بنر آنی بار

حمل بار به تفت + بیمه رایگان

حمل و نقل تخصصی بار و کالا با کمترین هزینه به تفت

 

حمل بار به تفت بصورت همه روزه از همه شهر ها و شهرستان های کشور در اسرع وقت برای شما عزیزان انجام میشود.

شرکت حمل و نقل آنی بار یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های باربری در کشور می باشد ؛ آنی بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل می باشد که شامل انواع کامیون ها ، تریلی ها ، کامیونت ها و نیسان و . . . می باشد.

 

باربری به تفت را می توانید همه روزه به صورت دربستی با انواع تریلی و کامیون به آنی بار بسپارید.

 

بیمه نامه و بارنامه معتبر برای حمل بار به تفت از خدمات ویژه و تخصصی آنی بار می باشد که به تمامی بارها تعلق می گیرد.

حمل اثاث منزل به تفت 

ارسال خودرو به تفت

حمل بار به تفت همراه با 100 میلیون بیمه رایگان همراه میباشد 

 

برای حمل بار به تفت ، مجموعه آنی بار بدون محدودیت بصورت همه روزه امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید. شما می توانید برای مشاوره رایگان آنی بار با شماره های مجموعه در تماس باشید. 

 

شهرستان تفت در استان یزد
شهرستان تفت در استان یزد

 

حمل بار به یزد و تمامی شهر ها و شهرستان های این استان را به آنی بار بسپارید.

 

 

حمل بار به تفت با انواع خودرو های باربری 

 

همان طور که گفتیم آنی بار از بزرگ ترین باربری های کشور است که خدمات باربری در سراسر کشور را با انواع خودرو های باربری در اختیار صاحبین بار قرار می دهد. برای حمل بار به تفت بصورت همه روزه می توانید محموله های خود را با خدمات تخصصی آنی بار بارگیری نمایید.

 

کامیون ها ، تریلی ها و . . . دارای اتاق بار در ابعاد مختلفی می باشند ، که با توجه به وزن بار ، ابعاد و شرایط حمل بار در اختیارتان قرار می گیرد.

 

برای انتخاب خودرو باربری می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان حمل بار به تفت استفاده نمایید.

 

 • حمل بار با تریلی 
 • حمل بار با کامیون 
 • حمل بار با خاور 
 • حمل بار با نیسان وانت 

 

برای حمل و نقل تخصصی و حرفه ای ، کافیست با شماره های انی بار در تماس باشید. برای باربری تهران به یزد نیز به صورت همه روزه و با کمترین هزینه بهترین خدمات در اختیار شما قرار میگیرند . 

 

حمل بار به تفت با تریلی 

 

در خدمات حمل بار به تفت ، برای حمل بار های سنگین ، محموله های ترافیکی ، بارهای حجیم و . . . از تریلی ها استفاده می شود ؛ تریلی ها دارای مدل های مختلفی می باشند :

 

 1. تریلی کفی : دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2/5 متر می باشد ، این نوع تریلی به دلیل کفی صافی که دارد برای حمل دستگاه های صنعتی ، خودرو های سنگین ، کانکس ، سنگ های بزرگ و . . . مناسب می باشد . حمل بار به تفت با تریلی کفی بصورت همه روزه تا تناژ 24 تن انجام میشود.
 2. تریلی بغلدار : این نوع تریلی نیز دارای ابعاد تریلی کفی می باشد با این تفاوت که کفی این تریلی دارای دیواره های حدوداََ یک متری می باشد ؛ به همین دلیل این نوع تریلی برای حمل بارهای پالتی ، بارهای فله ای و . . .مناسب می باشد.
 3. تریلی ترانزیت : دارای اتاقکی مسقف و سرپوشیده از جنس فلزی یا برزنتی می باشد ، این کامیون برای حمل بار و کالا های تجاری مناسب می باشد زیرا می توانید از بار در برابر آبخوردگی ، باد ، تابش آفتاب و . . .حفاظت کند همچنین امکان پلمپ بار نیز در این روش وجود دارد . حمل بار به تفت بصورت تخصصی با تریلی چادری انجام میشود و امکان پلمپ بار نیز وجود دارد.
 4. تریلی کمرشکن : دارای چند مدل می باشد ( 7 محور ، 9 محور ، 11 محور ) ؛ کفی این تریلی به طول 8 الی 18 متر می باشد و عرض این تریلی ها نیز بین 2/5 الی 3 متر می باشد .

شما می توانید باربری به تفت را با تریلی کفی و بغلدار و ترانزیت تا وزن 24 تن انجام دهید ، برای حمل بارهای سنگین تر تا وزن 60 تن می توانید از کمرشکن ها استفاده کنید.

 

حمل بار به تفت با استفاده از تریلی بصورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف فراهم میباشد . در نتیجه می توانید بدون مشکل و در اسرع وقت محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید.

 

باربری سیمان های بارگیری شده با لیفتراک روی کفی تریلی
باربری سیمان های بارگیری شده با لیفتراک روی کفی تریلی

 

علاوه بر حمل بار به تفت ، حمل بار به میبد یزد با انواع تریلی های آنی بار انجام می پذیرد . 

 

حمل بار با کامیون ها به تفت

 

برای حمل بارهای سبک تر تا 15 تن می توانید از کامیون تک و جفت و 911 استفاده کنید. مجموعه آنی بار برای حمل بار به تفت بصورت همه روزه انواع کامیون را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهد.

 

 1. کامیون تک : دارای اتاق باری در ابعاد 5 متر و 80 سانتی متر در 2 متر و 2 متر و 30 متر می باشد ، این کامیون به کامیون 6 چرخ و کامیون 10 تن نیز شناخته می شود.
 2. کامیون جفت : دارای اتاق باری در ابعاد 6 متر و 80 سانتی متر در 2 متر و 2 متر و 40 سانتی متر می باشد ؛ این کامیون توان حمل 15 تن بار را دارد و به کامیون 10 چرخ نیز شناخته می شود.
 3. کامیون 911 : این کامیون اتاق بار و توان باربری ما بین کامیونت ها و کامیون ها دارد اما طول اتاق بار این کامیون 4متر و 80 سانتی متر می باشد ، شما می توانید انواع بار تا وزن 5/5 تن را با این کامیون حمل کنید.

 

حمل بار به تفت با انواع کامیون به صورت دربستی از تمام نقاط کشور انجام می شود . برای حمل بار با کامیون به تفت ، با مشاوران ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

حمل بار به شهرستان تخصص آنی بار است و با انواع کامیون ها به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

 

باربری با انواع کامیونت به تفت 

 

کامیونت ها دارای مدل های مختلفی هستند که به صورت همه روزه برای حمل بار به تفت توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرند.  خاور ، ایسوزو ، بادسان ، کاویان و . . . همگی از انواع کامیونت ها می باشند ، اما تمامی این کامیونت ها در سه نوع طراحی شده اند.

 

 • کامیونت روباز : این کامیونت دارای اتاق بار 2 متر در 4 متر می باشد و توان حمل 4 تن بار را دارد ؛ برای حمل و نقل انواع بار و کالا می توانید از این کامیونت استفاده کنید.
 • کامیونت بغل بازشو : این کامیونت همچون کامیونت روباز دارای اتاق بار 2 متر در 4 متر می باشد با این تفاوت که امکان بارگیری و تخلیه بار از کنار را نیز دارد.
 • کامیونت مسقف : دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 5 متر می باشد و توان حمل 3 تن بار را دارد و برای حمل بار های حساس ، اثاثیه منزل و . . . مناسب می باشد.  

 

برای حمل بار به تفت از تمام نقاط کشور می توانید از انواع کامیون ها و تریلی ها و کامیونت ها استفاده کنید اما خدمات نیسان وانت تنها از تهران به تفت در دسترس می باشد.

 

حمل بار به مهریز با کامیونت و نیسان از تمام نقاط تهران 

باربری با نیسان وانت به تفت

 

نیسان بار یکی دیگر از خودرو های حمل بار است که می توانید برای حمل بارهای کم حجم و کم وزن از آن استفاده کنید. نیسان ها با داشتن اتاق بار 2 متر در 1 متر و 30 سانتی متر توان حمل انواع بار تا وزن 2 تن را دارند.

 

باربری با نیسان به تفت تنها از مبدا تهران انجام می شود.

 

باربری با نیسان در زمان کوتاه تری و با هزینه کمتری نسبت به دیگر خودرو های باربری انجام می شود همچنین امکان بارگیری و تخلیه بار با نیسان دز تمامی معابر شهری امکان پذیر می باشد و مانند کامیون ها محدودیت تردد معابر را ندارد.

 

حمل بار به تفت با استفاده از نیسان وانت از همه مناطق استان تهران انجام میشود.

 

بيمه نامه باربری از تهران به یزد با نيسان
بيمه نامه باربری از تهران به یزد با نيسان

 

باربری تهران به تفت با بهترین و جدیدترین نیسان بارها

 

حمل بار به تفت همراه با بیمه نامه معتبر آنی بار 

 

شرکت آنی بار تمامی خدمات باربری را تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه ها انجام می دهد. بیمه نامه ایران پوشش دهنده خدمات باربری شرکت آنی بار می باشد.

 

 

حمل بار به تفت نیز به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار می گیرد و تمامی خسارات کلی و جزئی که ممکن است طی حوادثی مانند آتش سوزی ، تصادف ، سرقت و . . . به وجود آید را جبران می کند.

 

 

تخفیف ویژه آنی بار برای حمل بار به تفت ارائه 100 میلیون بیمه به صورت رایگان می باشد مابقی بیمه تا ارزش کامل بارتان نیز با پرداخت هزینه بسیار اندکی در اختیارتان قرار می گیرد.

 

حمل بار به ابرکوه همراه با بیمه نامه معتبر همراه با تخفیف ویژه 

 

درباره تفت

 

شهر تفت در جنوب غربی استان یزد و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر یزد واقع شده و به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیر کوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرهای استان یزد برخوردار است. 

 

از فراورده‌های کشاورزی این منطقه می‌توان گندم، جو، بنشن، تره بار، انار، هلو، زردآلو، گوجه و گردو را نام برد، که انار تفت فراوان و به علت آبدار بودن و قابلیت نگهداری بالای آن از کیفیت خوبی برخوردار بوده و به نقاط دیگر کشور و خارج از کشور صادر می‌شود. 

 

برای حمل همه نوع بار به تفت و بالعکس می توانید با آنی بار تماس بگیرید. 

 

بافق مرکز شهرستان بافق در سمت جنوب خاوری استان یزد است و شرق شهرستان مهریز و تفت قرار دارد ؛ در صورت نیاز به خدمات باربری تهران به بافق در کوتاه ترین زمان با آنی بار تماس بگیرید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل انواع بار و کالا از تمام نقاط کشور برای تفت 

 

تمامی بارهای مجاز که منع قانونی نداشته باشند را می توانید با انواع خودرو های باربری به تفت ارسال کنید.

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان ، ابعاد و وزن آن مناسب ترین خودرو باربری را در اختیارتان قرار می دهند ؛ جهت دریافت مشاوره  با شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

 

چند نمونه از بارهایی که توسط آنی بار به تفت ارسال شده است :

 • حمل آهن آلات
 • حمل اثاثیه منزل
 • حمل انواع خودرو
 • حمل سرویس چوب
 • حمل کالاهای تجاری
 • حمل لوازم فروشگاهی
 • حمل مصالح ساختمانی
 • حمل محصولات کشاورزی
 • حمل کانکس و منازل پیش ساخته

اسباب کشی به تفت از خدمات تخصصی و حرفه آنی بار می باشد که همراه با ماهرترین کارگران و بهترین خدمات بسته بندی ارائه می شود.

 

برای حمل بار به تفت ما از بهترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله های شما استفاده می نماییم. 

 

حمل انواع بار و کالا به تفت
حمل انواع بار و کالا به تفت

 

حمل بار به اشکذر با انواع خودرو های باربری 

 

 مشاوره و کارشناسی تخصصی برای ارسال بار به تفت 

 

شما می توانید جهت انتخاب روش باربری ، نوع خودرو باربری ، استعلام هزینه باربری ، مقدار بیمه مورد نیاز و . . . از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

برای ثبت سفارش باربری به تفت و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 57669-021 تماس حاصل نمایید.

 

همینطور می توانید از طریق اپلیکیشن آنی بار در هر ساعت از شبانه روزی خدمات حمل بار به تفت را سفارش دهید.

 

اپلیکیشن آنی بار را می توانید از کافه بازار و مایکت دانلود کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع