حمل دامپتراک | باربری مخصوص دامپتراک

حمل دامپ تراک با کمرشکن

 

 

حمل و نقل و جابجایی انواع دامپتراک بصورت تخصصی و سریع از تمامی نقاط کشور تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه به همراه بارنامه معتبر و کامل توسط مجموعه آنی بار 

 

 

ارسال دامپتراک به شهرستان های مختلف با کمترین هزینه و بصورت حرفه ای

 

برای حمل و نقل دامپتراک معمولا از تریلی کمرشکن استفاده میشود که علاوه بر ابعادی مناسب برای این کار ، توان حمل و کشش مناسبی نیز دارد . 

 

 

کمرشکن ها دارای انواع مختلفی هستند و بنا بر تناز و ابعاد دامپتراک مورد استفاده قرار میگیرند .

 

 

اما برای حمل بار با کمرشکن باید به این موضوع توجه داشته باشید که به احتمال زیاد نیاز به تیم های اسکورت نیز برای محموله وجود خواهد داشت که  مجموعه آنی بار نسبت به تامین تیم مراقبتی نیز خدمات را به شما ارائه می نماید . 

 

 

دامپتراک
دامپتراک

 

 

حمل دامپتراک با استفاده از بوژی 

 

بوزی ها دستگاه های مخصوص حمل و نقل فوق سنگین هستند . اگر در مواردی تریلی کمرشکن 11 محور قابلیت حمل یک محموله را نداشته باشد ، از بوژی استفاده میشود . 

 

بوژی قطعات متغیری هستند که به یک دیگر متصل شده و توسط یک یا چند کشنده مسیری خاص را طی می کنند . 

 

بوزی ها دارای طول متغیر هستند و برای محموله های مختلف قابلیت افزایش یا کاهش دارند . 

 

در صورتی که شما قصد حمل یک دامپتراک غول پیکر دارید ، مشاوران ما درصورت عدم امکان حمل محموله با کمرشکن ، بوژی را در اختیار شما قرار میدهند .

 

دامپتراک چیست ؟

 

 

دامپتراک یک دستگاه یا خودروی مخصوص حمل بار های سنگین است که دارای ابعاد بسیار بزرگ و توان حمل بار بالایی است . این دستگاه ها معمولا در معادن مورد استفاده قرار میگیرند . ظررفیت حمل آنها به 450 تن نیز میرسد . 

 

 

با این توصیفات باید متوجه ابعاد و عظمت این دستگاه راهسازی شده باشید . برای حمل و نقل اینگونه دستگاه ها ، مشکلات و سختی هایی نیز و جود دارد . برخی جاده ها دارای تونل هستند که این خودرو از انها قابلیت عبور ندارد . 

 

 

به همین جهت ، مجوزات خاصی توسط وزارت راه صادر میشود که به اصطلاح به آن حمل بار ترافیکی گفته میشود و مسیر تردد محموله در ان مشخص شده است. 

 

دامپتراک
دامپتراک

 

حمل لودر با انواع تریلی و کمرشکن و . . . با مناسب ترین هزینه توسط آنی بار

 

ظرفیت حمل بار با دامپتراک چقدر است ؟

 

به‌طور کلی دامپتراک‌ ها توان حمل ۹۰ تا ۳۰۰ تن را دارا می‌باشند. البته این به آن معنا نیست که ظرفیت تمام این ماشین‌ها در همین محدوده تعریف شود؛ این ظرفیت می‌تواند در مواردی از ۹۰ تن کمتر یا از ۳۰۰ تن بیشتر هم باشد.

در معادن ایران عمدتاً از دامپتراک هایی که توان حمل بار از ۴۰ تا ۱۰۰ تن را دارند، استفاده می‌شود.

در دامپتراک ها سازه‌ی هیدرولیکی تعبیه شده که برای خالی کردن مواد به وسیله‌ی کفی پشتی‌اش به کار گرفته می‌شود.

بازدهی بالا و سرعت کاری مناسب از ویژگی‌های بارز دامپتراک هاست که استفاده از آن‌ها را در زمین‌های غی جاده‌ای و برای حمل مقدار انبوه بار مناسب می‌سازد.

 

 

آیا برای حمل دامپتراک بیمه لازم است ؟

 

 

بله . دامپتراک یک دستگاه سنگین ، عظیم و گران قیمت است و حمل و نقل اینگونه دستگاه های بسیار سخت و خطرناک است . برای حمل دامپتراک باید بر اساس میزان ارزش آن بیمه نامه کاملی را مورد استفاده قرار داد. 

 

 

خوشبختانه آنی بار بهترین بیمه را در اختیار دارد و محموله شما با ارزش چندین میلیارد نیز تحت پوشش ببیمه قرار خواهد گرفت.

 

حمل بیل مکانیکی و حمل تاور کرین از دیگر خدمات آنی بار است که همراه با بیمه و ایمن ترین روش های باربری انجام می شود .  

 

 

بیمه ایران
بیمه ایران

 

مشاوره تخصصی برای انتقال دامپتراک

 

 

برای حمل و نقل محموله های خاصی مانند دامپتراک ، مشاوه حرفه ای و تخصصی یک موضوع بسیار مهم و لارم است . حمل و نقل محموله هایی به بزرگی دامپتراک شرایط خاص خود را دارد و ابعاد دستگاه بسیار مهم است . در برخی از موارد میبایست به دلایل شرایط محموله بجای کمرشکن از بوژی کش استفاده نمود که این موضوع تفاوت های زیادی در حمل و نقل محموله ایجاد خواهد نمود . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع