anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل بار به خمام ( کامیون ، تریلی ، خاور )

نحوه ارسال بار و کالا به خمام

 

اگر قصد ارسال بار و کالا به خمام را دارید میتونید ارزانترین خدمات باربری را از طریق تماس با مجموعه آنی بار در اختیار داشته باشید و بدون هزینه های اضافی امکان حمل و نقل بار و کالا را برای شما فراهم می نماییم . ارسال بارهای تجاری و صنعتی تحت پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر دولتی انجام میشود و تمام نقاط کشور بصورت کامل تحت پوشش خدمات باربری آنی بار هستند. 

 

 

ارسال بار به خمام  در اسرع وقت و با انواع کامیون و تریلی و خاور و نیسان وانت از تهران و شهرستان ها انجام میشود.

 

 

مجموعه آنی بار همه روزه خدمات باربری به خمام را در اختیار شما قرار میدهد تا با کمترین هزینه امکان انتقال بار و کالا را داشته باشید . 

 

حمل بار به رشت نیز بصورت همه روزه از طریق خدمات آنی بار در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

 

 

باربری از تهران به خمام

 

 

ارسال بار و کالا از تهران به خمام بصورت همه روزه از تمام نقاط استان تهران بصورت تخصصی برای انواع بار و کالا انجام میشود که این موضوع نشان دهنده خدمات گسترده آنی بار است .  باربری انواع کالا و محموله های تجاری از تمام نقاط شهر تهران ، بازار آهن ها ، مراکز انبار کالا ، گمرکات و محدوده ها و شهرک های صنعتی انجام میشود . علاوه بر این از نقاط داخلی شهر نیز می توانید انواع بار و کالای خود را با کمترین هزینه به خمام ارسال کنید . 

 

 

باربری از تهران ، ورامین ، رودهن و بومهن ، اسلامشهر ، رباط کریم ، نسیم شهر ، چهاردانگه و شهرقدس و . . . برای خمام بصورت همه روزه و ارزان قیمت با انواع خودروهای باربری انجام میشود.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل بار و کالا با انواع خودروی باربری شهرستان زیبای آستانه اشرفیه
  حمل و نقل بار و کالا با انواع خودروی باربری شهرستان زیبای خمام

   

  حمل بار به گیلان بصورت دربستی با ارزانترین نرخ کرایه همراه بیمه کامل 

   

  حمل بار به خمام با چه خودروهایی انجام میشود ؟ 

   

   

  برای حمل بار به خمام ، انی بار انواع خودروهای باربری با تناژ و ابعاد مختلف را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان حمل سریع انواع بار با مناسب ترین خودروی باربری را داشته باشید . حمل و نقل محموله های شما با خودروی مناسب باربری سبب کاهش هزینه های حمل و نقل خواهد شد.

   

   

  برای حمل بار به خمام انواع خودروی باربری عبارتند از : 

   

  • کامیون 
  • تریلی 
  • خاور و کامیونت 
  • نیسان وانت 
  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل بار با کامیون

   

  برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی کامیون ها بهترین انتخاب هستند . این خودروهای باربری به دلیل ابعاد مناسب برای حمل و نقل حجم زیاد بار و کالا بسیار مورد استفاده قرار میگیرند . کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که می توانید برای شرایط مختلف و انواع بار از آنها استفاده نمایید . 

   

  • کامیون ۱۰ تن 
  • کامیون ۱۵ تن 
  • کامیون ۹۱۱ 

   

   

  کامیون ۱۰ تن ، همانطور که از نام آن مشخص است توان حمل بار تا ۱۰ تن را دارد . این کامیون برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیت در حمل و نقل بار ندارد . اتاق بار این نوع کامیون دارای ۵/۸۰ متر توط و عرض ۲۱۰ سانتی متر است. 

   

   

  کامیون ۱۵ تن نیز مانند کامیون ۱۰ تن برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد . توان حمل بار این کامیون ۱۵ تن است که اتاق بار آن کمی از کامیون ۱۰ تن بزرگتر است . برای حمل بار به خمام می توانید از طریق سامانه تلفنی آنی بار سفارش کامیون جفت ( ۱۰ چرخ ) را در اسرع زمان ثبت کنید.

   

   

  کامیون ۹۱۱ نیز بین کامیون ها از سایرین کوچک تر و با توان حمل بار کمتری است . ۹۱۱ برای خمام قابلیت حمل بار تا ۵/۵ تن را دارد.

  باربری کامیون برای شهر های استان گیلان خصوصا آستانه اشرفیه
  باربری کامیون برای شهر های استان گیلان خصوصا خمام

   

  حمل بار به آستانه اشرفیه با کمترین هزینه بصورت همه روزه و تخصصی با آنی بار 

   

  حمل بار با تریلی

   

   

  تریلی ها خودروهای باربری بسیار بزرگی هستند که قابلیت حمل همه نوع بار با تناز بالا را دارند . تریلی های آنی بار در اسرع وئقت انواع بار و کالا را با کمترین هزینه از نقاط مختلف با تناژ حداکثر ۲۴ تن بصورت همه روزه به خمام حمل مینمایند. 

   

   

  تریلی های مجموعه آنی بار برای حمل و نقل همه نوع بار ( انتخاب تریلی بر اساس نوع بار ) مورد استفاده قرار میگیرند. 

   

   

  • تریلی کفی 
  • تریلی بغلدار 
  • تریلی ترانزیت چادری 
  • تریلی کمرشکن 

   

  تریلی کفی قابلیت حمل انواع کانکس ، دستگاه های صنعتی ، قطعات سنگین ، محموله های روی پالت و . . . را دارند و توان حمل آن حدود ۲۴ تن است . تریلی کفی بسیار پر استفاده است و قابلیت های زیادی برای باربری به خمام دارد. 

   

   تریلی ترانزیت چادری نیز از جمله تریلی های بسیار پر کاربرد است . این تریلی به دلیل مسقف بودن و قابلیت پلمپ بار برای حمل و نقل محموله های تجاری و صادراتی نیز مورد استفاده قرار میگیرد . تریلی ترانزیت چادری از تهران به خمام با بیمه کامل در اختیار شما قرار میگیرد.

  تریلی کمرشکن نیز ازجمله خودروهای تخصصی برای حمل و نقل بارهای فوق سنگین است.این خودروی باربری دارای انواع مختلفی است که بزرگترین مدل آن قابلیت حمل بار تا حدود ۷۰ تن را دارد.

   

  ارسال بار با استفاده از انواع تریلی بصورت همه روزه و تخصصی به شهرستان آستانه اشرفیه
  ارسال بار با استفاده از انواع تریلی بصورت همه روزه و تخصصی به شهرستان خمام

   

  باربری تهران به سیاهکل با ارزانترین نرخ کرایه همراه با کاملترین خدمات بیمه نامه ای 

   باربری خمام با کامیونت و خاور

   

   

  برای حمل و نقل و جابجایی انواع بار و کالاهای با وزن زیر ۴ تن از تهران و شهرستان ها برای خمام ، مجموعه آنی بار انواع خاور و کامیونت را در اختیار شما قرار میدهد . کامیونت و خاور به دلیل عدم محدودیت برای تردد در معابر شهری ، همه روزه امکان بارگیری و تخلیه در نقاط مختلف شهر ها را دارند و همین موضوع این خودروی باربری را بسیار پراستفاده کرده است.

   

  • خاور مسقف
  • خاور روباز 
  • خاور بغل بازشو

   

  خاور مسقف بیشتر برای حمل بارهای تجاری و خصوصا اثاثیه و لوازم منزل مورد استفاده قرار میگیرد . محموله هایی که از نظر آب و هوایی حساس هستند باید کامیونت های مسقف حمل شوند تا خسارتی به محموله وارد نشود . از همین جهت مهمترین خودروی باربری کامیونت و خاور ، نوع مسقف آن است.

   

  خاور روباز برای حمل و نقل انواع محموله های مختلف صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . خاور روباز به دلیل سبک تر بودن اتاق امکان حمل بار تا ۴ تن را دارد اما خاور مسقف به دلیل سنگین حدود۳/۵ تن بار را حمل میکند.

   

   

  برای حمل بار به خمام با خاور و کامیونت ، آنی بار همه روزه خدمات باربری را از تهران و سایر شهر های کشور در اختیار شما قرار میدهد. 

  حمل و نقل بار با کامیونت و خاور از تمام نقاط کشور برای شهر آستانه اشرفیه گیلان
  حمل و نقل بار با کامیونت و خاور از تمام نقاط کشور برای شهر خمام گیلان

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل بار به صومعه سرا بصورت تخصصی و سریع با خدمات آنی بار 

   

  حمل بار با نیسان وانت به خمام

   

   

  نیسان وانت کوچکترین خودروی باربری است که برای حمل بار به خمام بصورت همه روزه تنها از تهران و کرج در اختیار شما قرار میگیرد . این خودروی باربری به دلیل کوچک بودن امکان بارگیری از همه نقاط شهر تهران را دارد و حجم بار مناسبی را نیز حمل میکند . نیسان وانت دارای توان حمل بار تا ۲ تن است و عرض اتاق آن حدود ۱ متر و ۳۰ و طول آن حدود ۲ متر است. 

   

   

  باربری با نیسان وانت را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما ثبت سفارش کنید و محموله های خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه به نقاط مختلف کشور خصوصا برای گیلان و خمام ارسال کنید . تخصصی آنی بار باربری با نیسان وانت برای شمال کشور است و خدماتی دقیق و سریع و ارزان را در اختیارتان قرار میدهد. 

   

  کمترین نرخ کرایه برای حمل بار و کالا و اثاث با نیسان وانت برای آستانه اشرفیه از تهران
  کمترین نرخ کرایه برای حمل بار و کالا و اثاث با نیسان وانت برای خمام از تهران

   

  باربری تهران به تالش  با کمترین هزینه همراه با تیم کاملا حرفه ای برای جابجایی بار و کالا 

   

  بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل بار به خمام را می توانید از طریق تماس با کارشناسان و متخصصین آنی بار درخواست نمایید و محموله های خود را با ارزانترین نرخ کرایه منتقل کنید . مشاوران و کارشناسان ما در اسرع وقت مناسب ترین خودروی باربری را برای حمل و نقل بار و کالای شما به خمام یا سایر شهر های استان گیلان به شما عزیزان ارائه می نمایند تا بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع