بنر آنی بار

باربری کامیون رشت ( تک / جفت و 911 )

حمل بار با کامیون به رشت

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ارائه خدمات باربری کامیون رشت است که امکان انتقال محموله های مختلف در ابعاد و تناژ متفاوت را با بهترین کیفیت فراهم می نماید. باربری کامیون رشت به مجموعه ای از خدمات گفته می شود که انتقال محموله های مختلف را با انواع کامیون فراهم می نماید. 

 

در خدمات باربری کامیون کامیون رشت ما انواع کامیون های تک ، جفت و 911 را در اختیار شما قرار میدهیم که امکان بارگیری محموله ها و کالاهای صنعتی ، تجاری ، خوراکی و شخصی را فراهم می نماید.

 

برای باربری کامیون رشت فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید تا محموله های شما با بهترین کیفیت و با ارزانترین تعرفه ها منتقل شوند.

اگر قصد حمل بار و استفاده از خدمات باربری تهران به رشت را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید و از مشاوران ما بهترین و کمترین هزینه باربری کامیون رشت را بخواهید.

چرا به آنی بار زنگ بزنیم ؟ 

 • باربری نیسان به رشت
 • باربری تریلی رشت
 • کمترین کرایه کامیون به رشت
 • باربری کامیون رشت همراه با 100 میلیون بیمه رایگان
 • باربری به تمامی شهرک های صنعتی استان گیلان
 • حمل خودرو به رشت با خودروبر

تعرفه حمل و نقل بار به رشت با کامیون

هزینه باربری کامیون رشت ، بر اساس نوع بار و نوع کامیون باربری مشخص می گردد. با توجه به این موضوع که هزینه باربری کامیون رشت به صورت روزانه و پس از توافق مابین صاحبین بار و رانندگان مشخص می گردد.

عوامل متعددی در تعیین هزینه حمل و نقل و باربری کامیون رشت موثر می باشند که از جمله این ها می توان نوع بار ، محل بارگیری و تخلیه ،‌جاده آسفالت یا خاکی و . . . .را نام برد.

همین عوامل متعدد سبب شده است که صاحبین بار به مشاوره های قبل از درخواست باربری کامیون رشت نیاز داشته باشند و آنی بار بهترین مشاوران و کارشناسان باربری را در اختیار ایشان قرار می دهد.

حمل بار با کامیون به سراسر کشور با کمترین هزینه انجام میشود و برای استعلام قیمت باربری کامیون رشت فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

باربری با انواع کامیون ها
باربری با انواع کامیون ها
 • باربری کامیون رشت از تهران 
 • باربری کامیون رشت از شیراز
 • باربری کامیون رشت از مشهد 
 • باربری کامیون رشت از اصفهان 
 • باربری کامیون رشت از تبریز 
 • باربری کامیون رشت از یزد 
 • باربری کامیون رشت از کرمان

حمل بار به رشت با کامیون از تهران

باربری آنی بار ، یکی از متخصصین باربری کامیون رشت از تهران می باشد که به صورت روزانه انواع بارهای سبک و سنگین را به این شهرستان حمل می نماید.

باربری آنی بار برای باربری کامیون رشت از تهران ، بهترین خدمات را در تمامی ساعات شبانه روز در اختیار شما قرار می دهد. 

شما می توانید بصورت تخصصی و حرفه ای همه روزه از تمامی نقاط استان تهران خدمات حمل و نقل و باربری کامیون رشت را با نازلترین نرخ کرایه از ما بخواهید.

 • ارسال انواع آهن آلات به رشت 
 • ارسال کالاهای تجاری به رشت 
 • ارسال کانکس از تهران به رشت 
 • ارسال اثاثیه برای رشت 

همه شهر ها و مناطق شهری استان تهران و البرز بصورت کامل تحت پوشش خدمات باربری کامیون رشت هستند .

جدول زیر نرخ کرایه باربری کامیون رشت از تهران می باشد ، این جدول مربوط به بهار 1402 می باشد ، برای اطلاع از نرخ کرایه به روز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کرایه کامیون 911 از تهران به رشت 3/000/000
کرایه کامیون تک (10تن) از تهران به رشت 3/600/000
کرایه کامیون جفت (15تن) از تهران به رشت 4/100/000

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری رشت از خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

باربری به رشت با انواع کامیون

آنی بار برای هر نوع بار با هر وزن و هر حجمی ، خدمات باربری کامیون رشت را در اختیار شما قرار می دهد. برای حمل بار به رشت ، نوع کامیون از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

کامیون های مجموعه آنی بار به صورت زیر می باشند : 

 

 • کامیون 10 تن یا کامیون تک 
 • کامیون 15 تن یا جفت 
 • کامیون 911 

نوع کامیون بر اساس وزن و حجم بار انتخاب می شود که همین امر تاثیر بسزایی در هزینه باربری کامیون رشت خواهد داشت. به همین علت ، انتخاب کامیون باربری مناسب مهمترین کار در زمان سفارش کامیون می باشد .

باربری کامیون رشت با تک 10 تن

کامیون 10 تن یا کامیون تک یکی از انواع کامیون می باشد که توان حمل بار تا وزن 10 تن را دارد . کامیون ها بهترین وسیله برای حمل و نقل بار و کالا صنعتی و تجاری می باشد و برای باربری کامیون رشت در تعداد زیادی آماده حمل و نقل محموله های شما هستند .

شما می توانید در کمترین زمان ممکن انواع بار و کالا را با کامیون تک در کمترین زمان به رشت ارسال کنید. باربری کامیون رشت با کامیون تک توان حمل بار تا 10 تن و طول اتاق بارگیری حدود 6 متر را دارد.

کامیون 10 تن برای رشت به تعداد زیاد در اختیار شرکت آنی بار است و همه روزه خدمات حمل و نقل و باربری کامیون رشت را با کمترین هزینه بصورت تخصصی به شما ارائه مینماید . از هرنقطه ای از تهران ، یا هر شهرستان دیگر می توانید محموله های خود را با کمترین هزینه و نرخ کرایه باربری کامیون رشت ارسال کنید . 

حمل ارزان با کامیون تک 10 تن
حمل ارزان با کامیون تک 10 تن

حمل بار به رشت با کامیون 15 تن جفت

کامیون جفت برای حمل و نقل بارهای تا وزن 15 تن مناسب هستند که طول اتاق بار آنها حدود 7 متر است . از خدمات باربری کامیون رشت با این کامیون برای حمل آهن آلات با طول 6 متر استفاده می شود .

کامیون 15 تن یا جفت پرقدرت ترین کامیون می باشد که برای حمل و نقل بسیاری از انواع بار و محموله مورد استفاده قرار میگیرد.

حمل و نقل انواع لوله ، آهن آلات 6 متری و کالاهای تجاری در باربری کامیون رشت انجام می شود.

باربری کامیون رشت با جفت 15 تن بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد و محموله های شما تحت پوشش بیمه 100 میلیونی رایگان در باربری کامیون رشت حمل می شوند . در صورتی که ارزش محموله بیشتر باشد ، باربری کامیون رشت بر اساس میزان ارزش محموله شما تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. 

باربری کامیون
باربری کامیون

علاوه بر باربری کامیون رشت ، حمل بار با نیسان به رشت نیز بصورت تخصصی و همه روزه در کمترین زمان ممکن انجام میشود . 

باربری کامیون 911 برای رشت

کامیون 911 نیز یکی از انواع کامیون هاست که برای حمل و نقل بار به رشت مورد استفاده قرار می گیرد . در خدمات باربری کامیون رشت ، مجموعه آنی بار امکان ارسال انواع بار و کالا با کامیون 911 را نیز بصورت همه روزه و از همه نقاط کشور فراهم نموده است. 

ارسال بارهای شما با کامیون 911 در باربری کامیون رشت در کمترین زمان ممکن ، همراه با کاملترین بیمه نامه انجام  میشود. 

کامیون 911 توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد و محموله های مختلفی توسط این نوع کامیون برای رشت حمل می شوند. 

>> باربری تریلی رشت بصورت تخصصی و حرفه ای 

باربری کامیون رشت همراه بیمه نامه 

همانطور که میدانید ، بیمه نامه مهمترین و اصلی ترین موضوع در زمان حمل و نقل بار و کالا میباشد . در صورتی که نیاز به خدمات باربری کامیون رشت دارید ، باید مطلع باشید که خدمات آنی بار تا سقف 100 میلیون تومان تحت پوشش بیمه کامل قرار دارد. 

برای حمل و نقل و باربری کامیون رشت نیز بیمه نامه های باربری و حمل بار کامل و جامع را در نظر گرفته است.

بیمه باربری به دلیل اهمیت جبران خسارات برای صاحبین بار در هنگام ارائه خدمات باربری ارزش بسیار بالایی پیدا خواهد کرد.

بیمه نامه وظیفه جبران خسارات وارده به محموله و بار شما هنگام باربری کامیون رشت را دارد.

بیمه نامه باربری کامیون رشت بر اساس ارزش بار شما مشخص می گردد.

ما تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان همراه با خدمات باربری کامیون رشت در اختیار شما قرار میدهیم.

 

برای ثبت درخواست کامیون بار تنها کافی است با شماره باربری رشت  (57669-021 ) تماس بگیرید.

بیمه ایران
بیمه ایران

 

انتقال انواع آهن آلات با کامیون به رشت 

 

یکی از موارد استفاده از کامیون انتقال آهن آلات و مشتقات آن می باشد . برای انتقال آهن الات ، لوله و نبشی می توان از کامیون استفاده نمود اما باید در انتخاب کامیون مناسب دقت کرد. 

کامیون ها دارای توان حمل بار مشخص و ابعاد اتاق خاصی هستند که باید نوع کامیون با شرایط محموله های شما هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال ، برای حمل لوله آهنی 6 متری می توانیم از کامیون جفت که دارای اتاق 6/80 است استفاده نماییم اما اگر از کامیون تک استفاده شود امکان بسته شدن درب پشت کامیون وجود ندارد و علاوه بر خطرات احتمالی باعث جریمه توسط پلیس نیز خواهد شد.

درخواست باربری کامیون رشت با اپلیکیشن

شرکت آنی بار بهترین و کاملترین خدمات باربری کامیون رشت را به شما ارائه می نماید ، ما علاوه بر مشاوره حرفه ای و رایگان ، اپلیکیشن موبایلی مخصوص صاحبین بار را نیز در اختیار شما قرار می دهیم .

با استفاده از نرم افزار موبایلی ما ، در کمترین زمان درخواست باربری کامیون رشت را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست ، مشاوران و کارشناسان ما برای پیگیری خدمات با شما تماس خواهند گرفت.

شما می توانید برای بهره مند شدن از خدمات باربری کامیون رشت، در کمترین زمان با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید ؛ خدمات حمل اثاثیه منزل به رشت ، باربری تریلی به رشت ، باربری نیسان به رشت و تمامی خدمات حمل و نقل به شما ارائه می گردد.

باربری کامیون رشت به رشت با ارزانترین نرخ کرایه و با انواع کامیون در اختیارتان قرار میگیرد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع