حمل بار به خوی با کمترین قیمت| باربری تهران به خوی

باربری به خوی با کمترین نرخ کرایه

حمل بار به خوی عبارت است از ارائه خدمات تخصصی برای انتقال محموله و کالاهای مختلف به مقصد شهرستان خوی که باید توسط شرکت های معتبر و با سابقه درخشان انجام شود. 

 

آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت ها در ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای حمل بار به خوی به صورت همه روزه و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . برای باربری به خوی باید از خودروهای باربری مختلف استفاده نمود که انتخاب یک خودروی باربری مناسب علاوه بر افزایش سرعت انتقال و امنیت محموله در هزینه های حمل بار به خوی نیز موثر است. در همین راستا ،  کارشناسان و متخصصین آنی بار به صورت تلفنی از طریق شماره 57669-021 بهترین و تخصصی ترین مشاوره را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهند تا محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل شوند.

برای حمل بار به خوی از بیمه نامه برای حفظ سرمایه و امنیت محموله ها نیز استفاده می شود که بیمه نامه آنی بار تا 100 میلیون تومان به صورت رایگان ارائه می شود. 

اگر قصد ارسال بار به خوی را دارید می توانید از تجربه بیش از 35 سال آنی بار استفاده نمایید و محموله های خود را در امنیت کامل منتقل کنید. فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

باربری خوی همه روزه برای ارسال بار به همه شهر های کشور ،بهترین خدمات را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد.

حمل بار به خوي از تهران 
حمل بار به خوی از تهران

 باربری برای خوی از تمامی نقاط کشور

آنی بار به عنوان متخصص ارائه خدمات حمل و نقل با پوشش سراسری در ایران ، همه روزه خدمات حمل بار به خوی را به صورت دربستی در اختیار شما قرار می دهد .

ما همه روزه از تمامی شهرستان ها و استان های کشور انواع کامیون و تریلی را برای باربری و حمل بار به خوی در اختیار شما قرار می دهیم. آنی بار با در اختیار داشتن انواع کامیون های سبک و سنگین باربری ، آماده ارائه خدمات حمل بار به خوی می باشد.

 

 • اصفهان ، شیراز ، قزوین
 • همدان ، کرمان ، یزد ، سمنان 
 • ایلام ، بوشهر ، بندرعباس ، زاهدان 
 • مشهد ، بیرجند ، بجنورد 
 • ساری ، رشت ، تبریز ، ارومیه

با تماس با کارشناسان باربری آنی بار با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن بار خود را به خوی ارسال نمایید.

حمل بار به خوي

حمل بار به خوی

حمل انواع بار و کالاهای صنعتی و تجاری به خوی

برای حمل بار به خوی از سراسر کشور می توانید درخواست باربری خود را از طریق شماره های آنی بار ثبت نمایید.  آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط خوی می باشد .

به دلیل وجود مراکز تولید مواد اولیه در تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز و . . . تامین نیاز های بسیاری از استان ها از این شهر ها صورت می پذیرد .

حمل بار به خوی برای برخی از کالاها بیشتر انجام میشود که عبارتند از : 

 • باربری و حمل کیسه مواد به خوی
 • حمل و باربری تره بار به خوی
 • ارسال مواد پلاستیک به خوی
 • باربری و حمل آهن به خوی
 • باربری و حمل ورق به خوی
 • حمل بشکه مواد به خوی
 • حمل ام دی اف به خوی
 • حمل لاستیک به خوی
 • حمل جهیزیه به خوی
 • حمل میلگرد به خوی
 • حمل چوب به خوی
 • حمل خودرو به خوی

برای حمل بار به خوی ، هر نوع محموله و کالایی که بارگیری شوند بصورت کامل تحت پوشش بیمه منتقل میشوند . تنها کافیست با شماره پنج رقمی آنی بار در تماس باشید و از مشاوره رایگان برای حمل بار به خوی بهره مند شوید .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به خوی با کامیون

آنی بار برای حمل بار به خوی با کامیون ، انواع کامیون های سبک و سنگین را به شما ارائه می نماید . ارسال بار به خوی با انواع کامیون های سبک و سنگین صورت می پذیرد که انتخاب کامیون بر اساس نوع بار شما انتخاب می گردد.

 • حمل بار به خوی با کامیون 10 تن 

کامیون 10 تن ، همانطور که از اسم آن  مشخص است برای حمل بار به خوی تا تناز 10 تن مناسب است . اتاق بار این کامیون دارای عرضی حدود 2 متر 10 سانتی متر و طول حدود 5 متر 80 است . توان  حمل بار ان نیز که 10 تن است . 

برای حمل بار به خوی با کامیون 10 تن می توانید درخواست باربری خود را بصورت همه روزه از هر نقطه ای از کشور ثبت نمایید. 

 • حمل بار به خوی با کامیون 15 تن 

کامیون 15 تن نیز مانند کامیون 10 تن تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد . این کامیون توان حمل بار به خوی تا 15 تن را دارد و اتاق بار ان نیز دارای عرض حدود 2 متر و 30 و طول حدود 6 متر 80 است . از همین جهت برای حمل  بسیاری از بار و کالا و محموله  های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که این موضوع کاربرد این کامیون را بسیار زیاد کرده است . 

علاوه بر کامیون 10 تن و 15 تن ، برای حمل بار به خوی می توانید از کامیون 911 نیز استفاده نمایید تا محموله های شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند. 

شما می توانید ارزانترین خدمات حمل بار به خوی با انواع کامیون را با یک تماس تلفنی از ما بخواهید .

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها

حمل بار با خاور مسقف و روباز به خوی

آنی بار برای حمل بار به خوی انواع خاور را نیز در اختیار شما قرار میدهد. محموله هایی که دارای وزن زیر 4 تن می باشد ، با استفاده از کامیونت و خاور بارگیری و منتقل میشوند.

خاور بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل انواع بارهای نیمه سنگین می باشد که بر اساس نوع نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

خاور و کامیونت دارای 2 نوع مسقف و روباز هستند که بر اساس نوع بار و کالا برای حمل بار به خوی مورد استفاده قرار میگیرند . خاور مسقف عموما برای حمل بارهای بسته بندی شده و همچنین اثاثیه منزل مورد استفاده قرار میگیرد.

برای حمل بار به خوی ، همه روزه خاور مسقف و روباز در اختیار شما قرار میگیرند تا محموله های مختلف را با کمترین تعرفه ها بارگیری و ارسال کنید. 

حمل و نقل بار و کالا با خاور تا وزن 3-4 تن قابلیت انجام دارد . برای حمل بار به خوی ، همه خاور ها تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت. 

باربری با خاور مسقف
باربری با خاور مسقف

حمل بار با تریلی به خوی

یکی از خودروهایی که برای حمل بار به خوی مورد استفاده قرار میگیرد تریلی است . تریلی ها برای حمل بارهای با حجم بالا و وزن بالا مناسب هستند و شما می توانید با استفاده از تریلی مناسب ، علاوه بر هزینه معقول برای حمل بار به خوی ، با انتخاب تریلی مناسب برای حمل بار سلامت بار خود را تضمین نمایید .

تریلی ها بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل بارهای تا وزن 23 تن می باشد.

 •  حمل بار به خوی با تریلی کفی

این نوع تریلی پر استفاده ترین نوع تریلی است و برای حمل انواع بارهای روی پالت مانند آب معدنی ، آب میوه و هر نوع کالای تجاری بسته بندی روی پالت مناسب است . علاوه بر این برای حمل دستگاه های صنعتی و خط تولید کارخانجات ، حمل کانکس ، حمل آهن آلات نیز مناسب است.

برای حمل بار به خوی ، مجموعه آنی بار با بهترین تعرفه های باربری خدمات مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار میدهد که تریلی کفی نیز یکی از این موارد است. 

 • حمل بار به خوی با تریلی بغلدار

تریلی بغلدار برای حمل و نقل همه نوع محموله مخصوصا برای محموله های فله ای مورد استفاده قرار می گیرد . حمل و نقل انواع کود ، خاک ، گندم و . … با استفاده تریلی بغلدار و تریلی کمپرسی برای خوی با کمترین هزینه از تمامی شهرستان ها انجام می شود.

برای حمل بار به خوی با تریلی بغلدار امکان بارگیری تا 24 تن فراهم می باشد. 

 • حمل بار به خوی با تریلی ترانزیت چادری

برای حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی و خصوصا محموله های صادراتی از تریلی ترانزیت استفاده می شود که امکان حمل بارهای با حجم زیاد را برای شما فراهم می کند . تریلی ترانزیت چادری امکان حمل بارهای بسته بندی شده و جعبه ای را با ایمنی بالا در حجم بالا فراهم می نماید.

حمل بار به خوی با انواع تریلی ها بصورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های مختلف شما بصورت تخصصی انجام میشود . با آنی بار از طریق شماره 5 رقمی ما در تماس باشید .

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی
باربری ارزان قیمت با تریلی کفی

 

حمل بار از باربری خوی به سراسر ایران با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار

 

حمل بار به خوی با نیسان

یکی دیگر از تخصص های آنی بار ، ارائه خدمات باربری و حمل بار به خوی با نیسان می باشد. برای حمل بار به خوی با نیسان ابتدا می بایست نوع بار به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

برخی افراد به دلیل عدم اطلاعات کافی در خصوص نیسان ، قصد حمل بسیاری از بارها با نیسان را دارند که قابلیت حمل آن به دلیل شرایط نیسان وجود ندارد.

به همین جهت می بایست قبل از سفارش حمل بار به خوی با نیسان ، اقدام به مشاوره با کارشناسان آنی بار نمایید.

حمل بار به خوي با نيسان 
حمل بار به خوی با نیسان

ارسال انواع خودرو به خوی 

از دیگر خدمات آنی بار ارسال انواع خودرو با کمترین هزینه حمل بار به خوی می باشد . شما می توانید انواع خودرو های ایرانی و خارجی را با کمترین هزینه به خوی ارسال کنید .

حمل خودرو در باربری و حمل بار به خوی به دو صورت انجام می شود :

 1. حمل خودرو با خودروبر
 2. حمل خودرو با کامیونت

برای حمل خودرو های وارداتی ، لوکس و کلاسیک و . . .می توانید از خودروبر اختصاصی استفاده کنید ؛ خودروبر های آنی بار مجهز به قفل لاستیک می باشند و همچنین دارای صفحه وینچ دار هستند که به شما کمک میکند خودروتان را راحت تر روی کفی خودروبر قرار دهید .

برای حمل خودرو های معمولی یا تصادفی نیز می توانید از کامیونت کفی استفاده کنید ؛ در این روش اگر خودرو شما قابلیت حرکت داشته باشد به کمک سکویی که انتهای کامیونت قرار می گیرد روی کفی کامیونت سوار می شود و اگر خودرو قابلیت حرکت نداشته باشد ، باید توسط جرثقیل روی کامیونت قرار داده شود.  

خدمات خودروبر نیز مانند خدمات حمل بار به خوی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید.

باربری ارومیه به تمام شهر ها و شهرستان با ارزان ترین نرخ کرایه در آنی بار 

بیمه نامه معتبر و جامع برای حمل بار به خوی

باربری آنی بار ، برای حمل بار به خوی نیز بیمه نامه کامل و جامع را نیز در نظر گرفته است. بیمه نامه حمل بار ، مهمترین و اصلی ترین مورد در زمان حمل بار می باشد.

حمل بار به خوی هم با نیسان و هم با کامیون تحت پوشش بیمه نامه های معتبر کامل و جامع بیمه ایران قرار می گیرد. بیمه نامه مسئول جبران هرگونه خسارتی که به بار وارد می شود می باشد و در کمترین زمان ممکن هزینه های باربری و حمل بار به خوی را جبران می نماید.

ارسال بار با بیمه در زمان آتش سوزی ، سرقت و تصادفات جبران خسارات را برعهده خواهد داشت.

حمل بار به خوی با 100 میلیون تومان بیمه بصورت رایگان ارائه میشود. 

ارسال اثاث منزل به خوی

آنی بار برای اثاث کشی به خوی بهترین و عالی ترین خدمات را به شما ارائه می نماید . خدمات باربری اثاث منزل به خوی معمولا با کامیونت های مسقف به هموطنان گرامی ارائه می گردد .

برای اثاث کشی به خوی ، بر اثاث ارزش اثاثیه و لوازم شما بیمه نامه در نظر گرفته می شود . اثاث کشی به خوی را با کمترین هزینه باربری انجام دهید .

برای خدمات اثاث کشی نیز مانند حمل بار به خوی از بیمه کامل استفاده میشود . 

حمل اثاث منزل به خوی با کامیونت های مسقف
حمل اثاث منزل به خوی با کامیونت های مسقف

ارومیه یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده است ؛ جهت حمل بار به ارومیه نیز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

حمل و نقل سنگین برای خوی 

یکی از مهمترین خدماتی که تیم متخصص آنی بار ارائه می نماید ، حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین از تهران به خوی است. در این خدمات امکان انتقال دستگاه های بزرگ مانند دستگاه ها و ماشین آلات ساختمانی و راه سازی ، انتقال دستگاه های خط تولید ، انتقال قطعات صنعتی و . . . فراهم می گردد.

در حمل و نقل سنگین و فوق سنگین آنی بار برای شهرستان خوی ، مشاوره تخصصی  به صور رایگان و حتی حضوری برای بررسی نوع محموله انجام می شود. 

حمل بار به خوی برای انتقال اینگونه محموله ها معمولا با تریلی کمرشکن و یا بوژی انجام می شود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به آذربایجان غربی تخصص آنی بار است . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

باربری با ارزانترین نرخ کرایه به خوی 

اگر به دنبال باربری ارزان قیمت در عین حال تخصصی ، سریع و با کیفیت برای حمل بار به خوی هستید با آنی بار تماس بگیرید. 

حمل بار به خوی با کمترین هزینه و به صورت روزانه از تمامی نقاط کشور با انواع کامیون و تریلی ؛ ارسال بار تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر که تمامی خسارات احتمالی در زمان حمل و نقل بار و کالا به خوی را جبران خواهد نمود.

ما برای حمل و نقل بار و کالا و تجهیزات و لوازمات ، همه روزه سریعترین خدمات حمل بار به خوی را با کمترین نرخ کرایه در اختیارتان قرار می دهیم. ارسال و حمل و نقل بار و کالا در کمترین زمان برای تمامی نقاط استان آذربایجان غربی به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر .

 

 

ثبت درخواست باربری و حمل بار به خوی

شما می توانید از چند طریق خدمات حمل بار به خوی از شرکت آنی بار سفارش دهید ؛ 

یکی از روش های ثبت درخواست باربری و حمل بار به خوی نصب اپلیکیشن باربری اینترنتی آنی بار می باشد که به شما این امکان را می دهد که در هر ساعت از شبانه درخواست حمل بار به خوی را ثبت کنید.

برای دانلود و نصب اپلیکیشن به مارکت بازار مراجعه نمایید یا اپلیکیشن باربری آنی بار را دانلود نمایید. پرکردن فرم تماس درج شده در صفحه و ارسال پیام در واتساپ از دیگر روش های ثبت درخواست حمل بار به خوی می باشد .

تماس تلفنی ، سریع ترین و ساده ترین جهت ثبت و درخواست حمل بار به خوی می باشد . 

حمل بار به خوی با ارزانترین نرخ کرایه در باربری آنی بار . 

Tags: اسباب كشي به خوي, کامیون به خوی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع