anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

صفر تا صد حمل زمینی تا ترکیه

یکی از بهترین روش های حمل و نقل بار به نقاط مختلف ترکیه ، ارسال زمینی است . ارسال زمینی به دلیلی داشتن مرز خاکی با کشور های همسایه یک روش مقرون به صرفه و مناسب است که امکان حمل همه نوع بار و کالا را برای شهر های مختلف ترکیه برای شما فراهم می نماید . 

 

در روش حمل زمینی به ترکیه ، آنی بار از لحظه تماس تا لحظه تحویل محموله همراه شما خواهد بود . 

 

حمل زمینی برای کدام مناطق ترکیه انجام میشود ؟

 

محدودیتی نداریم !!! آنی بار برای ارسال زمینی محموله های شما به ترکیه هیچگونه محدودیتی ندارد . همه شهر ها و نقاط مختلف ترکیه بصورت کامل تحت پوشش خدمات ما هستند . از استانبول در غرب گرفته تا وان و ایغدیر در شرق کشور ترکیه همگی تحت پوشش خدمات ما هستند . 

 

 

علاوه بر ای ، تما ایران نیز تحت پوشش خدمات انی بار است و شما می توانید از هر نقطه ای از کشور کالا و محموله های خود را به ترکیه ارسال کنید . حمل و نقل ارزان قیمت از تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و . . . . . به شما عزیزان ارائه می شود . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری ترکیه
  باربری ترکیه

  حمل زمینی اثاثیه تا ترکیه

   

  شاید مهمترین خدمتی که آنی بار به مهاجران گرامی ارائه میکند ، حمل و نقل اثاثیه تا شهر های مختلف ترکیه است . برای حملو نقل اثاثیه میبایست موارد متعددی را مد نظر داشت . 

   

   

  ۱- امکان حمل مواد غذایی به ترکیه وجود ندارد و میبایست قبل از ارسال زمینی ، مواد غذایی را از اثاثیه خود خارج کنید . 

  ۲- حمل دخانیات ( مخصوصا مواد مخدر ) به هیچ وجه وجود ندارد . 

  ۳- امکان ارسال لوازم خانگی نو و کارنکرده وجود ندارد . 

   

   

  برای حمل و نقل اثاثیه به ترکیه ، نیاز به یک لیست کامل از اثاثیه داریم که بسیار مهم است و باید به زبان فارسی و ترکی تهیه شود . این لیست برای مطابقت اثاثیه شما با لیست اعلامی مورد استفاده قرار میگیرد و در گمرک ایران و ترکیه لازم است . 

   

   

  تهیه این لیست بسیار ساده است . کافیست روی جعبه ها شماره گذاشته و محتوای انها را داخل لیست خود یادداشت کنید .

   

   

  حمل زمینی ترکیه با چه خودرویی انجام میشود ؟ 

   

   

  برای ارسال زمینی محموله های شما به ترکیه باید از خودروهایی استفاده کرد که قابلیت پلمپ محموله را دارند . کامیونت مسقف و تریلی چادری ( ترانزیت ) بهترین خودروی مخصوص حمل بین المللی هستند . 

   

   

  معمولا برای حمل اثاثیه از کامیونت مسقف استفاده میشود که امکان بارگیری در منزل شما در ایران را دارد اما تریلی ها به راحتی امکان تردد در معابر را ندارند .

   

   

  از همین جهت مجموعه انی بار حمل زمینی اثاثیه شما را با کمترین هزینه با استفاده از کامیونت های مسقف استاندارد مخصوص اثاث کشی انجام میدهد . 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  >>> ارسال خرده بار به ترکیه نیز بصورت زمینی توسط آنی بار انجام میشود 

   

   

  آیا برای حمل زمینی تا ترکیه بیمه دارد ؟ 

   

   

  بله ، برای حمل و نقل محموله و اثاثیه و کالاهای تجاری شما بصورت زمینی از تهران و سایر شهر ها به نقاط مختلف ترکیه ، از بیمه نامه ای کامل و جامع که هزینه ها و خسارات که بر اثر عوامل طبیعی یا غیر طبیعی بوجود می آیند را تحت پوشش قرار میدهد استفاده میشود . 

   

   

  خساراتی که در اثر سهل انگاری راننده ، تصادف ، بلایای طبیعی و از این قبیل بوجود آیند بصورت تکامل تحت پوشش هستند . علاوه بر این ، cmr نیز تا سقف ۲۰ هزار دلار پوشش خسارات دارد . 

   

   

   

  باربری زمینی ترکیه بهتر است یا هوایی ؟

  هر یک از روش های حمل و نقل بار و کالا بصورت بین المللی دارای مزایا و معایب مختلفی هستند و میبایست بر اساس بودجه ، میزان و حجم محموله و نوع آن مورد استفاده قرار گیرند . 

   

   

  به عنوان مثال ، حمل زمینی بار برای محموله هایی که از نظر زمانی محدودیت ندارن بسیار مناسب است و نسبت هزینه و زمان آن کاملا مقرون به صرفه است . اما برای محموله هایی که حجم کمی دارند و نیاز به ارسال سریع آنها داریم ، حمل هوایی بهترین و تنها گزینه سریع ماست . 

  از طرف دیگر ، برای حمل حجم زیادی از محموله و بار بهتر است از روش حمل زمینی و تریلی ترانزیت استفاده نمایید زیرا در حمل هوایی ، هزینه محموله بر اساس وزن آن محاسبه میشود .

   

   

   

  با تمام این اوصاف ، برای حمل و نقل بار و کالا به ترکیه یا سایر کشور های جهان ، نیاز است که بصورت تخصصی با مشاوران و کارشناسان انی بار در تماس باشید تا بهترین خدمات با مناسب ترین روش  حمل در اختیار شما قرار گیرد . اما به دلیل وجود مرز زمینی بین ایران و ترکیه ، حمل و نقل زمینی برای نقاط مختلف این کشور از نظر هزینه مقرون به صرفه خواهد بود . 

   

   

  حمل بار هوایی
  حمل بار هوایی

   

  مشاوره حمل زمینی ترکیه 

   

  برای حمل و نقل زمینی ، در برخی موارد انواعی از کالاها قابلیت جابجا ندارند یا به صرفه نیستند . به همین دلیل مشاوره با کارشناسان که دارای سابقه طولانی در خصوص حمل و نقل زمینی و هوایی برای نقاط مختلف جهان هستند امکان حمل سریع و ارزان تر و ایمن تر را برای شما فراهم میکند . 

   

  اگر قصد ارسال بار به ترکیه را دارید ، حتما قبل از هرکار و تصمیمی با مشاوران انی بار بصورت رایگان در ارتباط باشید . خدمات باربری آنی بار همه روزه با ارائه مشاوره تخصصی بصورت تلفنی و حضوری و البته رایگان سعی در بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما دارد . 

   

  با مشاوران ما در تماس باشید .. . . 

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد