از تهران به تمامی نقاط زنجان همه روزه ارائه می گردد.

   

  حمل بار با کامیون تک ۱۰ تن

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد که ابعاد مناسبی نیز برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی دارد . محموله های تجاری و صنعتی و شخصی که برای جابجایی از نقاط مختلف تهران و سایر شهرستان ها و استان ها به زنجان ارسال میشوند ، همه روزه توسط انواع کامیون خصوصا کامیون ۱۰ تن جابجا میشوند. 

   

   

  • عرض = ۲ متر ۱۰ سانت 
  • طول = ۵ متر و ۸۰ سانت 
  • توان حمل = ۱۰ تن ماکسیم 

   

  برای حمل بار به زنجان با کامیون ۱۰ تن ، می توانید انواع بار و کالاها را با کمترین هزینه تا وزن ۱۰ تن جابجا نمایید . از همین جهت ، باید از تناسب محموله با نوع کامیون مورد نظر اطمینان حاصل نمایید . 

   

  باربری با کامیون تک _ 10تن
  باربری با کامیون تک _ ۱۰تن

   

  حمل بار با کامیون جفت ۱۵ تن

   

   

  با استفاده از کامیون ۱۵ تن می توانید در اسرع وقت بدون هزینه های اضافی با نازلترین نرخ کرایه اقدام به جابجایی و انتقال محموله های با وزن نهایتا ۱۵ تن نمایید . محموله هایی نظیر پروفیل و لوله های آهنی ۶ متری به راحتی با استفاده از این کامیون حمل میشوند. 

   

   

  • عرض = ۲ متر ۳۰ سانت 
  • طول ۶ متر و ۸۰ سانت 
  • توان حمل = ۱۵ تن 

   

  برای حمل بار به زنجان با کامیون ۱۵ تن ، تنها یک تماس تلفنی با کارشناسان ما کافیست تا در اسرع وقت بهترین و کاملترین خدمات با نازلترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار گیرد . 

   

  حمل بار با کامیون به زنجان
  حمل بار با کامیون به زنجان

   

  حمل بار با کامیون ۹۱۱

   

   

  کوچکترین نوع کامیون ، کامیون ۹۱۱ است که برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها تا تناژ حدود ۵/۵ تن مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیون از خاور و کامیونت قوی تر است اما امکان تردد شهری در ساعات روز و تا قبل از ۱۰ شب را ندارد . 

   

   

   

  خدمات حمل اثاثیه منزل به زنجان نیز توسط ما با کمترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می گردد که مناسب ترین خودرو برای انتقال آن ، کامیونت مسقف میباشد . 

   

  حمل بار با تریلی به زنجان

   

   

  آنی بار خدمات حمل و نقل و باربری به زنجان با تریلی را نیز به صاحبین کرامی بار ارائه می نماید. ارائه خدمات حمل بار با تریلی را می توان به عنوان اصلی ترین خدمات آنی بار به شمار آورد.

   

   

  برای حمل بارهای سنگین ، بهترین و مناسب ترین نوع خودروی باربری تریلی ها می باشند.

   

  تریلی ها به صورت استاندارد توان حمل بار تا ۲۳ تن را دارند.

   

  • حمل بار با تریلی کفی
  • حمل بار با تریلی بغلدار
  • حمل بار با تریلی ترانزیت چادری
  • حمل بار با تریلی کمرشکن

   

   

  اما برای حمل بار های سنگین تر و یا بارهای حجیم و بزرگ ، تریلی کمرشکن مناسب ترین نوع تریلی است. این نوع تریلی ها برای حمل بارهایی نظیر دستگاه های عظیم راه سازی و ساختمانی مناسب می باشند.

   

   

  برای استعلام کرایه تریلی کفی ، ترانزیت ، کمرشکن و . . . بهترین راه تماس با سامانه مشاوره آنی بار است. 

   

   

  حمل بار با تریلی کفی

   

   

  تریلی کفی یکی از انواع پر استفاده تریلی ها است که برای حمل و نقل بار و کالا های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد . تریلی کفی برای حمل و نقل آهن آلات ، کانکس ، محموله هایی که روی پالت بسته بندی شده اند ، کیسه مواد و انواع محموله هایی که قابلیت بارگیری و مهار در کفی تریلی دارند را مورد استفاده قرار میگیرند. 

   

   

  تریلی کفی بسیار خودروی باربری پر کاربردی است که امکان حمل بار به زنجان را برای شما فراهم می نماید.

   

   

  حمل بار با تریلی بغلدار

   

   

  تریلی بغلدار برای حمل و نقل محموله های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد . تریلی بغلدار را می توانید پس از تریلی کفی پرکاربردترین نوع تریلی در نظر گرفت . این تریلی با امکان حمل محموله های فله ای ، همه روزه امکان باربری سنگین انواع کود ، خاک و . . . را فراهم می نماید . البته برای حمل اینگونه محموله ها تریلی کمپرسی نیز مورد استفاده قرار میگیرد . حمل جک و قالب های ساختمانی که امکان مهار روی تریلی کفی را ندارند با استفاده از این نوع تریلی انجام میشود. 

   

   

  برای حمل بار به زنجان با تریلی بغلدار ، باید از امکان مهار بار در اتاق این نوع تریلی اطمینان حاصل نمایید.

   

   

  باربری با انواع تریلی ها
  باربری با انواع تریلی ها

   

  حمل بار با تریلی ترانزیت چادری 

   

  این نوع تریلی برای حمل و نقل محموله های تجاری و صادراتی و . . . مورد استفاده قرار میگیرد که امکان به دلیلی مسقف بودن و قابلیت پلمپ ، حمل و نقل سریع و تخصصی و حرفه ای را فراهم می نماید . برای حمل بار به زنجان با تریلی ترانزیت چادری ، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که طول این تریلی حدود ۱۳ متر ۶۰ سانت و توان حمل استاندارد آن حدود ۲۳-۲۴ تن است.

   

   

   

  حمل بار با خاور برای زنجان

   

  برای حمل و نقل و باربری به زنجان بصورت همه روزه انواع خاور و کامیونت ایسوزو نیز آماده ارائه خدمات باربری هستند.

   

   

  خاور و کامیونت برای حمل و نقل محموله های با تناز حدود ۳-۴ تن مورد استفاده قرار می گیرند و کاربری های بسیار زیادی دارند. خصوصا برای شهرهایی مانند قزوین و زنجان که در نزدیکی تهران هستند و محموله های با این وزن و ابعاد به دفعات جابجا خواهند شد. 

   

   

  آنی بار خاور مسقف ، خاور روباز ، خاور بغل بازشو و انواع ایسوزو را در اختیار شما قرار می دهد تا در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالا را جابجا نمایید. 

   

  حمل بار از تهران به زنجان با خاور و سایر شهرهای این استان بصورت همه روزه انجام می شود. 

   

  باربری خاور
  باربری خاور

  برای استعلام کرایه خاور ، بهترین مرجع سامانه مشاوره آنی بار است. 

   

  باربری با نیسان وانت برای زنجان

   

  برای ارسال بار و کالاهایی که وزن و حجم کمی دارند ، علاوه بر کامیون ها امکان استفاده از نیسان وانت نیز برای حمل بار به زنجان شما فراهم می باشد.

   

  نیسان وانت برای جابجایی بارهای با تناژ حدود ۲ تن مناسب است و به دلیل امکان تردد در معابر شهری و سرعت انتقال بالا ، بهترین گزینه برای حمل محموله های با وزن کم است.

   

  آنی بار برای خدمات رسانی به شما عزیزان ، همه روزه از تهران به تمام نقاط استان زنجان مانند ابهر ، خدابنده ، قیدار ، خرمدره ، طارم و . . . بهترین و سریعترین خدمات را در ختیار شما قرار می دهد. 

   

   

  باربری از تهران به زنجان با نیسان علاوه بر سرعت بالای باربری ، هزینه های کمتری نیز دارد. 

   

  نیسان های آنی بار از همه نقاط شهر تهران و شهرستان های استان تهران به شما خدمات باربری را ارائه می نمایند. 

   

   

  باربری با نیسان وانت
  باربری با نیسان وانت

   

  حمل بار به همدان با کمترین نرخ کرایه توسط بهترین تیم باربری به شما ارائه میشود .

   

  حمل انواع بار و کالا به زنجان

   

   

  برای حمل همه نوع بار از تهران به زنجان ، با آنی بار تماس بگیرید.  آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط زنجان می باشد.

   

   

  به دلیل وجود مراکز تولید مواد اولیه در تهران ، تامین نیاز های بسیاری از شهرستان ها از استان تهران صورت می پذرد. حمل انواع بار های تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل و . . . در باربری به زنجان با مناسب ترین هزینه انجام میشود و محموله های شما تحت پوشش کاملترین بیمه نامه به نقاط مختلف ارسال میشوند. 

   

   

   

  • باربری و حمل کیسه مواد به زنجان
  • حمل و باربری تره بار به زنجان
  • ارسال مواد پلاستیک به زنجان
  • باربری و حمل آهن به زنجان
  • باربری و حمل ورق به زنجان
  • حمل بشکه مواد به زنجان
  • حمل لاستیک به زنجان
  • حمل جهیزیه به زنجان
  • حمل میلگرد به زنجان
  • حمل چوب به زنجان
  • حمل خودرو به زنجان

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  علاوه بر شهر زنجان ، سایر شهر های استان زنجان نیز تحت پوشش خدمات ما هستند .

   

  خدمات باربری دربستی به زنجان

   

   

  برای جابجایی کالا از تهران به زنجان از طریق جاده ای کامیون ها می بایست از اتوبان تهران_کرج _قزوین _زنجان استفاده کنند. آنی بار یکی از تخصصی ترین شرکت های حمل کالا از شهر تهران به تمام شهرستان ها به ویژه زنجان است.

   

   

  شرکت حمل و نقل آنی بار یک باربری حرفه ای در تهران است که فعالیت خود را در به صورت گسترده و حرفه ای و با کادری مجرب شروع کرده است.

   

   

  سامانه آنی بار برای راحتی شما جهت حمل بارتان به شهرهای دیگر مانند باربری به زنجان اپلیکیشنی طراحی کرده که به راحتی می توانید درخواست کامیون برای جابجایی بار را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

   

   

  با خیالی آسوده برای حمل اثاثیه و یا حمل کالا از تهران به تمام شهرهای ایران به ویژه باربری به زنجان می توانید در سامانه آنی بار درخواست بارتان را ثبت نمایید تا مشاوران آنی بار با شما تماس بگیرند.

   

  خدمات باربری از تهران به زنجان و دیگر شهرهای اطراف آن ارائه می گردد.

   

  حمل بار زنجان1
  حمل بار زنجان۱

   

  >>> باربری به قزوین بصورت همه روزه 

   

  چرا خدمات آنی بار برای زنجان مناسب تر است ؟

   

   

   پایین ترین و کمترین قیمت باربری از تهران به زنجان نسبت به باربری های دیگر 

   

  • صدور بیمه نامه جامع و معتبر 
  • صدور بارنامه معتبر دولتی و رسمی
  • حمل مطمئن بار از مبدا تا مقصد
  • ارسال سریع کامیون برای حمل سریع بار
  • انتخاب رانندگان مجرب و با سابقه برای باربری به زنجان
  • ثبت راحت مشخصات بار و کامیون مورد نیاز در اپلیکیشن آنی بار 
  • در دسترس بودن  آنی بار به صورت آنلاین با نصب اپلیکیشن آنی بار

   

   

   تضمین سلامت بار از مبدا تا مقصد برای استعلام قیمت فقط کافیست اپلیکیشن آنی بار را نصب کرده و روی درخواست کامیون کلیک نمایید تا مشاوران آنی بار با شما تماس بگیرند.

   

  باربری به زنجان با نیسان تنها از مبدا تهران امکان پذیر می باشد.

   

   

  اپلیکیشن اینترنتی درخواست خدمات حمل بار به زنجان

   

  صاحبين گرامي بار ، با استفاده از اپليكيشن باربري اينترنتي آني بار مي توانند به سادگي و سهولت با صرف كمترين زمان ،‌ درخواست انواع كاميون جهت باربری به زنجان را ثبت نمايند .

   

   

  شما با استفاده از اپلیکیشن آنی بار در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست باربری از تهران به زنجان را ثبت نمایید.

   

   

  استفاده از اپلیکیشن آنی بار رایگان و سریع می باشد و می توانید در کمترین زمان ممکن به خدمات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

   

   

  حمل بار به زنجان
  حمل بار به زنجان

   

  خدمات باربری به شهرک صنعتی های استان زنجان به صورت همه روزه انجام خواهد شد . 

   

  سفارش خدمات باربری زنجان و مشاوره رایگان 

   

   

  آنی بار ارائه دهنده خدمات باربری به زنجان به صورت اینترنتی و آنلاین با کمترین هزینه باربری از تهران به زنجان می باشد که  با نصب و راه اندازی اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار و سفارش خدمات حمل و نقل ، در کمترین زمان پس از ثبت درخواست ، کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت.

   

   

  اگر قصد ارسال بار به تمامی نقاط استان زنجان را دارید ، آنی بار به صورت همه روزه در خدمت شماست و مشاوره تخصصی و رایگان همکاران ما بهترین راه حل برای کاهش هزینه ها و افزایش ایمنی و سرعت خدمات میباشد . 

   

   

   

  برای حمل بار به زنجان ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوران باربری را در اختیار شما قرار می دهد تا با ارائه مشاوره در خصوص نوع خودروی مورد نیاز ، میزان بیمه متناسب با نوع بار ، شرایط حمل و نقل بار و . . .  بهترین خدمات باربری را برای شما به ارمغان آورند . 

   

   

  کارشناسان آنی بار با تجربه و اطلاعات بسیار بالا ، در امر حمل و نقل بار و کالا از تهران به تمامی نقاط زنجان در خدمت شما می باشند.

   

   

  حمل و نقل اثاثیه و لوازم خانه

   

  یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار برای زنجان به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه  و لوازم خانه میباشد . شما می توانید از طریق این خدمات ، اثاثیه خود را از هر نقطه ای از استان تهران و البرز با تیم حرفه ای کارگران آنی بار بارگیری و به استان زنجان ارسال کنید.

   

  برای حمل و نقل اثاثیه به زنجان ، مجموعه آنی بار از کامیونت مسقف ، نیسان وانت ، کامیونت روباز برای حمل و نقل اثاثیه استفاده می نماید که بهترین و مناسب ترین انتخاب ، ایسوزو مسقف میباشد که به خوبی از اثاث شما حفاظت می نماید.

   

  نتیجه گیری : 

   

   

  برای باربری از تهران به زنجان ، به سادگی می توانید در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را تجربه نمایید آنی بار متخصص ارسال بارهای سبک و سنگین به صورت دربستی با انواع کامیون وتریلی و ترانزیت می باشد. شما می توانید در باربری زنجان انواع بارهای سبک و سنگین ، بارهای تجاری و صنعتی و اثاث منزل را برای زنجان در کمترین زمان ممکن ارسال کنید.

   

   

  حمل بار به زنجان از همه مناطق کشور انجام میشود و محموله های مختلف شما با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار به مقصد موردنظر انتقال خواهند یافت . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  6 دیدگاه دربارهٔ «حمل بار به زنجان | حمل بار از تهران به زنجان + بیمه رایگان»

  1. سلام واقعا قیمتاتون به نسبت باربری های دیگه ارزون تر و مقرون به صرفه هست اصلا قیمت ها قابل مقایسه نیست مرسی که به فکر جیب مردمم هستید تشکر

   1. سلام و درود
    بله حمل میکنیم و پروانه عبور و مجوز ترافیکی هم از وزارت راه برای بارتون تهیه میکنیم.

  2. سلام ببخشید کرایه نیسان به زنجان چقدر میشه و اینکه نیسان تون پتو برای حمل اثاث منزل داره یا خیر؟ممنون

   1. سلام و درود
    کرایه ها به روز و طبق تعرفه سازمان حمل بوده لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
    خیر نیسان پتو نداره ولی چادر برای کشیدن روی اثاث دارن.

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع