anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار به جاجرم + بیمه رایگان

حمل و نقل بار و کالا به شهرستان جاجرم بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود و شما می توانید بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن از ما بخواهید . 

 

ارسال بار با کامیون و تریلی و خاور نیسان به جاجرم از همه نقاط کشور مخصوصا از تهران انجام میشود و محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه به جاجرم ارسال میشوند . 

 

باربری از تهران به جاجرم 

ارسال بار و کالا به جاجرم از تهران توسط آنی بار بصورت دربستی ( کامیون کامل در اختیار شما ) انجام میشود و بیمه نامه برای کل محموله بر اساس ارزش آن ثبت میشود . 

 

 

ارسال بار از همه نقاط استان تهران توسط مجموعه انی بار انجام میشود و نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل نیز نالترین تعرفه خواهد بود . 

 

برای ارسال بار از تهران به جاجرم ، انی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد تا از شهر تهران ، اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین و . . . امکان ارسال بار به جاجرم را داشته باشید . 

 

 

>> حمل بار به بجنورد بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار <<

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری و حمل و نقل بار با تریلی

   

  باربری با تریلی به جاجرم

  یکی از خودروهای باربری تریلی است که توان حمل بار بالایی دارد و برای حمل همه نوع بار مورد استفاده قرار میگیرد . تریلی ها امکان حمل بار تا ۲۳ تن را دارند اما برای ارسال محموله های سنگین به جاجرم ، استفاده از تریلی کمرشکن راه حل خواهد بود . 

   

  تریلی های انی بار به دلیل گسترده بودن ناوگان حمل و نقل مجموعه در سراسر کشور ، همه روزه از هر نقطه ای از ایران برای حمل بار به جاجرم در اختیار شما قرار میگیرند . 

   

  تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی ترانزیت چادری از انواع تریلی های آنی بار هستند که در کمترین زمان ممکن در اختیار شما خواهند بود . 

   

   

  حمل بار با کامیون برای جاجرم

   

  علاوه بر تریلی ها ، مجموعه آنی بار انواع کامیون را نیز در اختیار شما قرار میدهد تا امکان حمل بار با تناژ کمتر ( نهایتا ۱۵ تن ) را با هزینه ای کمتر نیز داشته باشید . کرایه کامیون قاعدتا از تریلی ها کمتر است و برای حمل و نقل بارهای کوچک یا کم حجم تر استفاده میشود . 

   

  مجموعه آنی بار برای حمل بار با کامیون به جاجرم انواع کامیون را در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت از تهران و شهرستان ها محموله شما به جاجرم منتقل شود . 

   

   

  کامیون ۱۰ تن یا تک ۶ چرخ 

  کامیون ۱۵ تن یا جفت ۱۰ چرخ 

  کامیون ۹۱۱ 

   

  این کامیون ها برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند اما باید بر اساس شرایط و نوع بار ، شرایط محل بارگیری و تخلیه و . . .. اقدام به انتخاب کامیون مناسب نمود . 

   

   

   

  حمل کالا با خاور به جاجرم

   

   

  یکی دیگر از خودروهای باربری ، خاور یا کامیونت  است . خاور یا کامیونت یک خودروی باربری متوسط است که برای حمل بارهای نهایتا تا تناژ ۴ تن مناسب است . 

   

   

  این خودروی باربری ابعادی شهری دارد که برای ارسال بار از داخل شهر ها برای جاجرم بسیار مناسب است . 

   

  خاور های انی بار از تهران و شهرستان های دیگر برای حمل و نقل بارهای شما به جاجرم در اختیارتان قرار میگیرند و بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه قرار دارند . 

   

  خاور مسقف و خاور روباز برای حمل بارهای شما بهترین انتخاب هستند . 

   

  باربری با خاور مسقف
  باربری با خاور مسقف

  حمل اثاثيه منزل به جاجرم 

   

  حمل اثاثيه منزل به جاجرم  را به آني بار بسپاريد

  آني بار با در اختيار داشتن انواع خودروهاي مخصوص حمل اثاثيه منزل به جاجرم  ، به صورت روزانه در امر اثاث كشي به جاجرم در خدمت هموطنان گرامي مي باشد.

  حمل اثاثيه منزل به جاجرم يك امر تخصصي مي باشد كه نيازمند خودروي مخصوص حمل اثاثيه منزل و كارگران مجرب مي باشد.

  بهترين و مناسب ترين خودروي باربري جهت حمل اثاثيه منزل به جاجرم ، انواع خاور مسقف و روباز مي باشد.

  البته خاور مسقف به دليل سرپوشيده بود از اثاثيه منزل در برابر باد و باران و آفتاب محافظت مي نمايد .

   

   

  << باربری تهران به اسفراین با کمترین هزینه توسط آنی بار >> 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  کاملترین بیمه نامه باربری جاجرم

   

  برای حمل و نقل محموله های شما به جاجرم ، مجموعه آنی بار از بیمه نامه ای کامل و تخصصی استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه و خسارت به محموله شما ، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد . 

   

  بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار ، کاملترین بیمه نامه در حمل و نقل بار و کالا می باشد که هرگونه خسارت اعم از تصادفات خودروی حامل  ، شکستگی ، آب خوردگی ، آتش سوزی و . .. را بصورت کامل تحت پوشش قرار میدهد . 

   

  برای ارسال بار به جاجرم ، تا ۳۰ میلیون تومان بیمه بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و در صورتی که ارزش محموله بیش از این باشد ، با پرداخت حق بیمه اندکی می توانید میزان پوشش بیمه را افزایش دهید . 

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد