anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

حمل دستگاه های حفاری

دستگاه های حفاری ازجمله دستگاه هایی هستند که بصورت پروزه ای مورد استفاده قرار میگیرند و به همین دلیل حمل و نقل و جابجایی انها یکی از موارد مورد نیاز است . 

 

مجموعه آنی بار برای حمل انواع دستگاه های حفاری خدمات باربری را بصورت تخصصی و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

انواع دستگاه حفاری

 

 

دستگاه های حفاری دارای انواع مختلفی هستند و هرکدام بنابر نیاز و شرایط در پروزه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند . دستگاه های حفاری محمولا بصورت ۳ دسته بندی کلی زیر هستند : 

 

 

 • دستگاه حفاری چاه شهری 
 • دستگاه حفاری چاه نفت 
 • دستگاه حفاری تونل 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  دستگاه
  دستگاه

   

   

  در تصویر بالا یک دستگاه حفاری چاه نفت را مشاهده میکنید . این دستگاه ها به قطعات کوچکتر تقسیم میشوند و فرایند حمل و نقل انها آغاز میشود . 

   

   

   

  تونل
  تونل

   

   

  حمل قطعات سنگین  را به آنی بار بسپارید . تخصص آنی بار جابجایی های خاص است . 

   

   

   

  جابجایی دستگاه حفاری با تریلی کمرشکن

   

  تریلی کمرشکن یکی از انواع خودروی باربری است که برای حمل محمخوله های سنگین و فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد . این خودروهای باربری قابلیت حمل همه نوع دستگاه اعم از دستگاه های حفاری ، دستگاه های راهسازی ، دستگاه های صنعتی و ….. را دارند و در ابعاد و توان و تناز مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند . 

   

  حمل بار با کمرشکن یکی از تخصص های انی بار است و برای جابجایی دستگاه های شما با تیم بررسی حرفه ای در کمترین زمان ممکن خدمات رسانی را به شما عزیزان ارائه می نماید .

   

   

  در برخی موارد برای حمل و نقل دستگاه های حفاری ، مخصوصا برای دستگاه حفاری تونل از بوژی نیز استفاده میشود . این دستگاه ها وزن زیادی دارند و برای حمل آنها به خودروهایی بزرگتر از کمرشن اختیاج است . 

   

   

   

  مشاوره تخصصی حمل دستگاه های حفاری

   

  آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم حمل و نقل سنگین و فوق سنگین ، امکان مشاوره رایگان تلفنی یا حضوری را برای شما عزیزان فراهم می نماید تا در صورت نیاز ، بصورت حضوری تمامی ابعاد و شرایط محموله مورد بررسی قرار بگیرید 

  با مشاوره تخصصی امکان بروز حوادث و خسارات تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت و در نتیجه ، حمل و نقل و نقل صحیح و سریع و ارزانتری در اختیارتان خواهد بود . 

  علاوه بر این به دلیل حضور فیزیکی کارشناسان برای بررسی محموله ، بهترین خودروی باربری با شرایط مناسب آن محموله در اختیار شما قرار میگیرد تا ایمنی محموله نیز تا حد زیادی حفظ شود . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  خدمات انی بار شامل حمل دستگاه ها و قطعات نیروگاهی و پتروشیمی نیز خواهد بود 

   

  بیمه نامه حمل و باربری دستگاه حفاری

   

   

  شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار ، برای حمل انواع بارها از جمله دستگاه های حفاری ، صنعتی و …. ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را به شما ارائه می نماید تا در صورت بروز حادثه ای کوچک یا بزرگ ، هزینه های تحمیلی بصورت کامل پرداخت شود . 

  دستگاه های حفاری و راهسازی معمولا دارای ارزش مالی بسیار زیادی می باشند که برای حمل انها نیاز مبرمی به بیمه نامه می باشد . بیمه نامه در صورت بروز خسارات و تصادفات و هزینه های احتمالی در حین باربری ، جبران کننده تمامی خسارات می باشد .

  بیمه نامه باربری آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه صنعت حمل و نقل ایران می باشد که تمامی خسارات از جمله خرابی ، شکستگی، تصادفات ، آتش سوزی و . . . را تحت پوشش کامل خود قرار داده است . 

   

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد