صفر تا صد حمل زمینی تا ترکیه

ارسال بار به صورت زمینی برای ترکیه

 

یکی از بهترین روش های حمل و نقل بار به نقاط مختلف ترکیه ، ارسال زمینی است . ارسال زمینی به دلیلی داشتن مرز خاکی با کشور های همسایه یک روش مقرون به صرفه و مناسب است که امکان حمل همه نوع بار و کالا را برای شهر های مختلف ترکیه برای شما فراهم می نماید . 

 

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی همه روزه و در کوتاه ترین زمان انجام می شود و امکان حمل و نقل انواع بار و کالا را دارد .

 

حمل بار زمینی به ترکیه با انواع ترانزیت های چادری ، کامیون ها روباز و مسقف انجام می شود.

 

در روش حمل زمینی به ترکیه ، آنی بار از لحظه تماس تا لحظه تحویل محموله همراه شما خواهد بود . 

 

حمل زمینی برای کدام مناطق ترکیه انجام می شود ؟

 

محدودیتی نداریم !!! آنی بار برای ارسال زمینی محموله های شما به ترکیه هیچگونه محدودیتی ندارد . همه شهر ها و نقاط مختلف ترکیه بصورت کامل تحت پوشش خدمات ما هستند . از استانبول در غرب گرفته تا وان و ایغدیر در شرق کشور ترکیه همگی تحت پوشش خدمات ما هستند . 

 

 

علاوه بر این ، تمام ایران نیز تحت پوشش خدمات آنی بار است و شما می توانید از هر نقطه ای از کشور کالا و محموله های خود را به صورت زمینی به ترکیه ارسال کنید . حمل و نقل ارزان قیمت از تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و . . . . . به شما عزیزان ارائه می شود . 

 

حمل زمینی به ترکیه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام می شود. 

 

 

باربری ترکیه
باربری ترکیه

حمل زمینی اثاثیه به ترکیه

 

شاید مهمترین خدمتی که آنی بار به مهاجران گرامی ارائه می کند ، حمل و نقل اثاثیه تا شهر های مختلف ترکیه است . برای حمل و نقل اثاثیه می بایست به موارد متعددی توجه نمود . 

 

 

مثلا ارسال برخی کالا ها و بارها به ترکیه ممنوع می باشد و این محدودیت ها از سوی گمرک ایران و ترکیه می باشد . 

 

 

  1. امکان حمل مواد غذایی به ترکیه وجود ندارد و می بایست قبل از ارسال زمینی ، مواد غذایی را از اثاثیه خود خارج کنید . 
  2. حمل دخانیات ( مخصوصا مواد مخدر ) به هیچ وجه وجود ندارد . 
  3. امکان ارسال لوازم خانگی نو و کارنکرده وجود ندارد . 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه به ترکیه ، نیاز به یک لیست کامل از اثاثیه داریم که بسیار مهم است و باید به زبان فارسی و ترکی تهیه شود . این لیست برای مطابقت اثاثیه شما با لیست اعلامی مورد استفاده قرار می گیرد و در گمرک ایران و ترکیه لازم است . 

 

 

تهیه این لیست بسیار ساده است . کافیست روی جعبه ها شماره گذاشته و محتوای انها را داخل لیست خود یادداشت کنید .

 

حمل زمینی به ترکیه را با خیالی آسوده به آنی بار بسپارید . 

حمل اثاثیه به صورت زمینی به ترکیه
حمل اثاثیه به صورت زمینی به ترکیه

 

ارسال لوازم خانه به ترکیه یکی از خدمات تخصصی آنی بار می باشد. 

 

 

حمل زمینی ترکیه با چه خودرویی انجام می شود ؟ 

 

 

برای ارسال زمینی محموله های شما به ترکیه باید از خودروهایی استفاده کرد که قابلیت پلمپ محموله را دارند . کامیونت مسقف و تریلی چادری ( ترانزیت ) بهترین خودروی مخصوص حمل بین المللی هستند . 

 

 

معمولا برای حمل اثاثیه از کامیونت مسقف استفاده می شود که امکان بارگیری در منزل شما در ایران را دارد اما تریلی ها به راحتی امکان تردد در معابر را ندارند .

 

 

از همین جهت مجموعه آنی بار حمل زمینی اثاثیه شما را با کمترین هزینه با استفاده از کامیونت های مسقف استاندارد مخصوص اثاث کشی انجام می دهد . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

>>> ارسال خرده بار به ترکیه نیز بصورت زمینی توسط آنی بار انجام میشود 

 

 

آیا برای حمل زمینی تا ترکیه بیمه دارد ؟ 

 

 

شرکت حمل و نقل ترکیه ( آنی بار ) تمامی خدمات باربری به ترکیه و سایر کشورهای آسیایی و اروپایی را به همراه بیمه نامه معتبر به شما عزیزان ارائه می کند .

 

 

 برای حمل و نقل محموله و اثاثیه و کالاهای تجاری شما بصورت زمینی از تهران و سایر شهر ها به نقاط مختلف ترکیه ، از بیمه نامه ای کامل و جامع که هزینه ها و خسارات که بر اثر عوامل طبیعی یا غیر طبیعی بوجود می آیند را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می شود . 

 

 

تمامی حوادثی که حین حمل زمینی به ترکیه رخ دهد به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. 

 

 

خساراتی که در اثر سهل انگاری راننده ، تصادف ، بلایای طبیعی و از این قبیل بوجود آیند بصورت تکامل تحت پوشش هستند . علاوه بر این ، cmr نیز تا سقف 20 هزار دلار پوشش خسارات دارد . 

 

 

باربری زمینی ترکیه بهتر است یا هوایی ؟

 

هر یک از روش های حمل و نقل بار و کالا بصورت بین المللی دارای مزایا و معایب مختلفی هستند و می بایست بر اساس بودجه ، میزان و حجم محموله و نوع آن مورد استفاده قرار گیرند . 

 

 

به عنوان مثال ، حمل زمینی به ترکیه برای محموله هایی که از نظر زمانی محدودیت ندارند بسیار مناسب است و نسبت هزینه و زمان آن کاملا مقرون به صرفه است . اما برای محموله هایی که حجم کمی دارند و نیاز به ارسال سریع آنها داریم ، حمل هوایی بهترین و تنها گزینه سریع ماست . 

از طرف دیگر ، برای حمل حجم زیادی از محموله و بار بهتر است از روش حمل زمینی و تریلی ترانزیت استفاده نمایید زیرا در حمل هوایی به ترکیه ، هزینه محموله بر اساس وزن آن محاسبه می شود .

 

 

با تمام این اوصاف ، برای حمل و نقل بار و کالا به ترکیه یا سایر کشور های جهان ، نیاز است که بصورت تخصصی با مشاوران و کارشناسان آنی بار در تماس باشید تا بهترین خدمات با مناسب ترین روش حمل در اختیار شما قرار گیرد . اما به دلیل وجود مرز زمینی بین ایران و ترکیه ، حمل و نقل زمینی برای نقاط مختلف این کشور از نظر هزینه مقرون به صرفه خواهد بود . 

 

 

حمل بار هوایی
حمل بار هوایی

 

مشاوره حمل زمینی ترکیه 

 

برای حمل و نقل زمینی به ترکیه ، در برخی موارد انواعی از کالاها قابلیت جابجا ندارند یا به صرفه نیستند . به همین دلیل مشاوره با کارشناسان که دارای سابقه طولانی در خصوص حمل و نقل زمینی و هوایی برای نقاط مختلف جهان هستند امکان حمل سریع و ارزان تر و ایمن تر را برای شما فراهم می کند .

 

شرکت حمل و نقل ترکیه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان خدمات حمل و نقل بار زمینی به ترکیه را در اختیار شما قرار می دهد.  

 

 

اگر قصد ارسال بار به ترکیه را دارید ، حتما قبل از هر کار و تصمیمی با مشاوران آنی بار بصورت رایگان در ارتباط باشید . خدمات باربری آنی بار همه روزه با ارائه مشاوره تخصصی بصورت تلفنی و حضوری و البته رایگان سعی در بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما دارد . 

 

با مشاوران ما در تماس باشید .. . . 

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوای مجموعه آنی بار ، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوا در خصوص حمل و نقل و باربری

دیدگاهتان را بنویسید